Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie ciekawostki z początku plandemii.

 

Pierwsza ciekawostka od @H to aktualizacja, oficjalnej, legalnej karty produktu leczniczego jakim jest Chlorochina:

fb98c99747e33.jpg

Przypominam, że telewizor wmawiał wszystkim, zagłuszając wielu lekarzy, że jest nieskuteczna i stosowanie jej to medyczna bzdura.

 

I druga - nagranie z marca 2020 gdzie prof. Dzieciątkowski ma zupełnie inną twarz niż w propagandowej telewizji (chyba się jorgnął do czego został użyty bo z niej zniknął).

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę szury znowu miały racje że szczepka nic nie da, ba sam twórca mRna o tym ostrzegał i to jeszcze pisze portal covidian wp:

 

"Na OIOM-ach przybywa zaszczepionych pacjentów. Niemieckie media alarmują

Niepokojące informacje docierają do mediów z niemieckich szpitali. Jak przekazuje "Der Spiegel", na oddziałach intensywnej terapii w Niemczech trafiło w ostatnim czasie więcej pacjentów z koronawirusem, którzy zachorowali pomimo przyjętych szczepień.

 

Według danych Instytutu Roberta Kocha wzrósł odsetek zaszczepionych pacjentów z koronawirusem na oddziałach intensywnej terapii. Jak wskazuje niemiecki dziennik "Der Spiegel", ten zwiększony odsetek zaszczepionych pacjentów na oddziałach intensywnej terapii, zdaniem ekspertów, jest związany przede wszystkim z gwałtownym wzrostem ogólnej liczby zaszczepionych osób. "

 

https://wiadomosci.wp.pl/na-oiom-ach-przybywa-zaszczepionych-pacjentow-niemieckie-media-alarmuja-6693065169840768a

 

Poczytajcie komentarze pod artem, niezła beka, szkoda tylko ludzi co ten syf dostali.

 

@Stefan BatorySzanowny i jak to wytłumaczyć? miała być nieśmiertelność, supermoce a niestety nic nie daje...

 

 

To chyba błąd w matriksie, pewnie ktoś zapomniał wysłać przelew do kogo trzeba, albo pokłócili się o kasę z covida.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piccardo napisał:

które przeprowadza niejaki Fauchi nad super zaraźliwym wirusem, który naturalnie by nie powstał i go uwalniają

To gdzie ten wirus? Grypa zniknęła? Wyizolował go ktoś? Jest taki groźny że walczymy z nim nieskutecznymi maskami i płynami do dezynfekcji a mimo to żyjemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 hours ago, Martius777 said:

Użyli manekina, by pokazać tłok w szpitalu na OIOM-ie

 

Oszustwo się wydało, bo zapomniano rozmazać mu twarz
 

 

Przypomnę kabaretowy wątek tego tematu:

 

fa27a51eb61e2994ac679fb9ce1ac686.webp?s=

 

Jak mają kilku/nastu zarażonych na powiat*, z tego mniej niż 10% w szpitalu (to będzie 0 - 1 hospitalizacji na powiat) to skąd wezmą tłumy? A jakoś trzeba uzasadnić wypłaty łapówek za wspieranie pandemii pod nazwą dodatku covidowego 15k.

 

* w Polsce jest 314 powiatów i aktualnie ponad tysiąc przypadków dziennie

Edytowane przez wrotycz
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Imiennik napisał:

To gdzie ten wirus? Grypa zniknęła? Wyizolował go ktoś? Jest taki groźny że walczymy z nim nieskutecznymi maskami i płynami do dezynfekcji a mimo to żyjemy.

Wirus jest i jest zmutowany w innym przypadku nie zaburzałby długotrwałe zmysłu węchu, co dotknęło jednej osoby w mojej już mało licznej rodzinie. Gdybyś coś się interesował to wiedziałbyś że jest to wirus grypy... Tyle że właśnie zmodyfikowany.

Edytowane przez Piccardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Piccardo napisał:

Wirus jest i jest zmutowany w innym przypadku nie zaburzałby długotrwałe zmysłu węchu, co dotknęło jednej osoby w mojej już mało licznej rodzinie.

Z tym węchem to mam bekę od początku. Ja przy każdej infekcji tracę węch, często przez dłuższy czas mam przytępiony. Polecam suplementację cynku. Zajebisty wirus, usuwa węch na jakiś czas. Nie wiem co to za argumenty w wiarę w plandemię. Przecież to nic nowego.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 10:48, cst9191 napisał:

Wg oficjalnych danych rządu, na covid aktualnie choruje 173,937 osób :)

https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2

 

@wrotycz mała aktualizacja:

 

181,713 osób.

6 minut temu, Imiennik napisał:

Z tym węchem to mam bekę od początku. Ja przy każdej infekcji tracę węch, często przez dłuższy czas mam przytępiony. Polecam suplementację cynku. Zajebisty wirus, usuwa węch na jakiś czas. Nie wiem co to za argumenty w wiarę w plandemię. Przecież to nic nowego.

Paaanie, kiedyś to było... Ludzie łapali różne infekcje, a większość z nich kurowała się w domu. Ci, którzy gorzej sobie radzili z chorobą, szli do szpitala. 

