Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tak czuję że ni covid czy szprycawki a nawet pseudo wojenka już w tym roku będzie naszym najmniejszym zmartwieniem xD słowo klucz już padło "rząd światowy" na obecnym spotkaniu WEF, wcześniej niejedne sprzedajne pacynki niejako rządzące w tym czy innym państwie też używały tego sformowania, a więc sami sobie stworzyli sami będą zarządzać a patrząc na ich agendę to ten tego :) tylko pożyteczny idiota będzie miał się jak w niebie, w końcu dostanie miskę ryżu kaganiec, obrożę i swój przydział do obozu pracy :D

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife, ale przecież miały być w 100% bezpieczne, no przecież szczepili tych głupich ludzi jak bydło, bez wstępnych badań, jak leci, byle towar opchnąć, póki świeży.

Tak przy okazji straszyli, z roboty chcieli wyrzucać, z uczelni wykluczać, niezaszczepieni mieli wieść marne i trudne życie, bez dostępu do publicznych usług - aż tu nagle okazuje się, że covid nie taki straszny, a i szczepionka nie taka fajna.

 

To jaka jest obecnie obowiązująca mundrość etapu? Oczywiście poza niezmiennym #putinchuj...

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie padają jak muchy, młodzi sportowcy, artyści w sile wieku. Statystyki wystrzeliły jak fajerwerki ale oszukani/przekupieni frajerzy będą nadal robić kopiuj wklej. 20% spadku dzietności? E tam, trzeba z GROŹNYM WIRUSEM WALCZYĆ. Wróg ujorony.

 

@Piccardo

Wypowiem się za siebie: czytałem dużo Twoich postów w tym wątku nt. szczepień, trudno mi się z nimi nie zgodzić. Sam znam ludzi którzy zaszczepili się przeciw grypie a później chorowali x2. 

Jebać tę bigpharmę, robisz tutaj super robotę zwłaszcza te wykresy z wyszczepianiem a upadkiem "pandemii". Do debili nic nie dotrze, innym kasa przysłania rzeczywistość. Życzę powodzenia!

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czytać stare gazety tak sprzed kilku lat, gdzie "eksperci" lub amerykańscy naukowcy przepowiadają co będzie w najbliższym czasie i wtedy widać ile się z tego sprawdza, zazwyczaj niewiele. Ten temat też w sumie jest fajną rozrywką, szczególnie, gdy się czyta pierwsze strony :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/21/2023 at 12:17 AM, Dworzanin.Herzoga said:

nie chciałem być złośliwy

 

Ty nie chciałeś ale on był, i nie miał hamulców żeby Cię wyzywać.

 

Tak w ogóle, to był to "Słynny" specjalista od "słynnej" wrocławskiej komunikacji, teraz bohater? xD


comment_zcoT2M6fo1U5vbXi35lOzvw4Aj87QYuy.jpg


skandal-w-mpk-prezes-balawajder-obrazil-motornicza/gh12v7c


czy-prezes-mpk-wroclaw-grozi-swoim-pracownikom/ar/c1-15636306

 

On 1/21/2023 at 5:18 PM, Maniek said:

Może bez związku z tematem zgonów w MPK Wrocław...

 

A może ma związek...

 

Szczerze to patrząc na jego tuszę można zakładać, że to była przyczyna ale nie można wykluczyć boosterków, wiadomo, natomiast seria zgonów w tym ich MPK jest bardzo podejrzana i zadziwiająco jedną rzecz je łączy - szczypawka. To oczywiście koincydencja, wiadomo..., ale wspomnieć należy że względu na naukę.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Ja to wszystko wiem i na co dzień nie mam problemu z ostrzejszymi słowami w kierunku ludzi z mentalnością kapo w obozie, tutaj w sytuacji jak chłop umarł nie czułem potrzeby używać jakichś mocnych słów czy żartów.  ;) Myślę, że nie ma takiej potrzeby, każdy i tak ma zdanie wyrobione o działaniach tej postaci w latach 2020-2022.

 

I tak myślałem, że w jednym z linków będzie mem z parafrazą zespołu R z pokemonów, dobre.

 

Widoczny w tym memie prezydent wrocławia, też parę razy zachował się jak klasyczny socjopata,

Raz niepełnosprawny facet napisał mu na facebooku, że jest ponad 20 dni nieumyty przez pracownika MOPSu, a Sutryk odpisał, że zaleca 

mu mniej internetu, a więcej mycia i przesyłał życzenia serdeczności.

