Skocz do zawartości

Szczecinianie pomocy. Zakochałam się.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Szczecinianie albo i nie, czy rozpoznajecie tego policjanta z fimiku? Tego który całym swoim słodkim ciężarem przygniata tego zbłądzonego młodego człowieka vel patusa?

Jara mnie ten gościu strasznie, raz że jest mega opanowany, dwa ma świetną posturę, 3 fajny głos, 4 ogarnia całą zgraję nieprzychylnych mu agresywnych samców 5 zgrabnie prowadzi akcje

 

p.s Wiem, że to strasznie infantylne :D

p.s2 Chamskie odpowiedzi, chamskich ludzi blokuje.

p.s3 Możecie ten topik potraktować jako topik do wklejania Waszych odpowiedników słodziaków płci przeciwnej ( kogoś kto Was na filmiku/ zdjeciu zauroczył i dlaczego)

p.s4 Jeśli naprawdę ktoś z Was go rozpoznaje, poproszę o namiary na priv :D Nie jestem jakąś walniętą stalkerką.

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i byście znaleźli nic porozumienia. Dziewczyna z poglądami by unicestwić wszelkie życie oraz człowiek chroniący życie, przyznam iż ciekawa kombinacja :D

 

34 minuty temu, deomi napisał:

Nie jestem jakąś walniętą stalkerką.

Tak by powiedziała prawdziwa "walnięta stalkerka" ?

 

P.S @deomi

 

Leć do Szczecina, napisz na jakieś tablicy pl czy zadzwoń na policję, że Cie zaczepiają jakieś chłopy tam gdzie on z nimi zrobił porządek i czekaj na ukochanego, wysiadającego z biało/niebieskiego rumaka :D

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, deomi napisał:

Nie jestem jakąś walniętą stalkerką.

Jakoś ci nie wierzę ? 

Ale słuchaj bilet do Szczecina nie jest drogi, dowiedz się jakie to okolice udaj się na najbliższą komendę i zapytaj o niego. Niech taki szczegół jak internet czy odległość nie stanie na drodze tej wielkiej miłości!

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko życzę wszystkim oglądającym i heheszkującym z takich sytuacji, żeby sami znaleźli się kiedyś w czyms takim albo żeby kiedyś ktoś zrobił im tak samo w nierównej walce. Tylko tego i nic więcej.

 

Takich sytuacji są setki na yt, a ile było kiedy nie było yt?

Od razu widać kto zna życie a kto ogląda życie zza szyby.

Takie rzeczy tylko w rezerwacie.

@deomi masz charakter po mamie czy po tacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant Pewne cechy po tacie, pewne po mamie.

 

Ja lubię oglądać takie dobrze przeprowadzone akcje. Jakoś tak wtedy bezpieczniej mi na sercu.

Aczkolwiek uważam, że wiele rzeczy jest do poprawy w polskiej policji ( chociaż to co się dzieje w angli to przekracza już wszelkie granice, nie wiem jak w innych krajach) choćby to że wg mnie na patrole powinni chodzić w 3 i w żadnym wypadku nie powinny to być kobiety. Kobiety na akcjach w terenie to jakaś totalna porażka.

8 minut temu, Analconda napisał:

1:54 bardzo pewne ruchy? - drżąca ręka i wyjmowanie gazu w panice, 2min machanie gazem w panice.

Ja tam nie widzę ani drążcej ręki, ani machania gazem w panice, machał gazem owszem ale w celu odstraszenia napastników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomichyba nie myślisz że ktokolwiek tutaj bierze twoje posty na poważnie. Gdyby nie rezerwat, pewnie dalej siedziałabyś na kafeterii i psiaczyła na mężczyzn. Bo ci nie wyszło.

Tutaj pokazujesz z najgorszej strony, aczkolwiek prawdziwej i nawet nie wiesz że pretendujesz w ten sposób do sz...a roku.

