Skocz do zawartości

Podbijanie laskom ego


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, sleepy_hollow napisał:

Czytałem go. ten to lubił se popisać. Bajki jak z filmów z Ronem Jeremy. A inni pobijali jak wilkowi stada a to ledwo konik morski za zarucha i zaciąży

Stary, nie dało się tego czytać. Posty typu "kocham kobiety..... są piekne....", "dzisiaj jestem ustawiony z 20tką, od rana do mnie wydzwania, nie bedzie mnie juz na forum....." :D co to kurwa za typ? Widziałeś gdzieś jego posty ostatnio ? Chyba zniknął.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mac napisał:

Nowy babon na forum to egzotyka, prawie mokebe w krzywym zwierciadle xD A tak na serio, ja tam sobie jaja robię i kręcę bekę, jeżeli już jestem w rezerwacie i może kilka postów na chyba ponad 7k tam poważnych napisałem xD Reszta to zwykła rozrywka po trudach dnia codziennego. Z niektórych postów to chrumkam serio, po prostu zabawne. Kiedyś się mocno spinałem, ale przestałem. Lepiej się razem pośmiać z babona. Myślę, że bardziej to jest grane niż jakieś poważne akcje. Wiadomo, że niektórzy niereformowalni, ale bez przesady. Jeżeli komuś się uda wyrwać tutaj rezerwatkę to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać tak naprawdę. To się robi jeszcze śmieszniejsze, jak się nad tym zastanowić xD

 

Mogę jedynie sobie życzyć większego nasycenia beki z babonów w rezerwacie xD To mnie ucieszy. Sukcesów matrymonialnych naturalnie życzę każdemu. No i biorę poprawkę, bo mam sporo ludzi zablokowanych i pewnych tekstów zupełnie nie widzę, nie czytam. Mam czyste forum, jakie chciałem i śledzę tych użytkowników, których uważam za ogarniętych.

 

Lubię się pośmiać, a rezerwat to takie powiedzmy podforum do żarty podsztyte prawdą lub niekoniecznie 2.0 xD Ja to tak traktuję.

I to jest absurd. Baby czytają i coś czuję, że przy takiej wiedzy plus ich charakterze to go obkręci bardziej niż blue pillowca. A ignorant wdepnie.

 

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

@jankowalski1727 a pamiętasz jak ktoś założył temat coś w stylu "dziewczyna zobaczyła, że z wami piszę" xDDDD

 

I typ zniknął z forum w trakcie tematu 🤣 słodki losie.......

jeszcze mu pewnie dyktowała 😆

5 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Stary, nie dało się tego czytać. Posty typu "kocham kobiety..... są piekne....", "dzisiaj jestem ustawiony z 20tką, od rana do mnie wydzwania, nie bedzie mnie juz na forum....." :D co to kurwa za typ? Widziałeś gdzieś jego posty ostatnio ? Chyba zniknął.

Nieaktywny. Buntownik bez powodu. buehehe Myślał, że taki Dean a wyszedł Rysiek z klanu.

28 minut temu, yrl napisał:

No niby tak jest, ale sam nawaliłeś pewnie ze 20-30 postów w tym wczorajszym słynnym wątku w rezerwacie. (Nie będę liczył, tak na szybko przeleciałem i kilkanaście wypowiedzi Twoich było). Ja napisałem 1 post że baba 35 jest za stara i tyle. To kto tu jest spermiarzem i podbija atencję? 

I to był błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Stary, nie dało się tego czytać.

 

Gość jest zdrowo zakręcony ale w kwestii kobiet wiedział z czym to się je. Można było nawet odnieść wrażenie że jest od tego jedzenia uzależniony. 

Bajkopisarzem bym go nie nazwał, choć tych tu nie brakuje.

 

BTW facet brał udział w zlocie, nie bał się zweryfikować. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yolo napisał:

 

Gość jest zdrowo zakręcony ale w kwestii kobiet wiedział z czym to się je. Można było nawet odnieść wrażenie że jest od tego jedzenia uzależniony. 

