Skocz do zawartości

Mąż sypiał z teściową gdy jego żona była w szpitalu w śpiączce


Rekomendowane odpowiedzi

Na wp.pl taki artykuł rzucił mi się w oczy. Rodzona matka zdradza córkę z jej mężem gdy ta jest w śpiączce po udarze. 

Kobieta kobiecie kobietą.

https://parenting.pl/maz-sypial-z-tesciowa-gdy-jego-zona-byla-w-szpitalu-teraz-sa-malzenstwem

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CalvinCandie kiedyś na jednej lubelskiej wiosce usłyszałem takie przysłowie "dobry zięć, który z żoną śpi raz, a z teściową pięć" możliwe, że ci ludzie kierowali się tą życiową maksymą ? 

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakaś ściema w stylu, jaka ja biedna wpłacajcie pienionżki. Artykuły na bazie historyjek influencerów kłamliwych, którzy wymyślą cokolwiek dla oglądalności, a później wielkie portale parentingowe, olaboga kopiują i pierdolą głupoty xD Sam pracowałem w takiej redakcji, dokładnie tak to wygląda. Albo ktoś skopiował artykuł 1:1 z hamburgerowej stronki, coś w stylu chujnia, albo jakiejś memowej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Genialne powiedzenie :D. 

@Kleofas - Ach te czasy za gówniarza. Zawsze leciały na Polsacie jakoś o 00:00 i miały fajne intro. Opowieści też były fajne.

Jakby kto chciał sobie te czasy przypomnieć to polecam kanał Alf Channel - > https://www.youtube.com/channel/UC0KtyJjYwTmFNRXsvd_ZLEw

 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem to w wersji:

Cytat

Dobry zięć to córeczkę raz, a teściową pięć.

Pierwszy raz od bliskiej osoby z rodziny (też w podlubelskiej wsi).

 

I hipotetyczna sytuacja:

Mam 35 lat, moja żona 21 (ładny wiek), jej matka 42 lata i się bardzo dobrze trzyma. Nawet w myślach nikt by takiej nie ruszył?

 

Dla mnie to obrzydliwe (na pewno niestosowne, niemoralne), ale co tam kto lubi.  W Modzie na sukces nie takie rzeczy się działy.

Edytowane przez Janek Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dowcip, jeszcze z czasów śląskiego kabaretu Masztalskiego mi się przypomniał : )

 

Kowalski postanowił zrobić w domu porządek. Wraca podpity i od progu woła:
- Za trzy minuty widzę na stole obiad i pół litra!
- Jak to?! - protestuje żona.
- Co takiego?! - wtóruje teściowa.
- A tak to! - replikuje Kowalski. - Jestem panem tego domu i basta!
Zjadł, wypił i mówi:
- A teraz prześpię się z teściową!
- Jak to?! - krzyczy żona.
- Tak to! On jest panem tego domu i basta! - zgadza się teściowa.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwe to jest - temat był poruszany w trudnych sprawach, lecz nejlepszy był Dariusz jak wszedł do wanny z szampanem(oglądnijcie sobie moi mili ten odcinek) lolXD ;) 

P.S.

Swoją droga tak mi się wydaje że lepsza gorąca teściowa niż zimna żona do łózka ;) 

Pozro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Znam osobiście przypadek gdy młody chłopak wziął kurewkę nad kurewki, taką co jednorazowo na ognisku pociągnęła ze 20 batów bez zażenowania obcym kolesiom. 

 

I tenże chłopak nakrył ją ze swoim ojcem, więc to się może zdarzyć raz na kilka milionów ludzi.

 

Jakbym to skomentował będąc kobietą? "Wina leży po obu stronach a prawda tkwi gdzieś pośrodku. Gdyby była taką idealną żoną nie szukałby miłości i opieki w ramionach innej".

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.