Skocz do zawartości

Słownik z babskiego na męski


Rekomendowane odpowiedzi

Słownik z babskiego na męski. 

 

„Dam Ci znać” - „nie interesujesz mnie, nie przyjdę na spotkanie”

 

„Zmieniłeś się” - „nie pasujemy do siebie charakterami”

 

„Kiedy się zobaczymy?” - „nie mogę się doczekać kolejnego spotkania, kręcisz mnie”

 

„Zróbmy sobie przerwę” - „nie chce Cię już”

 

„Wariat!” - „wstępnie jestem zainteresowana”

 

„Nie czuje już tego” - „byłeś zbyt dostępny, to koniec!”

 

„Mamy inne światopoglądy” - „przejadłeś mi się to koniec!”

 

„Do niczego nie dojdzie, na nic nie licz!” - „sprawdzam Twoją pewność siebie i mam dużą ochotę na seks”

 

„Nic!” - „domyśl się co źle zrobiłeś” (z szacunku do siebie - zakończ spotkanie jeśli nie chce powiedzieć o co jej chodzi, to manipulacja)

 

Kobieta płacze - tragedia w rodzinie, życiowe problemy, a najczęściej to manipulacja, która ma na celu sprawić żebyś inwestował więcej bo to jej jedyny sposób na rozwiązywanie konfliktów - nie rób tego! 

 

„Czy dobrze w tym wyglądam?” - „powiedz, że tak, chce być atrakcyjna dla Ciebie!”

 

„Śniłeś mi się” - „jesteś moja fantazją seksualną, podniecasz mnie”

 

„rżnij mnie, o tak!” - „jesteś najlepszym kochankiem na świecie”

 

„Domyśl się” - powiedz, żeby powiedziała co jej leży na sercu. Nie jesteś wróżbitą Maciejem, żeby domyślać się w czym rzecz, to wredna manipulacja

 

„Kocham Cię” - odpowiedz, że to bardzo miłe jak tak mówi do Ciebie. Nie warto mówić kobiecie tych słów bo są zeszmacone. Teraz będzie mówić Ci KOCHAM, a po roku - „sorry to nie to” także miej uwagę odnośnie tego. Te słowa się mówi przy zaręczynach, ślubie, narodzinach dziecka

 

„Jakie były Twoje wcześniejsze partnerki”? - „jestem ciekawa jakie masz podejście do przeszłości, do nich i czy radzisz sobie w związku”

 

„Mój były zrobiłby inaczej, był lepszy od Ciebie” - „jestem toksyczna, nie kręcisz mnie, żyje przeszłością” - olej ją i szukaj nowej

 

„Kto dzwoni?” - „usunęłam Cię z własnego życia i żyję teraźniejszością, poszukaj sobie kobiety”

 

„Jesteś cudowny, wspaniały” - „kręcisz mnie we wszystkich aspektach, nie przejadamy się sobie”

 

„Nie potrafię się denerwować na Ciebie” - tak na mnie działasz, że, wybaczę Ci drobne błędy (zazwyczaj tak jest na początku jak hormony buzują, później jest inaczej)

 

„Gdzie idziemy, co będzie robić?” - „sprawdzam czy masz plan na nasze spotkanie i jesteś liderem”

 

„Ja już muszę uciekać, będę się zbierać” - „nie chce już ciągnąć tego spotkania, nie kręcisz mnie”

 

„Czy wszystko dobrze?” - „sprawdzam czy nic nie przeskrobałam i czy wszystko jest w porządku” (zazwyczaj tak jest jak jest zdrowa przestrzeń w związku

 

„Przepraszam, że źle się zachowałam” - „dobrze, że mnie karzesz za złe zachowanie”

 

„Moje nogi, piersi nie są idealne” - mam kompleksy i chciałabym być bardziej atrakcyjna dla Ciebie, powiedz mi komplement”

 

„Musimy porozmawiać” - „mamy do omówienia poważna rozmowę, trzeba polepszyć jakość związku i wyjaśnić sobie wszystko”

 

„Spóźnia mi się okres” - „stresuje mnie ta sytuacja, mam nadzieje, że zapewnisz mi bezpieczeństwo, nie chce być teraz matką, nie wiem czy sobie poradzę”

 

„Tak, okej, no, dobrze, yhy, aha” - „nie chce kontynuować rozmowy z Tobą, to nie to!”

