Skocz do zawartości

Polki są po prostu głupie


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Peter Quinn napisał:


Inteligencja emocjonalna. W chuj. 

Tak, a Ty od razu wszystko załapałeś w swoim życiu, fachu i urodziłeś się taki zaradny?? One też uczą się słuchać swoich emocji itd. Tobie też polecam zastanowić się co się kryje za twoim poirytowaniem. Emocje są nie tylko dla kobiet. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Harmony said:

Tak, a Ty od razu wszystko załapałeś w swoim życiu, fachu i urodziłeś się taki zaradny?? One też uczą się słuchać swoich emocji itd. Tobie też polecam zastanowić się co się kryje za twoim poirytowaniem. Emocje są nie tylko dla kobiet. 


W sumie masz racje, one na starość stają się takie spokojne, uległe i ułożone.... a nie, czekaj... Bardzo często kończą jako stare jędze. 
Skąd się wzięły kawał o markotnych teściowych? 

Wiesz skąd moja irytacja? Bo zmarnowałem wiele czasu, pieniędzy i nerwów na tą całą "inteligencję emocjonalną". 
I widzą ją kuźwa u tych młodych i u tych starych jak obserwuje te wszystkie żonki które trakują swoich mężów jak łajno. 

I nie ważne, czy beciak, czy "alfa" - prawie wszystkie albo próbują złapać i trzymać na smyczy, albo wieczne awantury w domu. 
To nie jest inteligencja emocjonalna tylko wyrachowanie. 

Kilka lat temu siedziałem smutno w kącie i płakałem za narzeczoną, bo ona "taka cudowna była" a ja "może kiedyś sobie na nią zasłużę jeszcze". 
Mój mental się zmienił o 180 stopni, po przewałkowaniu i przegadaniu z ogromną ilością kobiet przez kilka lat. Kłamstwa, manipulacje, gierki, dramy, odrwacanie kota ogonem. 

Ja to nazywam wyrachowaniem, ale nie inteligencją emocjonalną. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, zychu said:

I tak wygląda "racjonalna rozmowa" z większością kobiet. Tępy upór, manipulacje, a na koniec foch.


I to widać w oczach... 
Korwina można nie lubić, to też jest wariat i czasem cham, ale na pewno jest inteligentny - niekoniecznie politycznie, ale jednak logiczną wiedzę posiada i myśli w bardzo ciekawy sposób. 

Ale z nimi to tak jest generalnie i to pokazało jakieś głosowanie - nie pamiętam szczegółów. 
 - konfa chciala przemknac jakieś poprawki ;

 - lewica odrzucila

 - lewica zaproponowala te same poprawki. 

Oni nie są w stanie przyjąć innego światopoglądu i z zasady są zawsze na nie. No ale polityka to inna bajka. 

Zauważyłem jednak, że kobiety nie lubią faktów - jak fakty są za mocne, to trzeba zmienić na jakiś niewygodny temat, albo odwrócić kota ogonem, 

choć do tego w sumie jest potrzebna jakaś inteligencja. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Yolo said:

 

"Polki są po prostu głupie"

 

@maroon

To nie Polki są głupie, po prostu to Ty jesteś zajebiście mądry. 

To, że jestem mądrzejszy od ciebie, to nie znaczy, że musisz się od razu frustrować. Ja do Einsteina nie mam pretensji. 😁

 

Ps. Wpadnij do rezerwatu, pogadaj o pieczeniu ciasta z panienkami, zejdzie ci ciśnienie. 😎

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie większość gojów to barany, można im że się brzydko wyrażę nasrać na łeb, a oni się na to zgodzą. Nie doceniają cudzej pracy, chcieliby za darmo lub pół darmo, o byle gówno się kłócą (aborcja dotyczącą mniej niż pół procenta p0lek) zaś ważne rzeczy puszczają płazem. 

 

Poza tym nie szukaj w szambie perfumerii, zalecam ograniczyć szajsbuka do np godziny dziennie. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Peter Quinn napisał:


W sumie masz racje, one na starość stają się takie spokojne, uległe i ułożone.... a nie, czekaj... Bardzo często kończą jako stare jędze. 
Skąd się wzięły kawał o markotnych teściowych? 

Wiesz skąd moja irytacja? Bo zmarnowałem wiele czasu, pieniędzy i nerwów na tą całą "inteligencję emocjonalną". 
I widzą ją kuźwa u tych młodych i u tych starych jak obserwuje te wszystkie żonki które trakują swoich mężów jak łajno. 

I nie ważne, czy beciak, czy "alfa" - prawie wszystkie albo próbują złapać i trzymać na smyczy, albo wieczne awantury w domu. 
To nie jest inteligencja emocjonalna tylko wyrachowanie. 

