Skocz do zawartości

Czyżby trzecia płeć?


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, The Motha napisał:

Zapomniałaś o zmywaniu garów i głębokim gardle :D .

No tak, dzięki za przypomnienie, może w jakiś skrajnych wypadkach nawet spłodzenie syna, słyszałam o panach, dla których dziecko jest najważniejsze, a kobieta w ogóle i jest złem koniecznym do tego by dziecko mieć. 

3 minuty temu, Imbryk napisał:

O, ciekawe. Masz świadomość jakichś swoich zaburzeń?

Opisalaś je gdzieś na forum?

Pytam całkiem poważnie. 

Tak. Pisałam za czasów " Sary" :D W gimnazjum stwierdzono mi borderline, a jak byłam pół roku temu u Lwa - Starowicza to stwierdził, że albo border albo osobowość chwiejna i potwierdził moją autodiagnozę w sprawie masochizmu emocjonalnego, ja to tak żartobliwie nazywałam, a taki termin istnieje naprawdę i podobno to jeden z podstawowych powodów dlaczego kobiety decydują się na zawód prostytutki. 

Edytowane przez Free Woman
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Free Woman napisał:

No tak, dzięki za przypomnienie,

No nie ma za co, teraz wstań z fotelika i pozmywaj, bo wstyd :P .

 

1 minutę temu, Free Woman napisał:

może w jakiś skrajnych wypadkach nawet spłodzenie syna

Tam jeszcze drzewo i dom się gdzieś przewijało oprócz pieluchy :P .

 

3 minuty temu, Free Woman napisał:

słyszałam o panach, dla których dziecko jest najważniejsze

To na pewno świetni ojcowie :) .

 

3 minuty temu, Free Woman napisał:

a kobieta w ogóle i jest złem koniecznym do tego by dziecko mieć.  

Nikt jej nie każe uprawiać seksu z mężczyzną i w konsekwencji tego rodzić dziecka :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

A jakie Ty masz problemy, których nie mają kobiety?

Nie mam problemów, ponieważ nie wyszukuję ich na siłę.

 

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

Moja mama niestety często poglądowo do Was pasuje.

Ucz się więc od niej i bierz przykład jeśli jesteś do tego zdolna.

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

mnie możesz obrażać ile wlezie wisi mi to, ale wara od mojej mamy

A gdzie ja ją obrażam? Znowu sobie coś dopowiadasz.

 

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

teraz się jeszcze odchudzać zaczęła mimo, że waży 40 kg mniej niż ja.

Też przy takiej córce zacząłbym się odchudzać. A nie moment, przecież to wychodzi jakieś 80 kg. Czyli też ma nadwagę. To zwyczajne stwierdzenie faktu, ale dla wielu dziś mówienie jak jest to obraza.

 

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

Pierwszy semestr udało mi się w końcu zaliczyć,

Po 6 latach:) Gratuluję.

 

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

Nie, po to 6 rok studiuję, żeby iśc do szambiarki

Niestety nawet do szambiarki się nie nadajesz.

 

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

Wiecznie coś analizuje i dostaje kręćka.

Sama widzisz, że Ci nie wychodzi.

 

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

co za mowa nienawiści, nieładnie :D

Ja nazwałbym to próbą przewidzenia co może się stać w przyszłości, ale widzę, że taka perspektywa się podoba.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

, po to 6 rok studiuję

?

 

Ktoś mógłby pomyśleć, że młoda zdolna na lekarza się kształci, a tu taka niespodzianka ????

 

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

Pierwszy semestr udało mi się w końcu zaliczyć

?

Kurwa, gratulacje ?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

a jak byłam pół roku temu u Lwa - Starowicza to stwierdził, że albo border albo osobowość chwiejna i potwierdził moją autodiagnozę w sprawie masochizmu emocjonalnego, ja to tak żartobliwie nazywałam, a taki termin istnieje naprawdę i podobno to jeden z podstawowych powodów dlaczego kobiety decydują się na zawód prostytutki. 

Skoro chadzasz do seksuologa to tego typu forum nie jest wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emrataDlaczego? Sobie weryfikuję to co od niego słyszałam i moje zdanie o mężczyznach. 

 

5 minut temu, tytuschrypus napisał:

Kurwa, gratulacje ?

A dziękuję :D 

 

1 godzinę temu, The Motha napisał:

No nie ma za co, teraz wstań z fotelika i pozmywaj, bo wstyd :P .

