Skocz do zawartości

wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że mnie nic już w tym cyrku nie zaskoczy ale się myliłem.

 

5accf23e-245a-48e9-bb60-02216868f9a1.jpe

 

W Wiedniu można się szczepić w burdelu i za zaszczepienie się dostajesz kupon, tudzież talon na kurwę i balon.

 

comment_1633612310Cuh3CjnYepJv2VM9dBjqRb

 

To nie żart! Tu jest artykuł: In Wien wird nun im Bordell geimpft – mit Puff-Gutschein. Jest też po angielsku: In Vienna they are now vaccinated in the brothel – with a Puff voucher – Vienna.

 

Jeśli ktoś jeszcze bierze na poważnie tą całą plandemię to po tym występie austriackich władz powinien się dobrze nad sobą zastanowić.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, wrotycz said:

to po tym występie austriackich władz

Cytat z artykułu: Children under 14 must be accompanied by a person in custody.

Ponieważ prawo zabrania wykluczyć jakąś grupę, w tymże radosnym punkcie szczepień mogą się szczepić dzieci - te poniżej 14 roku życia muszą tylko przyjść w towarzystwie opiekuna prawnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canberra (Australia) przestaje podawać procent zaszczepionych, by nie przekroczył 100%.

 

ACT przestał podawać wskaźniki szczepień powyżej 99 procent, aby uniknąć zamieszania i anomalii, gdy w najbliższych dniach oficjalna liczba przekroczy 100 procent.

 

Stachanow i Pstrowski byliby dumni.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wrotycz said:

w najbliższych dniach oficjalna liczba przekroczy 100 procent.

"... głosują zmarli, i noworodki..." - jeśli szczepionka nie jest na razie dozwolona dla najmłodszych dzieci, 99% jest tak samo kłamliwe jak 101%. Ale tego żadnemu politykowi deklarującemu cel 95% wszczepień, nie wytłumaczysz.

Ciekawostka - chciałem napisać słowo "wyszczepień", autokorekta oznaczyła to jako błąd, a potem poprawiła to na "wszczepień"...

 

A w ramach przypomnienia:

BSK2I4IdoJgPttbyVVJvHRXWORn8uYBo.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.