Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
tomekbat

ZDUBLOWANE - DO USUNIĘCIA

Recommended Posts

Posted (edited)

temat mi się zdublował - DO USUNIĘCIA

Edited by tomekbat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Fizzmm123
      Witam wszystkich czytających 

Wczoraj mieliśmy przyjemność pośmiać się z relacji Mapogo pod tytułem „ Baba pijana, dupa sprzedana, czyli historia jednej nocy” z tematu widać jak są traktowane kobiety ( z jaką pogardą ciekawe gdzie są organizacje feministyczne ?). Gdyby zrobił to Polak prawdopodobnie został by zniszczony przez media oraz nasze jakże prze inteligentne feministki.
      Dziś ja wrzucam filmik z wykopu w roli głównej p0lka czarnoskórzy inżynierowie oraz lekarze nie jacyś biedni niewykształceni Polacy.

Filmik:
      Akcja rozgrywa się przed klubem p0lka krzyczy kocham czarnych kocham czarnych… przez moment pokazuje w stronę Polaków mówiąc widzisz tych nudnych ludzi.
      Potem zaczyna mówić nie mamy czarnych w Polsce. Nasza p0lka mówi o nasz że jesteśmy rasistami potem pada stwierdzenie chce się przenieś do Kalifornii oraz poznawać czarnych.Biały rozmawia z czarnym który mówi że dorastał tu  nie widział nigdy w domyśle to chciał przekazać takich szlor jak ta p0lka.
      Sorry za chaotyczne przedstawienie ale nie zamierzam poświęcać więcej niż 10 min na takie szambo.
      Dzięki za przeczytanie oraz z ciekawości czekam na wasze komentarze liczę na solidną dawkę śmiechu.
    • By tomekbat
      A ja ugryzę temat z innej strony. Tutaj proszę zgłaszać pomysły, jakie mają możliwości pomocy Markowi osoby, które nie posiadają prawniczej wiedzy ani środków którymi mogliby go wesprzeć finansowo w czasie procesów. Co moze zrobić szary Kowalski z forum BS, niezależnie od wieku i statusu społecznego? Proszę tu zgłaszać swoje pomysły na działania, które my szaraki możemy podejmować, osobno lub zorganizowanymi grupami.

Ode mnie podstawowe pomysły:

- Zgłaszać każdy film hejterów, umiejętnie do YouTube. Jeśli ktoś z Was jest szpecem youtubowym, niech da tu jakieś screeny i przewodniki dla innych co gdzie i jak klikać.

- Bronić Marka w komentarzach na youtube. Tutaj można by opracować najlepsze teksty i formuły, którymi można ripostować wściekłe bydło, jakie konstrukcje słowne są krótkie i zwięzłe i zostają w głowie, np "daj dowody. Znam Kotońskiego od lat, i wiem że to nieprawda" itd itp.

Zapraszam do podawania pomysłów z których później można opracować konkretne działania.

I jeszcze jedno. Piszcie tutaj jakich działań i zachowań powinniśmy unikać w obronie Marka, by mu nie zaszkodzić. Moim zdaniem należy nie przejmować języka hejterów, mimo chamstwa i wyzwisk z ich strony zachowywać spokój i kulture wypowiedzi oraz argumenty. Niech ludzie patrzą i widzą, że Marek i Bracia Samcy zachowują kulture mimo wyzwisk i oszczerstw wrogów.
    • By Marek Kotoński
      Wklejam w nowym wątku, bo w tym o rozprawie za chwilę się zagubi w gąszczu komci. A tak zostanie na pamiątkę. Jak doślą mi chłopaki inne zdjęcia ze mną, to też wstawię.

Chłopaków było więcej, niż jest na zdjęciu. Jedyna osoba z widoczną twarzą oprócz mnie, to Zbyszek któremu dziękuję - miał dwa wielkie pudła z kamerą i mikrofonem.

Ogólnie nie polecam, by osoby które były na zlocie, pisały kim są na zdjęciu - lepiej nie ryzykować.

Tu krótkie video z hotelu, gdzie mnie skierowali po tym, gdy samolot z Wawy do Rzeszowa odleciał beze mnie. Byłem mega zmęczony, półprzytomny, miałem też rozwalone od butów palce u stóp do krwi:

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.