Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnią rzeczą jaka chce mi się zrobić to Tobie cokolwiek odpisywać.

 

Ja już skończyłem, nic nie będę Ci udowadniać ani odpisywać nie czuję takiej potrzeby a wzmianka o manipulacji sztos. 

Te Twoje "dlaczego" to jest czysta manipulacja i wtlaczanie mi słów których nie napisałem, robisz to dosyć subtelnie ale Twoje projekcie Cię zdradzają.

A ofiarą w tym konkretnym wypadku jestem bo sugerujesz, że się ze mnie naśmiewacie(jak zawsze?) Więc ciężko bym nie był.

28 minut temu, Claudianne napisał:

Widzisz tylko swój czubek nosa, swoją rację, przekręcasz swoje słowa, gubisz się w swoich zeznaniach i pomijasz elementy, które są dla Ciebie niewygodne. 

Widzisz tylko swój czubek nosa, swoją rację, przekręcasz moje słowa, gubisz się w moich zeznaniach, pomijasz elementy gdzie mnie notorycznie obrażasz i sprawy z które są dla Ciebie niewygodne. 

 

Póki nie usłyszę przeprosi to zapomnij, że cokolwiek Ci odpiszę. Ale Ty nawet nie widzisz za co masz przeprosić ego - kosmos. Nie wiem może @JudgeMe Ci wyjaśni bo ją zemdlilo jak sama przyznała na to co do mnie napisałaś.

 

Poza tym nie chce mi się z Tobą żadnej dyskusji już prowadzić daj mi spokój i mnie nie oznaczaj @Claudianne i Ty i ja mamy lepsze zajęcia niż wymiana zdań z pewnością.

 

Narka Klaudia (Uznajmy, że wygrałaś czy coś, a ja że manipuluję mi to jest tak obojętne, że o mój ty boże) Dodajmy do tego, że całe forum się śmieje i dobrze już, naprawdę.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ostatnią rzeczą jaka chce mi się zrobić to Tobie cokolwiek odpisywać.

Już któryś raz z kolei piszesz, że ostatni raz mi odpisujesz, żegnasz się. Jesteś niesłowny. 
 

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ja już skończyłem, nic nie będę Ci udowadniać ani odpisywać

Sam sobie zaprzeczasz. 'Nie będę Ci odpisywał', ale oczywiście to robisz. No i jak tu się z Ciebie nie śmiać? 
 

Podsumowuję to tak, że jesteś obrzydliwym manipulantem (za to nieco słabym, gdyż Twoje manipulacje są widoczne gołym okiem, nie trzeba się nad nimi dłużej zastanawiać), który stawia się w roli ofiary by w innych użytkownikach wywołać sztucznie litość, współczucie i empatię. 
 

Prawda kłuje w oczy. Nie potrafisz w logiczny sposób odpowiedzieć na moje pytania, odwracasz kota ogonem i po raz kolejny tupiesz nóżką, że już nie odpiszesz, ale jednak to robisz. 
 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

których nie napisałem

Przytoczyłam wszystko co napisałeś, przecież możesz to sprawdzić, czytając historię Twoich wpisów na pierwszej czy drugiej stronie Twojego profilu. 

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Nawet nie oczekuję od Ciebie przeprosin

 

28 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Póki nie usłyszę przeprosin to zapomnij, że cokolwiek Ci odpiszę. Ale Ty nawet nie widzisz za co masz przeprosić


Ty za to lepiej przeproś swój honor lub wręcz jego brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliście, że LGBT i ten ruch kobiet się wspierają? :) 

https://m.facebook.com/ogolnopolskistrajkkobiet/videos/kobiety-i-lgbt-yrazem-za-równościąwspieraj-media-obywatelskie-wpłać-na-zrzutkęzr/405538090833187/

 

----

@Claudianne

Dobrze złoto ustna manipulantko, oczywiście; 10 na 10 bo jakże inaczej.

10 godzin temu, Claudianne napisał:

Stwierdzam fakty.

 

Przeinaczasz ale o tym wiesz ;) 

10 godzin temu, Claudianne napisał:
10 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Wyżywaj się

Nie mam potrzeby się na nikim wyżywać

Nieustannie na mnie się wyżywasz za swoje frustracje - gdy tylko wspomniałem o pierwszym partnerze i od tego się zaczęło. Cała lawina oszczerstw.
(Można śmiało to prześledzić i potwierdzić)

