Skocz do zawartości

Ja to jednak całe życie głupia byłam


Rekomendowane odpowiedzi

@JudgeMe Rodzice oddaliby mi ostatni grosz, a mimo wszystko zawsze wszystkiego odmawiałem, ograniczyłam się to niezbędnego minimum, zanim skończyłem szkole średnia i poszedłem do pracy. Skąd się bierze taka postawa, że ktoś mi praktycznie wciska pieniądze do ręki, a ja wolę czegoś nie mieć do momentu, aż nie zarobię sobie na to sam? Niektórzy po prostu czują się niekomoletni/upośledzeni jeśli otrzymują, albo przyjmują od kogoś coś, kiedy sami by mogli sobie na to zapracować- wystarczy ruszyć dupę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2021 o 17:18, KrólowaŁabędzi napisał:

chwalcie się Siostry, co dostajecie od swoich facetów, nie mówię tu o miłości i przytulaskach, ofkors  

No ofkorz że nie miłość, jak koleżanki wkoło mają kupę giftów od swoich facetów. A to przecież zawsze o to chodzi. Prędzej czy później kobieta, nawet najbardziej zakochana, zada sobie to pytanie: co ja z nim mam? Co on mi może dać czym mogłabym się psiapsiółom pochwalić. Nawet nie ma co dalej tego rozkminiać, bo wasza natura to jak grawitacja, można się na nią obrażać, nie zgadzać, próbować walczyć, ale za każdym razem gdy wyskoczysz z 10 piętra to parę sekund później nic cię nie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Rodzice oddaliby mi ostatni grosz, a mimo wszystko zawsze wszystkiego odmawiałem, ograniczyłam się to niezbędnego minimum, zanim skończyłem szkole średnia i poszedłem do pracy. Skąd się bierze taka postawa, że ktoś mi praktycznie wciska pieniądze do ręki, a ja wolę czegoś nie mieć do momentu, aż nie zarobię sobie na to sam? Niektórzy po prostu czują się niekomoletni/upośledzeni jeśli otrzymują, albo przyjmują od kogoś coś, kiedy sami by mogli sobie na to zapracować- wystarczy ruszyć dupę. 

 

Jakie wciskanie pieniędzy do ręki? 

Co Ty pieprzysz?

 Nikt mi za majtki pieniędzy nie wpychał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, JudgeMe napisał:

Nikt mi za majtki pieniędzy nie wpychał. 

Bezpośrednio to może nie ale jakby się bliżej przyjrzeć to:

 

  

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Moim pierwszym partnerem był facet, który często zabierał mnie na wycieczki. (...)

Wszystko udało mi się dzięki niemu zrealizować. 

 

  

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Przywoził mi drogie prezenty, począwszy od ciuchów, butów, na czekoladkach i alkoholu skończywszy.

Czułam się jak pączek w maśle. Sypialiśmy w najlepszych hotelach, jadaliśmy w najlepszych restauracjach. 

Tylko przez grzeczność nie zapytam na czyj koszt...

 

  

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Wszystko mi kupował. Wszędzie zabierał. Pozwalał jeździć swoimi autami, auta miał naprawdę zajebiste.

  

 A potem nastąpił ten pierwszy raz:

  

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

A potem za wszystko zapłaciłam. 

A no tak, tu się wyjaśnia czyj to był koszt.

 

@KrólowaŁabędzi

Znalezione obrazy dla zapytania: mów mi jeszcze mem

 

  

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Na miejscu kobiet też byście tak robili

 

To jest ta chwila szczerości...

Pochwalam.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę jak co niektórzy deprecjonujecie @KrólowaŁabędzi, że jak nie sprzedajna ku*wa, to na pewno jest brzydka, a jak nie brzydka, to zapewne kłoda. Jakby nie mogła istnieć kobieta, której ambicje przekraczają chęć sprzedaży własnej urody. A co to w ogóle za osiągniecie bycie ładną? A dziewczyna ewidentnie ogarnięta, bo utrzymuje się samodzielnie poza Polską.

 

Co do wątków jak to Panowie umoczyli kasę bo Pani była ładna i dostępna seksualnie, no to przyfrajerzyli. Ogarnąć się i nie kierować się urodą w wyborach nigdy więcej.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Nie ma co udawać świętojebliwej.

 

Na miejscu kobiet też byście tak robili.

 

Ależ oczywiście kochanie.

 

Gdybym był kobietą, to cały dzień stałbym pod latarnią i dawał wszystkim dupy za 5 zł.

 

A na poważnie w wieku 18 lat zrobiłbym figurę bogini, co jest banalnie proste w przypadku kobiet i poszukał bogatego frajera, który by mnie utrzymywał, a na boku miałabym 5 kochanków, którzy również by płacili.

 

Do tego pracowałabym na Rossie.pl ale tylko z wybranymi w cenie 500 zł, za godzinę.

 

W ten sposób w wieku 25 lat byłabym rentierką i spędzała cały wolny czas na promowaniu mojej niezależności i pluciu na facetów.

