Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fury King napisał:

@Exar wreszcie jakiś ogarnięty gość, bo przez ostatnie tygodnie wypowiadała się tylko szuria i foliarze 😃 nie chcesz się szczepić? Proszę Cię bardzo, ale wara od zdrowej i odpowiedzialnej wiekoszosci 😄 ps. Ja już mam bardzo mało przeciwciał 😞

 

Nudy były ostatnio bez Kolegi, czy Batorego :P

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za znajomym nauczycielem: Sanepid posłał im dwie klasy na kwarantannę, za kontakt z chorym nauczycielem.

- żaden z nauczycieli mających kontakt z chorym, na kwarantannę nie trafił - nawet nauczyciel wspomagający (3 godziny w tej samej sali)

- rodzice dzieci przebywających w domu na kwarantannie, mogą się z nimi stykać - i nie obejmuje ich kwarantanna

Coś mi mówi, że wkrótce szczepionki zostaną dopuszczone dla dzieci poniżej 12 roku życia...

 

A z frontu naukowego: https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.10.09.463766v1.full.pdf

COVID może atakować i rozmnażać się w komórkach siatkówki oka.

1 hour ago, cst9191 said:

Szuria opanowała cały wątek

Jak to w piątek wieczór ;) Jeszcze trochę, a okaże się, że COVID może spisywać mandaty, otwierać drzwi unikalnym kodem wirusowym, czy blokować bezpośrednio w oku "niepożądane" treści. Bo po co blokować internet wszystkim, jak można go zablokować konkretnej osobie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, spacemarine napisał:

Dyrektor firmy produkującej szczepki ucieka przed dziennikarzami, nie chce odpowiadać na pytani ao maile jakie ywysłał pracownikom w sprawie eliksirów robionych na bazie ludzkich komórek:

 

Świński trucht na dopalaczu. 🤣

 

Dobrze. Nie mogą czuć się bezpiecznie.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kespert napisał:

Za znajomym nauczycielem: Sanepid posłał im dwie klasy na kwarantannę, za kontakt z chorym nauczycielem.

- żaden z nauczycieli mających kontakt z chorym, na kwarantannę nie trafił - nawet nauczyciel wspomagający (3 godziny w tej samej sali)

- rodzice dzieci przebywających w domu na kwarantannie, mogą się z nimi stykać - i nie obejmuje ich kwarantanna

Coś mi mówi, że wkrótce szczepionki zostaną dopuszczone dla dzieci poniżej 12 roku życia...

 

Czy nie jest tak, że na kwarantannę można wysłać tylko ludzi z objawami choroby? 

 

Jeszcze nikt mnie nie wysłał na kwarantannę, ale jeśli tak się stanie, to nie będę jej przestrzegał. Chyba, że faktycznie będę chory.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spacemarine napisał:

Akurat Włosi ostro protestują i to bardziej niż w Polsce, bez przesady z pogardą. Jak ma się kredyty i dzieci to perspektywa się zmienia.

A to dlatego że tacy ludzie czy na kredycie są na krótkiej smyczy, jest to w pełni calowe zaplanowane działanie. Gdyby każdy z nich był niezależny finansowo i zaradny to żadne warunki mu nie straszne, wtedy i koncerny, rządy itd też nie potrzebne... Wysoko rozwinięty socjalizm również jest rozwinięty aby uzależnić jak największą ilość ludzi, co za tym idzie oni tańczą jak się im zagra. U mnie w pracy kopary im opadły kiedy powiedziałem że gdyby mnie zwolnili to u mnie nic się nie zmieni, to tylko oni stracą pracownika którego jednak bardzo potrzebują skoro jednak nie zwolnili...

Edytowane przez Piccardo
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Najpierw gudłajstwo powinno sobie zadać pytanie - ilu idiotów będzie te ich "maseczki" nosiło?

Znając życie 90% jak nie lepiej. Nawet w sklepie z kasjerką zagadywalem dzieciaki w sprawie masek, milczenie i fobia przed ściągnięciem. Tak już mózgi wyprane u młodzieży, matka jednego z nich powiedziała że jej syn lubi chodzić w masce - sama była bez. Jak widać system oświaty i propaganda ma większy wpływ niż rodzice i otoczenie, a mamuśka sama się będzie bała oddać 500+ na mandat i nie znając prawa maskę założy, podobnie jak kasjerka w obawie o utratę pracy.

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maroon napisał:

Ja wszędzie już wchodzę bez szmaty. Nawet do przychodni ostatnio. I wiecie co? Nikt słowem się nie odzywa. 

Ja kiedyś wszedłem bez do żabki po bodajże piwo, a tam policjant. I wiesz co zrobił? Tylko się popatrzył, i był bardziej zainteresowany kupnem pierogów niż mną.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są po prostu zmęczeni tym cyrkiem, większość co nosi szmatę robi to tylko dla świętego spokoju, jak mówiłem wcześniej dla ludzi ważniejsze od eliksirów i srovida są rosną ceny. Drożeje wszystko i będą kręcić srovida by przykryć swoją nieudolność i fakt że będą zamykać polskie elektrownie węglowe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Patton napisał:

Ja kiedyś wszedłem bez do żabki po bodajże piwo, a tam policjant. I wiesz co zrobił? Tylko się popatrzył, i był bardziej zainteresowany kupnem pierogów niż mną.

Policjant z prewencji,na służbie kupował pierogi ????!!

WTF🙄

 

 

Również od zawsze wbijam ch.j w kaganiec.

 

Teraz wirus RSV jest grany.

Ciekawe jak się rozwinie scenariusz.

🤔

Edytowane przez RabarbaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzować pany!
Nie skaczmy sobie do gardeł!

 

"Gadzinówka pisze": Przez COVID-19 spadła wykrywalność nowotworów. "Duża grupa osób umrze"

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-10-16/przez-covid-19-spadla-wykrywalnosc-nowotworow-duza-grupa-osob-umrze/?ref=slider

 

No co za przypadek?! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RabarbaR napisał:

Teraz wirus RSV jest grany.

Ciekawe jak się rozwinie scenariusz.

 

 

Mnie coś dojebało kilka dni temu, jeszcze trzyma. Typowa infekcja górych dróg oddechowych, flegma jak u predatora i czyję się jakiś wyalienowany. Mialem coś podobnego w 2018, także licze, że i tym razem będę miał spokój na pare lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/13/2021 at 2:35 PM, cst9191 said:

Wg oficjalnych danych rządu, na covid aktualnie choruje

181,713 osób

 

Na stronie worldometrers jest spisane ostatnie 14 dni co do sztuki - tak jak podało ministerstwo zdrowia. Przez ostanie 14 dni były 27283 przypadki. Choroba trwa dni maksimum 10 ale niech będzie 14, po tym czasie ludzie zdrowieją bądź umierają. Tak czy owak nie może być więcej niż 27 tys. chorych w tej chwili w Polsce. Skąd oni wzięli 180 tys.? Rozmnożyli? Na szalce petriego, czy jak?

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.