Nie może Twoje ego przeboleć, że kobieta która uważa się za tak inteligentną w swoim mniemaniu dała się podejść bawidamkowi, największemu ruchaczowi kobiet na osiedlu, stąd nie możesz przeboleć faktu, że zostałaś numerkiem do zaliczenia oraz zostałaś oznaczona na całe życie i to cię tak zabolało gdy wspomniałem w pierwszym poście o tym, że kobiety robią aborcję bo robią dokładnie tak samo jak Ty, czyli wybierają ruchacza na ojca swoich dzieci czy tam na pierwszy seks nie zabezpieczają się i potem chcą aborcji na życzenie i to Ty chcesz forsować oraz Tobie podobni, nie możesz tego faktu przeboleć i stąd się na mnie wyżywasz i manipulujesz, jest to nazbyt oczywiste, chcesz to sobie zaprzeczaj - może nawet sama poddałaś się aborcji lub wzięłaś "tabletkę po", kto wie? Stąd tak zawzięcie starasz się dowieść swoich racji. Mam nadzieję, że się mylę ale raczej sama się jej nie poddałaś tylko boli Cie Twój wybór pierwszego mężczyzny, a nie to co piszę tak naprawdę.

Porozmawiaj o tym z psychologiem, twoim mężczyzną czy kimś kto Ci pomoże pozbyć się tego potwornego wstydu. Teraz jest też zrozumiałe, dlaczego starasz się ponad wszystko mnie ośmieszyć i wytknąć mi bym miał się wstydzić, po prostu stosujesz mechanizm projekcji bym odczuwał Twoje negatywne emocje, związane z raną którą aktywowałem i zrzucasz swoje przykre emocje na mnie, wstydź się @Claudianne jesteś dorosłą osobą, zajmij się swoimi nie przepracowanymi ranami, które nadal Cię bolą. Minęło raptem 7 miesięcy, więc nadal możesz czuć ból. Nikt inny za Ciebie tego nie zrobi.

10 godzin temu, Claudianne napisał:

Natomiast ciekawi mnie dlaczego potrafisz dokładnie przytoczyć w jakim poście, kiedy i co napisałam? Czy tworzysz anonimowym ludziom teczki? 

Ponieważ ciężko nie zauważyć, takiej ogromnej pyszałkowatości, intelektualizowania - dania takich porad - wróć, TY nawet nie radziłaś zdaje się wtedy jakbyś sama tego nie przeszła a przeszłaś. Praktycznie nie przestrzegłaś dziewczyny przed wszystkimi swoimi błędami a się wypowiadałaś w tym wątku, pamiętam że byłem w szoku, wręcz mnie zmroziło, nie wykazałaś się empatią a od takich kobiet lepiej odejść. Bo sorry ale, żeby nie przestrzec babki przed tym co samemu się przeszło wypowiadając się w tym wątku to dla mnie kuriozum i coś obok czego ciężko przejść, stąd zapamiętałem. 

(A tak na serio to tak robię anonimowe teczki mam na Ciebie i Libertyna zielone i będę słać do KGB potem do mosadu a na końcu na onet.pl)

Jeszcze wtłaczanie, że robię anonimowe teczki - masakra istna, nie jest Ci głupio @Claudianne?

 

10 godzin temu, Claudianne napisał:

Za co mam Cię przepraszać?

Za post, który obrzydził nawet inną użytkowniczkę nie udawaj, że nie wiesz o co - kobieto "bez winy" :) 

10 godzin temu, Claudianne napisał:

Dlaczego wkleiłeś zdjęcie płodu w około 20 tygodniu ciąży, a napisałeś, że to 7 tydzień ciąży? W 7 tygodniu ciąży płód przypomina kształtem i wielkością fasolę. Notabene w większości krajów aborcja jest dozwolona do 12 tygodnia ciąży maksymalnie, tylko chyba w UK jest wyjątkowo do 24 tygodnia. 

Wkleiłem zdjęcia płodów nie tylko takich. Przy okazji się zdecyduj bo macie z melody różne dane, ona twierdzi że moje zdjęcie miało 12 tygodni a Ty, że 20 tygodni a zdjęcie podpisane 8 tygodni czy tam 7. Zgłoście na tej stronce, że fotki są źle poopisywane i dajcie mi święty spokój, napiszcie im że macie inne dane czy coś i tyle.

Przy okazji rozstrzygnijcie jedną wersję, wtedy się do mnie doczepiajcie a raczej do podpisów na zdjęciu jak wam nie pasują.

Napisałem, potem że czy te zdjęcie ma 8 tygodni czy 8 miesięcy z mojej perspektywy nie robi to różnicy tylko z waszej, bo musicie ustalić kiedy można a kiedy nie można zabić - ja takiego problemu nie mam (oczywiście na to też nie odpisałaś)

10 godzin temu, Claudianne napisał:

Dlaczego uważasz, że menstruacja nie jest czymś normalnym dla kobiety, skoro menstruacja jest oznaką zdrowia kobiety? Czy masz wykształcenie medyczne, a raczej specjalizację z ginekologii, żeby zaprzeczyć słuszności tego twierdzenia? 

