Skocz do zawartości

wifi - dziwny sen


Rekomendowane odpowiedzi

Tam gdzie śpię, mam wifi z antenką - kiedyś zauwazyłem że gdy ustrojstwo było włączone, miałem dziwny sen; znacznie głębszy. Wczoraj miałem włączone (miałem rok przerwy) i znowu - bardzo głęboki ses. Przypadek czy coś w tym może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie śpię w tym samym pokoju gdzie mam WiFi ale często nie wyłączam go na noc.

Nie mogę wtedy długo zasnąć i czasem mam wrażenie jak bym miał odejść z tego padołu.

Przy wyłączonym nic ciekawego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że to mogą być bardzo wysokie częstotliwości wywoływane przez urządzenie, np. podczas II wś skośnookie tak torturowały amerykanów i później w Wietnamie.

Co wiecej bardzo dużo urządzeń wytwarza takie bardzo wysokie częstotliwości, oczywiście my ich nie słyszymy ale nasz organizm odczuwa ich działanie na nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - masakra. Przyjrzyj się co jest w widmie elektromagnetycznym w Twoim bezpośrednim otoczeniu, niezależnie czy jakieś "gówno niskiej mocy" jest włączone w Twoim pokoju czy nie. Osobiście nie podoba mi się to, że niektórzy zaczynają racjonalizować jak samice, szukając sobie przyczyn w sprawach na których się dokumentnie nie znają, bo zaraz się okaże, że ktoś z otoczenia "krzywo" oddycha i to też ma wpływ. Bracia Samcy - trzymajcie klasę ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo tutaj przypadek kobiety podobno z nadwrażliwością elektromagnetyczną hmm: http://wiedzoholik.pl/pewna-kobieta-twierdzi-ze-jest-uczulona-na-sygnal-wifi-czy-to-w-ogole-mozliwe/

 

A tu przy okazji artykuł z tej samej strony :Dhttp://wiedzoholik.pl/kobiety-zadecydowaly-jaki-rozmiar-penisa-odpowiada-im-najbardziej-w-najnowszych-badaniach/

 

 

Jeśli chodzi o wpływ urządzeń elektronicznych na sen, to włączyłem sobie dźwięk o częstoliwości 2hz (jakoś się tam zmieniał w czasie) i zawsze jak zasypiam budzę się po 1,5h, a teraz obudziłem się po 4,5h. Może w końcu obudzę się wraz z budzikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiecznie właczone wifi w pokoju, ba śpię nawet z telefonem pod poduszką nigdy jakiś większych problemów ze snem nie miałem .Chociaż czasem mam jakieś koszmary i udaje mi się wejść w taki dziwny stan przed snem coś jakby super alfa .Wszystko wtedy mi "wibruje" w głowie i mam szybkie mimowolne ruchy gałek,wiec coś może być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma inna tolerancje na bodźce zewnętrzne,

a fale wytwarzane przez urzadenia ,naturalne nie sa

od miesiąca nie oglądam tv,i jest mi z tym coraz lepiej

w tv dochodzą jeszcze bodźce wzrokowe

przekazy podprogowe i cholera wie co jeszcze.

wystarczy przyjrzeć się malym dzieciom jak reagują na reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.