Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

38 minutes ago, ntech said:

Co myślicie o DOGE-u ?

Krypto stworzone dla beki, niejeden człowiek się wyhuśta jak Doge zleci do jednego centa albo mniej. To tylko kwestia czasu. Właściwie Doge nie jest dobry dla społeczności, wysysa środki i zrazi wiele ludzi do inwestowania w krypto gdy hype opadnie. No, ale na razie się bawią. Szczerze gratuluje każdemu który się załapał i zrobił profit. Wielu ludzi straci na tym oszczędności życia. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Miraculo napisał:

Właściwie Doge nie jest dobry dla społeczności, wysysa środki i zrazi wiele ludzi do inwestowania w krypto gdy hype opadnie

Zgadzam się w 100%.

Zainwestowałem, zarobiłem, spieniężyłem i jestem zadowolony.

Projekt dla osób które wiedzą kiedy wyjść.

Długoterminowo wielka mina gdzie można stracić forsę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, CookieMonster napisał:

Zastanawiam się na sprzedażą części swojego ETH 🤔  

 

Ale chyba jednak jeszcze się wstrzymam z tym

Ja właśnie zrealizowałem zyski w ETH. Nie miałem tam dużo kapitału ale zrobił mi trochę ponad 2x. Jak będzie korekta to wchodzę ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Samiec:) napisał:

Ja właśnie zrealizowałem zyski w ETH. Nie miałem tam dużo kapitału ale zrobił mi trochę ponad 2x. Jak będzie korekta to wchodzę ponownie. 

Mi to zrobił już z 2000% 😂 trzymam go od bardzo, bardo dawna. Dzis wyciągnąłem wkład własny z XLM

Edytowane przez CookieMonster
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pyrkosz napisał:

Kiedy spadek na ETH? Pompa jest kosmiczna, więc musi walnąć, najlepiej dla mnie jutro

 

ETH pod 5000 podjedzie, później alty startują. Możliwą opcją którą rozważam to wymiana przy 4800 ETH do ADA później sprzedaż ADA po 5-6$ 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dellinger napisał:

Znowu spadki na altach. Martwię się że to za chwilę gruchnie i się skończy zabawa na kilka lat 

Jak długo jesteś na rynku kryptowalut? Nie mówię że zaraz to wszystko nie jebnie bo tego nikt ci nie powie, ale przeanalizuj spadki podczas hossy z 2017r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.