Nie, że niekoniecznie nie jest ale krwawienie wydaje się być procesem niezbyt potrzebnym i niezwykle uciążliwym dla kobiety, wydaje się że niekoniecznie to co postrzegamy jako oznakę zdrowia może nią być. Tak, brak krwawienia w kontekście takim jakim rozumujemy na co dzień jest złą oznaką albo również może być dobrą gdy kobieta ogarnie kilka spraw (o ile wierzyć kobietom, które przestały krwawić i czują się świetnie oraz takim, które mają dzieci i są w kwiecie wieku) - nie mam wykształcenia medycznego - napisałem wyraźnie kilka razy, że same sobie poszukajcie informacji, nie chciałyście więc tyle. 

Dałem sugestię, nie zainteresowało was to - tylko stwierdziły panie, że chcę vodoo robić, no to napisałem jak "musicie krwawić to musicie ale co jeśli nie musicie?" - wy uparłyście się, że musicie, no to musicie i tyle przy okazji inwektywy poleciały w moją stronę.

10 godzin temu, Claudianne napisał:

Dlaczego kategoryzujesz przesłanki do aborcji jako tylko i wyłącznie spowodowanej niechcianą ciążą z nieodpowiednim samcem? Jak dużym trzeba być ignorantem, żeby coś takiego wypisywać? Znieczulica w pełnym calu. 

 

A co mam opisywać, każdy jeden przypadek? Chyba żartujesz.

Nie chce mi się, nie czuję takiej potrzeby ale to jest najczęstszy powód dla, którego kobiety poddają się aborcji. Raczej nie kasują swoich dzieci bo wybrały odpowiedniego samca. Zrobiły tak jak Ty tylko bez zabezpieczenia i się poddały bez aborcji - teraz znalazłaś lepszego kandydata i tyle, nic nowego pod słońcem, przy okazji życzę Ci powodzenia z nim, choć wydawać by się mogło, że tak nie jest ale zaznaczam, że to Ty masz do mnie pretensje a nie ja do Ciebie.

10 godzin temu, Claudianne napisał:

I dlatego wkleiłeś zdjęcie około 20 tygodniowego płodu, fałszywie dodając, że ma ono 7 tygodni? To była perfidna manipulacja. Czy przypadkiem w tym momencie nie robisz przysłowiowej ku*wy z logiki?

Napisałem, miejcie pretensje do opisów pod zdjęciami, ja się nie będę kłócił jak wygląda dziecko w 2 tygodniu jak w 9 tygodniu a jak w 20 tygodniu bo mnie to nie interesuje, poza tym mógłbym zadać to samo głupio/mądre pytanie - a ma pani wykształcenie medyczne, by opisywać jak wygląda a jak nie wygląda płód? Ale ode mnie czegoś takiego nie usłyszcie bo mam inne zainteresowania i mam to gdzieś jak wygląda zamordowane dziecko, z tego względu że nie chcę się wkurzać jak ludzie forsują swoje nie odpowiedzialne decyzje na bezbronne istotki a potem roztrząsają, który tydzień jest odpowiedni na mord. Ludzie lewicy mają takie myślenie, a ludzie prawicy jeśli uznać PIS za prawicę(lol) każą na siłę wam rodzić, ja nie jestem po żadnej z tych stron, co wam się nie mieści w głowie.

Z tego co widzę razem z melody dajecie dwie różne wersje ale nawet to mnie nie interesuje, WAS to INTERESUJE. Bo musicie ustalić, kiedy można zabić a kiedy jeszcze nie oraz czy ma wymaganą wielkość istota ludzka czy już czuje albo nie. 

9 godzin temu, Claudianne napisał:

Stosujesz nieładne i manipulacyjne zagrywki prawie w każdym poście skierowanym do mnie w tym temacie. 

 

Ty je stosujesz moja droga. Kolejna projekcja, mi się po prostu nie chciało i nie chce Ci odpowiadać jeśli widzisz to jako manipulację to powodzenia, patrz na to jak chcesz mi to tito.

9 godzin temu, Claudianne napisał:

Nie odpowiedziałeś na żadne z postawionych przeze mnie pytań, za to po raz kolejny stawiasz się w roli ofiary. 

