Skocz do zawartości

Poradnik dla Panów - jak nas wyrwać na tinderze?


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dario_lima napisał:

Forum powinno przekazywać prawdę  na dany temat, albo nic nie przekazywać

Forum jak nazwa wskazuje to miejsce rozmów. To nie jest jakiś wirtualny coach, który mówi jak żyć a użytkownicy mimo całkiem podobnych poglądów się różnią. 

5 minut temu, dario_lima napisał:

Po prostu jest chłop, jest kobieta, pasują do siebie i tworzą związek, a nie jakieś rakowe i szkodliwe "układy" jak FWB czy inny idiotyzm.

 

Ja wiedziałem, ale myślałem, że to bardzo bardzo duża nisza, ale nie prawda. Zjawisko jest dużo bardziej częste niż się wydaje, ale to nie na podstawie wiedzy z forum a życia

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@dario_lima

U mnie zmieniło się tyle, że o ile kiedyś miałem wokół siebie sporo możliwości* poznawania tak dzisiaj jedynie został Kinder. 

Wchodzą matche przez pierwszy tydzień dopóki profil nie spadnie z boosta, ale i tak mocno przeciętne laski robią łaskę, że w ogóle się spotkają, nie odpisują lub przestają.

Interes w tym zupełnie marny, teraz eksperymentuje tylko z powodu kwarantanny bo jestem zupełnie odcięty od możliwości pójścia na jakiś sensowny kurs czy zajęcia.

 

Jednak śmieszy mnie trochę, ze traktujesz randki internetowe na serio jako konkretne działanie.

Nie oszukujmy się, na tych portalach masz szanse jedynie na wybrakowane lub z niższym SMV.

Jeśli jest na Ciebie chętna "ta fajna, ułożona dziewczyna" to zawsze za tym się coś kryje negatywnego.

Do tego jest prosta logika albo się podobasz pannie albo wypad.

Twoja pisanina czy gadka ma najmniej tutaj na znaczeniu.

 

Właśnie to jest błąd tych, którzy nie znają forum.

Myślenie, że ma się wpływ poprzez "dobry charakter".

Otóż nie, jeśli pannie się nie podobasz

i sobie to uświadomi na spotkaniu to nic z tym nie zrobisz.

 

W ogóle zaobserwowałem ciekawy trend,

że laski szukają sobie kolegów na Kinderze.

 

Co do @bassfreak to popęd seksualny go gubi a nie wiedza lub jej brak, czyli to też jest niezależne od forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dario_lima sam napisałeś, że poświęciłeś trochę czasu na opis czy jakieś pokazanie siebie w fajny sposób. Ja to pisze do mężczyzn, którzy uważają, że bez klaty na wierzchu, żadna się nimi nie zainteresuje. Masz rację, kobiety są różne i co innego je kręci. Natomiast wątpię, że wiele kobiet (nawet tych głębokich, nieprostolinijnych) zainteresuje się zdjęciem  ze zdechłą rybą i opisem "lubię pić piwo, bo jestem Polakiem hłe, hłe", a to była znakomita większość polskich profili. Trzeba się czasem troszkę wysilić, a i będzie zainteresowanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, dario_lima napisał:

Nie. Jeśli forum naucza o relacjach damsko-męskich to nie na zasadzie dziurawego sera, raz będzie kawałek sera, a raz dziura i Ty masz rozwikłać łamigłówkę. To tak nie powinno działać.

Myślenie życzeniowe.

11 minut temu, dario_lima napisał:

Jest albo treść dobra, albo treść wadliwa.

A jeśli coś kiedyś działało to i teraz powinno działać. No niestety - dalej myślenie życzeniowe.

12 minut temu, dario_lima napisał:

Ja straciłem z 1,5 roku na wywnioskowanie co moim zdaniem jest bzdurą i nieprawdą, a jaką się tu naczytałem. Było to przekazywane z taką pewnością siebie i z takim zapewnieniem że tak na pewno jest, że potrzebowałem to zweryfikować, a to nie jest taka prosta i szybka weryfikacja, więc trochę to potrwało.

Wpadłeś w pułapkę przypisywania zbyt dużej wagi do tekstów pisanych w określony sposób. Pisanie to tylko punkt widzenia - każdy widzi to w inny sposób. Jeśli ktoś jest czegoś pewny, to pisze w sposób pewny. A nie znaczy to, że ma rację także w Twojej sytuacji. Pożądanie takiego stanu (aby czyjaś forumowa wypowiedź była radą, która będzie miała zastosowanie u Ciebie) jest życzeniowe. Może się tak stać, a może być inaczej.