 

Tfu na was podli mężczyźni, przecie wynajmuje kawalerki ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, prod1gybmx napisał:

@JudgeMe To, że jak przyszło do płacenia, to nawet się nie zająknełaś, że sama sobie coś kupisz, albo postawisz. Nie było Ci głupio. I grzeczniej paniusiu, bo dostaniesz klapsa. 

 

+
 

3 minuty temu, Krugerrand napisał:

To jest ta chwila szczerości...

Pochwalam.


Panowie, może dodam coś od siebie.

Jak myślicie, dlaczego na forum jest tylu gości, którzy mówią, że "najpierw pieniądze, potem kobiety?" Po to, żeby się zmęczyć na siłę? Nie. Po to, żeby sobie poruchać fajne, młode ciałko na zasadzie prostytucji (skoro teraz tak nie mogę, to muszę to sobie kupić).

Jak myślicie, dlaczego kobiety tak bardzo dbają o wygląd? Dlaczego inwestują najwięcej czasu i pieniędzy właśnie w to? Żeby się zmęczyć na siłę? Nie. Po to, żeby sobie pożyć lekko, miło i przyjemnie, a nie męczyć się na 3 zmiany w jakiejś nędznej robocie za ochłapy. A że to jest prostytucja to jest mniejszy problem, bo ostatecznie wygrywają i tak życie. A pizda nie szklanka (pardon the expression). 

W skrócie - obie płcie się sprzedają i robią co mogą, ale w inny sposób. To jest oczywiste. Rynek PUA doskonale obnaża zachowania facetów, którzy wykorzystują triki jak mali naciągacze i stają na głowie, żeby robić co mogą w celu zakutaszenia.

 

Też byłem taki święty. Za takiego się uważałem.

A tu przyszedł pewien dzień. Okazało się, że mogę wejść w interes, gdzie mój wkład pracy wynosiłby kilka godzin dziennie, ale za jakieś 2 lata jestem milionerem i mam własną, nowiutką Teslę, powiedzmy. Był tylko jeden problem. To godziło w moją moralność i w pewien sposób musiałbym robić coś, czemu odrobinę się sprzeciwiam. Nie jest to coś strasznego, ale jest sprzeczne z moim stylem bycia.

 

I co? I myślę o tym do teraz. Mam jeszcze chwilę na zastanowienie się czy w to wchodzić. Prawie przez to nie spałem w nocy.

Myślałem, że jestem święty i takie rzeczy nie są dla mnie. Ja jestem "czysty". Akurat. :) 


Rzeczywistość wygląda tak, że wiemy o sobie tyle, na ile jesteśmy sprawdzeni "w boju". @JudgeMe ma do tego możliwości, a więc z nich skorzystała, co czyni MNÓSTWO LUDZI, gdy ma do tego możliwości.


I wybaczcie, ale jak widzę teksty o robieniu hajsu a kobiety same przyjdą (zachęcanie do prostytucji), a z drugiej strony ktoś to potępia odnosząc się do moralności, to to jest prześmieszne.

 

Naprawdę, gdybyście mieli siana jak lodu, to nie skorzystalibyście z prześlicznej, uroczej dziewczyny, z którą można spędzić ŚWIETNIE czas, w ŚWIETNYM miejscu i mieć ją na wyłączność?



comment_J0N1eQIvZbvAfqYbrxb3j55K3qwDp5Bq

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer Ale Ty naprawdę nie musisz mi o tym pisać bo:

 

5 minut temu, Messer napisał:

kobiety same przyjdą

Nie, nie przyjdą, trzeba je nieco zachęcić, ale ja nie mam na to siły i zwyczajnie mam to gdzieś:)

 

 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Colemanka napisał:

Patrzę jak co niektórzy deprecjonujecie @KrólowaŁabędzi, że jak nie sprzedajna ku*wa, to na pewno jest brzydka, a jak nie brzydka, to zapewne kłoda. Jakby nie mogła istnieć kobieta, której ambicje przekraczają chęć sprzedaży własnej urody. A co to w ogóle za osiągniecie bycie ładną? A dziewczyna ewidentnie ogarnięta, bo utrzymuje się samodzielnie poza Polską.

Mi podoba się kobieta partnerka, która potrafi coś zarobić, a nawet kupić sobie za to czasem jakąś nagrodę typu ciucha :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Messer said:

A tu przyszedł pewien dzień. Okazało się, że mogę wejść w interes, gdzie mój wkład pracy wynosiłby kilka godzin dziennie, ale za jakieś 2 lata jestem milionerem i mam własną, nowiutką Teslę, powiedzmy. Był tylko jeden problem. To godziło w moją moralność i w pewien sposób musiałbym robić coś, czemu odrobinę się sprzeciwiam. Nie jest to coś strasznego, ale jest sprzeczne z moim stylem bycia.

 

I co? I myślę o tym do teraz. Mam jeszcze chwilę na zastanowienie się czy w to wchodzić. Prawie przez to nie spałem w nocy.