 

Po raz kolejny piszę, nawołujesz forum do wyśmiewania mnie i twierdzisz, że ponad połowa forum w kręgu podziemnym ciśnie ze mnie bekę, jeśli to nie jest robienie z kogoś ofiary to nie wiem czym jest, przy okazji wyżywasz się na mnie, stosujesz zagrywki kobiece, przeinaczasz moje z formułowania, starasz się w każdym poście wytknąć bym odczuł poczucie winy. Robisz tanie sensacje, starasz się mnie umniejszyć i zdyskredytować - jesteś po prostu jak koledzy po drugiej stronie fachu, przy okazji czy Twój mężczyzna wie z jaką chorobą najprawdopodobniej psychiczną się zmagasz, mówiłaś mu o tym czy nadal to ukrywasz? Faza bombardowania miłością się już zakończyła, zdążyłaś go umniejszyć już? Odczuwa, że coś jest nie do końca tak? Traktujesz go ciszą?

(Obym się mylił ;) )

9 godzin temu, Claudianne napisał:

Już któryś raz z kolei piszesz, że ostatni raz mi odpisujesz, żegnasz się. Jesteś niesłowny. 

Jeśli kłamiesz i manipulujesz to trochę ciężko obok tego przejść. 

9 godzin temu, Claudianne napisał:

Podsumowuję to tak, że jesteś obrzydliwym manipulantem (za to nieco słabym, gdyż Twoje manipulacje są widoczne gołym okiem, nie trzeba się nad nimi dłużej zastanawiać), który stawia się w roli ofiary by w innych użytkownikach wywołać sztucznie litość, współczucie i empatię. 

Niczego nie muszę w ludziach wytwarzać, powtarzam że jedna z użytkowniczek sama stwierdziła, że obrzydliwie zagrałaś i to ty zaatakowałaś, to Ty nieustannie chcesz mnie umniejszyć. Ja Ci teraz napisałem, że bardzo możliwe że masz jedną z cluster B chorób. Bo niestety ale tak to wygląda.

Ale to tylko moje spostrzeżenie i mam nadzieję, że mylne. 

9 godzin temu, Claudianne napisał:

Prawda kłuje w oczy. Nie potrafisz w logiczny sposób odpowiedzieć na moje pytania, odwracasz kota ogonem i po raz kolejny tupiesz nóżką, że już nie odpiszesz, ale jednak to robisz. 

Niczego nie tupię, po prostu mi szkoda czasu ale postanowiłem Ci odpisać ponieważ nie rozumiesz kiedy masz przestać.

Prawda kłuje w oczy, zgadza się ale w Twoim wypadku bo dla mnie to wszystko tutaj jest neutralne/obojętne tak samo jak Twoje wypowiedzi to ty się emocjonujesz i chcesz mieć prawdę za wszelką cenę, a nie ja - masz do mnie uraz, bo wspomniałem o wyborze nieodpowiedniego mężczyzny i to Cię tak rozjuszyło że postanowiłaś mnie nazwać klaunem i gostkiem z którego należy się śmiać, przy okazji wspomniałem że możesz mieć jedną z chorób więc teraz w ogóle już się wkurzysz na mnie no ale sama prowokujesz, ja Ci napisałem tylko co widzę, jest ona uleczalna ale pacjent musi zauważyć, że nie jest doskonałym.

 

Zauważ, że ja nie potrzebuję podkreślać Twoich nieścisłości, Ty szukasz taniej sensacji wśród moich wypowiedzi.

9 godzin temu, Claudianne napisał:
11 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Nawet nie oczekuję od Ciebie przeprosin

 

9 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Póki nie usłyszę przeprosin to zapomnij, że cokolwiek Ci odpiszę. Ale Ty nawet nie widzisz za co masz przeprosić


Ty za to lepiej przeproś swój honor lub wręcz jego brak. 

Widzisz, jak pisałem ego - kosmos. Dodatkowo chcesz mi zarzucić brak honoru - schematy za schematem. 

Wierz mi ale to nie robi na mnie wrażenia i trochę szkoda Twoich dłoni ale jeśli chcesz to śmiało wymyślaj nowe powodu do poczucia wstydu, pewno pomaga na krótko przed czuciem własnego. 

 

Bracie eks, forumowiczu nie musisz być na mnie zły, jeśli się nie mylę (a mam nadzieję, że się mylę) i podczytujesz ten wątek to patrz baczniej na czerwone flagi u panny @Claudianne ponieważ możesz wyjść z tej relacji jako wrak człowieka. 

Obym się mylił i by tylko na forum przedstawiała się tak jak przedstawia. 

 

Jest to mój naprawdę ostatni post do Ciebie @Claudianne zmarnowałem już tyle czasu, że sam jestem na siebie zły o to.

Sugerowałbym byś się zajęła leczeniem swoim ran, które wytworzył wybór złego mężczyzny. 

 

Twój idealny obraz siebie nie jest tak idealny jakby się mogło wydawać, nie jesteś tak inteligentna jak Ci się wydaje, Twój niezachwiany obraz siebie jako bez winy i doskonałej babki, chyba robi tylko na Tobie wrażenie i ludziach z Twojego otoczenia. 