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Myślę, że nie ma takiej potrzeby, każdy i tak ma zdanie wyrobione o działaniach tej postaci w latach 2020-2022.

 

Myślę, że nie każdy. Nawet we Wrocławiu nie każdy musi go znać a poza miastem to już tym bardziej.

 

Powiedziałem tylko, że gość nie miał problemu z obrażaniem innych więc nie widzę powodu, żeby mu cokolwiek odpuszczać. Nie wyzywam jak on ale nie uznaję też idiotycznego "o zmarłych się źle nie mówi". A to ciekawe - o Hitlerze też mam źle nie mówić bo nie żyje? Tego typu argument.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wrotycz napisał:

Nie wyzywam jak on ale nie uznaję też idiotycznego "o zmarłych się źle nie mówi".

 

Generalnie jak przytaczasz fakty o tym, co zmarły odjebał za życia, to mówisz dobrze, bo prawdziwie. 😊

 

18 minut temu, wrotycz napisał:

A to ciekawe - o Hitlerze też mam źle nie mówić bo nie żyje?

 

"Nie ma nawet takiej przesłanki, że frau Schmidt słyszała od frau Müller, że ta powiedziała, że Göring powiedział, że Hitler wiedział, że jest taka zagłada."

;) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat związany:

 

Ministerstwo Zdrowia Publicznego Afganistanu poinformowało w poniedziałek o rozpoczęciu kampanii szczepień przeciw polio. Kampania będzie prowadzona w 16 z 34 prowincji kraju – doniosła agencja DPA.

 

Ministerstwo zapowiedziało, że kampania potrwa cztery dni i obejmie ponad 5,3 miliona dzieci poniżej piątego roku życia.

Dane UNICEF wskazują, że Afganistan i sąsiedni Pakistan są ostatnimi państwami świata, w których wirus polio występuje endemicznie. W obu krajach zespoły medyczne rozprowadzające szczepionki oraz ochraniający ich policjanci byli wielokrotnie atakowani. Popularna jest bowiem teoria mówiąca o „prawdziwym celu” szczepień, jakim ma rzekomo być sterylizacja muzułmanów.

W ubiegłym roku Pakistan odnotował 20, a Afganistan cztery przypadki zachorowań na polio.

 

Tak się tworzy strachy na lachy. A oto jak niebezpieczna jest to choroba:

Outcomes of poliovirus infection in children
Outcome Proportion of cases[1]
No symptoms 72%
Minor illness 24%
Nonparalytic aseptic
meningitis
1–5%
Paralytic poliomyelitis 0.1–0.5%
— Spinal polio 79% of paralytic cases
— Bulbospinal polio 19% of paralytic cases
— Bulbar polio

2% of paralytic cases

Dwadzieścia cztery przypadki, na 260 milionów ludzi i jak rozumiem 5,3 miliona dzieci. I to jest choroba endemiczna, tak napisali.

 

Tak się tworzy strachy na lachy. A oto jak niebezpieczna jest to choroba:

1-5 promili ma objawy paraliżu. Ja wiem, że to dużo, niedużo, zależy jak patrzeć ale raczej niedużo. 72% , nie ma żadnych objawów.czynnikiem ryzyka jest brak higieny, tak jest napisane na Wikipedii. Ale tych, którzy nie rozumieją liczb straszy się nadal.

 

Nie jestem przeciwnikiem szczepień ale jestem przeciwnikiem, wrogiem oszustwa, a to jest oszustwo. Jakie jest prawdopodobieństwo niepożądanych odczynów po szczepień tą szczepionką? I jak to się ma do ryzyka poważnej choroby?

Na dodatek częstotliwość występowania to, uwaga:

Frequency6 (wild) + 691 (vaccine-derived) in 2021[4]

115 razy więcej przypadków wywołanych przez szczepień niż przez dzikiego wirusa.

 

Gdyby lepiej zadbali o higienę, pieniądze, które wydają na te preparaty, wydali na badanie nad jakimś skutecznym środkiem antywirusowym, oraz nad preparatem wzmacniającym, jak wit. D, cynk, w przypadku covid, to by te chorobę nauczyli się leczyć i prawdopodobnie eradykowali tak jak ospę.

 

Przypadków dżumy jest 600 rocznie i jest ona naprawdę niebezpieczna, (ok 10% śmiertelności) a nie słyszałem o szczepieniu przeciwko dżumie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Kiedyś czytałem coś o zatruciu DDT i innymi herbicydami jako przyczynie objawów naśladujących polio, ale nie pamiętam teraz o co dokładnie chodziło.


