Skocz do zawartości

Ile dostaje atencji od mężczyzn?


Ile dostaje atencji od mężczyzn  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniam liczbę facetów, którzy mnie adorują:

    • Jestem ponad przeciętnie ładna, nie moge się opędzić od facetów
      4
    • Jestem ponad przeciętnie ładna, nawet czuje się rozchwytywana
      6
    • Jestem ponad przeciętnie ładna, nie czuje się adorowana ani za mało ani za dużo
      0
    • Jestem ponad przeciętnie ładna, czuje lekki niedosyt męskiej adoracji
      0
    • Jestem ponad przeciętnie ładna, nie wiem o co chodzi, mało mnie zarywają
      0
    • Jestem przeciętnie ładna, nie moge się opędzić od facetów
      2
    • Jestem przeciętnie ładna, nawet czuje się rozchwytywana
      3
    • Jestem przeciętnie ładna, nie czuje się adorowana ani za mało ani za dużo
      4
    • Jestem przeciętnie ładna, czuje lekki niedosyt męskiej adoracji
      0
    • Jestem przeciętnie ładna, nie wiem o co chodzi, mało mnie zarywają
      6


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, bernevek napisał:

Akuratnie to było poza sferą zawodową

I właśnie o to chodzi. O to powinno chodzić :) Bo ja nie mówię o mojej aktywności umówienia się na randkę czy do łóżka, bo to przetestowałem i jestem w stanie zrobić, randomowo. I super. Ale mówię o tym, o czym Ty piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hippie napisał:

Tutaj w Anglii zdecydowanie częściej się za mną oglądają niż w Polsce. W Polsce raczej czułam się jakbym była bardzo przeciętnej urody, w UK wręcz przeciwnie. 

 

Tak apropo zagranicy. Jak pojedziecie sobie do krajów arabskich typu Egipt czy Tunezja. Tam jest atencja poziom hard. Praktycznie każda kobieta jest adorowana, podrywana. Nawet 200 kg z pryszczami i krótkimi włosami. Ja się tam bardzo nieswojo czułam. Źle mi było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Jak pojedziecie sobie do krajów arabskich typu Egipt czy Tunezja. Tam jest atencja poziom hard. Praktycznie każda kobieta jest adorowana, podrywana. Nawet 200 kg z pryszczami i krótkimi włosami. Ja się tam bardzo nieswojo czułam. Źle mi było.

Toż to zupełnie inny krąg kulturowy, nic dziwnego. Jest to głównie wina religii, która seksualność tych facetów obarcza ograniczeniami (tak, islam nie tylko nas babki limituje), lecz również kobiet, głównie Rosjanek i Polek, które traktują egipskie kurorty jako seksturystkę. W wieku lat 40 doznają atencji od tamtejszych 20 latków, którzy doskonale wiedzą co na nie działa. Z uwagi na brak pieniędzy mają marne szansę na zdobycie 'swojej' kobiety w młodym wieku i zwyczajnie wyładowują pożądanie. 

Wystarczy się odpowiednio ubierać, nie mówię tu o czadorze, ale zwyczajnie zakrywające, przewiwne ubrania. Sympatię, nie tę czysto seksualną, podnosi podstawowa znajomość arabskiego oraz nie traktowanie tych ludzi jako 'gorszego sortu'. Ponadto nie warto podróżować do kurortów turystycznych, tylko do miast, do codzienności tych ludzi, pozwać kulturę i być uprzejmym wobec niej. Można odczuwać dyskomfort związany ze spojrzeniami, ale wystrczy ich nie prowokować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Tak się nie da nie prowokować. Trzeba by było chodzić w burce.

Nie, uwierz mi, że jak się chce (chyba że tak naprawdę nie chcesz), to się da :) Praktykuję to co roku w Egipcie i z nabieraniem wyczucia oraz umiejętności idzie coraz lepiej. A w burce ani hidżabie nie chadzam. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bernevek napisał:

Jedna nawet sama wzięła ode mnie numer

Kiedyś jedna trochę wyższa ode mnie, sama do mnie podeszła, i kilkukrotnie chciała dać mi swój numer. I to pomimo tego że wyglądała na mocne 8,5/10.

 

44 minuty temu, Hippie napisał:

Tutaj w Anglii zdecydowanie częściej się za mną oglądają niż w Polsce.

Mam to samo, jeśli w Badoo zmienię lokalizację na wschód.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętna pannica pewnie uważa, że nie ma wystarczającej atencji, bo w miesiącu w realu podbija tylko 3 typów, z czego 2 nie w jej typie, a ostatni taki sobie.

 

Jakby była przeciętnym facetem, do którego podbija 5 lasek przez 30 lat, to by się zapłakały na śmierć.

 

O braku porównania atencji w internecie nawet nie wspomnę...

Edytowane przez alfa_sralfa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, alfa_sralfa napisał:

O braku porównania atencji w internecie nawet nie wspomnę...

Ostatnio to weryfikowałam. Założyłam konto na badoo ze zdjęciem mojego partnera i opisem. Chcieliśmy oboje "stracić czas" na głupie popisanie i pośmianie sie z ludzi. Średnio pisało na ten profil praktycznie tyle samo kobiet co na mój dawnymi czasy mężczyzn. Oczywiście wiadomo że większość to byly samotne matki czy jakieś Karyny ale ogólnie tak już jest na tego typu portalach. Może złe zdjęcia wrzucacie albo cos?

PS Odpisywały nawet na tekst "Hej, pobawisz się moim małpiszonem"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Androgeniczna napisał:

Ostatnio to weryfikowałam. Założyłam konto na badoo ze zdjęciem mojego partnera i opisem. Chcieliśmy oboje "stracić czas" na głupie popisanie i pośmianie sie z ludzi. Średnio pisało na ten profil praktycznie tyle samo kobiet co na mój dawnymi czasy mężczyzn. Oczywiście wiadomo że większość to byly samotne matki czy jakieś Karyny ale ogólnie tak już jest na tego typu portalach. Może złe zdjęcia wrzucacie albo cos?

PS Odpisywały nawet na tekst "Hej, pobawisz się moim małpiszonem"

Really? Ja to już nie wiem. Ty jesteś taka pusta, czy tylko udajesz?

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Androgeniczna napisał:

Może złe zdjęcia wrzucacie albo cos?

Myślę że lokalizacja też wiele może zdziałać. I tak np jak miałem standardową lokalizację, to bardzo rzadko coś się działo, a jak jakiś czas temu ustawiłem jako lokalizację Mińsk, to od tego czasu mogę sobie wybierać w przedziale 18-26, i 5-8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hogen napisał:

@Patton Wybacz, ale taki coś mnie denerwuje nieziemsko. Nie lubię, gdy ktoś robi sobie ze mnie jaja i ja też tego ludziom nie robię. Bądźmy dojrzali...

Jestem pewny, że jej życie w realu wygląda zupełnie inaczej. Szczęście się po prostu ma, a nie informuje o nim wszystkich dookoła. Jakby to miałoby być coś niezwykłego... Może dla niej jest i chce wszystkim obwieścić.

P.S. Ona ma 160 cm wzrostu. Ciężko kogoś takiego traktować jak dorosłego poważnego człowieka. 

Edytowane przez bernevek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bernevek napisał:

Ona ma 160 cm wzrostu. Ciężko kogoś takiego traktować jak dorosłego poważnego człowieka. 

Ponownie przypominam o regulaminie.

 

26 minut temu, Still napisał:

A dalej co....? Hmmm??

A jak myślisz?

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.