Jesteś dla mnie dziewczyno obojętna i przestań mi odpisywać, dostałaś swoje wymęczone odpowiedzi i tyle. 

 

Chcesz to się mścij i prowokuj dalej tylko udowodnisz, że mam rację - naliczyłem co najmniej kilka cech, które dyskwalifikują Cię z mojego towarzystwa a tym bardziej kogoś z kim chce mieć jakikolwiek stosunek na forum. 

Wymyślaj dalej i projektuj na mnie swoje cechy, może tym razem się pośmieje przynajmniej. 

 

Nara. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, melody napisał:

Dajcie ludziom żyć i zajmijcie się sobą.

No właśnie dajcie tym małym ludziom żyć :D 

3 minuty temu, melody napisał:

Powinni mieć takie same prawa jak każdy inny obywatel, bez wyjątków.

 

Czemu małe dzieci w klinikach aborcyjnych nie mają żadnych praw bez wyjątków? :D a w prawie spadkowym mają - również bez wyjątków? :D 

Skoro dziecko w brzuchu mamy jest już spadkobiercą na przykład długów? :D 

Nie rozumiem @melody jak to ma funkcjonować i tej logiki, która za tym idzie wybacz.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger 

 

I po raz kolejny jesteś niesłowny, żegnasz się enty raz, a i tak ręka Cię świerzbi, żeby mi odpisać. Rzucasz słowa na wiatr wobec samego siebie. Brak honoru do samego siebie jest równoznacznym z brakiem szacunku do samego siebie. 

 

Nie masz żadnych argumentów, żeby zaprzeczyć temu co napisałam w poprzednich postach w tym temacie wobec Ciebie, więc atakujesz mnie i rąbek mojego życia prywatnego, które zostało opisane na forum, co nie ma nic wspólnego z tematem tego postu, a używasz tego by zakryć swój brak możliwości logicznego odpowiedzenia na postawione przeze mnie pytania do Ciebie. Obrażasz mnie, wyciągasz moje przypadkowe posty z kilku miesięcy przed na wierzch, dorabiając sobie do tego wyimaginowaną ideologię, żeby przedstawić mnie w złym świetle, a swoją osobę wybielić. Grasz ofiarę, bo brakuje Ci racjonalnych argumentów, chcesz w ten sposób u innych wzbudzić litość, współczucie i empatię - nieczyste zagranie. Zasłaniasz się silniejszymi psychicznie od Ciebie użytkownikami, bo sam jesteś zbyt słaby.

 

 Mój mężczyzna przeczytał i stwierdził, że jesteś bardziej zaburzony niż mu się wcześniej wydawało. 

 

Jesteś chory psychicznie, bezrobocie Ci ewidentnie nie służy. Zamiast poświęcania swojego czasu na ściany tekstu, które często są stekiem bzdur i dezinformacją, i zamiast gromadzenia danych o anonimowych użytkownikach tego forum w swoim kajeciku to mógłbyś ten czas na coś bardziej konstruktywnego.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MalVina napisał:

A jakich nie mają, przepisy dotycza każdego w ten sam sposób.

Ślub cywilny, adopcja dzieci.

 

Zanim ktokolwiek na mnie naskoczy:

Cytat

Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca, nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych[12][13]. Nie wykazano, żeby orientacja seksualna lub tożsamość płciowa rodziców miały negatywny wpływ na rozwój dzieci[14][15]. Istnieje konsensus naukowy, że dzieci par jednopłciowych rozwijają się tak samo dobrze jak dzieci par heteroseksualnych[16][1][12][17][18][19][20][21]. Wyniki niektórych badań, w których dopasowano do siebie rodziny, sugerują, że umiejętności rodzicielskie gejów i lesbijek mogą być nawet lepsze niż umiejętności heteroseksualnych rodziców

Źródło - Wikipedia. 

 

Mam totalnie liberalne poglądy i tradycje nie będą mnie ograniczać. Jeśli istnieją rozwiązania dzięki którym świat i życie ludzi może być lepsze to powinno się je wprowadzić.

