Skocz do zawartości

Memy z universum Szkolnej 17


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, eknm2005 napisał:

Czy mię coś ominęło, piszemy o tej samej osobie, czy już jakaś nowa trafiła do kontinuum mlecznego a ja po prostu poza tą czasoprzestrzenią jestem za długo? 😆

 

To jeszcze ktoś inny, widać go np w intro do tego filmu i np. w 3 minucie 20 sekundzie. ;) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompilacja wybryków bandyckich Majora z wczorajszej nocy:

 

https://streamable.com/jr4naz

 

 

-

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@$Szarak$ Jakby major wrócił, to kśek o ile by go w ogóle wpuścił, jeździłby po nim jak masełkiem po chlebku i dynamika by się między nimi odwróciła. ;) 

Tak przynajmniej myślę. Major ma dużo gorszą pozycję negocjacyjną, ale nie wiadomo, na ile to do niego dotarło, przy jego zdolnościach umysłowych.

Móżdżek dla jego wypaliło po nitro, to widać na strimach w Niemczech. Nie jest jakoś mocno napruty, gada w miarę normalnie, ale miota nim jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzy_siek napisał:

Polecam poniższy film z kanału Mleczny Człowiek, poezja

 

Widziałem. Obecność reżysera Niemieckiego zza kadru i jego poczucie humoru urozmaiciło kilka ostatnich nagrać. ;) 

Sam motyw paczkowy też niespodziewanie dobrze wyszedł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, $Szarak$ napisał:

No gość ma strasznie drewniane ruchy. Mój pradziadek w wieku 90 lat był bardziej sprawny. xd

 

Toluen, wąchanie rozpuchu musi się odbić. Z wiki:

 

Zespół móżdżkowy (zespół cerebelarny) – neurologiczny zespół chorobowy występujący w uszkodzeniu móżdżku, objawiający się zaburzeniami chodu oraz niezbornością ruchową (ataksja). Dodatkowo często występuje mowa skandowana, drżenie zamiarowe, oczopląs, obniżone napięcie mięśniowe.

[...]

 

[przczyny]

 

Przewlekłe zespoły móżdżkowe

[...]

  • długotrwałe przyjmowanie lotnych rozpuszczalników[1]

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_móżdżkowy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśmy prawdy. Mam wrażenie, że major po ~42 dniach bez rozpuchu wypowiada się płynniej i maszyna losująca słowa pracuje na mniejszych obrotach.

Oczywiście cudów nie ma co się spodziewać, oprócz tego pił sporo przez ten czas pobytu w RFN i tu też chyba jest lekko podcięty.

Ale jakby dukanie się zmniejszyło i precyzyjniej formułuje myśli.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ożywienia zainteresowania szkolną po wyprowadzce majora i podmiance na geremka obserwuje od jakiegoś czasu socialblade ze statystykami kanału mleczny człowiek.

https://socialblade.com/youtube/c/mlecznyczlowiek

 

Ilość subskrypcji w ciągu ostatnich 30 dni: +20400

Ilość wyświetleń w ciągu ostatnich 30 dni: +7874328

 

Jak widać, główny kanał wygenerował prawie 8 milionów wyświetleń w miesiąc.

Jest jeszcze prowadzony przez opiekuna z gór kanał z shotami, na którym ostatnio było 1,5 mln wyświetleń na miesiąc.

 

Takie ostrożne szacunki, biorąc pod uwagę ile yt obecnie płaci za 1k wyświetleń, ile osób ma adblocka i nie wyświetlają im się reklamy etc, to minimalny przychód w ostatnim miesiącu z kanałów na pewno przekroczył 15 tysięcy zł [myślę, że wyższa kwota jest grana, ale takie ostrożne szacunki przedstawiam].

 

Nikomu nie zaglądam do kieszeni, post ma charakter informacyjny. ☺️

Dobry wynik Waszym zdaniem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

etc, to minimalny przychód w ostatnim miesiącu z kanałów na pewno przekroczył 15 tysięcy zł [myślę, że wyższa kwota jest grana, ale takie ostrożne szacunki przedstawiam].

Za opjekę się należy się dla jego. 

Choć nie 15, a grubo poniżej 14, bo trzeba Kśkowi rachunki opłacać!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cst9191 napisał:

Choć nie 15, a grubo poniżej 14, bo trzeba Kśkowi rachunki opłacać!

 

Farelki w sezonie mają nadgodziny i chodzą na dwie, albo i na trzy zmiany. Przewodniczący nie rozpalał w piecu, bo smogowóz tylko czekał, a lud wiwatował "pokonaliśmy konona", to i rachunki za energię elektryczną wysokie.

Może dałoby się jakoś przerobić odkurzacz jak w ghostbusters, żeby prąd szedł z energii ze strychu.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.