Skocz do zawartości

Redpillersi i MGTOW go nienawidzą - tym jednym, prostym trickiem, znalazł szczęście i miłość z kobietą swojego życia [sprawdź jak]


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

PS A WY jak Incele - dalej

PS.

MNIE zastanawia co Cię prowadziło do wykopania tego 'skarbu'???

 Jakim procesem myślowym się kierowałeś jak to odkryłeś?

 

TERAZ, SKORO TO ZREDAGOWAłEŚ, przeanalizowałeś.... nie było nic bardziej męskiego do roboty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

wlecieliby w to jak Polka na Araba.

"Lecisz jak p0lka na Araba"!

Dobre!

3 godziny temu, Pancernik napisał:

Nie rozumiem tych wszystkich śmiechów. Poradziłem się koleżanki, aby ten tekst przeczytała i przeanalizowała, a następnie dała mi znać co o tym sądzi. Jej ocena nie pozostawia złudzeń, twierdzi, że to wszystko ma jak najbardziej sens, a logika rozumowania głównego bohatera, jest wręcz więcej niż wzorowa. Ja jej wierzę.

A czego się spodziewałeś od kobiety usłyszeć?

Kto wie, może i ona będzie w sytuacji podobnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pancernik napisał:

Nie rozumiem tych wszystkich śmiechów. Poradziłem się koleżanki, aby ten tekst przeczytała i przeanalizowała, a następnie dała mi znać co o tym sądzi. Jej ocena nie pozostawia złudzeń, twierdzi, że to wszystko ma jak najbardziej sens, a logika rozumowania głównego bohatera, jest wręcz więcej niż wzorowa. Ja jej wierzę.

Bo jest. Logika jest spójna, tylko ma debilny fundament. 

3 godziny temu, Pancernik napisał:

Wzywam was, opamiętajcie się, nie jest jeszcze dla was za późno !!!

Dla wielu jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia napisana imho w 99% przez kobietę, lecz nie sądzę, żeby była zmyślona, tylko konkretnie podkoloryzowana.

 

Główny bohater bowiem to typowy beciak przed 30tką jak mniemam. Zły mindset, brak wiedzy nt. kobiet, naciski ze strony rodziny, kpiny ze strony kolegów i chęć posmakowania tego magicznego nektaru. No i wiadomo - jak każdy beciak on  szanuje kobiety i nie będzie divie płacił za sex, bo to uwłaczające xD. Ile to ja znam takich przypadków....

 

 

Dla tych, co skiśli czytając to, rzygnęli tęczą i opluli monitor/ klawiaturę mam 2 jeszcze "grubsze" historie praktycznie  ze swojego podwórka(dlatego sądzę, że opowiadanie z S.  nie jest zmyślone).

 

1. Karyna i beta- Sebix. Wielka, pierwsza miłość Karyny, pojawia się bombelek, planują ślub, itd. W między czasie Karynie coś się odwidziało i postanowiła poskakać sobie po karuzeli. Btw. gdzieś już to opisywałem  w innym temacie. Na tej karuzeli dorobiła się 2go bombelka. Ojciec 2go bombelka, jak nietrudno się domyśleć, zawinął kitę parę miesięcy po urodzeniu i tyle go i alimenty widziała :) :).

W międzyczasie Karyna dochodzi do wniosku, że ten beta- Maciek(tak o nazwijmy), jej kolega z podstawówki,  na którego wcześniej nie zwracałą nawet uwagi ,to nie jest taki zły chłopak i poczuli miętę do siebie :) :) :) . Dziś są jakiś czas po ślubie i jak bohater opowieści tworzą prawdziwą, szczęśliwą rodzinkę. Przynajmniej tak to wygląda widząc ich w publicznym miejscu albo fotki na fb :) :) :) :) . 

 

2. Janusz, Grażyna i Karyna

 

Imho ta historia jest jeszcze bardziej harcorowa

 

Janusz - ok 50 lat,2 czy 3ka dorosłych dzieci, emerytowany mundurowy. Ma to dla historii takie znaczenie, że swego czasu Janusz i koledzy z jego formacji kręcili sobie grube lody na boku. W mojej okolicy jedyny przybytek w weekendy był dostępny tylko dla nich. Janusz był tam stałym bywalcem, nie powinien wywinąć takiego numeru :) :) .

 

Otóż - poznaje Karynę, coś zaiskrzyło xD, bierze rozwód z Grażyną( prawdopodobnie najdroższa impreza w jego życiu xD). Karyna - ok. 40l. po 2 czy 3ch rozwodach 3ka dzieci - każde z innym ofc :) :) :) .

Janusz po rozwodzie wprowadza się do Karyny, kupuje jej auto, remontuje dom (koszt pewnie z 70k albo więcej).

Jakoś dawno ich już razem nie widziałem - pewnie coś się wypaliło :) :) :)  :) .

 

 

Podsumowując, czasami mam taką rozkminę, że historie  jak ta, czy z "Trudnych spraw", to ni do końca bujna fantazja reżysera xD.

 

Edytowane przez Kiroviets
interp.
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, absolutarianin napisał:

@niemlodyjoda Skąd bierzesz takie zacne gówno? Mi trzeba ogród na wiosnę użyźnić.

 

Zapraszam, myślę, że starczy na niejeden sezon :D

 

https://porady.sympatia.onet.pl/poznali-sie-w-sympatii/historie-milosne

 

Cytat

Historia napisana imho w 99% przez kobietę, lecz nie sądzę, żeby była zmyślona, tylko konkretnie podkoloryzowana.

 

Oczywiście @Kiroviets - było pewnie tak, że ten beciak się zgłosił ze swoją historią a baba-copywriterka to obrobiła.

Takich facetów jest masa :)

 

Edytowane przez niemlodyjoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/17/2021 at 6:41 AM, niemlodyjoda said:

Źródło: Sympatia

 

Dziękujemy Magdzie za wspaniały kawałek beletrystyki. Piękny precel milady. Masz niezły styl pisania, taki bardzo kobiecy.

A teraz wchodźcie drodzy widzowie na Sympatię i znajdujcie miłości swojego życia.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.