Skocz do zawartości

Sparowało mnie z tajką.. z Podlasia. Jak ją sprawdzić?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem brygada. ;)

 

Wczoraj w nocy sparowało mnie z laską z Tajlandii mieszkająca w Bielsku Podlaskim.

27-lat, zdjęcie siedzącej w oknie dziewczyny, twarz bokiem w okularach, ale po powiększeniu rzeczywiście można by ją zakwalifikować pod tajkę.

Miasto rodzinne Warszawa, poszukuje mężczyzn 32-65.

Zwierzęta pies/psy. Dzieci nie chce. Język angielski.

Nick: Hello.

W opisie tylko tekst, że może mówić tylko po angielsku lub tajsku.

 

Pytanie do 'światowych' zawodników, jak ją sprawdzić czy to nie fake?

 

Jakie pytania zadać by upewnić się, że to legit profil, bo coś mi się kuźwa nie dodaje. Tajka z podlaskiego? :D

Prosiłbym o pomoc braci. Nurtująca sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma w ogóle jakieś foty zrobione w Polsce? Azjaci mają bzika na punkcie robienia zdjęć, więc jak nie ma żadnego z Polski to fake, niech Ci prześle swoją fotę na tle jakiegoś charakterystycznego miejsca z tego Bielska Podlaskiego.

Edytowane przez Nico
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Nico napisał:

A ma w ogóle jakieś foty zrobione w Polsce?

Ty no nie ma właśnie na profilu żadnych dodatkowych zdjęć.

Tylko głowne siedząc w oknie jakiegoś upuszczonego magazynu z obskurnym otynkowaniem, styl na nastolatkę, białe adasie, dzinsy.

 

Teraz widzę zmieniona lokalizacja na Lemming ~700 km stąd. Swoją drogą dobra nazwa na miasto heheh. :D

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej temat, to może być nawet jakiś grubas z UK, mieszkający w Tajlandii, który szuka na całym świecie frajerów, którzy prześlą kasę fejkowi na tzw. leki dla biednej schorowanej matki, niektórzy zajarani tym, że rozmowa zostaje sprowadzona na Skype myślą, że to nie fejk, a tam rozmawiają z młodymi aktorkami, które grają na emocjach ludzi, raz się śmieją raz są smutne, ważne, żeby gość uwierzył w ich potrzeby i zrobił przelew.

Edytowane przez Nico
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nico napisał:

Olej temat, to może być nawet jakiś grubas z UK, mieszkający w Tajlandii, który szuka na całym świecie frajerów, którzy prześlą kasę fejkowi na leki dla biednej schorowanej matki. 

Może i tak być.

 

Właśnie z nią piszę, Coś pierdoli, że ma bar w Tajlandii i chce otworzyć w PL czy już otworzyła.

Pisze, że szuka przyjaciół z Polski.

Spytałem czy przyjaciół czy chłopaka?

Ona: Szukam mężczyzny respektującego/szanującego kobiety. Oho, tajska feministka się znalazła. :D:D

8 minut temu, balin napisał:

Ostatnio gdzieś czytałem, że w Polsce Ukrainki na pniu schodzą, jak świeże bułeczki.

Ostatnio znajomy, który jest z Ukrainką mówił mi, że w Białymstoku rzeczywiście kolesie biorą Ukrainki na potęgę. Że nikt nie chce już P0lek.

Tak więc fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro swego czasu był projekt Klaudiusz gdzie mężczyźni wstawiali zdjęcia i robili fake konta na tinder by sprawdzić kobiecą naturę to może w drugą stronę kobiety zrobiły to samo.

Pewnie jakaś brzydka kobieta z Polski nie mając powodzenia u mężczyzn zrobiła test wstawiając zdjęcie Tajki bo zauważyła, że Polscy mężczyźni coraz częściej gustują w kobietach ze wschodu i Azji.

Nie zdziwił by się jak jest to któraś z rezerwatek z forum😁

Widzisz ty jesteś tego świadomy będąc jakiś czas na forum i chłonąc wiedzę wyłapujesz nieprawidłowości i zadajesz pytania czego w odwrotną stronę nie robiły kobiety widząc masowo zdjęcia latynosów.