14 minut temu, dario_lima napisał:

W szczególności, jeśli prawie każdy doradza aby olać laskę iść na siłkę i zamienić na inną, to to jest rak content. Ludzie szukają swojej połówki, jak ją znajdą potrafią być latami z nią WŁAŚNIE DLATEGO, że to ona do nich pasuje - a nie inna. Forum natomiast głosi, jakoby to nie miało znaczenia jaka to kobieta, olej, znajdzie się inna, tak jakby nie chodziło odpowiednią kobietę i jakościowy związek, tylko byleby towar (cycki i dupa) był. To chore

Myślę, że część użytkowników forum przejechało się na romantycznym podejściu (w które mam wrażenie - że dalej wierzysz). Osoba, która czuje cynizm lub wkurzenie do tej swojej dawnej "romantycznej" części siebie raczej nie da Ci rady "romantycznej" (która u niego się nie sprawdziła). A której prawdopodobnie oczekujesz.

Jeśli przejmiesz się odpowiedziami, które nie współgrają z Twoim obecnym podejściem, to nawet założenie, że wychodzą od osób, które sobie radzą - nie rozwiąże problemu.

14 minut temu, dario_lima napisał:

Ja przed poznaniem tego forum nawet nie wiedziałem o istnieniu takich głupot jak FWB czy inne głupoty jak jakieś LAT, itp.

Po prostu jest chłop, jest kobieta, pasują do siebie i tworzą związek, a nie jakieś rakowe i szkodliwe "układy" jak FWB czy inny idiotyzm.

Jeśli czujesz, że dodatkowa wiedza Ci ciąży to mam dobrą wiadomość - ogranicz źródła jej pozyskiwania (odstaw forum i wszelkie źródła informacji typu redpill i inne), daj sobie czas na ochłonięcie. Czasem jest tak, że jest coś czego "nie da się odzobaczyć", ale ludzie mają tendencję do ignorancji i powrotu do starego sposobu myślenia.

 

Czytałeś może "no more mr nice guy?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, dario_lima napisał:

Nie rozumiesz. To, że forum może przekazywać nieprawdę jest jasne, ale Ty usprawiedliwiasz to, a ja już nie. To jest ta różnica. Ty zwaliłeś odpowiedzialność na usera który powinien filtrować dane. Nie. Jeśli forum stawia się w roli nauczycielskiej a niewątpliwie to forum się w takiej roli stawia przekazując książki o kobietach do zakupu, itd. to powinno przekazywać PEWNĄ wiedzę, a nie pełną dziur i luk jak szwajcarski ser.

Powinno to się umrzeć.

To forum nie jest wyznacznikiem prawdy. Jest tylko zbiorem poglądów. A książki każdy może sobie pisać, jakie chce. 

Załóż swoje forum, pisz książki, na pewno też znajdą się nabywcy. Na świecie jest tyle ludzi, że zawsze znajdziesz fanów dla swojej filozofii. 

Edytowane przez gladia
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dario_lima napisał:

Nie rozumiesz. To, że forum może przekazywać nieprawdę jest jasne, ale Ty usprawiedliwiasz to, a ja już nie. To jest ta różnica. Ty zwaliłeś odpowiedzialność na usera który powinien filtrować dane. Nie. Jeśli forum stawia się w roli nauczycielskiej a niewątpliwie to forum się w takiej roli stawia przekazując książki o kobietach do zakupu, itd. to powinno przekazywać PEWNĄ wiedzę, a nie pełną dziur i luk jak szwajcarski ser.

Nie... po prostu byłem w podobnej sytuacji (tak, jest to przykre, wiem) i drogą różnych konfliktów uzyskałem takie, a nie inne wnioski.

Moje ego próbowało nie dopuścić informacji, że osobą odpowiedzialną za taki stan... jest osoba po drugiej stronie lustra. Zawsze była. I zawsze będzie. Łatwiej mi było zwalić na różne okoliczności.

 

I wiem, że nie ma drogi na skróty.

To my odpowiadamy za to jak filtrujemy napływające do nas dane.

Nie jesteśmy dziećmi - za które decyzje podejmują rodzice czy "anony" z forum.

 

Idąc na skróty uzyskasz słabe jakościowo rozwiązanie.

 

Musisz wiedzieć czy satysfakcjonuje Cię jakiekolwiek rozwiązanie, czy też odpowiednio wysokiej jakości.

Można się wkurzać, irytować, oskarżać - w ten sposób stracisz tylko energię. Ale masz prawo spróbować - próbuj, zobacz co to da. Przekonaj się sam. Badaj. Porównuj. Wyciągaj wnioski.

 

Jeśli oczekujesz roli nauczycielskiej, to powinieneś też zakładać możliwość wniesienia zapłaty - nikt nie daje dobrej wiedzy za darmo. A jeśli już - to zawsze jest jakiś haczyk - chociażby umiejętność ogarnięcia samodzielnie, z czego można korzystać a czego nie. Porządna fachowa porada to gruba kasa, tak jest ten świat zbudowany. I wymaga bardzo dobrej współpracy z osobą, której pomocy oczekuje. Im bardziej się człowiek oszukuje, tym trudniej mu pomóc.