Kilka lat temu siedziałem smutno w kącie i płakałem za narzeczoną, bo ona "taka cudowna była" a ja "może kiedyś sobie na nią zasłużę jeszcze". 
Mój mental się zmienił o 180 stopni, po przewałkowaniu i przegadaniu z ogromną ilością kobiet przez kilka lat. Kłamstwa, manipulacje, gierki, dramy, odrwacanie kota ogonem. 

Ja to nazywam wyrachowaniem, ale nie inteligencją emocjonalną. 

Też kiedyś miałem taki problem, czasem nadal mam ale rzadziej. Natury kobiet nie zmienimy. Musimy zmienić się my. Pokazać granice i mieć do siebie szacunek. Niestety ale nieraz widzę jak to dla faceta ważniejsza jest kobieta niz jego własne dobro. I po pierwsze jakie bezwzględne potrafią być niektóre baby dla swoich partnerów a dwa że się chłopy na to godzą. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Harmony said:

Też kiedyś miałem taki problem, czasem nadal mam ale rzadziej. Natury kobiet nie zmienimy. Musimy zmienić się my. Pokazać granice i mieć do siebie szacunek. Niestety ale nieraz widzę jak to dla faceta ważniejsza jest kobieta niz jego własne dobro. I po pierwsze jakie bezwzględne potrafią być niektóre baby dla swoich partnerów a dwa że się chłopy na to godzą. 

 


Poczucie własnej wartości i konkretne cele w życiu, cipka nigdy nie na piedestale - jak pojawią się dzieci, to one powinny być ważniejsze niż ona - paradoksalnie będzie Cię wtedy lepiej traktować co jest z naszego logicznego punktu widzenia absurdem, ale babony logiczne nie są

PS: Szacun za awatar Tommyego, bardzo cenie gościa. Gentelmanem może nie był, ale miał klasę i dobry mindset. 
 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, maroon napisał:

To, że jestem mądrzejszy od ciebie, to nie znaczy, że musisz się od razu frustrować. Ja do Einsteina nie mam pretensji. 😁

Ja się nie frustruję, podziwiam z pokorą. 

Bardzo trafne porównanie, chyba tylko skromnością przebijasz tę mądrość.

 

16 minut temu, maroon napisał:

Ps. Wpadnij do rezerwatu, pogadaj o pieczeniu ciasta z panienkami, zejdzie ci ciśnienie. 😎

 

Nie umiem za bardzo piec, ale dzięki za radę. Może czas się nauczyć.  Podrzuć linka, nie bądź chamem. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DOHC napisał:

Generalnie większość gojów to barany, można im że się brzydko wyrażę nasrać na łeb, a oni się na to zgodzą.

Dobra tresura i baran gotowy .Dopiero jak taki piertholnie mocno o glebe to bedzie mial szanse od losu na "oswiecenie" Co do polek czy kobiet ogolnie to nie ma sensu od mentalnych dzieci ( wiekszosc )  wiele wymagac .W swoim zyciu spotkalem tylko kilka takich ktore trzymaly poziom .Reszta plynie z pradem propagandy  .

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Peter Quinn napisał:


Poczucie własnej wartości i konkretne cele w życiu, cipka nigdy nie na piedestale - jak pojawią się dzieci, to one powinny być ważniejsze niż ona - paradoksalnie będzie Cię wtedy lepiej traktować co jest z naszego logicznego punktu widzenia absurdem, ale babony logiczne nie są

PS: Szacun za awatar Tommyego, bardzo cenie gościa. Gentelmanem może nie był, ale miał klasę i dobry mindset. 
 

 

Oj nie są logiczne. To nielogiczne jest oczekiwać od kobiet logiki. 

 

A nie miałem pomysłu na avatar, zapomniałem jak zmienil moje myślenie ten serial, oczekuje kolejnego sezonu.. 

 

Wiesz może lepiej traktują partnera który zapewnia jej dzieciom bezpieczeństwo. Stąd się to może brać. Ile było kobiet co męża pijaka wyrzucila z domu. Też zależy co dla kobiet ważniejsze. Może dbać o dzieci ale będzie nudny i nie będzie dawać emocji. Brak logiki, uruchomi się Gadzi mózg i pójdzie szukać miłości swojego życia. Carpe diem. A facet ma przepalone styki i dzieci mają nowego tatusia. Creepy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przekonaliście mnie, od dzisiaj zostaję gejem, przecież nie będę się zniżał do kontaktów z tak głupimi istotami jak kobiety.

Tylko ostatni debil by się z takimi zadawał.

Bo wiadomo, z kim przestajesz, takim się stajesz...