Bajkopisarzem bym go nie nazwał, choć tych tu nie brakuje.

 

BTW facet brał udział w zlocie, nie bał się zweryfikować. 

Skoro tak, to zwracam honor. Ale sposób pisania... no inna galaktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że widzę na głównej stronie na górze popularne tematy i jak coś mnie ciekawi to wchodzę i piszę. Nawet nie patrzę w jakim to dziale jest. Czasami dopiero później widzę że to rezerwat. Czasami mam wrażenie że mało czytelne jest to forum. Ale to pewnie moje przyzwyczajenia z innych stron.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oberwałem redpillem tak mocno właśnie przez historie forumowych ruchaczy.

Chciałbym poznać jaka jest wogóle prawda.

Bo z forum można wyczytać że niektórzy to mają co tydzień inną i wogóle ruchają w każdym miejscu gdzie się da. A to wpędza w kompleksy i budzi obrzydzenie do bab. Bo po co budować jakieś związki skoro ona już rypała się na każdej imprezie albo chodziła co tydzień na randki które kończyły się w domu forumowicza :)

A chłop na prostytutki musi chodzić.

A Jeśli uznamy że to co piszą to gówno prawda to wychodzi że ja nieśmialy introwertyk jestem jednym z największych ruchaczy tutaj bo zaliczyłem kilkanaście div :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jankowalski1727 napisał:

a w środku drobniutcy jak kutas po wyjściu z zimnego jeziora.

 

Ja już mam mikroskopijnego przed wejściem do wody xD Czy to nie powinno tak być? xD

 

2 minuty temu, yrl napisał:

Ja mam tak że widzę na głównej stronie na górze popularne tematy i jak coś mnie ciekawi to wchodzę i piszę.

To prawda. Z przyzwyczajenia wchodzę na najpopularniejsze na głównej, a nie na te wyświetlane w panelu bocznym. Wypadałoby rozdzielić w aktualnościach również na rezerwat, to pomysł na szybko.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

 

Ja już mam mikroskopijnego przed wejściem do wody xD Czy to nie powinno tak być? xD

 

Zależy od temperatury powietrza :D w upale pęto zwisa, ale do morsowania to wiadomo, że mały :D

Teraz, zychu napisał:

Podobno na privach odchodziły jakieś romanse, a nawet raz doszło do gangbangu (za przyzwoleniem ruchanego i moderatorów).

W sensie, że brata samca ruchali? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jankowalski1727 napisał:

W sensie, że brata samca ruchali? 

A kogoś ruchali? Nic o tym nie wiem. 🤪

Cytat

"za przyzwoleniem ruchanego" napisałeś, więc zrozumiałem, że romans przeszedł na real

"Ruchanego użytkownika". ;) Słyszałem tylko o romansach, ruchanie sobie dopowiedziałem, jak to zbok z piwnicy, hie hie (mlasku mlask). :)

Edytowane przez zychu
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, yrl napisał:

Ja mam tak że widzę na głównej stronie na górze popularne tematy i jak coś mnie ciekawi to wchodzę i piszę. Nawet nie patrzę w jakim to dziale jest. Czasami dopiero później widzę że to rezerwat. Czasami mam wrażenie że mało czytelne jest to forum. Ale to pewnie moje przyzwyczajenia z innych stron.

Ja też tak mam. Generalnie często jest dysonans. Ja kiedyś założyłem temat o pierdzeniu komuś w twarz, na początku oburzenie, a później postów jednak się zleciało i wielu podzieliłlo się historyjką o waleniu bączurów w twarz, także różnie bywa :D

Teraz, zychu napisał:

A kogoś ruchali? Nic o tym nie wiem. 🤪

"za przyzwoleniem ruchanego" napisałeś, więc zrozumiałem, że romans przeszedł na real i któryś z użytkowników wypiął tyłek do strapona jakiejś rezerwatki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Władimir Władimirowicz napisał:

A Jeśli uznamy że to co piszą to gówno prawda to wychodzi że ja nieśmialy introwertyk jestem jednym z największych ruchaczy tutaj bo zaliczyłem kilkanaście div :)

Od lat nie rucham i nie uważam tego za wadę, albo powód do ukrywania się przed ludźmi. Minimalny kontakt z kobietami. Tak trzeba żyć xD Może kiedyś się zaczniemy chwalić tym, ile żyjemy w samotności, albo pustelniach. To by było coś xD Druga sprawa, jeżeli komuś pomaga pierdolenie głupot, albo forum pozwala się dowartościować chociaż na moment, bez krzywdy dla innych, ale z jasnym przekazem pomocy bliźniemu to nie mam nic przeciwko. Czy bajki pisze ktoś, czy nie ważne, żeby było zabawnie i z klasą xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Cię nie rozumiem autorze tematu.
 

Pojmujesz wszystko zero-jedynkowo, zupełnie nie biorąc innych okoliczności pod uwagę. Dla Ciebie gość który pisze, że ma pewną świadomość, doświadczenie i wiedzę, absolutnie już nie może napisać do kobiety?

Na prawdę?

 

Można to robić luźno, można dla beki, dla utwierdzenia się w pewnych decyzjach czy przekonaniach.

Ja uważam, że jestem całkiem ogarnięty w relacjach KM I teraz wyobraź sobie, że od 3 lat jestem w związku.

I co, według Ciebie jestem ,,kozak w necie, pizda w świecie”?

 

Easy kolego, nie bierz wszystkiego tak do siebie. To nie jest forum dla facetów którzy nienawidzą kobiet, więc nie oznacza to, że trzeba każdą z nich tutaj olewać czy jechać po niej z byle powodu. Mamy kilka ogarniętych rezerwatek, które bardziej cenie od niektórych użytkowników.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Stary, nie dało się tego czytać. Posty typu "kocham kobiety..... są piekne....", "dzisiaj jestem ustawiony z 20tką, od rana do mnie wydzwania, nie bedzie mnie juz na forum....." :D co to kurwa za typ? Widziałeś gdzieś jego posty ostatnio ? Chyba zniknął.

Czyli nie tylko ja odniosłem takie wrażenie🤔 Żeby to jeszcze tyczyło tylko kobiet. Pamiętam jego post jak sam spacyfikował chyba 5 ukraińców na imprezie😁 Alvaro i Roberto Soldic w jednym. Piękne połączenie😁 A co do tego, że był na jakimś zlocie. Ja tam akurar nie twierdziłem, że to bot czy jakiś podszywający się typ z podstawówki a raczej właśnie bajkopisarz - a tego po jednym zlocie się nie sprawdzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają w głowie? Nagły wyrzut spermy do mózgu. Też mam z tego bekę, tysiące stron o niedawaniu atencji, red pill, MGTOW itd. I wszystko to jak krew w piach... Nie każdy potrafi okiełznać swój gadzi mózg i popęd, gdy komuś się to udaje, patrząc na to z boku jako obserwator może mieć niezły ubaw. Pamiętaj że to tylko internet i każdy może pisać, kreować siebie w takim świetle w jakim chce, a obraz w rzeczywistości niekoniecznie musi się z tym pokrywać. Ja rezerwat przeglądam tylko wtedy, gdy na głównej wyświetli mi się jakiś temat. Ten z ostatnich był festiwalem żenady i spermiarstwa. Brała w nim udział jednak część użytkowników, nie każdy tutaj ślini się jak pies, gdy poczuje zapach cipy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jest to męskie forum, ale Rezerwat jest tu potrzebny i będę go bronił do samego końca, Rezerwatu lub mnie samego. Lubię się tam udzielać. Robię to z kilku powodów: dla beki, wyśmiania lub wypunktowania głupot jakie laski tam wypisują, w celach edukacyjnych dla innych, gdyż uważam, pewnie nie ja jeden na tym forum, że wiem co jest grane, lubię je od czasu do czasu podenerwować, dla przećwiczenia pewnych postaw czy własnego mindsetu. 

