Skocz do zawartości

Kobiety to środowiskowe klony xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki sklep u siebie na wiosce, dość komiczny, bo same babony pracują. Babony celowo napisałem, bo babony mi się kojarzą z małpami, małpowaniem xD Gibon, taka małpa jest i mnie takie nazwy śmieszą, ale wracając do szerszego kontekstu babona klona. W tym sklepie jedna dziewczyna zrobiła sobie tatuaż na przedramieniu i tak eksponowała przy kasowaniu produktów. Żenada, ok, jeden babon odpierdolił graficzną manianę na swoim ciele, ok. Chodziłem do tego sklepu cały czas dalej, aż zauważyłem, że kolejna ma również tatuaż, w tym samym miejscu, nawet z podobnym motywem 😆 Minął miesiąc, czy dwa i kolejne dwie dojebały tatuaż, ale na innej łapie, dalej w tym samym miejscu, dokładnie ten sam motyw. Myślę sobie kurwa, co one zakładają sektę, czy co? Wszystkie mają identyczne spojrzenie na życie, żadnej oryginalności xD I dzisiaj zachodzę i babka, którą uważałem tam za najpoważniejszą też z tatuażem xD Zgadnijcie, w jakim miejscu i z jakim motywem xD Oczywiście kurwa xD Kobiety to środowiskowe klony. Żadna nie chce odstawać. Jeżeli jedna coś odpierdoli to zaraz inne zrobią dokładnie to samo.

 

Pociągnąłbym ten schemat nawet pod rozwody. Babon pracuje z innymi gibonami, babonami rozwódkami i też chce się rozwieść, bo w grupie źle wygląda xD Jak babony można powiedzcie poważnie traktować? :D Zwykły sklep, zwykłe zadupie, zwykłe babony, a i tak klony. Poza tym tatuaże rzucające się w oczy przy obsłudze klienta to meh, zero profesjonalizmu. Dzielę się obserwacją babonów, gibonów.

 

Jakby ktoś nie wiedział, co to gibon to zostawiam zdjęcia poglądowe.

 

Gibon myśliciel.

 

213823_gibon.jpg

 

Gibon w chuj agresywny.

 

comment_KXMQC9pOlBXhCFBdagQrkRRcuCtSD5mt

  • Like 4
  • Haha 26
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, trop said:

Pracuje z kobietami i też były tatuaże. Zrobiła sobie jedna, reszta pozachwycala się z dwa dni i tyle.

U mnie widzę plagę tego. Nawet pani śpiewająca w chórku kościelnym, ślubach, matka, żona się na rękach wydzierała.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Myślę sobie kurwa, co one zakładają sektę, czy co?

:DDDDDDDD

Wbrew pozorom coś w tym jest, babole niby się miedzy sobą żrą, świat kobiet jest bardzo okrutny ale na zewnątrz wobec mężczyzn trzymają ramę i sztamę, dokładnie odwrotnie jest z mężczyznami.

3 godziny temu, trop napisał:

Pracuje z kobietami i też były tatuaże. Zrobiła sobie jedna, reszta pozachwycala się z dwa dni i tyle.

To chyba zależy od tego czy dany babol ma odpowiednie poważanie w stadzie baboli, jeśli taki tatuaż zrobi sobie babol niższego płazu to faktycznie raczej reszta zleje temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I w tym sklepie nawet sfoszkowała się babka na dziale mięsnym, bo poprosiłem o pół kilo mięsa, a było więcej prawie o kilogram. Poprosiłem o odjęcie do wartości pożądanej, a ona pod nosem, żebym oczywiście usłyszał coś w stylu "musi być równo" xD

 

Moja reakcja to jakbym się zatkał pod nosem, mało nie wypadłem z orbity. Wow, nawet baba, co mięsko sprzedaje na zadupiu walczy, nie może się powstrzymać xD Śmiałem się od ucha do ucha, bo babony gibony to dla mnie czysta atrakcja naukowa xD To w ogóle najzabawniejszy sklep, do którego w życiu chodziłem. Dla mnie to nowość, bo nikt nie jest anonimowy. W mieście miałem wyjebane, kto na kasie, co i jak, często zupełnie inne mordy, duża powierzchnia, a tutaj każdy to samo robi do emeryturki xD i każdy obok mieszka xD A sąsiad dzisiaj wątróbkę z cebulką bierze? oo, też bym zjadła. Klasyka zakupów w tym sklepie xD Albo biorę jakąś sałatkę, a babka mi mówi, że ta sałatka to niebo w gębie. No kurwa, żyć nie umierać xD

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac a mi jest p0lek szkoda trochę jak patrzę na nie z boku. Jednostki puste, od kalki, nieszczęśliwe, wibrujące na najchujowszej energii, męczące się same ze sobą a do tego zbyt głupie i słabe aby zmienić coś aby poczuć się lepiej.

 

Ja się odcinam bo zauważyłem, że przez ich zachowanie niewieścieje.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

@mac zbajeruj jedną, tak aby opierdolila torbę pod ladą lub w brudowniku. Z resztą bandy będziesz miał z górki. Proste jak drut. 

Podejrzewasz kierowniku, że to dla mnie wszystkie się tak upiększyły? xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panie podchwytują moment każdy wzorzec, nawet ten najgłupszy, często robią to całkowicie bezrefleksyjnie. Oczywiście nie wszystkie, zdarzają się wyjątki, ale jednak nasycenie głupotą i brakiem refleksji jest zastraszające. 

 

0_1_108959_Po_rozwodzie_przez_Igiel12.jp

  • Like 3
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.