Nie mam wstydu :P 

 

 

1 godzinę temu, The Motha napisał:

To na pewno świetni ojcowie :) .

Na pewno wybitni, tylko szkoda, że nie partnerzy, choć też bym się kłóciła tacy często uważają, że zajmowanie się niemowlakiem i wstawanie to głownie działka kobiety. 

1 godzinę temu, The Motha napisał:

Nikt jej nie każe uprawiać seksu z mężczyzną i w konsekwencji tego rodzić dziecka :) .

Nikt jemu nie kazał wkładać i jej zapładniać :P To on tego dokonał, jego wina xD

 

 

26 minut temu, Krugerrand napisał:

eż przy takiej córce zacząłbym się odchudzać. A nie moment, przecież to wychodzi jakieś 80 kg. Czyli też ma nadwagę.

Trochę ma, ale ma obsesję na punkcie wyglądu, z twarzy jest bardzo ładna nigdy bym jej 46 nie dała trochę nadwagi ma, ale według mnie przesadza. Bardziej mnie boli fakt, że jest z facetem, który ją zdradzał i mu usługuję i zaczęła kupować jakieś ciuszki, żeby przypadkiem znów tego nie zrobił. Ech...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Free Woman napisał:

Trochę ma, ale ma obsesję na punkcie wyglądu, z twarzy jest bardzo ładna nigdy bym jej 46 nie dała trochę nadwagi ma, ale według mnie przesadza. Bardziej mnie boli fakt, że jest z facetem, który ją zdradzał i mu usługuję i zaczęła kupować jakieś ciuszki, żeby przypadkiem znów tego nie zrobił. Ech...

Widzisz kobiety są nienormalne.
Skoro wybaczają zdradę mężczyznom.
No, ale poprawka - wybaczają tylko agresywnym alfom :) 
Za moich czasów białorycerski byłem kiedyś nazywany "wzorowym mężczyzną(rycerzem) do związku".
Co ciekawe mówiły to panny, które były notorycznie zdradzane przez pseudoalfów.

Dzisiaj widzę, że w końcu jedna pańcia zmądrzała i z nim zerwała.
Choć chyba się zmieniła przez te lata.
Kiedyś skromna introwertyczka, a teraz na zdjęciach widzę dużo filtrów, dziubków i atencji :) 
Puste, próżne, polskie karynki... :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Oddawaj Fartucha napisał:

Ważąc 120kg cholernie ciężko zrobić "rozsądny" przebieg :D

Byś się zdziwił....

 

@Ragnar1777 Ona uważa, że kocha, ja uważam, że to kwestia, że ona zarabia czasem i 10k, a ona 2 z hakiem i mają do utrzymania wielki dom i co z tego, że ona sprząta i gotuje? Za to jej nikt kasy nie zwróci, a że maja dziecko on groził, że się zabije jak ona odejdzie no to wybaczyła, zrobiła nawet prowokacje, udając, że ma romans, by on wiedział. że jak ona zechce to też może skoczyć w bok i się skończyło. Dlatego kobiece role są niewdzięczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Free Woman napisał:

wystarczy, że dobrze zarabia

No comment ...

Problemem nie jest zarabianie, tylko to, że i tak, jakaś pani, która uważa, że pozjadała wszystkie rozumy,

może potraktować Cię jak gówno. A w ogóle, to czemu nie jesteś na forum dla kobiet i nie "spijasz" intelektualnego

nektaru z ich ust, tylko tutaj mendzisz dupę ?

5 godzin temu, Free Woman napisał:

ale nie akceptuje swojej biologii ani ról płciowych

jesteś na dobrej drodze, żeby nie przekazać dalej swoich genów .. poza tym, to nie ma się czym przejmować

 

5 godzin temu, Free Woman napisał:

Ale to pocieszające moja mama uważa, że nie długo dominacja przejdzie na stronę kobiet

taki system, oparty tylko o kobiety, nie ma szans na egzystencje, nie żyjemy w próżni i inne zdrowe systemy nas pożrą,

Problem jest taki, że jak jebnie to ze wszystkimi na pokładzie, więc nie można do tego dopuścić.

Poza tym, jest system, który się od nadmiaru ingerencji kobiet nie psuje, nazywa się Islam ..