 

Forum ma służyć nam między innymi w walce z kobiecymi manipulacjami i radzeniu sobie z nimi, Rezerwat pełni też taką funkcję gdzie można to opisać, wypunktować czy wyśmiać, można to też zrobić w życiu realnym, ale jak jest się na forum i widzi się wpisy-kwiatki niektórych, to aż wstyd głosu nie zabrać.

 

Owszem jest tu kilku takich bawidamków z zupełnie innym podejściem, ale oni broniąc pań i atakując innych co je punktują czy krytykują ich postawy, zdaje się, że nie zaruchali i raczej nie zaruchają, ponieważ panie takimi osobnikami gardzą. Taką już ich natura, że chcą kogoś silnego, a nie lizusa czy koleżanki z fiutem. Pamiętam jak jeden z takich bronił w jednym z tematów bardzo zaciekle jednej z pań i ona po jakimś czasie w "nagrodę" zupełnie bez powodu kompletnie po nim pojechała, nawet w tym samym wątku. Ja z kolei pamiętam, że krytykując tego gościa za postawę zastałem ostro objechany przez jedną z nich, coś tam jej odpisałem, wypunktowałem, wykazałem hipokryzję, podwójne standardy, skrytykowałem i ona po jakimś czasie gdzieś tam napisała, że Krugerrand jej zdaniem... nadaje się do związku:lol:

 

Jak tu nie mieć beki, jak tu z Rezerwacie nie pisać, no sami przyznajcie. Cyrk.

 

@Król Jarosław I to był ten temat:

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

raczej właśnie bajkopisarz - a tego po jednym zlocie się nie sprawdzi.

 

No nie.

Zdajecie się nie rozumieć podstaw, spróbuję wytłumaczyć na jego przykładzie. 

 

Do tego żeby mieć sukcesy z kobietami, trzeba je lubić (albo być wyjątkowo zdolnym aktorem) i się ich nie bać, do tego mieć choć podstawowe umiejętności socjalne. 

Wygląd też swoje robi. 

 

Nasz kolega kobiety lubi, żeby nie napisać dosadniej i widać że się na nich mocno skupia, są dla niego ważne. Czy to dobrze czy źle w takiej formie, to już inna sprawa. 

Jest niegłupi, ma żywy umysł i zdolność 'pierdolenia kocopołów' czyli umie nawijać makaron na uszy.

Czasem go i tu ponosiło, ale chyba nie trzeba tłumaczyć jak to pomaga przy łamaniu pierwszych lodów z kobietami. 

Jeśli ktoś umie być naturalnie dowcipny czy tam śmieszny, potrafi myśleć abstrakcyjnie przez co 'teksty' sypią się same, a do tego ma mocną pewność siebie, już naprawdę wiele nie trzeba. 

@RENGERS to wszystko ma i to widać. 

 

Czasem się wydaje że jest zdrowo pierdolnięty i ma mocne cechy mrocznej triady. Chyba nie trzeba pisać jak to działa.

Jeśli dodać że człowiek jest naprawdę atrakcyjnym facetem (sprawdzone info), temat się zamyka. 

 

Przecież to jest idealny przykład bawidamka, to widać jak na dłoni. Przy czym to jeden z ostatnich gosci tutaj, których bym podejrzewał uległość wzgl. kobiet.

To nie jest tak, że pochwalam jego postawę czy daję jako wzór. Raczej przeciwnie. Jednak facet ma niemal wszystko żeby być skutecznym i to widać. 

Tacy jak on jadą kobiety taśmowo. 

 

O wiele bardziej byłbym ostrożny w czytaniu o wielkich sukcesach z kobietami ludzi, u których widać dużą frustrację i złość na nie. 

Oni albo udają swoją 'twardą' postawę, albo rzeczywiście nie mają umiejętności miękkich a co za tym idzie, nie umieją w kobiety.

 

Ci co przerobili i olali temat, nie chwalą się głupotami.

