Skocz do zawartości

Jaką masz osobowość? (ankieta + przewidziane nagrody)


Test MBTI  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest Twoj wynik?

    • INFP (Pośrednik)
    • INFJ (Rzecznik)
    • INTP (Logik)
    • INTJ (Architekt)
    • ISFP (Poszukiwacz przygód)
    • ISFJ (Obrońca)
    • ISTP (Wirtuoz)
    • ISTJ (Logistyk)
    • ENFP (Działacz)
    • ENFJ (Protagonista)
    • ENTP (Dyskutant)
    • ENTJ (Dowódca)
    • ESFP (Animator)
    • ESFJ (Doradca)
    • ESTP (Przedsiębiorca)
    • ESTJ (Wykonawca)


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, fire napisał:

Nie wiem, te opisy są jakieś takie, jakby ten facet to było jakieś zwierzątko domowe, a ona się dobrze nim bawiła dopóki nie znajdzie nowego zwierzątka.

Coś w tym jest. O ile w relacjach mężczyzn opisujących swoje kontakty z kobietami można niekiedy wyczuć powagę, prawdziwe oddanie, ból i rozpacz po rozstaniu, to czytając kobiety zupełnie mi tego brak. Jeżeli już płaczą, to nie z powodu utraty ukochanego, a z powodu swojej szkody pod postacią utraty najlepszych lat, pogorszeniu sytuacji na rynku matrymonialnym i tak dalej, i tak dalej...

 

Tak się zastanawiam, czy one te głupoty o tym jak to kochają swojego obecnego partnera piszą na serio, czy może pomiędzy wierszami puszczają do siebie oczka i śmieją się z tych naiwnych chłopaków co się na te bajeczki nabierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda z początku do tego podchodziłam sceptycznie, ale chciałam ogółem podziękować @Hippie za tematy o enneagramie / MBTI @SzatanKrieger za dołożenie cegiełek z czego nawalony został mur wiedzy @kali za ankietę. Tak jak red/blackpille mi zryły banie xD tak z kolei mbti/enne było najpomocniejszym na co trafiłam tu na forum.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruxa napisał:

Co prawda z początku do tego podchodziłam sceptycznie, ale chciałam ogółem podziękować @Hippie za tematy o enneagramie / MBTI @SzatanKrieger za dołożenie cegiełek z czego nawalony został mur wiedzy @kali za ankietę. Tak jak red/blackpille mi zryły banie xD tak z kolei mbti/enne było najpomocniejszym na co trafiłam tu na forum.

Nie ma za co, ja sam zauważyłem w tym potencjał, bo cholernie mi się wiele spraw w tym zgadza ze mną.

Nie było by moich cegiełek gdy nie @Wielokropek @Hippie i parę innych osób :) ale szczególnie te dwie osóbki mi pomogły w zrozumieniu tych spraw. Ja sam, żadnym specem nie jestem po prostu się dzielę tym co mi pomogło i innym może pomóc.

 

Niesamowite jak eneegram opisał właśnie np to, że czuję że czegoś mi brak, jakbym coś zgubił, że tu chodzi o wewnętrznie zakorzeniony wstyd by uleczyć, te odczuwanie dziwne, te szukanie zaginionej tożsamości, naprawdę zdziwiło mnie to, bo ślepym trafem mogliby w to trafić ale...eneegram mi powiedział jak uleczyć moje defekty i to jest najlepsze.

 

Przykład:

 

Skrót:

Czwórki zmierzające w kierunku Jedynki potwierdzają, że w życiu trzeba się kierować pewnymi wartościami. Z własnej woli stają się zdyscyplinowane, z uporem dążąc do wykorzystania własnego potencjału, ponieważ chcą dać coś z siebie światu. Zmierzające w kierunku integracji Czwórki, jak na ironię, w trakcie poszukiwania własnego ,ja" czują się wolne. Skoro w prawdziwym życiu mogą osiągnąć satysfakcję, nie mają już pokusy pobłażania sobie ani też nie uważają się za inne od reszty świata. Zmierzające w kierunku integracji Czwórki podporządkowują się rzeczywistości i nakazom sumienia. Ponieważ zdrowym Czwórkom udało się przekroczyć granicę własnego ja, ich twórczość jest uniwersalna i zawiera w sobie coś, z czego mogą się czegoś o sobie dowiedzieć.

 

Dodatkowo warto wspomnieć, że engramy nr 4 i 5 są najbardziej rozpisywane, tak jakby te typy miały największy problem odnaleźć się w tym świecie, także jak trafisz nieszczęśniku na jeden z powyższych to tym bardziej wejdź w temat bo pomoże Ci to rozjaśnić kilka spraw i przyspieszy rozwój.