 

A stoi to w sprzeczności z tym, czym zajmowałeś się dotychczas? (co opisywałeś w sposób, który odbierałam, że robisz coś dla ludzkości)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Colemanka napisał:

A stoi to w sprzeczności z tym, czym zajmowałeś się dotychczas? (co opisywałeś w sposób, który odbierałam, że robisz coś dla ludzkości)

 

Jesteś cholernie dobrą manipulantką, to jest coś czego można się tylko uczyć od kobiet + coraz bardziej upewniam się, że już w necie się spotkaliśmy. Nawet wiek mi pasuje. 50/50, że mam do czynienia z osobą o której myślę.

 

Trzeci raz wjeżdża mechanizm zachęcenia, połechtania ego etc.

 

Nihil novi metody, skuteczne, nadal te same :D 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Colemanka napisał:

A stoi to w sprzeczności z tym, czym zajmowałeś się dotychczas? (co opisywałeś w sposób, który odbierałam, że robisz coś dla ludzkości)


Odrobinę tak. :) 

Nie jest to coś tragicznego, nikt nie zginie, ale jest to troszkę "ciemny" interes - nie tak bardzo jak jakaś mafia, ale nie jest w pełni czysty.

 

Ego wymyśliło sobie mnóstwo argumentów za - od tego, że duże korporacje robią znacznie gorsze rzeczy, a ludzie dla nich pracują, lekarze celowo niszczą ludzkie zdrowie dla pieniędzy, ostatecznie nic wielkiego się nie stanie, odrobię karmę w wolontariacie itd. 

 

Z jednej strony kusi, a z drugiej "jestem święty". Jedna decyzja, codzienna wielogodzinna praca przez kilka lat i mogę być ustawiony prawie do końca życia w spokoju, bo handel jest międzynarodowy. A czas tyka i mam chwilę na decyzję dosłownie.

 

I to naprawdę nie są łatwe wybory. Dlatego rozumiem te kobiety - jak ktoś nie miał nawet takiej propozycji, a coś na ten temat mówi, bo "wydaje mu się", to grubo się myli i nie ma pojęcia co to znaczą możliwości i jak cudownie pachną pieniądze w dużych ilościach. No ale nie robię offtopu. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Colemanka napisał:

Panowie umoczyli kasę bo Pani była ładna i dostępna seksualnie, no to przyfrajerzyli. Ogarnąć się i nie kierować się urodą w wyborach nigdy więcej.

Powiem więcej: ogarnąć się i w ogóle nie utrzymywać pań (chyba że dobrze gotują i ogarniają dom). Toksyczne pijawy szybko odpadną. Wkład musi być jasno określony; ja daję tyle, ty dajesz tyle.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer Raczej podkurwiło mnie stwierdzenie, że gdyby kobity sponsorowały facetów, to zawsze byśmy to przyjmowali i korzystali z ich "hojnosci". Podałem przykład, że w moim wypadku i prawdopodobnie wielu innych istnieje coś takiego jak honor, duma i inne wartosci, o których koleżanka wyżej nie ma jak widać pojęcia. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Colemanka napisał:

nie kierować się urodą w wyborach nigdy więcej.

Ok, masz coś poza urodą (zakładam, ze ją masz) do zaoferowania? Pytam szczerze.

Tylko proszę bez typowego babskiego pierdololo w stylu: siebie.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

Pięknie napisane brachu, ale kobity z rezerwatu i tak nie zrozumieją one uważają się za 11/10 SMV i w swoim mniemaniu zasługują na więcej bo są tak zajebiste, wyjątkowe🤣😂😆

Później dziwią się, że nikt je na forum nie traktuje poważnie bo jak traktować poważnie osoby, które są intelektualnymi inwalidami czy z logiki robią k***ę.

 

A jak ma się zachowywać kobieta która dostaje na tinderku albo instagramie 100 wiadomości dziennie jaka nie jest piekna zajebista i jak to nie ma przejebane w życiu?

 

Kurw@ stary to co będzie za 5 lat ?  Jak nie zablokują internetu nie zrobią dyktatury to ten świat się spali za 5 lat a wiem że PIS snuje takie plany żeby mieć dużo większą kontrolę nad internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, prod1gybmx napisał:

@Messer Raczej podkurwiło mnie stwierdzenie, że gdyby kobity sponsorowały facetów, to zawsze byśmy to przyjmowali i korzystali z ich "hojnosci". Podałem przykład, że w moim wypadku i prawdopodobnie wielu innych istnieje coś takiego jak honor, duma i inne wartosci, o których koleżanka wyżej nie ma jak widać pojęcia. 

Honor i duma i wiele wartości to często ładnie brzmiące terminy przeznaczone dla frajerów. 

 

Coś jak misja. Niech ktoś uwierzy że coś dumne i zaszczytne albo jest elementem misji, to można go spokojnie w dupę ładować i jeszcze będzie się cieszył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.