 

Nie zachowujcie się, jakby znajomość Red pill miała zmuszać do traktowania kobiet z góry i uważania na każde słowo, żeby czasem nie dać zbyt dużo atencji. 

Przecież my też mamy swoje uwarunkowania biologiczne, normalna sprawa. 

 

Trzeba pamiętać o tym co zawiera czerwona pigułka, ale nie dać się zwariować. To nie jest jedyny wyznacznik rzeczywistości. 

 

 

 

@RENGERS

Sorry że Cię tu wziąłem pod lupę, ale jesteś dobrym przykładem żeby coś pokazać. Coś, czego część chłopaków tutaj zdaje się nie rozumieć. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, yrl said:

 To kto tu jest spermiarzem i podbija atencję? 

Uważam, że czasem warto kopać panią aż się spoci. 

 

Inna kwestia jak ktoś w romantyczne rozmówki wchodzi. Dwóch się tam nawet ledwie nie pobiło. 😁

 

Ogólnie fun. 

 

Ale, warto też nadmienić, że z wysrywów emocjonalnych pań można bardzo wiele potwierdzających regułę wniosków wyciągać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że tamten temat to doskonałe studium kobiecej natury. Bez względu na to, czy bohaterka faktycznie jest 35-letnią IT managerką czy studentką marketingu czy jakiegokolwiek innego kierunku. Bez względu też na to czy mówi wszystko z głowy, czy też może do dodania elokwencji swoim wypowiedziom używa Google'a. To nie ma żadnego znaczenia - kobieca natura przebija się przez tą otoczkę i widać ją jak na dłoni. Wybujałe ego, hipergamia, manipulacja - to wszystko tam znajdziemy... I wiele więcej.

 

Najlepsza jest ta irytacja i niecierpliwość, kiedy usłyszy nie to, co chciała albo coś pójdzie nie po jej myśli - to się da wyczuć w tych postach, więc ja osobiście jestem na 100% przekonany, że pisała je kobieta 🤷‍♂️😆

 

I tak: obserwacja dwóch samców, którzy się niemal pobili - lepsza rozrywka po całym dniu pracy niż kabaret 😆

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Yolo napisał:

 

No nie.

Zdajecie się nie rozumieć podstaw, spróbuję wytłumaczyć na jego przykładzie. 

 

Do tego żeby mieć sukcesy z kobietami, trzeba je lubić (albo być wyjątkowo zdolnym aktorem) i się ich nie bać, do tego mieć choć podstawowe umiejętności socjalne. 

Wygląd też swoje robi. 

 

Nasz kolega kobiety lubi, żeby nie napisać dosadniej i widać że się na nich mocno skupia, są dla niego ważne. Czy to dobrze czy źle w takiej formie, to już inna sprawa. 

Jest niegłupi, ma żywy umysł i zdolność 'pierdolenia kocopołów' czyli umie nawijać makaron na uszy.

Czasem go i tu ponosiło, ale chyba nie trzeba tłumaczyć jak to pomaga przy łamaniu pierwszych lodów z kobietami. 

Jeśli ktoś umie być naturalnie dowcipny czy tam śmieszny, potrafi myśleć abstrakcyjnie przez co 'teksty' sypią się same, a do tego ma mocną pewność siebie, już naprawdę wiele nie trzeba. 

@RENGERS to wszystko ma i to widać. 

 

Czasem się wydaje że jest zdrowo pierdolnięty i ma mocne cechy mrocznej triady. Chyba nie trzeba pisać jak to działa.

Jeśli dodać że człowiek jest naprawdę atrakcyjnym facetem (sprawdzone info), temat się zamyka. 

 

Przecież to jest idealny przykład bawidamka, to widać jak na dłoni. Przy czym to jeden z ostatnich gosci tutaj, których bym podejrzewał uległość wzgl. kobiet.

To nie jest tak, że pochwalam jego postawę czy daję jako wzór. Raczej przeciwnie. Jednak facet ma niemal wszystko żeby być skutecznym i to widać. 