 

Co do eneegramu i związków, to są tam też jakieś faworyzowane @MalVina ale powiem Ci szczerze, że nie wiew jak teoretycznie by to miało wyglądać. Wiem natomiast, żeby być "zdrowym" muszę iść w "Twoje" pozytywne cechy i to się cholernie mi zgadza.

 

Też dlatego, jak obczaicie eneegram czy MBTI to patrzcie w jaki sposób wyzdrowieć bo to jest najważniejsze.

 

Przykładowo Ty lubisz według eneegramu @MalVina Etykę, moralność, wartości więc w zasadzie taki INFP powinien Ci faktycznie być elegancki, także jak wiesz, że jesteś "1" i szukasz kogoś takiego jak ja w sensie INFP, czyli by partner miał te wartości, to szukasz w zasadzie INFP, a że INFP to najczęściej typ "4" to szukasz INFP z eneegramem nr 4 - czyli niby szukasz takich czubków jak ja (toś se wybrała) ? - widzisz?

To się dodaje :D generalnie jestem 4w5 jeśli już mam być dokładniejszym ale czaisz co nie? Więc TEORETYCZNIE, według tych testów byśmy się dogadali ale czy tak faktycznie by było? A cholera Ci tam wie.

 

Przypominam o zdrowieniu:

Tam gdzie jest "grow" na zielono, w ten numerek musicie wbijać, po lewej stress czyli tam gdzie się dzieje u was źle.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak @SzatanKrieger @solDzisiaj nadchodzi moja chwila prawdy. Postanowiłam i też tak uczynię. Wyłożę kawę na ławę.

Biedny ten mój ajenefdżej... Dam mu dziś rozkminę. Będzie miał co robić przez następne 5 dni.

Trzymajcie kciuki. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak...Drugi niewypał. Tym razem wyszła z mojej strony jasna deklaracja z zaproszeniem na kawę. Usłyszałam pierw "maybe...I don't know " a Jak dodałam, że po prostu chciałabym spędzić z nim wspólny czas, odpowiedział, że nie szuka póki co przyjaciół... Ja dopytałam..."a coś więcej? ". Mówi też nie. Zakończyłam to więc słowami, ok...rozumiem, that's ok. Pożegnaliśmy się, życzyliśmy sobie miłego weekendu i została w powietrzu niezręczna cisza. Każdy odszedł w swoją drogę. 

Wiem przynajmniej na czym stoję. 

 

Dziękuję mimo wszystko za wsparcie. :)

Muszę się chwilę po tym zregenerować, po tym będzie ok. Teraz tylko by nie było bardzo niezręcznie w pracy. Jeśli będzie to czeka mnie naprostować nie sytuacji. 

 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna @Hippie :( 

 

Ale powiem Ci, że mam pewne Deżawi trochę, gdzieś coś podobnego od jednej INFJ słyszałem :D a mianowicie to ->

1 godzinę temu, Hippie napisał:

że nie szuka póki co przyjaciół

?

Infje, chyba coś łączy je z tym "nie szukam znajomości" ? lub to po prostu swego rodzaju wymówka, czy zbyt wielkie skrzywdzenie przeciwną płcią, różnie to bywa a może po prostu mają człowieka w pompie i należy to uszanować. Mi samemu wiele lat zajęło dotarcie do siebie więc równie dobrze jestem w stanie sobie wyobrazić, że taki koleś sam musi wpierw pewne sprawy poukładać jeśli chodzi o płeć przeciwną. INFJE są mega prywatne - więc możliwe, że w głowie rysuje waszą przyszłość i wspólne lepienie bałwanów a jak przychodzi co do czego to wystrachany jest do kości - ale nie wiem, najlepiej brać bezpośrednio komunikat i za bardzo nie dorabiać do tego ideologi, jeżeli jest "maybe bejbi" itp, to lepiej odpuścić - w około masz inne chrupki i czekoladki do wyboru, jeżeli ta konkretna czekoladka Cię nie chcę z jakiegokolwiek względu to co poradzisz?

 

Druga sprawa jeszcze by trochę namącić i byś nie miała za lekko - moim zdaniem niekoniecznie tak jest negatywnie jak przedstawił w swojej wypowiedzi, może być z goła zupełnie inaczej. Jeśli miałbym obstawiać to szukają INFJ'e głębokiego kontaktu ale to są typy co muszą porobić podchody, obserwować jak sikasz, co piszesz, co mówisz, jak mówisz, gdzie chodzisz, jak chodzisz, co jesz co gadasz itd. Przypomnij sobie ten mem co wkleiłem i "grzech", każdego typu u INFJ - too private, u INFP - too idealistic ? wiec może by chciał w środku ale na zewnątrz daje Ci mieszany sygnał. 