 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Czemu małe dzieci w klinikach aborcyjnych nie mają żadnych praw bez wyjątków? :D a w prawie spadkowym mają - również bez wyjątków? :D 

Skoro dziecko w brzuchu mamy jest już spadkobiercą na przykład długów? :D 

Szatan, masz tak wyidealizowane podejście do tej sprawy i klapki na oczach, że właściwie niekoniecznie mam ochotę z Tobą rozmawiać. Dam Ci taki przykład do przemyślenia:

Gdyby jakiś człowiek umierał, bo przestałaby mu działać nerka, to czy lekarze mają prawo wziąć Cię BEZ PYTANIA na stół, wyciąć Ci nerkę i dać ją drugiemu człowiekowi, żeby żył? Nie. Potrzebują twojej zgody. To jest praktycznie identyczna sytuacja, bo mowa jest o dwóch autonomicznych organizmach. Nie możemy podejmować decyzji za innych, czy udostępnią swoje ciało, zdrowie i będą gotowi do ryzykowania własnego życia by podtrzymywać drugie, indywidualne. Tak jak nie zmuszamy nikogo by oddał nerkę dla umierającego. To indywidualna decyzja, trzeba to uszanować i nie sądzę aby ktokolwiek o zdrowych zmysłach ośmielał się nazwać osobę decydującą mordercą

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, melody napisał:

Ślub cywilny, adopcja dzieci.

 

Zanim ktokolwiek na mnie naskoczy:

Źródło - Wikipedia. 

 

Mam totalnie liberalne poglądy i tradycje nie będą mnie ograniczać. Jeśli istnieją rozwiązania dzięki którym świat i życie ludzi może być lepsze to powinno się je wprowadzić.

 

Szatan, masz tak wyidealizowane podejście do tej sprawy i klapki na oczach, że właściwie niekoniecznie mam ochotę z Tobą rozmawiać. Dam Ci taki przykład do przemyślenia:

Gdyby jakiś człowiek umierał, bo przestałaby mu działać nerka, to czy lekarze mają prawo wziąć Cię BEZ PYTANIA na stół, wyciąć Ci nerkę i dać ją drugiemu człowiekowi, żeby żył? Nie. Potrzebują twojej zgody. To jest praktycznie identyczna sytuacja, bo mowa jest o dwóch autonomicznych organizmach. Nie możemy podejmować decyzji za innych, czy udostępnią swoje ciało, zdrowie i będą gotowi do ryzykowania własnego życia by podtrzymywać drugie, indywidualne. Tak jak nie zmuszamy nikogo by oddał nerkę dla umierającego. To indywidualna decyzja, trzeba to uszanować i nie sądzę aby ktokolwiek o zdrowych zmysłach ośmielał się nazwać osobę decydującą mordercą

 

 

Polecam zapoznać się z hasłem "pedofilia wśród homoseksualistów." Bardzo ciekawe dane można znaleźć na tej wikipedii. :) To tak a propos adopcji dzieci, badań naukowych i rzetelnych źródeł informacji.

 

A co do sytuacji z nerką, masz rację - musisz wyrazić zgodę, na ingerencję w Twoim ciele w celu ratowania życia innej osoby, ale Twoje dziecko (czy jak wolisz płód - w końcu jesteś katoliczką, więc wiesz co i jak) to nie jest przypadkowa, obca osoba, której musisz uratować/dać życie. To Ty ją powołałaś do życia, świadomie lub nie, więc jesteś za nią opowiedzialna. 

 

Edytowane przez Johnny_B
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191

 

Na końcu jest znamienity wpis gościa - o tym mówił Wróblewski w swoim ostatnim podcaście - będziemy przepraszali za to, ze jesteśmy facetami, będzie reedukowani i wpajane nam będzie, że jesteśmy winni z samego faktu bycia facetem. 

 

 

 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ksanti napisał:

@Lalka

Nie rozpatruje kwestii aborcji czy techniki rodzenia. Napisałaś, że nie rozumiesz, skąd się bierze niechęć do hasła "moja macica" u płci męskiej to Ci wyjaśniłem.

Bo powinna być Twoja.

Cytat

Osobiście te hasło mi się kojarzy z agresją, hedonizmem, roszczeniowością czy feminizmem.

Masz takie prawo.

Cytat

Nikt normalny nie pójdzie na ulice krzyczeć "mój penis" a tu proszę...

Bo nie musi. Moze jakby dzieci się rodziłoprzez penis to by krzyczano. Może jakbyś miał w wieku 20-25 lat prawny obowiazek zapłodnienia losowej kobiety to by tak było

Cytat

Co więcej dla faceta archetyp/ ideał kobiety to zawsze będzie skromna, cicha, delikatna, empatyczna i opiekuńcza istota.

Co nie oznaczaze ma po prostu nie dbać o swój  i w rozszerzeniu też jego interes

Cytat

Zresztą to ładnie pokazuje, że kobiety robią mężczyzn w uja bo z jednej strony zgrywają bezbronną ofiarę patriarchatu, aby potem wyjeżdżać ze skrajną agresją i nienawiścią.

Bo na pewnych polach ( zwłaszcza jeśli chodzi o narządy rozrodcze) są ofiarami

Cytat

Jestem ogólnie zażenowany butą i chamstwem młodych Julek. Odechciewa się kompletnie relacji z kobietami widząc takie wulgarne babochłopy.