Unlike.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tam, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja pamiętam jak miałem jakoś 7 lat to się zadużyłem w czarodziejce z księżyca bo mi się przyśniła :D

Stwierdzam, że to był pierwszy raz, kiedy zostałem wrzucony na orbitę i to postać fikcyjną...

Cholerny Taksido!

No i moja... Yyyy zapomniałem jej imienia ale mojego rywala nie! :D

1385-0_original.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ja pamiętam jak miałem jakoś 7 lat to się zadużyłem w czarodziejce z księżyca bo mi się przyśniła

A ja byłam zakochana w tym w okularach. 

 

Już Wam pokazuję, co mi zaimponowało.  Ten na motorze mi zaimponował.  

 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi jak chcesz to ja mam namiary na takie środowiska, ziomeczki z mojej podstawówki, połowa po wyrokach, ex(?) neonaziści, taka sytuacja, no fajne chłopaki nie powiem. Niektórzy zostali policjantami, niektórzy ciągle się bujają po osiedlu, włamania, rozboje, drobna dilerka, co kto lubi.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie widziałaś jak są spokojni i opanowani jak napierdalają jednego mydłem w skarpecie przywiązanego do krzesła w pięciu.

 

Majtki byś wykręcała.

 

I nie, żebym coś miał do policji bo bez nich sto razy bardziej cywilizowanie by było w dżungli niż w mieście ale wyciągneli 2 pistolety i po sprawie. Niech stoi 100 nieuzbrojonych też ich opanują.

 

W sumie nie. Mam jeden problem do polskiej policji.

 

Wielu kutafonów stamtąd buja sie jakby miała 2 arbuzy pod pachami. Jednak jeśli wyciągniesz pierwszą lepszą wizytówkę, zaczniesz coś pierdolić o prawniku, że dzwonisz, o tym żeby spisali protokół zatrzymania\przeszukania, podali numer odznaki  - wypierdalają w podskokach, nagle węźsi w barkach o połowę i nie sprawdzają już nic. Sprawdzane nie raz. Oni bardzo często nie znają nawet swoich praw i obowiązków. I podaje to jako przykład ich profesjonalizmu. Wpadają dokładnie jak jebana dresiarnia, napięci jak na drakę, odnoszą sie jak jebana dresiarnia (rozumiem, że to+pistolet robią ci mokro), żeby po "poproszę numer odznaki, mój prawnik powinien jeszcze odebrać a na przeszukanie pojedziemy na komendę" wypierdalać jak samce OMEGA. 

 

Jak dużo gotówki widzą (=stać na prawnika) też wielu potulnieje! Zupełnie jak kobiety!

 

Poza tym kolejne prowo w rezerwacie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, nickname said:

Ten facet chyba by się jej lepiej podobał. 

Żałosne i smutne. Oczywiście GLOCK a nie zgodnie z poprawną pisownią Glock, widać niektórym nie wystarcza do kompensacji małego penisa że noszą i używają broń, muszą jeszcze KRZYCZEĆ jej nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, leto napisał:

widać niektórym nie wystarcza do kompensacji małego penisa że noszą i używają broń

Ta - miał dać się zabić. Prawo do posiadania, noszenia i kupowania broni bez zezwolenia powinno być wpisane w konstytucję.

Wielki szczur atakuje to został sprzątnięty.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Analconda said:

Ta - miał dać się zabić.

Przecież on to zwierzę sprowokował. Podobnie argumentując możesz uzasadniać odstrzelenie bezdomnego, jak dostatecznie wiele razy go kopniesz, to w końcu rzuci się na Ciebie z piąchami, a Ty co, sięgniesz po swojego GLOCKa wtedy, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Przecież on to zwierzę sprowokował.

Samo zaatakowało jak widać, on to chciał odstraszyć - no to zastrzelił i tyle. Gdzie on niby bił go? A gdyby mnie bezdomny zaatakował to tak - zastrzeliłbym gdybym musiał się bronić, ale to nie USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.