 

Także nie wiem, utrzymaj relacje neutralnie, wycofaj się przy czym miej otwarte oczy na innych czy tam rozejrzyj się o 400 kilometrów więcej, na starszą wersję INFJA z leeds, ponoć jeden jakiś tam sobie chaca rzadki pokemon, powiadają że raz na 30 min go widać dziennie :D

 

Należy również pamiętać, że serce samo wybiera ale jeśli nie da rady to trudno, ciesz się swoim singielstwem - fajna babka jesteś, kogoś sobie ogarniesz raz dwa no i pamiętaj, daj mu czasu i swobody ale już niczego nie oczekuj.

 

Poradzisz sobie ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, thinker napisał:

Otóż to. Moim zdaniem Twoje podniecenie kolegą z pracy było trochę niezdrowe.

Dlaczego?

 

Fajnie się dogadywali to jedna ze stron chciała czegoś więcej, toć żadna zbrodnia ? 

 

Zapomniałem wspomnieć - gratuluję odwagi @Hippie :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NimfaWodna Kobiety na ogól szybciej stają na nogi.

Dziewczyna była w związku kilka lat rozstała się i w ciągu kilku miesięcy albo i mniej miała już w głowie innego kawalera. Przeciętny facet w tym czasie konsumowałby kolejną butelkę vodki i potrzebowałby roku, żeby zapomnieć.

Edytowane przez Mroczek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dalej mnie zadziwia fakt, jak dużo jest tu typów, które są niby uznane za te najrzadsze. :D M,in INFJ czy INTJ :P Więcej niż ENFP, ESFP, ENTP, które zwykle od razu w środowisku można zauważyć...

Ale to potwierdza regułę, że introwertyków głownie ciągnie na różnego rodzaju fora. ;) Ta taki wasz swoisty azyl c'nie? ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Hippie said:

@Feniks77 Ale zauważyłam też, że idzie was rozpoznać po ilości postów. :D Tu mimo wszystko też nie jesteście jakoś super aktywni. Jakby to powiedzieć... stoicie dalej na uboczu i obserwujecie. :D 

 

@SzatanKrieger trafił w sedno ??

 

Ja czasem coś tam dorzucam, bo

1) żal mi tych młokosów zagubionych

2) sam czase nie wiem co myśleć, nie odnajduję się w świecie

Ale ogólnie to prawda; charakterystyczna rzecz - do tej pory (chyba już rok) nie opisałem po bożemu swojej historii, tylko fragmentarzycznie tu i tam. Ale to dlatego, że po lekturze forum zobaczyłem, jak bardzo mimo wszystko jest sztampowa. Niby mało kto ma replay z exgf po 20 latach, ale mechanizmy są te same. Niby 43 lata to zwykle dojrzały facet, ale w tym wieku też można mieć mentalnie 23 i tak działać. A reszta to szablon, więc nie warto mnożyć bytów/wątków. Poza tym onieśmiela mnie pewność siebie niektórych braci (zazdroszczę). Tak więc sumarycznie więcej czytam niż piszę.

Edytowane przez Feniks77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFP - melduje sie jako chyba kolejna :D Bardzo lubie ta typologie i uwazam ze jest mega trafiona. 

 

Moj opis to w kazdym razie strzal w dyche, jestem bardzo idealistyczna z natury (czego na szczescie skutecznie sie oduczam). Czego nie doczytalam natomiast a jest mega trafione, to to ze w towarzystwie uchodze za bardzo tajemnicza osobe i ciezko mnie poznac, co jest dosc zabawne - bo przy tym duzo mowie (po prostu nie mowie duzo o wszystkim co mnie dotyczy i rzeczywiscie dosc swiadomie nie ujawniam o sobie pewnych informacji). Wolno wchodze tez w temat uznawania kogos za bliska mi osobe. W opisie byla mowa o wchodzeniu wolno na temat intymnosci - ale ja mam to ogolnie z ludzmi. Dla mnie 2 miesiace znajomosci to obcy czlowiek. 

 

Bardzo pasuje tez do mnie opis ze strony socjonicznej, ktory podkresla kaprysnosc, melodramatycznosc i teatralnosc tego typu. Bardzo czesto slysze komentarze na temat tego, ze ja "nie mowie, a sie wypowiadam", albo zarty z tego ze faktycznie ubieram zwyczajne rzeczy w emocje, metafory i dramatyczne porownania.

 

Co nie pasuje w opisie - to niezyciowosc. Ja bladze sobie co prawda glowa w chmurach w kwestiach przemyslen i innych takich wznioslosci, ale jestem bardzo zaradna i potrafie dbac o wlasne sprawy i interesy.

 

Nad czym bardzo ubolewam, nigdy nie poznalam swojego duala (albo o tym nie wiedzialam). Zrobilam za to test obu facetom do ktorych najwiecej w zyciu czulam i co ciekawe byli tym samym typem - obaj ENTp. Czekam na to, bo biorac pod uwage ze moim dualem mialby byc ktos z S, wyobrazam wspolprace ewentualnie na gruncie zawodowym, nie prywatnym. Ale jestem ciekawa :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.