Spójrz na siebie. Ja jestem zażenowany Twoim podejściem do kobiet (najlepiej dziewicza gimnastyczka, którą można "wychować" bo jak choćby jednego miała to będzie porównywać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, kiedy takie dziecko urodzi się bez ręki, nogi, czy głuchonieme. Nadal może wyrosnąć na szczęśliwą osobę, choć i tak nawet dla zdrowych i pięknych życie jest wystarczająco ciężkie, a co dopiero dla osób z takimi ograniczeniami. Ale ok, jest to możliwe żeby taki człowiek w miarę szczęśliwie je przeżył. 

 

Natomiast ja osobiście wolałabym nie przeżyć, niż gdybym miała być zależna przez całe życie roślinką, która jeszcze co gorsza zdawałby sobie sprawę z tego, że nigdy nie będzie mogła żyć normalnie. 

Wolałbym też nie urodzić dziecka, które będzie skazane na pewną śmierć w ciągu kilku godzin w męczarniach. To jest o wiele bardziej okrutne dla dziecka i matki niż zakończenie szybciej takiego cierpienia.

 

Nawet zwierzęta się usypia żeby im ulżyć, a ludziom każe się żyć mimo najgorszego cierpienia, pytanie tylko czy szybka śmierć w takim wypadku nie jest lepsza i o wiele bardziej humanitarna. Nawet żołnierzy zabijają ich własne armie, kiedy leżą na wojnie w agonii. Lepiej męczyć się wiele godzin po narodzinach, albo co gorsza przez całe życie, czy nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że się szybko umarło? 

Osobiście wolałabym śmierć od męki prowadzącej i tak do niej nieuchronnie.

Śmierć swojego dziecka napewno bym strasznie przeżyła, aczkolwiek jeszcze gorsze byłoby dla mnie patrzenie jak umiera w męczarniach.

 

Dlatego jeśli już weszła taka ustawa, powinno być moim zdaniem zróżnicowanie sytuacji, z jakimi ułomnościami dziecko może się urodzić, jak np. brak ręki, a z jakimi nie należy mu przedłużać cierpienia.

Edytowane przez Livka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, melody napisał:

Źródło - Wikipedia. 

Jak będę w domu to mogę tu podrzucić linki do wiarygodnych źródeł informacji  w tym do badań przeprowadzanych w Polsce na uniwersytetach. I wszystkie wprost wskazują, że dziecku jest potrzebna i matka i ojciec do prawidłowego rozwoju psychicznego. To jest dosłownie temat rzeka. NIGDY dwie kobiety czy dwóch facetow, nie zastąpi prawidłowej rodziny. Niestety.  

10 minut temu, Johnny_B napisał:

To Ty ją powołałaś do życia, świadomie lub nie, więc jesteś za nią opowiedzialna.

Dokładnie tak!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Perun82 napisał:

Na końcu jest znamienity wpis gościa - o tym mówił Wróblewski w swoim ostatnim podcaście - będziemy przepraszali za to, ze jesteśmy facetami, będzie reedukowani i wpajane nam będzie, że jesteśmy winni z samego faktu bycia faceta. 

Jeszcze kilka miesięcy temu to były tylko teorie spiskowe powielane przez tzw. foliarzy. Gdzie są teraz ci, którzy się tak naśmiewali?

 

Biały, heteroseksualny mężczyzna - dzisiaj jest to synonim nazisty.

3 minuty temu, MalVina napisał:

ak będę w domu to mogę tu podrzucić linki do wiarygodnych źródeł informacji  w tym do badań przeprowadzanych w Polsce na uniwersytetach. I wszystkie wprost wskazują, że dziecku jest potrzebna i matka i ojciec do prawidłowego rozwoju psychicznego. To jest dosłownie temat rzeka. NIGDY dwie kobiety czy dwóch facetow, nie zastąpi prawidłowej rodziny. Niestety.  

Myślałem że to co napisałaś jest oczywiste, ale jak widać nie dla każdego...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MalVina napisał:

Oczywiście, że mogą brać ślub, z osoba innej płci, więc tak samo jak inni ✌? podobnie ma się sprawa z dziećmi. Nikt im nie zabrania tworzyć związku kobiety i mężczyzny i adoptować dzieci. 

MalVina ja nie jestem ekspertem w sprawie osób lgbt, wobec tego jak najbardziej mogę się mylić. Natomiast nie słyszałam, aby związki jednopłciowe, mogły legalnie adoptować w Polsce dziecko. Ja tu nie mówię jedynie o przypadkach gdy związek tworzy "kobieta" i "mężczyzna", albo pary robią jakieś kombinacje aby legalnie zaadoptować dziecko.