Chciałem znaleźć coś więcej i natknąłem się na ciekawy artykuł z 2011 roku w którym autorka krytycznie omawia m.in. wprowadzenie szczepionki na polio i korporacyjne

oraz polityczne zagrywki wokół nich.

Autorka artykułu była lekarzem w stanach od 1989 do 2011 roku, także ma wykształcenie medyczne, krytycznie opisała pewne dogmaty w medycynie

i zna środowisko od środka. Pierwszy raz się na nią natknąłem, także rzucam tylko do luźnej dyskusji:

 

https://katlynfoxfoundation.com/wp-content/uploads/2012/02/Smoke_Mirrors_and_the_Disappearance_Of_Polio1.pdf

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wrotycz napisał:

Nie jestem przeciwnikiem szczepień ale jestem przeciwnikiem, wrogiem oszustwa, a to jest oszustwo.

Jedynie 99% szczepionek to oszustwo... Przez srovida sprawdziłem historię patogenów na które przymusowo szczepi się dzieci, wnioski:

 

Rozpoznanie patogenu, rozpoczęcie monitorowania, ktoś wpada na debilny pomysł szczepionki, mija średnio 8-10 lat mamy szczepionkę, a teraz przebieg po wykryciu patogenu okazuje się że:

 

Nie jest groźny, zaraża nieznaczną część społeczeństwa, skutki uboczne dotykają marginalną część zakażonych, z roku na rok wszytskie wskaźniki spadają w szczególności wskaźnik śmiertelności który i tak zawsze był niski.

 

Kolejny etap powstaje szczepionka, rośnie śmiertelność i ilość osób zakażonych wzmagają się efekty uboczne i to wszystko w momencie kiedy naturalnie sobie z tym poradziliśmy.

 

Przypadek polio opisany przez Ciebie, nie jest odosobniony, w szprycach znajdują się metale ciężkie, które uszkadzają nasz organizm, ogromny wpływ mają na mózg w końcu to neurotoksyny... Jest to celowe działanie, bo debilami chorującymi łatwiej się rządzi i łatwiej ich straszyć, dlatego podaje się je przymusowo dzieciom.

 

Wystarczy zadać sobie pytanie dlaczego amiszowie którzy nie bawią się w szczepionki i produkują zdrową żywność, cieszą się zdrowiem i żadne patogeny ich nie wybiły?

 

Dlaczego nie ma badań względem przydatności szczepień? Skuteczności? W ogóle sensu stosowania? Bo ktoś na tym zarabia w końcu ty płacisz podatki pod przymusem a ktoś inny każe ci płacić za preparaty czy chcesz czy nie i nikt o zdanie nie pyta.

Edytowane przez Piccardo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/23/2023 at 4:34 AM, wrotycz said:

seria zgonów w tym ich MPK jest bardzo podejrzana i zadziwiająco jedną rzecz je łączy - szczypawka

To jest był ten sam MPK i jego prezes, co chciał się z Orlenem procesować o "straty" wywołane sztucznie zawyżoną ceną paliw. Taka to jest druga koincydencja, a nie tylko szczepionki.

https://www.money.pl/gospodarka/to-cena-za-monopol-orlenu-prezes-mpk-wroclaw-podlicza-wydatki-na-paliwo-6851213887015776a.html

 

3 hours ago, Piccardo said:

dlaczego amiszowie którzy nie bawią się w szczepionki i produkują zdrową żywność, cieszą się zdrowiem i żadne patogeny ich nie wybiły?

Grupa kontrolno-odtworzeniowa.

Nie zapominajmy o ich dzietności, niskiej podatności na Alzheimera czy autyzm, a zwłaszcza o braku ADHD (leczone jak kiedyś) i tak dalej. Wszelkie dys- też zazwyczaj potrafią leczyć, nie mówiąc nawet o leczeniu problemów tożsamości płciowej (zobaczy dziecko w oborze czym się różni dziewczynka od chłopczyka, i problem znika).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieistniejący lekarze promowali na Twitterze obostrzenia, szczepionki i maski

 

Doktor Honeyman, promujący obostrzenia otrzymał tysiące kondolencji i lajków z powodu rzekomej śmierci członków rodziny na Covid. Okazało się, że taka osoba nigdy nie istniała. Podobnych kont było więcej i były elementem szeroko zakrojonej akcji propagującej obostrzenia Covidowe.

