Skocz do zawartości

Szczepionka na Covid ku przestrodze - brak badań wpływu na płodność, kobiety w ciąży, osoby zażywające leki itd, oficjalne dane rządowe z UK


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, mac napisał:

Mnie tylko siłą zaszczepią @spacemarine, a jestem po lekturze spierdolonego do granic możliwości narodowego programu szczepienia. 32 strony, można poczytać. Nie wiem, kto to tworzył, ale błąd na błędzie, np. wydamy dokument potwierdzający dokument. Zamiast jednej szczepionki wskazują na kilka równolegle i nie wiem, czy szczepią pfizerem, czy innymi też, chyba wszystkie się znajdą w obiegu. Totalne nieporozumienie, kto tam siedzi. Nie ma słowa o odpowiedzialności i to centralnie, żadnej wzmianki o ewentualnych skutkach ubocznych. Ba, w oficjalnym dokumencie rządowym sugerują, że w pełni bezpieczna. Dla mnie totalna bandyterka. Polecam narodowy program szczepień w pdf i poczytać. Co za gówno.

 

Tak z ciekawości zapytam: po ilu przeczytanych stronach zorientowałeś się, że to gówno? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, mac said:

Zamiast jednej szczepionki wskazują na kilka równolegle i nie wiem, czy szczepią pfizerem, czy innymi też, chyba wszystkie się znajdą w obiegu.

Bo to jeden z istotnych punktów tej zabawy. Chaos pojęciowo-informacyjny. 90% ludzi nie będzie miało pojęcia, że w ramach słowa "szczepionka" kryją się różne preparaty od różnych dostawców. Bedą myśleć kategoriami wielkich kwalifikatorów zaszczepiony vs. niezaszczepiony; na nic więcej nie ma co liczyć.

Czy wszyskich gdzieś-kiedyś zaszczepimy (jak się uda)? - tak, wszystkich. Ale wśród wszystkich, będą równi i równiejsi. A to pozwala wysnuć wniosek, że jedna z tych szczepionek będzie co najmniej nieszkodliwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ładnych lat temu była niby pandemia świńskiej grypy, też chcieli wcisną szczepionkę Polsce, na szczęście bieda nas uratowała i Kopacz jej nie kupiła:
https://www.glosgminny.pl/najwiekszy-przekret-medyczny-stulecia/

To co się teraz dzieje bardzo przypomina tamte czasy.

 

@Kespert

Wniosek raczej, że nie wiedz a jeszcze która wpłaciła łapówkę a która nie i którą będą jak to ujęli "wyszczepiać" populacje.

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cst9191 napisał:

 

Tak z ciekawości zapytam: po ilu przeczytanych stronach zorientowałeś się, że to gówno? :D

Po całości, bo nie mogę wydać całościowej oceny, tylko ewentualnie częściową. Temat już na granicy filozoficznego. Z tego narodowego programu szczepień @Kespert wynika, że Polska jest w umowie na 5, czy 6 szczepionek zatwierdzanych, czy zatwierdzonych przez KE, a mówi się tylko o pfizerze. Mnóstwo informacji wykluczających się, niepełnych. Warto przejrzeć, a ile błędów językowych, ja pierdolę. Jakby ktoś na kolanie tłumaczył z innego źródła (podejrzewam, że tak było).

 

Jestem po tym roku przekonany o własnym niewolnictwie. Nie ma wirusa, tylko jest mafia, choroba potężniejsza, czyli nierząd i zupełny brak struktur prawnych i kontrolnych niezależnych.

 

Mam bardzo złe myśli związane z tym planem szczepień. Nie jestem przeciwko szczepieniom stricte, ale jak próbowałem zdobyć wiarygodne źródła informacji o tej szczepionce to one nie istnieją, albo istnieją w wymiarze, do którego nie mam dostępu. Spróbujcie cokolwiek znaleźć, będę wdzięczny. Tak naprawdę nie wiadomo, czym będą szczepić. Z narodowej strategii to bezpośrednio nie wynika, albo masz kilka interpretacji. Czy to normalne?

Edytowane przez mac
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużą brodą, ale adekwatne.