1 minutę temu, Johnny_B napisał:

Polecam zapoznać się z hasłem "pedofilia wśród homoseksualistów." Bardzo ciekawe dane można znaleźć na tej wikipedii. :) To tak a propos adopcji dzieci, badań naukowych i rzetelnych źródeł informacji.

Nie mówię w tej chwili o pedofilii, ani homoseksualizmie, tylko o tym czy dziecko może się wychować o rodzinie składającej się z rodziców o innej orientacji, bądź tożsamości płciowej, a z tego co mi wiadomo nie zawęża się to jedynie do gejów?

7 minut temu, MalVina napisał:

Jak będę w domu to mogę tu podrzucić linki do wiarygodnych źródeł informacji  w tym do badań przeprowadzanych w Polsce na uniwersytetach. I wszystkie wprost wskazują, że dziecku jest potrzebna i matka i ojciec do prawidłowego rozwoju psychicznego. To jest dosłownie temat rzeka. NIGDY dwie kobiety czy dwóch facetow, nie zastąpi prawidłowej rodziny. Niestety.  

Dokładnie tak!

Jasne, możesz podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, melody napisał:

Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca, nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych

Dziękuje już za te badania naukowe @melody nie dogadamy się w tym względzie więc nie ma co wymieniać się informacjami bo dla mnie to już aberracja. Wiem jakie problemy ma człowiek, który nie miał jednego z rodziców najczęściej ojca i wybacz ale badania lewicowe i te stwierdzenia, są naciągane pod ideologię. 

 

Wszystkiego dobrego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cst9191 napisał:

eszcze kilka miesięcy temu to były tylko teorie spiskowe powielane przez tzw. foliarzy. Gdzie są teraz ci, którzy się tak naśmiewali?

Na demonstracjach.

 

To jest smutne. Pamiętam jak dwa lata temu pisałem - wypowiedziano nam wojnę, już oficjalnie, Teatrem owej wojny jest poziom społeczny, gospodarczy, finansowy i PRowy,. Wojny, której nie wygramy. Długo nie musiałem czekać, by julki krzyczały o wojnie na ulicach. Niech pamietaja pewne chińskie powiedzenie: uważaj o czym marzysz, bo marzenia mogą się spełnić.

 

Widząc reakcje "męskich koleżanek" - nie ma dla nas nadziei - bo to oni nas dobiją, ku uciesze samic. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Dziękuje już za te badania naukowe @melody nie dogadamy się w tym względzie więc nie ma co wymieniać się informacjami bo dla mnie to już aberracja. Wiem jakie problemy ma człowiek, który nie miał jednego z rodziców najczęściej ojca i wybacz ale badania lewicowe i te stwierdzenia, są naciągane pod ideologię. 

 

Wszystkiego dobrego.

Wiesz, że ja też nie byłam wychowana przez dwóch rodziców (choć oboje byli obecni) i doznałam bardzo dużej ilości agresji, oraz przemocy psychicznej i fizycznej od ojca i matki. Ostatnio matka się na mnie rzuciła i z całej siły chciała mnie przyprzeć do ściany. No i ogólnie skończyło się to bójką. Życie jest jakie jest.

Jeśli miałabym możliwość bycia wychowaną w zdrowej rodzinie stworzonej z lesbijek czy gejów to nie zastanawiałabym się nad tym wyborem. Nie orientacja decyduje o umiejętnościach rodzicielskich.

 

@SzatanKrieger Widzę, że badania m.in z Australian Psychological Society i Uniwerków Amerykańskich. Jak będę miała czas to na pewno do tego przysiądę. @MalVina żeby jakkolwiek obiektywnie dało się to porównać to podeślij badania z UW, UJ, bądź jakieś międzynarodowe. Porównam, sprawdzę źródła i badaczy. Być może rzeczywiście ja i wikipedia się mylimy.

Edytowane przez melody
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, melody napisał:

MalVina ja nie jestem ekspertem w sprawie osób lgbt, wobec tego jak najbardziej mogę się mylić.

Mówiłaś o rowności wobec prawa. Są równi. Mają prawo tworzyć związek jaki jest zapisany w Konstytucji. I adoptować dzieci w takim związku. Wybierają inna drogę, więc sami odbierają prawo.✌?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Perun82 napisał:

Widząc reakcje "męskich koleżanek" - nie ma dla nas nadziei - bo to oni nas dobiją, ku uciesze samic. 

Ktoś tutaj kiedyś napisał, że jeśli my faceci wypniemy się na Polki, to one się zmienią. Nie zmienią - znajdą sobie innych - z zagranicy. Nawet nie muszą być bogaci, ani przystojni, liczy się zagraniczne pochodzenie.

 

Grunt to pomyśleć o swoim osobistym interesie i znaleźć sobie KOBIETĘ, a nie feministkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.