Skocz do zawartości

Czy 31 latka nie ma już szans?


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BlacKnight napisał:

No ale tyle rad było odnośnie jak poprawić look. Zawsze możesz się wywłaszczyć co stety/niestety wiąże się z zapierdalaniem na swój obrany cel.

Po co ? Mam wstrzykiwać botoks? I inne rzeczy sobie robić? 

W sumie na nic nie liczę. Tylko,żeby społeczeństwo się ode mnie odczepiło. 

Ze jestem stara i sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Czerwona666 napisał:

nie cham

Może to jest słowo klucz.

Nie szukasz czasem przytakiwacza ?

Który będzie zgadzał się z Tobą w każdym procencie? 

Nie ma takich ludzi, nawet kukoldzik się zbuntuje.

Więc może nie szukasz ideału, tylko szukasz czegoś/ kogoś co nie istnieje ? 

Edytowane przez Kamil9612
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni są wzrokowcami i główną rolę odgrywa wygląd kobiety.

Gdy widzimy piękną kobietę wytwarza się w naszych organizmach haj hormonalny i zaczynamy ją pożądać.

Więc może tutaj jest u ciebie problem? Jakbyś się oceniła z wyglądu?

Kolejna sprawa osobowość wycofana, unikająca może świadczyć o traumach, chorobach psychicznych czy problemch z emocjami.

Na koniec wiek 31 lat to dla świadomego mężczyzny sygnał, że kobieta ma małe szanse na urodzenie zdrowego dziecka i jak jeszcze

nie znalazła sobie kogoś do tego czasu w dobie wolności seksualnej i łatwości zdobycia partnerów to musi być z nią coś nie tak.

Nie martw się kukoldów i spermiarzy śliniących się na kobiety jest pełno i możesz przebierać jak w ulęgałkach, załóż konto na tinder

czy badoo to się przekonasz😁

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć swoje zdanie ,a być chamem to co innego. 

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

Mężczyźni są wzrokowcami i główną rolę odgrywa wygląd kobiety.

Gdy widzimy piękną kobietę wytwarza się w naszych organizmach haj hormonalny i zaczynamy ją pożądać.

Więc może tutaj jest u ciebie problem? Jakbyś się oceniła z wyglądu?

Kolejna sprawa osobowość wycofana, unikająca może świadczyć o traumach, chorobach psychicznych czy problemch z emocjami.

Na koniec wiek 31 lat to dla świadomego mężczyzny sygnał, że kobieta ma małe szanse na urodzenie zdrowego dziecka i jak jeszcze

nie znalazła sobie kogoś do tego czasu w dobie wolności seksualnej i łatwości zdobycia partnerów to musi być z nią coś nie tak.

Nie martw się kukoldów i spermiarzy śliniących się na kobiety jest pełno i możesz przebierać jak w ulęgałkach, załóż konto na tinder

czy badoo to się przekonasz😁

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerwona666 Dzisiaj idąc po plaży zauważyłem parę trzymającą się za rękę. On był od niej niższy o ok pół głowy ale emanowała z niego taka energia, że aż sam ją poczułem.

Mężczyzna żeby poderwać kobietę musi mieć po prostu dobrą bajerę.

Są faceci 190cm 10/10, którzy nie przestają być prawiczkami bo są mega wycofani i zahukani w sobie a całe życie spędzają w piwnicy, gdzie kobiety nawet nie wiedzą o ich istnieniu.

 

W Przypadku kobiet sprawa jest bardzo prosta - liczy się tak naprawdę wygląd.

Nikt Ci nie powie czy masz szansę na faceta, czy też nie bo nie znamy Ciebie, nie wiemy jak wyglądasz itp.

 

Kiedyś w pracy mieliśmy taką kobietę, po 40stce (wiecznie sama). Problem z nią był taki, że nie posiadała w sobie żadnych cech kobiecych (0 makijażu, paznokcie na krótko, zwykła bluza i jeansy, sportowe buty). Ubierała się jak facet.

A wystarczy, że umalowałaby się na twarzy, pomalowałaby sobie paznokcie, założyła sukienkę itp. i dam sobie głowę upierdolić, że na pewno ktoś zacząłby się koło niej kręcić bo figurę miała dobrą jak na swój wiek.

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czerwona666 napisał:

Mieć swoje zdanie ,a być chamem to co innego. 

 

Założyłam konto. Niestety, ciężko się rozmawia.  Ktoś mi pisze ,że ogląda serial. Ja,że robię galaretkę ,a on ,że przy mnie, by galaretką się nie zajął. Potem czy bym nie wpadła na serial. Czy bym nie wpadła na wino. Takie coś mnie nie interesuje.

Nie napisałam ,że na dużych doświadczeń nie mam. W sumie to śmieszne. Niestety, jestem dzika. Bo ciężko mi wyjść na spacer z kimś obcym. 

Edytowane przez Czerwona666
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerwona666

 

Widzisz, źle rozumujesz. Właśnie takie teksty są 'kobiece'. Mnie to rozbawiło w pozytywnym znaczeniu. 

 

3 minuty temu, Czerwona666 napisał:

Zresztą nie wyobrażam sobie,z kimś obcym iść na spacer, trzymać się za ręce

A ja wyobrażam, ale musisz podjąć pewna przemianę siebie, mam tu na myśli szczególnie psychikę w Twoim wypadku. 

 

Trzymaj się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czerwona666 napisał:

No,może to dla was śmieszne. I ,że nie jestem odważna czy tam grzeczna dziewczynka jestem. No takie coś to już dla mnie jest lampka ostrzegawcza. Zresztą nie wyobrażam sobie,z kimś obcym iść na spacer, trzymać się za ręce. Czy całować. Wiem ,że nic bym nie czuła. 