 

Dali Niemcowi, Ruskiemu i Polakowi w więzieniu po dwie stalowe kulki i że mają coś z tego ciekawego zrobić. 

 

Sprawdzają po paru dniach. 

 

Niemiec postawił jedną na drugiej. 

 

Rusek sprzedał obie za spirytus. 

 

Zaglądają do Polaka. Gdzie twoje kulki? A, jedną zgubiłem, drugą zepsułem. 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://natemat.pl/330759,bill-gates-o-pandemii-covid-19-prognozuje-najgorsze-miesiace-walki?fbclid=IwAR3FRVfW5tn5ZbCn9Jg7w_x6mnYzlbyL5L3hOwl64UvBGnj6ThNeLUNPA5g

 

 

Bill Gates podważa teorie o szybkim końcu pandemii. Ostrzega, że najgorsze dopiero przed nami

\

1 godzinę temu, mac napisał:

Jestem po tym roku przekonany o własnym niewolnictwie.

Spokojnie, dostaniesz odpowiedni kod QR i świat jest Twój :D

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB_IMG_1608126603759.jpg

56 minut temu, Perun82 napisał:

https://natemat.pl/330759,bill-gates-o-pandemii-covid-19-prognozuje-najgorsze-miesiace-walki?fbclid=IwAR3FRVfW5tn5ZbCn9Jg7w_x6mnYzlbyL5L3hOwl64UvBGnj6ThNeLUNPA5g

 

 

Bill Gates podważa teorie o szybkim końcu pandemii. Ostrzega, że najgorsze dopiero przed nami

\

Spokojnie, dostaniesz odpowiedni kod QR i świat jest Twój :D

Hehe Bill mówi że najgorsze dopiero przed nami?  Kurde jaki żartowniś z niego. Ciekawe skąd on wziął na to wszystko pieniążki...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spacemarine napisał:

Scyzoryki to twardziele! Im wirusy nie straszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Pfizera się nie zaszczepił... dla dobra innych, a jakże by inaczej.

Równy gość: wyprodukował szczepionkę, ale sam się nią nie zaszczepi, żeby dla innych, bardziej potrzebujących starczyło...

 

Wyobrażacie sobie co by było gdyby prezes Airbusa albo Boeinga nie oblatał swojej flagowej maszyny, po re/certyfikacji mówiac "iż nie chce powodować zmian klimatu dodatkową emisją CO2, bo wiadomo, cięższy samolot, więcej spali".

 

Taka jest świetna i bezpieczna, że sam szef wszystkich szefów w firmie nie chce jej przyjąć.

 

Kabaret korona, odcinek 43786583.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wrotycz napisał:

Prezes Pfizera się nie zaszczepił... dla dobra innych, a jakże by inaczej.

Równy gość: wyprodukował szczepionkę, ale sam się nią nie zaszczepi, żeby dla innych, bardziej potrzebujących starczyło...

 

Tak uściślając to Pfizer nic nie wyprodukował, może dlatego pan prezes odmówił szczepienia, ta szczepionka jest dziełem niemieckiej firmy Biontech, która od 2008 istnieje na rynku i do tej pory nie wypuściła żadnego własnego produktu na rynek medyczny. Jest to pierwsza próba wprowadzenia na rynek własnego preparatu zwanego szczepionką na Covid-19 za pomoca firmy Pfizer. Straty firmy Biontech w 2019 roku wyniosły 180 mln euro, więc jest to szansa dla firmy na odbicie się finansowo biorąc pod uwagę sprzedaż masową tego preparatu. 

 

Cuchnąca sprawa jednym słowem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, wrotycz said:

Prezes Pfizera się nie zaszczepił... dla dobra innych, a jakże by inaczej.

Równy gość: wyprodukował szczepionkę, ale sam się nią nie zaszczepi, żeby dla innych, bardziej potrzebujących starczyło...

 

@wrotycz, co ty opowiadasz za spiskowe teorie! W Ameryce się szczepią, lekarze, pielęgniarki i nie ma problemu

Tylko patrz:

 

 

ale czekaj... momencik...

 

UUUUPPSSSSSSS...

 

 

--

ED. pardon, @dyletant, przecież to to samo...

 

 

 

3 hours ago, dyletant said:

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.