Tacy jak on jadą kobiety taśmowo. 

 

O wiele bardziej byłbym ostrożny w czytaniu o wielkich sukcesach z kobietami ludzi, u których widać dużą frustrację i złość na nie. 

Oni albo udają swoją 'twardą' postawę, albo rzeczywiście nie mają umiejętności miękkich a co za tym idzie, nie umieją w kobiety.

 

Ci co przerobili i olali temat, nie chwalą się głupotami.

 

Nie zachowujcie się, jakby znajomość Red pill miała zmuszać do traktowania kobiet z góry i uważania na każde słowo, żeby czasem nie dać zbyt dużo atencji. 

Przecież my też mamy swoje uwarunkowania biologiczne, normalna sprawa. 

 

Trzeba pamiętać o tym co zawiera czerwona pigułka, ale nie dać się zwariować. To nie jest jedyny wyznacznik rzeczywistości. 

 

 

 

@RENGERS

Sorry że Cię tu wziąłem pod lupę, ale jesteś dobrym przykładem żeby coś pokazać. Coś, czego część chłopaków tutaj zdaje się nie rozumieć. 

Mam podobne spostrzeżenia. Ewidentnie w postach Rengersa czuc bylo dystans, zabawe i nonszalancje do plci przeciwnej, wiec jesli nie udawal tego i faktycznie ma tak w rzeczywistosci, to panowie nie ma sie co oszukiwac, jest to magnez na cipki. Czesc z Was to wyprze ze jak to tak, takie nic:) no wlasnie, takie nic dziala na ich nielogiczne mózgi bo nie wkupujesz sie w łaski i nie probujesz wejsc do tyłka... 

If you know what i mean😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rengers nigdy nie wydawał mi się bajkopisarzem. Wielokrotnie mówił, że schodzi z wymaganiami, żeby zaruchać jak potrzebuje "tu i teraz". Miewał też w sypialni zajebiste laski i dlaczego miałbym mu nie wierzyć? Są przecież faceci, do których kobiety lepią się jak magnez. Potrzebna jest kombinacja następujących cech w jednym człowieku: bardzo dobry wygląd, ekstrawertyzm, pewność siebie, nonszalancja i dystans, pewne "niepoukładanie" (nie mylić z byciem niekumatym czy coś). Takie połączenie bardzo rzadko się trafia, ale bywa. I wtedy można wyrywać seryjnie. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Trochę Cię nie rozumiem autorze tematu.
 

Pojmujesz wszystko zero-jedynkowo, zupełnie nie biorąc innych okoliczności pod uwagę. Dla Ciebie gość który pisze, że ma pewną świadomość, doświadczenie i wiedzę, absolutnie już nie może napisać do kobiety?

Na prawdę?

 

Można to robić luźno, można dla beki, dla utwierdzenia się w pewnych decyzjach czy przekonaniach.

Ja uważam, że jestem całkiem ogarnięty w relacjach KM I teraz wyobraź sobie, że od 3 lat jestem w związku.

I co, według Ciebie jestem ,,kozak w necie, pizda w świecie”?

 

Easy kolego, nie bierz wszystkiego tak do siebie. To nie jest forum dla facetów którzy nienawidzą kobiet, więc nie oznacza to, że trzeba każdą z nich tutaj olewać czy jechać po niej z byle powodu. Mamy kilka ogarniętych rezerwatek, które bardziej cenie od niektórych użytkowników.

Koniowi to prędzej wytłumaczysz niż temu bęckowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

 

 

Inna kwestia jak ktoś w romantyczne rozmówki wchodzi. Dwóch się tam nawet ledwie nie pobiło. 😁

 

 

Chodzi CI o @Denzel i @I1ariusz ?? 😁

Zresztą ten drugi napalony popełnił wtopę totalną podał nick name po którym łatwo namierzyć. A w regulaminie jest wskazane aby unikać namierzenia. Ale może o to chodzi. Więc jak laska będzie chciała to nie musi szukać długo 🤣🤣🤣🤣

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.