 

Jak oceniasz swój wygląd twarzy w skali 10 stopniowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiece? On mi napisał do odważnych świat należy. Potem ,że grzeczna dziewczynka. Potem napisał czy biorę go pod uwagę ,a ja ,że nie. 

 

Trudno mi ocenić. Może 4? 

Pewnie nisko,bo gdyby było inaczej to nie byłoby tego wątku. Chociaż nie raz pisałam , teksty o swojej urodzie koleżance czy koledze. Twierdzili ,że jestem atrakcyjną. Nawet ten oblech o ,którym tu pisałam tak powiedział. Aczkolwiek nie wiem jak to rozpoznać czy to prawda. Faceci mogą mówić wszystko. Chociaż gdybym była facetem. To naprawdę bym się nie brała na chęć zaliczenia kogoś ,kto ma problemy ze sobą ,bo to jest czyste wyrachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twoich postów bije brak luzu, dystansu, poczucia humoru do tego twierdzisz, że jesteś dzika

więc nie dziw się, że mężczyźni omijają cię szerokim łukiem.

Świat to nie jest komedia romantyczna, 50 twarzy Greya czy Harlequin tutaj ocenia się człowieka

po powierzchowności i po tym co posiada czy może dać.

Na tinderach nawet kobiety 2 SMV mają powodzenie choć nie powinny dlaczego?

Bo są otwarte na znajomości a faceci z racji popsutego rynku matrymonialnego i utrudnionego

dostępu do kobiet po prostu nie wybrzydzają.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

Z twoich postów bije brak luzu, dystansu, poczucia humoru do tego twierdzisz, że jesteś dzika

więc nie dziw się, że mężczyźni omijają cię szerokim łukiem.

Świat to nie jest komedia romantyczna, 50 twarzy Greya czy Harlequin tutaj ocenia się człowieka

po powierzchowności i po tym co posiada czy może dać.

Na tinderach nawet kobiety 2 SMV mają powodzenie choć nie powinny dlaczego?

Bo są otwarte na znajomości a faceci z racji popsutego rynku matrymonialnego i utrudnionego

dostępu do kobiet po prostu nie wybrzydzają.

Czym niby się brak luzu objawia? Pozwoliłam sobie na ten luz, jak popijałam i co? Jakiś dzban mnie tylko poniżał . Przecież byłam taaaka wyluzowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Czerwona666 napisał:

Ktoś mi pisze ,że ogląda serial. Ja,że robię galaretkę ,a on ,że przy mnie, by galaretką się nie zajął. Potem czy bym nie wpadła na serial. Czy bym nie wpadła na wino.

Przecież był bardzo kulturalny. Co Ty od niego chcesz. To jest flirt. Na portalach randkowych szuka się kogoś do relacji w kontekście erotycznym. On atakuje, a ty masz go stopować a nie obrażać się i wychodzić.

 

Jakbyś weszła w te historie i dążyła do tego żeby jednak ten pierwszy film obejrzeć w kinie, to zobaczyłabys czy normalnie można z nim wyjść i porozmawiać jak z człowiekiem, czy jakiś desperat i debil.

 

Dla mnie pisanie tygodniami przez internet to pomyłka. Potem jak się spotkacie to dowiesz się wszystkiego, nie będziesz miała nierealnej wizji drugiej osoby i nie będzie nudy bo już wszystko będziesz wiedziała. Na czacie dobrze sprawdzić poczucie humoru i styl drugiej osoby. Wyjście na 2 gałki loda to nie taka znowu wielka rzecz. Jak Ci się spodoba to wtedy zacznij myśleć ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Czerwona666 napisał:Ja,że robię galaretkę ,a on ,że przy mnie, by galaretką się nie zajął. Potem czy bym nie wpadła na serial. Czy bym nie wpadła na wino. Takie coś mnie nie interesuje.

 


Ten flirt na końcu tak mnie urzekł, że muszę zostawić tutaj swoj ślad.

Nie wierze, że przeczytałem cały ten wątek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to jesteś po prostu taką kupą nieszczęścia. "może jestem zbyt poważna", "może nie umiem flirtować", "może nie lubię z obcą osobą umówić na spacer"... To co Ty potrafisz, czego Ty chcesz i co lubisz? Temat ma 15 stron i dwa lata a jedyne co to czytamy, że jesteś za sraka i za owaka... Słuchaj, Ty sama nie chcesz sobie pomóc i tyle. By coś zrobić, osiągnąć, w tym wypadku mieć faceta, to jednak sorrry ale bedziesz musiała coś zrobić, mówiąc coutchingowo wyjść ze strefy komfortu. Facet i lepsza praca do Ciebie same nie przyjdą...

Kolejne 15 stron tematu Ci nie pomoże do chwili jak sama sobie nie pomożesz - mówiąc krótko i po męsku, rusz się, zmień coś, zacznij działać małymi krokami ale systematycznie albo giń - sczeźnij.

 

A jak znowu przeczytam jakąś wymówkę, że jesteś taka i owaka itd to jak Boga kocham. Wyjdę z siebie bo to jest dramat a to forum to nie kółko adoracji.

Edytowane przez Dassler89
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerwona666 na początku wszyscy są obcy. Wyjdź na ten spacer w razie czego pójdziecie na kawę do restauracji i się umówicie na następne spotkanie. Jak się okaże, że będzie w twojej opinni zbyt nachalny to możesz powiedzieć nara i odejść w każdej chwili. 

 

Tak czy inaczej nabierzesz doświadczenia. Zrób sobie challenge 4spacery z kimś nowym w sierpniu. Równocześnie możesz chodzić w miejsca gdzie są grupy sportowe/hobbystyczne. 

 

Sprawdź logistykę miejsca w którym się umówisz. Powodzenia.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.