Skocz do zawartości

Panowie - jakie macie cechy dzięki którym uważacie że warto z wami tworzyć związek?


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że mężczyźni znowu nie zrozumieli tematu. Nie pytam co możecie "dać" kobiecie ale jakie macie cechy które wam pomogą stworzyć związek. Ktoś kto jest np egoistą i chamem będzie miał ciężko stworzyć relację a co dopiero wychować dziecko. Dziwne że tego nie rozumiecie i ciągle tylko te "wymiany związkowe".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Androgeniczna napisał:

Wiem, nie mozesz tego czytać bo zazdrościsz że Ciebie żadna tak nie podziwia :D.

Te które podziwiały są matkami moich dzieci. Jedna taka też bardzo podziwiała i też chciała być matką... Ale ja nie chciałem , więc już nie podziwia. Podziwia pewnie kogoś innego.

Wasz podziw jest nikłą wartością. Łechce ego ale jest równie nietrwały co dmuchawiec. Byle wiatr i znika...

6 minut temu, Androgeniczna napisał:

 Nie pytam co możecie "dać" kobiecie ale jakie macie cechy które wam pomogą stworzyć związek

A to nie to samo ? Na co Ci cecha z której nic nie możesz mieć ? Cecha oznacza wymierną wartość materialną bądź emocjonalną z której zamierzasz korzystać mniej lub bardziej bezpośrednio.

 

Edytowane przez ntech
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ntech napisał:

Te które podziwiały są matkami moich dzieci.

 

2 minuty temu, ntech napisał:

Wasz podziw jest nikłą wartością. Łechce ego ale jest równie nietrwały co dmuchawiec. Byle wiatr i znika...

Skoro takie wybierasz to tak masz. Dzieci z kilkoma kobietami... Nie jest normalną kobieta która robi dziecko z facetem który ma już dziecko z inną. Skoro raz sobie nie poradził z tworzeniem rodziny to coś jest nie tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją najlepszą cechą jest ta, że mogę na chwilę obecną wytworzyć w sobie stan i cechę, jakiej kobieta w danej chwili potrzebuje, jeżeli tylko mam zapas energii życiowej. Czegóż tu więcej potrzebować? :D 

Bowiem, magik jest aktorem wcielającym się w rolę magika - jak powiedział pewien słynny iluzjonista. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

@tarasin

Rozumiem że ty nie patrzysz na cechy osobowości twojej przyszłej żony lub matki dzieci?

Żony raczej nie planuję, ale jeśli już mówimy o dziewczynie. Patrzę, tylko nie rozpatruję tego z taką zimną kalkulacją jak Ty, że musi mieć to, to i tamto. Pewnie bym się zauroczył i zakochał gdyby miał jakiś określony zasób cech, ale gdyby go nagle utraciła (np. uroda, itd.) - nie opuściłbym jej. Chyba tym się różnię od Ciebie, patrzę na to jak na miłość, a nie chłodną wymianę dóbr.

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Dodatkowo gdzie ty tu widzisz wymiane? Ja pytam o cechy dzięki którym uważacie że możecie tworzyć szczęśliwy związek. Nic poza tym. Gdzie tu jakaś wymiana związkowa?

Ale Ty nie pytasz o naturalne cechy osobowości, ale o NABYTE zachowania takie jak dawanie, poświęcanie się, dawanie sporo od siebie, naprawianie Ci np. auta przez faceta, itp.

To nie są cechy naturalne żadnego człowieka. Ty pytasz po prostu co kto może zaoferować i jaką energię włożyć za np. związek z Tobą. Kalkulujesz jak program komputerowy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Androgeniczna napisał:

Nie jest normalną kobieta która robi dziecko z facetem który ma już dziecko z inną.

Nie widziałaś mnie więc masz prawo się mylić. One jakoś inaczej to oceniały. Mokro między majtami i chomik w głowie.

Chcesz zdjecie ?

Cytat

Skoro raz sobie nie poradził z tworzeniem rodziny to coś jest nie tak.

Hahhaa... "nie poradził". Poradził wyśmienicie. Dwa domy , trójka dzieci, dwie żony i trzecia mało brakowało... Raczej myślały "piękne dzieci płodzi, buduje domy, będe miała jak pączek w maśle".

Twoje podejście do życia widać jak na dłoni. Mężczyzna ma mieć cechy, które dla niego z reguły oznaczają koszt i rezygnacje ze swoich dóbr, celi i wolności. Kobieta nie jest odpowiedzialna za nic. No, ma pachnieć...

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Widzę jednak że znowu jest bulwers w stylu "ja jako mężczyzna mogę wymagać ale jak kobieta pyta o charakter to już za wiele powinna brac mnie takiego jaki jestem i sie cieszyc".

To Twoja interpretacja.

Próbująca odwrócić kota ogonem.

 

Otóż objaśnię Ci. Tak wprost, bez żadnych owijaczy:

 

Wątek ten jest pytanioprośbą: naprężcie siusiaki, a ja będę wybierała (generalnie sam rezerwat temu służy).

 

A co ja na to? A Ebemeto.

