Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Messer napisał:

 

Miałem nie odzywać się już w tym temacie i jako tako, ale zrobię wyjątek, bo dawno mnie tak nic nie striggerował

Tak, miałem nie odpowiadać, ale hehe jednak odpowiem. Ale spoko, wieczorem będą screeny wraz z dyplomami, stopniami i reszta Patryka luz. Tombakowi odpowiadał 2 albo 3 razy już. 

 

38 minut temu, Messer napisał:

Patrząc na Twój avatar i sposób w jaki piszesz - zrozumiesz jak wielkie bzdury sobie wkręcasz i w nie wierzysz, jak będziesz starszy i będziesz miał na tyle w sobie, ekhm, pokory wynikłej z braku nienawiści, oczywiście, żeby być w stanie na to spojrzeć obiektywnie. Chociaż - wątpię, że to się stanie.

Cieszę się z opini takiego EkSpErTa, jak ty. Pamiętaj zimne prysznice, samorozwój i dieta. 

 

38 minut temu, Messer napisał:

Nawiasem mówiąc, wiedza psychologiczna u Ciebie jakoś również nie rozwinęła w pełni skrzydeł, żeby pisać coś tak jawnie śmiesznego o braku ŻADNEJ nienawiści przecząc sobie nawet następnym zdaniem. Wszystkiego dobrego życzę w życiu - przyda Ci się. 

Wszystkiego dobrego w wychodzeniu z przegrywu, trzymam kciuki, pozdrawiam. 

Pamiętaj, że z bycia słabym nigdy się nie wychodzi, takim się po prostu rodzin. 

 

Na tamto wyżej odpowiem wieczorem.

 

@mpawel5Ja tu jestem od długiego czasu tylko nie pisałem za dużo. 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, $Szarak$ napisał:

Wszystkiego dobrego w wychodzeniu z przegrywu, trzymam kciuki, pozdrawiam. 

Pamiętaj, że z bycia słabym nigdy się nie wychodzi, takim się po prostu rodzin. 

 

Na tamto wyżej odpowiem wieczorem.

 

Na nic chłopcze mi nie odpisuj, bo ja tego nie potrzebuję po tym co napisałeś, wystawiłeś sobie ostateczny "certyfikat jakości". Dramę Tombaka z panem specjalistą znam, jestem zażenowany tym jak bardzo mimo dziesiątek tysięcy dowodów empirycznych na słuszność twierdzeń ku którym się skłaniam i je wymieniłem (czego jestem żywym dowodem), nadal niektórzy próbują je obalać, nawet mimo tego, że uratowało to innym zdrowie i życie (mi tylko zdrowie). Tombak przyczynił się do poprawienia mi skrajnie jakości życia, a specjalista próbował kundelkowato szczekać i napinać się do osoby, która realnie innym pomaga - bo innymi metodami leczyć "nie wolno" i jego to boli.

 

Tylko ludzie będący ogromnymi agresorami próbują obalać oczywiste twierdzenia, bo zagrażają im ich poczuciu wspaniałości. Tak samo, wewnętrzni agresorzy wręcz zawsze bronią rzeczy jawnie fałszywych (np. komuniści). Dlatego nie mam ochoty rozmawiać dalej z Tobą i Twoim brakiem żadnej nienawiści. Wybacz, ale po sposobie w jaki piszesz wydaje mi się, że nie masz nawet 24 lat, a jak jesteś starszy, no to cóż - zostaję przy swoich życzenia wszystkiego dobrego - jeszcze bardziej je wzmacniam. 

 

Naprawdę się nie kłopocz i nie udawaj, że jesteś specjalistą i nie broń tego człowieka, bo w rzeczywistości on by nawet na Ciebie nie spojrzał i nie miał pewnie na to ochoty, oszczędź sobie tego czasu na googlowanie. Udanego wieczoru, najlepiej tak jak ma Twój Pan z avataru. Te same poziomy rozwoju lubią się przyciągać, to mam nadzieję, że to Ci tym razem wyjdzie. Tak swoją drogą, dobrze żebyś jednak przy tym został i nie wychylał się jakoś bardzo na tematy, które nie są Ci tak bardzo po drodze, bo po wcześniejszych komentarzach metodologia nauki nie jest Ci również znana przytaczając "szurski przykład" mający być gwoździem do trumny nas, oszołomów spadających z brzegów płaskiej ziemi. Zresztą, mam dziwne wrażenie, że jesteś chłopakiem z blokowisk słuchającym rapu, więc naprawdę nie prowokuj mnie do opisywania, bo serio mam dużo na głowie poza wykłócaniem się w internecie.

 

Buziaki.