 

Ale... Przyszła straszna pandemia i trzeba było zamykać całe oddziały w szpitalach, a łóżka przenosić do szpitali tymczasowych w których przeważnie nikogo nie leczono.

 

Czymże jest nowotwór, czy zawał serca w porównaniu z covid-19?

 

---

Plandemia obnażyła najgorsze przymioty ludzi. Tchórzostwo, głupotę, chciwość.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Imiennik napisał:

Z tym węchem to mam bekę od początku. Ja przy każdej infekcji tracę węch, często przez dłuższy czas mam przytępiony. Polecam suplementację cynku. Zajebisty wirus, usuwa węch na jakiś czas. Nie wiem co to za argumenty w wiarę w plandemię. Przecież to nic nowego.

Też się z tego śmieję i pierdolca covidian na tym punkcie. Mam lekko upośledzony węch już od paru lat, chyba przez zatoki zapchane choć nie bolą mnie przy schylaniu. 

Edytowane przez Chcni
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy: Państwu grozi paraliż. Robotnicy nie chcą paszportów sanitarnych

 

Tysiące pracowników portowych we Włoszech nadal nie posiada przepustki sanitarnej, która od piątku będzie wymagana we wszystkich miejscach pracy w kraju, również w sektorze prywatnym. Robotnicy, z których ponad 40 procent nie przyjęło nawet pierwszej dawki szczepienia, od kilku dni protestują na ulicach wielu miast i zapowiadają zablokowanie portów oraz masowe wstrzymanie pracy od 15 października. Rząd próbował załagodzić konflikt poprzez przyznanie im prawa do bezpłatnych testów, które pracowników innych branż będą kosztowały 45 euro tygodniowo. Jednak przedstawiciele dokerów poinformowali, że "nie będą pracować, dopóki Zielona Przepustka nie zostanie zniesiona dla wszystkich zatrudnionych we Włoszech". Państwu grozi przerwanie łańcucha dostaw i paraliż.

 https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-wlochy-panstwu-grozi-paraliz-robotnicy-nie-chca-paszportow-s,nId,5579380

Edytowane przez Martius777
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam.

 

Jeśli chorujesz na gorączkę krwotoczną Ebola, zapalenie opon mózgowych, zapalenie spojówek, zapalenie gardła,  odrę, świnkę, różyczkę, błoniec, krztusiec, gruźlicę, zapalenie wątroby, półpasiec, gronkowiec, ospę wietrzną, grypę,  katar, kaszel, to wciąż możesz podróżować, pracować, chodzić do szkoły, iść do restauracji, siłowni, sklepu, koncert.

 

Czego tu nie rozumiecie?

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Plandemia obnażyła najgorsze przymioty ludzi. Tchórzostwo, głupotę, chciwość.

 

I tak to się kręci, w mediach głównego scieku trochę popierdola i nagle wszyscy mają objawy i umierają na świąd dupy. No tak to widzę, groteska po bandzie. Gospodarkę upierdolić bo ciocia fiołków od konwalii nie odróżnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Imiennik napisał:

Z tym węchem to mam bekę od początku. Ja przy każdej infekcji tracę węch,

Tu się nie zgodzę, przy covidzie, to jednak co innego, niż brak węchu, przy np katarze. Wiem, bo przechodziłem covid (kilka dni) i brak zmysłów węchu i smaku przez miesiąc. I to pieprzone uczucie zatkanego nosa, który zatkany nie był. Moja dziewczyna przechorowała covid i rok po tym, zmysły węchu i smaku nie wróciły- ile znasz takich przypadków w przypadku "zwykłych" infekcji ? 

 

3 godziny temu, Martius777 napisał:

Robotnicy, z których ponad 40 procent nie przyjęło nawet pierwszej dawki szczepienia, od kilku dni protestują na ulicach wielu miast i zapowiadają zablokowanie portów oraz masowe wstrzymanie pracy od 15 października.

To jest ciekawa strategia. Zamiast protestować na ulicach, po prostu nie iść do pracy, w której wymagane są paszporty. Gdyby wszyscy przeciwnicy się skrzyknęli, to mogłoby przynieść konkretny efekt.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Leniwiec napisał:

ile znasz takich przypadków w przypadku "zwykłych" infekcji ? 

"W dużym uproszczeniu wyodrębniono 3 największe grupy chorób mogące skutkować zaburzeniami węchu:

 

ostre infekcje wirusowe górnych dróg oddechowych

przewlekłe choroby jam nosa i zatok przynosowych

urazy głowy"

 

https://www.mp.pl/pacjent/grypa/lista/85970,brak-wechu-i-smaku-po-infekcji-grypowej

 

Wszystko wpisuje się w listę powikłań. Jeszcze raz powtarzam: niszczyć gospodarkę i traktować obywateli jak podludzi przez katarek i brak węchu - sam tego doświadczam od lat i nie mam do nikogo pretensji.

 

 

@Piccardo

Tak zmodyfikowany że aż potrzebuje propagandowego marketingu, no super wirus im się udał.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Imiennik napisał:

"W dużym uproszczeniu wyodrębniono 3 największe grupy chorób mogące skutkować zaburzeniami węchu:

Ile z nich może się utrzymywać rok bez przerwy ?

16 minut temu, Imiennik napisał:

Jeszcze raz powtarzam: niszczyć gospodarkę i traktować obywateli jak podludzi

To już wiadoma kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.