Nie mam nawet najmniejszego zamiaru się zastanawiać, analizować i zastanawiać, jak tu prężyć siusiaka, żeby spełnić wymagania. Zwłaszcza, że kontroferta nijak się ma do oczekiwań.

Skopiowałem więc podejście pań. W 100%.

Sprawdza się.

 

A co one we mnie widzą? Patrz wyżej - EBEMETO. Wypracowałem sobie schemat podrywu. Działa wystarczająco skutecznie. Skoro działa - pochuj się zastanawiać i zmieniać?
Nawet kurwa knajpa i stolik na spotkanie zapoznawczo-przedporuchawcze są już b/z. W gruncie rzeczy to trochę smutnazaba.psd.

 

14 minut temu, Androgeniczna napisał:

 Ktoś kto jest np egoistą i chamem będzie miał ciężko stworzyć relację a co dopiero wychować dziecko.

Nooo...

Otóż odkąd stałem się chamem i burem wobec pań to wiesz co? Kurwa licznik kręci mi się jak wentylator ?

A panie chodzą jak w zegarku.

Iks De.

 

14 minut temu, Androgeniczna napisał:

 Dziwne że tego nie rozumiecie i ciągle tylko te "wymiany związkowe".

Bardzo dobrze rozumiecie.

Ty szukasz efektu konfirmacji.

Poklepywania po cyckach i dupci i mówienia, jaka to piękna/mądra/elokwentna jesteś.

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ntech napisał:

Nie widziałaś mnie więc masz prawo się mylić. One jakoś inaczej to oceniały. Mokro między majtami i chomik w głowie.

Chcesz zdjecie ?

Czyli głupie skoro poleciały tylko na wygląd nie biorąc pod uwagę charakteru i usposobienia.

2 minuty temu, ntech napisał:

Hahhaa... "nie poradził". Poradził wyśmienicie. Dwa domy , trójka dzieci, dwie żony i trzecia mało brakowało...

Dla mnie ktos kto nie tworzy rodziny nie poradził sobie. Nie chodzi o pieniądze tak jak to odebrałeś ale o czas który spędzasz z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eleanor napisał:

Nawet nie wiesz, jak to twierdzenie kompletnie nie pokrywa sie z tym jak życie je pokazuje:)

Oczywiście , czemu laski siedzą z takimi co je zdradzają albo tłuką ? Karuzela emocji a zwykli faceci zostaną zawsze na lodzie i w ciemnej dupie.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Androgeniczna napisał:

Czyli głupie skoro poleciały tylko na wygląd nie biorąc pod uwagę charakteru i usposobienia.

 

Grubo się mylisz...

 

Teraz, Androgeniczna napisał:

Dla mnie ktos kto nie tworzy rodziny nie poradził sobie. Nie chodzi o pieniądze tak jak to odebrałeś ale o czas który spędzasz z dziećmi.

2 x 10 lat . Jak będziesz miała taki staż to daj znać.

A jaką rodzinę Ty tworzysz ? Partner ? Co to jest partner ? Współudziałowiec w kosztach i nocny kominiarz?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ntech napisał:

Mężczyzna ma mieć cechy i radzić sobie z rodziną.

Kobieta również ma mieć cechy i radzić sobie z rodziną. Wiem nie ogarniasz bo u Ciebie tylko jedna osoba tą rodzine tworzy - matka z dzieckiem. Ty dajesz tylko kase i czasem czas dziecku. Spróbuj stworzyć prawdziwy rodzinny dom. To jest ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Wątek ten jest pytanioprośbą: naprężcie siusiaki, a ja będę wybierała (generalnie sam rezerwat temu służy)

W czym wybierała?

Ja już wybranego mam. Temat powstał tak jak napisałam wyżej jako odpowiedź na inny temat gdzie o to samo były pytane kobiety.

8 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

żeby spełnić wymagania.

Każde słowo kobiety odbierasz jako wymagania....

4 minuty temu, ntech napisał:

Grubo się mylisz...

Sam to zasugerowałeś proponując mi wysłanie swojego zdjęcia. Skończmy juz bo nie o tym temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak parcia na związek. Wybredność, swoisty idealizm. Erudycja.

Na tyle ładny by się podobać i na tyle brzydki by kawa z koleżanką skończyła się tylko kawą a nie romansem.

 

Nie gram. Komunikuje wątpliwości, rozterki. Nie zależy mi na byciu Alfą. Nie mam potrzeby udowadniania ciągle czegoś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Androgeniczna napisał:

Ty z tego co wiem też takiego nie stworzyłeś jeszcze więc skąd stwierdzenie "ciężkie, istotnie"?

Ty, laska, a umiesz odpowiedzieć na postawione pytanie tak wprost?
A nie że ja się pytam "czy przestała pani kraść", a Ty odpowiadasz "A za peło kradli wincy!"? ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sundance Kid napisał:

Bardziej niż przyzwoite zarobki.

Można się mną pochwalić rodzinie i koleżankom.

Bardzo twarzowo wychodzę na zdjęciach, można mnie bez wstydu wrzucić na swojego insta.

Doskonale, zaklepuję i już zakładam konto na insta! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.