 

*

How a Fake Doctor Tricked Pundits by Fueling Covid Outrage on Twitter

 

Nieistniejący lekarze promowali na Twitterze obostrzenia, szczepionki i maski

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrotycz napisał:

Nieistniejący lekarze promowali na Twitterze obostrzenia, szczepionki i maski

 

Doktor Honeyman, promujący obostrzenia otrzymał tysiące kondolencji i lajków z powodu rzekomej śmierci członków rodziny na Covid. Okazało się, że taka osoba nigdy nie istniała. Podobnych kont było więcej i były elementem szeroko zakrojonej akcji propagującej obostrzenia Covidowe.

 

*

How a Fake Doctor Tricked Pundits by Fueling Covid Outrage on Twitter

 

Nieistniejący lekarze promowali na Twitterze obostrzenia, szczepionki i maski

 

A to może to są te ruskie trolle na twejter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 21:29, MariuszP napisał:

Lubię czytać stare gazety tak sprzed kilku lat,

A przypomnij sobie (i wszyscy czytający) tak lata 2015-2019 i co dzialo się w polskim internecie (i nie tylko polskim)? Jednym z trendów i tematów internetowych był właśnie temat antyszczepionkowy. Media prześcigały się w tematach, że jakaś tam madka nie chce szczepić dziecka szczepionkami z tego podstawowego i obowiązkowego zakresu bo rzekomo powodują różne choroby, niedorowzinięcia itd. Chodziło o szczepionki na świnkę, różyczkę, ospę itd. Wszystko oczywiście w atmosferze wyśmiania i zawstydzenia głoszących takie rzeczy zrównując ich z płaskoziemcami i innymi szurami. Do tego, czasem w jakiś facebookowych dyskusjach na ten temat, jakieś dziwne konta symulujące niewykształconą (poprzez pisanie z podstawowymi błędami ortograficznymi lub błędami składniowymi) matkę kilkorga dzieci pisały czasem rzeczy i teorie absurdalne. Ktoś zauważył, że te dyskusje, ten temat pod koniec 2019 roku czy na początku 2020 zniknął z mediów jak i z dyskusji w społeczeństwie?

Wnioski niech każdy wyciągnie swoje.

 

Przykładowe linki:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marek-posobkiewicz-autyzm-po-szczepionce-mmr-wystepuje-ale-siedmiokrotnie-rzadziej/zgewl32

https://tvn24.pl/polska/grozne-powiklania-autyzm-rtec-fakty-i-mity-na-temat-szczepionek-ra750221-2473066

https://mamaistetoskop.pl/cala-prawda-o-szczepionkach/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Kespert said:

To jest był ten sam MPK i jego prezes, co chciał się z Orlenem procesować o "straty" wywołane sztucznie zawyżoną ceną paliw. Taka to jest druga koincydencja, a nie tylko szczepionki.

 

Za dużo się Bonda naoglądałeś.

Gość ważył 120, a może 150 kilo, był z PO, "prawa ręka" PO-wskiego księcia Wrocławia, Sutryka. No i brał szczypionki, jak dzieciak miętówki.

Raczej zszedł na prozaiczny zawał, być może mu szczypionki pomogły, bo z taką tuszą nawet mała, śladowa ilość zakrzepów a nawet mały stan zapalny,  mógł  doprowadzić do zawału.

 

A sprawa z Orlenem? Nie on jeden się odgraża. Nie ma w tym nic dziwnego - był z tzw. przeciwnego obozu więc musiał się czymś antypisowskim wykazać. PO jest tak samo beznadziejne jak PiS i ich jedyną narracją i sensem istnienia jest "walka" z PiS.

 

Bardziej martwi fakt, że robią z niego kolejnego świętego kościoła lewicy.

Religia potrzebuje świętych, a ten sie przekręcił na własne życzenie, a robią z niego ikonę jak z Adamowicza.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Piccardo said:

Wystarczy zadać sobie pytanie dlaczego amiszowie którzy nie bawią się w szczepionki i produkują zdrową żywność, cieszą się zdrowiem i żadne patogeny ich nie wybiły?

 

Nie wybiły ich bo mają wysoką dzielność, znacznie wyższa od umieralności (vide afryka).

 

13 hours ago, Kespert said:

Grupa kontrolno-odtworzeniowa.

 

Są na to za mało liczni i za głupi.

 

Nawet w Idiokracji ktoś musiał obsługiwać instalacje podlewające i produkować. Ta firma, choć to nie jest powiedziane wprost, musiała mieć jakieś inteligentniejsze kadry.