 

Wyobraź sobie, że na forum masz wszystkie informacje, skrojone w idealnych proporcjach, tak jak potrzebujesz.

Czym zatem będziesz się kierował? Swoim myśleniem, czy wiedzą wyniesioną forum?

 

Ty podejmujesz decyzje, a nie forum. Nie pozwól sobie zostać informacyjnym zombie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, NimfaWodna napisał:

Gdzieś w jakimś słabym filmie nawet o tym chloroformie było. Ja wiem, że faceci stosowali na swoich dziewczynach Popersa bo wtedy waliły się w dupkę ?

Wiesz przy odpowiednim zastosowaniu wiedzy z dziedziny chemii, medycyny (konkretnie anestezjologii) oraz mechaniki można osiągnąć wiele rezultatów. 
To taka forma troski o partnerkę, cyk poddajesz lekkiej narkozie i już żony głowa nie boli. Tak właśnie postępuje prawdziwy mężczyzna. 
A mówili, że nauka jest tylko zła a w tej sytuacji służy tylko słusznej sprawie ile małżeństw i frustracji może oszczędzić zastosowanie odrobina lektury o anestezjologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lalkaa napisał:

A skąd wiedziała, że jest psychopatą, miał diagnozę? Pytam bo to tez ciężko na oko tak stwierdzić i ciekawość ?. Czy może jakieś przesłanki? 

Wieczny poker face. Brak okazywania emocji. No i powiedział jej gdy przyznała mu się do tego że go podejrzewa.

Cytat

Ludzie niektórzy maja skłonności sadomasochistyczne, skierowane na siebie. Np. Kanibal z Rottenburga znalazł sobie ofiarę czyli mężczyznę któremu się marzyło by ktoś mu -nazwijmy to - zrobił krzywdę (nie chce tu wchodzisz w szczegóły bo są no lekko drastyczne). Więc niektórzy po prostu sami chcą być np. zjedzeni. 

Ja mam skłonności sadystyczne. Ona może śpiewać

"Więc chodź, pomaluj mi tyłek, na żółto i na niebiesko, niech ma skóra poprzecinana będzie krwistoczerwoną kreską" A ja będę z chęcią spełniał te życzenia.. Oczywiście to nie jest must have w moim życiu

Czemu tylko większość panien to lubiących boi się zaangażowania emocjonalnego i relacji romantycznej? 

Cytat

Nie każdego. To są bardziej zaburzenia. Czasami jest to tez ciekawość. Zależy tez jak daleko to idzie. Wszystko „zależy”. To nie jest aż takie proste. 
Inność i odmienność nas tez ciekawi. 

Owszem. Ale mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Reflux napisał:

To taka forma troski o partnerkę, cyk poddajesz lekkiej narkozie i już żony głowa nie boli. Tak właśnie postępuje prawdziwy mężczyzna. 

To taka lżejsza forma od daj mi dupy bo poszukam innej ?

45 minut temu, Reflux napisał:

Wiesz przy odpowiednim zastosowaniu wiedzy z dziedziny chemii, medycyny (konkretnie anestezjologii) oraz mechaniki można osiągnąć wiele rezultatów.

Dodała bym, że z wiedzy o elektryce też, ja tam lubie jak iskrzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dario_lima napisał:

Gdybym forum nie pretendowało do bycia wyznacznikiem prawdy, nie sprzedawałoby m.in książek o kobietach i relacjach damsko-męskich. 

Do Ciebie podobnie jak do kolegi wyżej. Gdyby szkoła przez 20 lat tłukła Ci nieprawdę to gdyby okazało się, że była to nieprawda w wieku 20 lat, winiłabyś siebie czy szkołę? Jasne, że szkołę.

JEŚLI forum nie jest pewne swojej wiedzy, to nie powinno nauczać ani sprzedawać książek o kobietach i relacjach. W innym wypadku zajmuje czas ludzi do tego stopnia, że już czas poświęcony na rozszyfrowanie, czy forum ma rację, czy nie, czy książki z forum mają rację czy nie, człowiek traci nawet kilka lat swojego życia.

Forum to nie szkoła, która jest instytucją oświatową i musi funkcjonować wg określonych wytycznych, nie mówiąc o tym, że jest obowiązkowa (do pewnego okresu). Forum każdy może sobie założyć i pisać, co chce (no, prawie bo i tu trzeba przestrzegać prawa) zwłaszcza w temacie tzw. życiowych prawd, a pobyt na nim jest dobrowolny i na własną odpowiedzialność.  Każdemu, kto wchodzi do sieci, powinien za każdym razem wyświetlać się z automatu komunikat na czerwono -  pamiętaj, nie wszystko co znajdziesz w internecie jest prawdą. Bo niby oczywiste, ale niektórzy zapominają. 