 

13 minut temu, mpawel5 napisał:

@$Szarak$ale zarejestrowałeś się jak pandemia wyskoczyła. Oki. Rozumiem. Taki impuls by nieść kaganek oświaty covidovej mniejszym braciom

 

To nie jest płatny troll. To jest osoba, których Lenin zwał polieznymi idiotami. Taka trochę słabsza wersja agitatora. Zawsze byli, zawsze będą. Problem w tym, że zawsze ktoś za ich polieznost będzie płacił. Ale to już inna historia.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mpawel5 napisał:

Dziecko przeciw rodzicom. Już kiedyś było coś takiego w innym ustroju(dla dobra III Rzeszy albo mateczki rassyi). 

 

Właśnie może się nasuwać pewne skojarzenie z:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawlik_Morozow

 

;) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Wyborcza w formie:

 

comment_16418309779go2CYEpsPlQCyb6ihxttL

 

9 latek wie, co to technologia mRNA, a grafeniarze nie wiedzą.

😊

 

Normalna sytuacja, normalne dzieci.

Kiedyś, w Wilkowie było podobnie.

To byli czasy.

 

tumblr_lj8mlde0ka1qcsla3o1_500.jpg&x=800

50 minut temu, mpawel5 napisał:

@Dworzanin.Herzogarozwalanie instytucji rodziny. Dziecko przeciw rodzicom. Już kiedyś było coś takiego w innym ustroju(dla dobra III Rzeszy albo mateczki rassyi). 

Przecież to jakiś redaktor wymyślił :D
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z USA napływają informacje, że 6 stycznia spłonęła masońska „świątynia” Zanesville.
Informację potwierdziła Wielka Loża Ohio.
Wcześniej do pożaru masońskiej siedziby doszło też w Dublinie.
Tam o podpalenie posądza się „antyszczepionkowców”.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Dworzanin.Herzoga said:

Wyborcza w formie:

 

comment_16418309779go2CYEpsPlQCyb6ihxttL

 

9 latek wie, co to technologia mRNA, a grafeniarze nie wiedzą.

😊

To już jest tak prymitywny poziom manipulacji, że brak słów. 

 

Ale na pewno pomogłoby dotkliwe obicie pałą autora artykułu, jak to jeden z covidian proponował. 

 

Te wszystkie mendy to robią, bo się konsekwencji nie boją. 

 

To może im zacząć robić konsekwencje? 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem trafiłem:

https://www.gov.pl/attachment/a3b88656-00a0-4410-b4a1-c1747ff2c923

 

Stanowisko Rady Mędrcó... soooorki Rady Medycznej przy Premierze 😜

Chyba a propos pani Nowak :)

 

@Messer Widzę że kolezka Ci zagrał na nerwach;)

 

 

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Wyborcza w formie:

 

comment_16418309779go2CYEpsPlQCyb6ihxttL

 

9 latek wie, co to technologia mRNA, a grafeniarze nie wiedzą.

😊

W Dużym Formacie cały "reportaż" o tym jest. Że dzieci biedne nie mogą się szczypać bo stara foliarz 😜

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, $Szarak$ napisał:

 

Dobre :D

 

Ale to jest kolejna ofiara medialnej propagandy, a wykonywanie testów osobie bez objawów jest pozbawione sensu.

 

Choroba bezobjawowa.

Sowieci mieli schizofrenię bezobjawową i nieuniknione, że ona nie zmartwychwstanie. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Wszystkiego dobrego w wychodzeniu z przegrywu, trzymam kciuki, pozdrawiam. 

Pamiętaj, że z bycia słabym nigdy się nie wychodzi, takim się po prostu rodzin. 


No ja tylko tak ten, no… wpierdolę się w słówko.

 

Nie ten adres, nie ta persona.

Akurat nasz forumowy kolega @Messer z charakterystyką jaką tutaj opisałeś ma tyle wspólnego co Ty ze zdrowym rozumem ale zdaje sobie sprawę, że gdy brak argumentów w pobliżu to trzeba spróbować upokorzyć, zniżyć rozmówcę w oczach innych. Słabe, znane i na nikogo tutaj to nie działa. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Kanada: Marihuana i alkohol tylko dla zaszczepionych na COVID-19

 

Detaliczne sklepy z alkoholem i marihuaną w kanadyjskiej prowincji Quebec będą wymagać od kupujących okazania dowodu szczepienia w związku z rosnącą liczbą pozytywnych wyników testów na COVID-19.Nowe rozporządzenie wejdzie w życie we wtorek 18 stycznia. Urzędnicy służby zdrowia mają nadzieję, że zakaz zachęci więcej osób do zaszczepienia się.

 

 

https://faktykonopne.pl/kanada-marihuana-i-alkohol-tylko-dla-zaszczepionych-na-covid-19/

 

Nachlasz się, naćpasz, ale jako zajszczepiony - to się nazwywa odpowiedzialność. 😊

 

A poważnie, chora akcja.

Aż mi się przypomniało jak za czasów gimbazy szło się w okolice parku i prosiło jakiegoś pana menela

o zakup alkoholu dla mnie i kolegów heh. Teraz by było to samo, tylko najpierw trzeba by pytać, czy jest zajszczepiony.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.