Skocz do zawartości

Księżna odeszła


Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeden WIELKI plus całej sytuacji. Jeżeli pokażesz córce jakie są prawidłowe wzorce relacji damsko-męskich (nie ulegając żonci) to w przyszłości po Ziemi będzie chodziła jedna normalna samica więcej. Jeżeli twoja córka jest jeszcze dzieciakiem to jesteś jedyną osobą (oprócz Księżnej), która może pokazać jej dobrą drogę i coś jeszcze w niej zmienić.

Propsy i trzymaj tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było to tak:

Pojechałem do byłej żony na rozmowę w sprawie alimentów dla córy. Ta rozmowa a raczej zachowanie mojej córy uświadomiło mi, że pośrednio przez związek z księżniczką tracę kontakt ze swoim dzieckiem.

Moja córa już w pewnych sytuacjach zaczyna do mnie mówić wujek. Nie muszę chyba opowiadać jakie to uczucie dla rodzica. Uświadomiłem sobie po prostu, że nie chcę być z kimś takim a raczej dla takiego kogoś.

Chce być dla siebie i dla swojej córki.

A tak poza tym to już wiem, że jestem dupkiem, gnojem, że ona mnie kocha a ja taki zły jestem - szybko informacje dochodzą.

Jakieś pomysły na odchamienie się ?

Za seks płacił nie będę - badoo i inne takie odpadają :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie. uniknąłeś gorszego scenariusza. ale jechałeś po bandzie ;)

 

ciągnie Cie do niej czy jesteś wolny od takich myśli?

 

w jaki sposób sprawiła, że dziecko zaczęło mówić do Ciebie wujek?

 

no i jaką obietnice złamałeś?

 

 

A było to tak:

Pojechałem do byłej żony na rozmowę w sprawie alimentów dla córy. Ta rozmowa a raczej zachowanie mojej córy uświadomiło mi, że pośrednio przez związek z księżniczką tracę kontakt ze swoim dzieckiem.

Moja córa już w pewnych sytuacjach zaczyna do mnie mówić wujek. Nie muszę chyba opowiadać jakie to uczucie dla rodzica. Uświadomiłem sobie po prostu, że nie chcę być z kimś takim a raczej dla takiego kogoś.

Chce być dla siebie i dla swojej córki.

A tak poza tym to już wiem, że jestem dupkiem, gnojem, że ona mnie kocha a ja taki zły jestem - szybko informacje dochodzą.

Jakieś pomysły na odchamienie się ?

Za seks płacił nie będę - badoo i inne takie odpadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o niej bo to naturalne (świeża sprawa), o jej dziecku, z którym wypracowałem fajną relację. Przyszedł jednak czas - uznałem, że muszę skończyć tę relację bo się w niej wypaliłem, głównie przez jej chore akcje (patrząc przez pryzmat całej relacji - nie jednostkowej reakcji). 

Nie było mnie w domu dwa dni z rzędu (przychodziłem wieczorem) ... zapaliłem sobie cannabis wbrew jej woli.... 

Zrobiła z tego sensację i się wyprowadziła i tak oto zostałem "tym złym, niedobrym".

Nie wejdę już więcej w żadną poważniejszą relację z kobietą z dzieckiem. 

Edytowane przez scOOtt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.