Zdobywaj i kieruj się w życiu własnym doświadczeniem i wyciągaj wnioski z lekcji, jakie ono Ci daje. Internet może Ci wskazać ogólny zarys jakiegoś zjawiska czy tematu, ktory Cię interesuje. Możesz pewne rzeczy wziąć pod uwagę, ale nie kopiować  wszystko 1:1.  To z reguły zawsze przynosi rozczarowanie :) 

Cudze doświadczenia to nie Twoje. To zawsze są inne okoliczności i inni ludzie, więc u Ciebie nie musi to wyglądać tak samo. 

Edytowane przez gladia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Libertyn napisał:

Albo ciekawość. Mam znajomą która umawiała się z psychopatą. Z ciekawości. 

Ja sam bym się umówił z @ViolentDesires. Z ciekawości. Ile dziewczyn wzdychało do Hannibala Lectera. Ile do np. Lestata. Ile fantazjuje o gwałcie. Ilu mężczyzn fantazjuje o wojnie. 

 

:D

 

Moi byli faceci tęsknią i chcieliby, abym ponownie wzięła ich sobie na niewolników. Mówią, że inne, normalne kobiety wydają się im być mdłe i nijakie. Pozornie mają z nimi lepiej, ale emocjonalnie gorzej, bo to ich tak nie kręci. :)

 

Moi koledzy mówią, że z jednej strony nie chcieliby tego dla siebie, ale z drugiej strony kręci ich to, jaką jestem ostrą suką. :) Mówią, że trudno jest im to ubrać w słowa, ale czują do mnie szacunek, fascynację, jakiej nie są w stanie poczuć do normalnej kobiety. 

 

Według mnie tak jak wiele kobiet kręcą "źli faceci", tak wielu facetów kręcą "złe suki", tylko dużo mniej się o tym mówi. W obu przypadkach ludzie często nie wiedzą o swoich skłonnościach, dopóki nie zetkną się z nimi w praktyce. Nawet gdy się zetkną i ulegną, to często próbują to wypierać i tłumaczyć to sobie w inny sposób. Moim zdaniem często facet mówi "ja ją kocham, nawet jeżeli ona ma czasami gorsze momenty", podczas gdy tak naprawdę kocha ją dokładnie za to, że ona jest wredną suką, a nie "pomimo" tego. :D

 

15 godzin temu, BumTrarara napisał:

Znalazł żonę siedząc na dożywociu w psychiatryku. Ta kobieta dała sporo wywiadów i są tam prawdziwe perełki ? w stylu:

https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,19714479,ci-chlopcy-sami-sa-sobie-winni-ze-mariusz-ich-zabil-uslyszalam.html

 

Po prostu masakra.

 

Tak, to jest masakra. :( To przechodzi jakiekolwiek granice, jak dla mnie to jest obłęd, za który się powinno zamykać w psychiatryku. 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, NimfaWodna said:

Próbowałeś? ?

O, dobre pytanie @Reflux Wydajesz się znawcą w tej dziedzinie. :D Czy Twoje partnerki seksualne to przeżyły? :P 

Na moje auto to zadziałało jak mi radio wyżarło akumulator.  Ja na sobie nigdy nie próbowałam bo... moja bateria się nie rozładowuje do zera :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Próbowałeś? ?

Nie no, ja przestrzegam zasad BHP jak na porządnego inżyniera przystało. Brudne klemy na ciało? Jeszcze bym ją pokaleczył, dlatego lepsze są: 

24.jpg

to są elektrody do elektro-stymulacji.

6 minut temu, Hippie napisał:

Czy Twoje partnerki seksualne to przeżyły? :P 

Większość, tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NimfaWodna napisał:

leżą zakopane w ogródku ?

Nie to staroświeckie, plus nie zostawia się dowodów tam gdzie się mieszka.
Lepiej użyć Łogu do rozpuszczenia ciała, a kości rozgnieść na proszek za pomocą prasy, stanowią dobry nawóz na kwiatki.

P.S. Nie wzywajcie policji i tak nic nie znajdą.
P.S.2 Poważnie ja sobie tylko jaja robię ?

Edytowane przez Reflux
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reflux napisał:

Nie to staroświeckie

Ja z tych staroświeckich jestem. Klasyk łopata i dół ?

3 minuty temu, Reflux napisał:

P.S. Nie wzywajcie policji i tak nic nie znajdą.

Nie wezwiemy. Sama zbadam sprawę osobiście ?

3 minuty temu, Reflux napisał:

P.S.2 Poważnie ja sobie tylko jaja robię ?

Tak wiemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.