Pozostanie wystarczająco dużo białych, którzy będą chcieli żyć żeby się system globalnej niewoli i idiokracji spinał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wrotycz napisał:

Nie wybiły ich bo mają wysoką dzielność, znacznie wyższa od umieralności (vide afryka).

Bzdura, liczebność na poziomie ok 300 tyś wedle internwtów, to za mało... Afryka to miliony i zobacz pomimo tych wszystkich ciężkich morderczych chorób ich przybywa nie ubywa, logiczny wniosek czy nadal będzie brak?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AI passes USMLE

Researchers ran ChatGPT on the United States Medical Licensing Exam.

"We evaluated the performance of a large language model called ChatGPT on the United States Medical Licensing Exam (USMLE). ChatGPT performed at or near the passing threshold for all three exams without any specialized training or reinforcement. Additionally, ChatGPT demonstrated a high level of concordance and insight in its explanations. These results suggest that large language models may have the potential to assist with  medical education, and potentially, clinical decision-making."

(Full Article)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dassler89 napisał:

A przypomnij sobie (i wszyscy czytający) tak lata 2015-2019 i co dzialo się w polskim internecie (i nie tylko polskim)? Jednym z trendów i tematów internetowych był właśnie temat antyszczepionkowy. Media prześcigały się w tematach, że jakaś tam madka nie chce szczepić dziecka szczepionkami z tego podstawowego i obowiązkowego zakresu bo rzekomo powodują różne choroby, niedorowzinięcia itd. Chodziło o szczepionki na świnkę, różyczkę, ospę itd. Wszystko oczywiście w atmosferze wyśmiania i zawstydzenia głoszących takie rzeczy zrównując ich z płaskoziemcami i innymi szurami. Do tego, czasem w jakiś facebookowych dyskusjach na ten temat, jakieś dziwne konta symulujące niewykształconą (poprzez pisanie z podstawowymi błędami ortograficznymi lub błędami składniowymi) matkę kilkorga dzieci pisały czasem rzeczy i teorie absurdalne. Ktoś zauważył, że te dyskusje, ten temat pod koniec 2019 roku czy na początku 2020 zniknął z mediów jak i z dyskusji w społeczeństwie?

Wnioski niech każdy wyciągnie swoje.

 

Przykładowe linki:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marek-posobkiewicz-autyzm-po-szczepionce-mmr-wystepuje-ale-siedmiokrotnie-rzadziej/zgewl32

https://tvn24.pl/polska/grozne-powiklania-autyzm-rtec-fakty-i-mity-na-temat-szczepionek-ra750221-2473066

https://mamaistetoskop.pl/cala-prawda-o-szczepionkach/

 

 

Akurat temat rtęci jest dobrze poznany i jest pełno badań o tym, po prostu dziabki to dobry biznes, a najlepsze pieniądze robi się z państwem co te dziaby kupuje w milionach sztuk, takie przetargi to solidny % zysków dla wszystkich zainteresowanych. Dziabki mają sens, ale już chęć zysku zaszła tak daleko że zamiast robić pojedyńcze dawki to robią teraz wielodawkowe i żeby uniknąć zanieczyszczenia podczas brania kolejnej działki dodają właśnie metylortęć. Jak z tej samej fiolki brane są kolejne dawki dla kolejnych osób albo jest kilka dziabek w jednej to nie da się jej nie zanieczyścić. Wielkie hallo a chodzi o oszczędności i większe zyski. A tak naprawdę większość ludzi chętnie by zapłaciła nawet ze swoich pieniędzy nawet i 10x więcej za dziabę ale bezpieczną bez adiuwantów i metylortęci, no ale wtedy by się dobry biznes skończył, może zaczęły by się pozwy itd, no bo jak to tak przyznać że przez lata się dodawało g..no do dziabek aby dłużej leżały na półkach.

 

Polecam posłuchać sobie gościa co zawodowo zajmuje się analizą prac naukowych i jest po studiach medycznych, orze temat rtęci równo:

https://rumble.com/v1rsrio-autyzm-wspczesne-zatrucie-rtci.-wstp-monika-cichocka-dr-n.-med.-piotr-witcz.html

https://rumble.com/v25i3mi-metale-cikie-nieznana-przyczyna-znanych-chorb-monika-cichocka-dr-piotr-witc.html

 

I powtarzam jeszcze raz większość ludzi nie ma problemu z koncepcją dziabek tylko guano które tam ładują dla zysku.

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.