 

Koleżanka do koleżanki - „on jest inny, ma to coś” - „on mnie kręci”

 

„Jeszcze 10 minut” - weź kalkulator i pomnóż przez 2, najlepiej 3

 

„Za mało się widujemy” - „jestem toksyczna i pragnę jedynie Twojej uwagi” lub „nie potrafię tak cały czas tęsknić, spotykajmy się częściej ale nie za dużo bo zależy mi na Tobie”

 

„Zależy mi na Tobie” - „jesteś dla mnie wyjątkowy”

 

„Czy to koniec?!” - „oczekuje żebyś mi powiedział co tak naprawdę czujesz i był spójny”, „popełniłam duży błąd ale nie chce Cię stracić!” - toksyczna relacja gdzie nie ma zdrowego balansu w związku

 

„Ja nawet nie myślałam nad tym jakie mam fantazje, jest ich parę” - „zrób ze mną w łóżku wszystkie fantazje, działaj” i „jestem tak niewyżyta, że nie chce żebyś pomyślał o mnie źle gdy Ci powiem jakie mam...”

 

Pacnięcie w ramię, dłuższy kontakt wzrokowy, flirt - kręcisz kobietę

 

„Mieszkam sama, wpadnij do mnie” - „mam ochotę na przygodny seks” lub „chce sprawdzić czy zależy Ci na jednym gdy będziesz u mnie”/„poznaliśmy się wystarczająco i czas na dopełnienie związku”

 

„Zdzira” - „czuje się atrakcyjna ale boje się konkurencji ze strony kobiet”, „niepotrzebnie się pchała do łóżka mojego faceta” - „nie czuje już nic do niego”

 

„Coś mi wypadło, nie będzie mnie na spotkaniu” - „lubię manipulować facetami” - przeważnie to zdanie pada jak już czekasz na nią lub jesteś przed spotkaniem

 

„Ludzie mówią, że jestem specyficzna, inna” - „kręcą mnie mężczyźni i przygodny seks”

 

Kobieta się już tak nie uśmiecha do Ciebie, nie komplementuje, nie flirtuje - „nie powiem Ci tego ale zmniejsz ilość naszych spotkań bo nie chce żebyśmy przejedli się sobie”, „chce żebyśmy byli znowu wyzwaniem dla siebie”

 

„Podoba mi się ten pierścionek” - „sprawdzam czy będziesz rozkochiwał mnie swoją osobowością czy biżuteria” - to dotyczy początku relacji, po roku można już coś drobnego kupić kobiecie bo zainwestowała

 

„Proszę to dla Ciebie” - „lubię sprawiać Ci przyjemność dając Ci prezenty ale nie psuj tej atmosfery pytając czy nie oczekuje czegoś w zamian lub, że się odwdzięczysz w przyszłości

 

„Zabije Cię!” - „uwielbiam Twoje poczucie humoru” lub „przesadziłeś z tym żartem”

 

„Tęsknie za Tobą” - „tęsknie za Tobą” lub „nie potrafię sama sobie zaplanować dnia, jestem nieszczęśliwa sama ze sobą” - toksyczny schemat

 

„Zawsze to ja jestem ta gorsza” - „bądź opanowany” i „usiądźmy i porozmawiajmy na spokojnie o tym czego oczekujemy w związku” lub „jestem tak niedowartościowana, że wyolbrzymiam negatywnie wszystko co powiesz” - toksyczny związek

 

„Naprawdę?! To dla mnie?! - „lubię jak sprawiasz mi tak cudowne i spontaniczne prezenty”

 

„Lubię gdy tak robisz” - podoba mi się to i jest romantycznie ale nie przesadź to będę ten gest zawsze doceniała”

 

Czy zgadzacie się z wszystkimi punktami? A jeśli nie to dlaczego? 😀

 

Dodajcie jeszcze coś od siebie. 🙂

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze:

- zróbmy sobie miesiąc przerwy - powoli kończmy związek

- nie jesteś w moim typie - nie podobasz mi się

- kiedyś się zobaczymy - nie będzie już kolejnej randki

- jesteś dla mnie taki dobry - szukam faceta jaki nie będzie biało rycerzyl

- jesteś sympatyczny i miły - nie chce ciepłych kluch

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam z mojego doświadczenia - gdy ona mówi:

“Powinniśmy zostać przyjaciółmi” - Nigdy do mnie już nie dzwoń
“Tak bardzo się różnimy” - Poważnie myślę o tym, że mam ciebie dosyć
“Nie dbam o to" - Bardzo mi na tym zależy
”W tym tygodniu nie mam czasu“ - Zapomnij o mnie
 
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.