 

 

1 hour ago, Peter Quinn said:

jak pojawią się dzieci, to one powinny być ważniejsze niż ona - paradoksalnie będzie Cię wtedy lepiej traktować co jest z naszego logicznego punktu widzenia absurdem, ale babony logiczne nie są

Ale przecież to jest właśnie przejaw skrajnego pragmatyzmu kobiet i ich bezwzględnej logiki. Wartość samca jest tym większa, im większa jest jego wartość jako ojca i opiekuna potomstwa. Samiec, który gwarantuje przetrwanie samicy, jest dobry. Samiec, który gwarantuje przetrwanie jej dzieci, jest najlepszy. Z biologicznego punktu widzenia to jest oczywista oczywistość.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, zychu napisał:

I tak wygląda "racjonalna rozmowa" z większością kobiet. Tępy upór, manipulacje, a na koniec foch.

Niestety.

 

18 minut temu, zychu napisał:

15 minut

Też racja.

29 minut temu, MG-42 napisał:

Tutaj to i mnie ruszyło!!!

Zaprasza go i robi hucpę nie pozwalając dokończyć i manipuluje.

Ja sam mam ulubione fragmenty:

 

4 minuty temu, thyr napisał:

Dobra tresura i baran gotowy

Po co walczyć z baranami, żeby stratowali kopytami? Lepiej wyedukować od małego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to nic, ostatnio z małolatą kręciłem na fejsie i chciała się ustawić, fajnie nawet sama podjechała.

 

Takiej damaged girl to w życiu nie widzieliście, Harley Queen chyba się na niej wzorowała, a ledwo odebrała dowód osobisty. Dziar od cholery, porządną kosa w torebce i bagaż doświadczeń że książkę o niej można napisać + aktualny tryb życia.

 

Sama przyznała że jest uszkodzona, jest zmarnowanym dobrem. 

Nie powiem lubię swirnięte laski, ciężko się z nimi nudzić ale wiedziałem że ten kaliber jest za ciężki, takiego latawca nie da rady utrzymać na wodzy i cena nie jest warta próbowania.

 

Jak dla mnie to jedynie materiał na trening, suma sumarum sama wymusiła taką sytuację że musiałem jej dobitnie podziękować, nie dla mnie manipulacje unoszeniem się i foszkami :)

 

No i gdzie tu szukać normalnych kobiet? Jak nie przecietniactwo to inne wybryki natury nie do zniesienia. Weź tu nie bądź MGTOW :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sundance Kid napisał:

No dobra, przekonaliście mnie, od dzisiaj zostaję gejem, przecież nie będę się zniżał do kontaktów z tak głupimi istotami jak kobiety.

Tylko ostatni debil by się z takimi zadawał.

 

 

Święta Gwardia Tebańska się odradza - 2 tysiące lat, w jakiejś słowiańskiej dziczy ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Harmony napisał:

Kobiety są inteligentne ale emocjonalnie.

To nie jest inteligencja, to jest po prostu nazwa pojęcia. I fakt, są w tym lepsze od mężczyzn, ale to jest jakby powiedzieć o alkoholiku, że ma wysoką inteligencję procentową. Ładnie to brzmi, a wcale nie świadczy dobrze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Harmony napisał:

A nie miałem pomysłu na avatar, zapomniałem jak zmienil moje myślenie ten serial, oczekuje kolejnego sezonu.. 

 

Zmienił myślenie? Daleko posunięte słowa. Mało jaki serial/film w moim przypadku potrafi mi nastawić mindset. Powiedz coś więcej co tam ciekawego się dowiedziałeś. Wezmę się za oglądanie może w przysżłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien trafić na ścianę hańby. 

 

Żadnych odnośników, linków do badań z opisaną metodologią i charakterem porównawczym, jasnymi wynikami podanymi w liczbach.

 

Przychodzi człowiek i stawia kontrowersyjną tezę w oparciu o obserwacje na fb reakcji na "reklamy byle gówna" i dyskusję ogólną nt. budowy elektrowni atomowej.

 

Na tej 'podstawie' pisze o określonej grupie społecznej że jest głupia i służy "tylko do ruchania i to też nie kazda", udowadniając jedynie, że kobiet kompletnie nie rozumie.

 

Gdyby w miejsce kobiet wstawić grupy które lepiej bronią swojego interesu, autor mialby postawione zarzuty a i to miejsce dostałoby rykoszetem. 

 

Tak się pewnie nie stanie, ale przez tego typu tezy i argumentację forum nie będzie się kojarzyć z wysokim poziomem i klasą, nawet gdyby obok powstało dziesięć tematów wysokiej jakości. Łyżka dziegciu. 

Można też się domyślać reakcji przeciętnego człowieka, który tu przyjdzie i przeczyta tytuł i pierwszy post. 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu

Korwin na tych nagraniach dobrze podsumował współczesne kobiety. 

One nie dopuszczając do siebie prawdy dalej z uporem się stawiały. 

Wiedzą, że nie mają racji dlatego trzeba zakrzyczeć oponenta i przedstawić w złym świetle. 

Najlepiej obrazuje to, że kobiety wypierają fakty naukowe i obrażają się jak małe dzieci żenada. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.