 

2 godziny temu, Free Woman napisał:

bo dla normalnej kobiety znającej swoją wartość to nie jest komplement, ale obraza

Od nosze wrażenie, że dla Ciebie normalna kobieta oznacza "ładna i głupia" albo "brzydka i mądra" (ty jak mniemam)

Tych odcieni jest znacznie więcej, łącznie z podwójnie pozytywnymi i podwójnie negatywnymi skrajnościami.

Kobieta, która się szanuje i ma powodzenie, może sobie pozwolić na ignorowanie facetów, którzy jej nie podpasują.

Kobieta nie atrakcyjna może sobie co najwyżej groźnie kiwać palcem w bucie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Free Woman napisał:

Na pewno wybitni, tylko szkoda, że nie partnerzy, choć też bym się kłóciła tacy często uważają, że zajmowanie się niemowlakiem i wstawanie to głownie działka kobiety

Oczywiście że to działka kobiety, a dlaczego kobiety mają się czuć dyskryminowane? :P

 

21 minut temu, Free Woman napisał:

Nikt jemu nie kazał wkładać i jej zapładniać :P To on tego dokonał, jego wina xD

Jeśli jest smakoszem win, to na pewno jego :) .

 

 

Niech to będzie dobry materiał dla potomnych, mamy tu okaz na przykładzie którego można się wiele nauczyć :P

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lalka napisał:

A Ty to kto?

A ja to tylko gość na tym męskim forum. Dziwię się, że tak wiele osób daje się podpuscic tej użytkowniczce, sama się przyznaje że występuje tu pod nickami Sara, Fit Daria i inne. Myślalam że to niezgodne z regulaminem i że takie osoby nazywa się trolami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, StatusQuo napisał:

Jesteś na dobrej drodze, żeby nie przekazać dalej swoich genów ..

I bardzo dobrze :)

 

3 minuty temu, StatusQuo napisał:

taki system, oparty tylko o kobiety, nie ma szans na egzystencje, nie żyjemy w próżni i inne zdrowe systemy nas pożrą,

Jakoś system odwrotny dzialał setki lat, co złego, żeby teraz zaintsniala odwrotność?

4 minuty temu, StatusQuo napisał:

Od nosze wrażenie, że dla Ciebie normalna kobieta oznacza "ładna i głupia" albo "brzydka i mądra" (ty jak mniemam)

Nie. Można być ladną i mądrą, ale wówczas nie ma się ochoty być docenianą głównie za to pierwsze. Tylko ono jest dodatkiem do inteligencji. Faceci mam wrażenie, że tak uważaja, że jak ładna to głupia.

6 minut temu, StatusQuo napisał:

Kobieta, która się szanuje i ma powodzenie, może sobie pozwolić na ignorowanie facetów, którzy jej nie podpasują.

I nigdy nie ma pewności czy oni ją adorują, bo doceniają jej osobowość czy wyłącznie ze względu na wygląd.

 

@Oddawaj Fartucha Do seksu czy do związku? Bo do seksu to nie uwierzę jak znam kobiety starsze i grubsze ode mnie, którym za to płacono. 

 

6 minut temu, emrata napisał:

Ale to w realu weryfikuj, bo tu możesz dojść do błędnych wniosków.

Kiedyś myślałam, że tu są tylko frustraci teraz myślę patrząc na rzeczywistosć, że inni się po prostu lepiej maskują, a wszystkim chodzi o jedno, no chyba, że nie mają zainteresowania kobiet, ale tym co mają chodzi o jedno, jak nie muszą wchodzić w związki by mieć seks to tego nie robią. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The Motha napisał:

Oczywiście że to działka kobiety, a dlaczego kobiety mają się czuć dyskryminowane? :P

Uhm, taaaaa. Tak mi mów :D A facet ma być żywym bankomatem, przynosić kasę w zębach, czemu miałby się czuć dyskryminowany? :D 

 

12 minut temu, The Motha napisał:

Niech to będzie dobry materiał dla potomnych, mamy tu okaz na przykładzie którego można się wiele nauczyć :P

O mentalności mężczyzn napewno ?

 

7 minut temu, Reflux napisał:

Nie ma co jej tutaj trzymać. Dziwi mnie to, że jeszcze bana nie dostała i trochę smuci mnie ten brak konsekwencji.

No wiesz co? To nie było miłe :D 

 

@PoProstuKobieta Bardziej rozwojowy jest Twój ból dupy, może jeszcze jakieś linki ? xD Albo zapytania jak jakiś mężczyzna może kochać kobietę za coś innego niż wygląd? :D 

Edytowane przez Free Woman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.