Skocz do zawartości

Kobiety są głupie


Rekomendowane odpowiedzi

@leto Ale co w Twoim wpisie miało zatrzęść forumowym światkiem?

To, że kobiety z logiką i logicznym działaniem, zachowaniem i reakcjami mają wspólnego tyle co ja z religią to wiadomo od zarania forum.  Miałeś coś konkretnego na myśli?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, leto napisał:

jak pokazują moje przykłady) że inni nas odbierają.

Owszem :) wczoraj miałam ciekawą rozmowę z pewnym Panem. Uświadomił mi, że jest we mnie coś głebiej. Nie tylko zgrabny tyłek. Powiedział, że bije ode mnie ciepło i pozytywna energia. Rozmawialiśmy naprawdę długo o wszystkim i o niczym. Na koniec podziękował za mile spędzony dzień :) Szczerze od niego też biła pozytywna energia mimo kiepskich okoliczności spotkania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney na pierwszej randce powiedziałem pani A, że jest piękną kobietą. Czy to już czyni mnie białym rycerzem? Z drugiej strony - za swoje żarcie płaciła sama (a knajpa powiedzmy że do najtańszych nie należała). Czy to znaczy że jestem białorycerskim alfachadem? Gubię się już w tym wszystkim...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, leto napisał:

Z drugiej strony - za swoje żarcie płaciła sama (a knajpa powiedzmy że do najtańszych nie należała).

A czy zapłaciła za twoje? ?

Teraz, leto napisał:

Czy to znaczy że jestem białorycerskim alfachadem? Gubię się już w tym wszystkim...

Ja już mam zwarcie i zacząłem identyfikować się jako śmigłowiec apache. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Uświadomił mi, że jest we mnie (ale jeszcze nie on) coś głebiej. Nie tylko zgrabny tyłek.

Zaruchać chciał więc Cię ugrywał.

 

@leto

 

Nie wiem o co Ci chodzi w tym wszystkim, laski grały w grę, tak samo jak wszyscy będąc w relacji, mniej lub bardziej. Nawet jak powiesz że Ty jesteś zawsze 100% true to i tak sam dokładnie wiesz że tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie i Panie,

O co miało chodzić w tym wątku?

 

Róbmy swoje, zgodnie ze swoją płcią, poglądami, potrzebami.

 

Ja mam jeszcze w ciul roboty ze sobą i nad związkiem. 

 

Moje prywatne zdanie - inteligentne babki, które znam, zawsze są w relacjach z facetami, którzy nie są zdrowo zaangażowani w ich związek, zazwyczaj ci partnerzy, to niespełnieni filozofowie lub/i pochłonięci pracą freako specjaliści.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leto napisał:

Och mości @Stillu, tytuł wątku to clickbait :D

Hehe dałem się nabrać :D

 

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Zapytam się kota

Co powiedział? :D Jestem ciekaw!

 

1 godzinę temu, Kim Un Jest? napisał:

3...2...1 odpalamy temat w rezerwacie:

"dot. Kobiety są głupie"

Ale my już jesteśmy w Rezerwacie....

 

1 godzinę temu, Kim Un Jest? napisał:

Obstawiam 10 stron!

Obstawiam minimum 7 stron - do soboty do godz 20:00. Ach te emocje hazardu!

8 godzin temu, leto napisał:

namieszać w forumowym światku?

Ale @leto schlebiasz sobie - namieszać takimi oczywistościami.

 

Doświadczenia własne różnych redpillowców, którym ufam (ja mam za mało doświadczeń, a oni wydają mi się wiarygodni - np. Rollo) potwierdzają, że laski - nawet takie np. ósemki, dziewiątki - są "insecure" - czyli na nasze "niepewne siebie" - głęboko głęboko w swym jądrze osoby są niepewne swojej wartości.

 

Wynika to z czegośtam, nie chce mi się rozpisywać o argumentacji i nie znam się na tym, ale "wierzę" w to i jestem wysoce skłonny sprawdzić tę wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, maggienovak said:

Moje prywatne zdanie - inteligentne babki, które znam, zawsze są w relacjach z facetami, którzy nie są zdrowo zaangażowani w ich związek, zazwyczaj ci partnerzy, to niespełnieni filozofowie lub/i pochłonięci pracą freako specjaliści.

O widzisz, może chodziło w tym wątku o zbieranie i konfrontowanie takich luźnych przemyśleń?

 

Czy wszytko musi mieć od razu pod linijkę narysowany cel i kierunek? Trochę fantazji, panie i panowie!

3 minutes ago, Imbryk said:

laski - nawet takie np. ósemki, dziewiątki - są "insecure" - czyli na nasze "niepewne siebie"

Myślę że w wielu przypadkach tak jest. I nie dotyczy to tylko GigaStacy, ale też GigaChadów, wbrew temu, co się wydaje tow. @Analconda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

Wasze paranoje że wszyscy dookoła Was manipulują i okłamują 

Oj daleko od tego, nie czytasz ze zrozumieniem.

 

Gra związkowa, czyli np udawane zawstydzenie przy nagim ciele, jakie opisywałeś, to wg mnie nie manipulacja, tylko właśnie granie pod drugą osobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.