Jak sprawdzić kobietę niech wyślę tobie aktualne zdjęcia lub rozmowa face to face przez kamerkę dla weryfikacji, zapytaj również o samo miasto wcześniej upewniając się o istotne szczegóły dotyczące

tego miejsca na koniec dąż do jak najszybszego spotkania, które przy fake koncie nie dojdzie do skutku.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie typiary z tematu, nagle zaczęła wypytywać i WhatsAppa, chuja wafla, że dam jej/temu czemuś swój numer tela.

Pisze nie mam. Zamilkła. :P

 

 

Wcześniej gdy spytałem, o co chodzi, że szuka ludzi z Polski, ona: "I'm have plan go to Poland" :D L O L

 

Ta, chyba plan żeby wycyckać polskich spermiarzy, a ustawione na chama miasto rodzinne Warszawa. :D

Nie ze mną takie numery Klaudiuszówno.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nico napisał:

Napisz, że dajesz jej 5 minut, aby przesłała wiadomość video w celu weryfikacji

Ty, dobry motyw!

 

When you send me your video message then I could install this WhatsApp. We have our communicators here in Poland, so We do not fuel foreign powers.

:D

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Feniks8x napisał:

Odnośnie typiary z tematu, nagle zaczęła wypytywać i WhatsAppa, chuja wafla, że dam jej/temu czemuś swój numer tela.

Zamilkła. :D

 

 

T

Wcześniej gdy spytałem, czemu szuka ludzi z Polski, ona: "I'm have plan go to Poland" :D L O L

Jak pewnie połowa Polaków zmieniających lokalizacje na Bangkok czy Manile.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Feniks8x napisał:

Prosiłbym o pomoc braci. Nurtująca sprawa.

 

Jak CI napisze "u mnie problem z kasą, chcę do Ciebie przylecieć bo ajlawju, Ty przysłać mnie manej" to wiesz, że jest godna zaufania ;) 

Ewentualnie - jak zaczniecie gadać o inwestycjach w krypto to intelektualistka i finansistka ;)

 

A na poważnie - wideo via whatsapp i wszystko jasne :) 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Libertyn napisał:

Jak pewnie połowa Polaków zmieniających lokalizacje na Bangkok czy Manile.

Tak właśnie od razu pomyślałem.

Typiara, która niby ma plan by przyjechać do Polski, szuka przyjaciół z Polski, rzekomo by założyć tutaj jakiś bar tajski i jednocześnie ma wpisane na chama miasto rodzinne Warszawa, zamiast jakiś tam Bangkok. Dobre. :D

Tak to i ja potrafię wciskać. 

 

Po mojej propozycji nie do odrzucenia dalej milczy i pewnie tak już pozostanie. Wniosek - wyłudzanie numerów tel. od polskich naiwniaków.

7 minut temu, niemlodyjoda napisał:

wideo via whatsapp

Nie mam tego szitu. Napisałem jej wcześniej, że tu w Polsce mamy u siebie swoje własne komunikatory i nie zasilamy obcych mocarstw.

'Trza' się cenić na arenie międzynarodowej. ;)

 

Ma zainstalować gg, jak nie to paszła mnie w pizdu.

 

Update: Napisało, że ma tylko whatsrapa i tyle. No to bujaj wroty. Ja polski macho nie instaluje zagranicznego syfu. :D

Edytowane przez Feniks8x
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Redbad napisał:

postawi Ducha Puszczy

Cudowny trunek, ostatnio deficytowy, aczkolwiek ojciec mnie uspokoił że na święta znalazł źródełko i się zaopatrzył :D

 

@Feniks8x

 

Masz jakieś pasje, hobby? Zimne prysznice, medytacje, siłownia, coś? ;) 

Edytowane przez Taboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Laska coraz to zmienia lokalizacje swoją, teraz to jakieś miasto rosyjskie wichnikije ~400km.

Pancia pewnie leci airbusem po świecie i nadaje co 10 minut z innego rejonu śiwata. :D

5 minut temu, Taboo napisał:

Masz jakieś pasje, hobby? Zimne prysznice, medytacje, siłownia, coś?

Tak, mam. To co wymieniłeś + inne. Spokojna głowa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.