Skocz do zawartości

Memy z universum Szkolnej 17


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Farelki w sezonie mają nadgodziny i chodzą na dwie, albo i na trzy zmiany. Przewodniczący nie rozpalał w piecu, bo smogowóz tylko czekał, a lud wiwatował "pokonaliśmy konona", to i rachunki za energię elektryczną wysokie.

Farelki pracować muszą, za to zaoszczędzi się na wodzie i prądzie jeśli nie będzie się myło i sprzątało domu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Polacy i Hindusi mają wiele ze sobą wspólnego, język indoeuropejski, podobieństwo genetyczne (przynajmniej jeśli chodzi o haplogrupy), a teraz się okazuje że Kśek nie do końca świadomie kultywuje pradawne, wspólne tradycje, choć pod wpływem czasu mocno one ewoluowały :P

 

Mapa_de_R1a.png

 

A ludzie mówiq, że on leń i śmierdziuch. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, krzy_siek napisał:

Słyszeliście, że podczas rozprawy Johnego Deppa z Amber, wyszło, że Amber zesrała się w łóżku żeby zrobić Johnemu na złość? Istna Choroszcz. Od razu pomyślałem o Fekalnym Yeti, dla jego Amber byłaby perfekt partnerką

 

https://www.facebook.com/TygodnikNIE/videos/512724576971458/

 

Tygodnik nie miał podobną inspirację.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

https://www.facebook.com/TygodnikNIE/videos/512724576971458/

 

Tygodnik nie miał podobną inspirację.

 

Czegoś takiego na pewno nie było.

 

20 godzin temu, krzy_siek napisał:

Słyszeliście, że podczas rozprawy Johnego Deppa z Amber, wyszło, że Amber zesrała się w łóżku żeby zrobić Johnemu na złość? Istna Choroszcz. Od razu pomyślałem o Fekalnym Yeti, dla jego Amber byłaby perfekt partnerką

Amber na*ała specjalnie, Knur robi to na spontanie, często w sposób niekontrolowany :D

 

 

---

 

O widzieliście

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 @krzy_siek Tymczasem kanał Mleczny Człowiek w ciągu ostatniego miesiąca nabił 24 tysiące subów i za chwilę będzie 100k [3200 subów brakuje].

Zastanawiam się, gdzie kiedyś tam kiedyś powędruje srebrny przycisk od jutuby - do belwederu, czy do bielsko białej.

 

Chociaż widziałem też opinie, że nie każdemu dają za 100k subów przycisk, do kanałów patologicznych nie docierają te odznaczenia - ale tam

żadnej patologii nie ma, a sąd w Białymstoku orzekł, że oni normalni są.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Chociaż widziałem też opinie, że nie każdemu dają za 100k subów przycisk, do kanałów patologicznych nie docierają te odznaczenia - ale tam

żadnej patologii nie ma,

Takie słowa to są dla mnie ohydne słowa. Kłamstwo, obłuda i śmiech.

 

18 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

, a sąd w Białymstoku orzekł, że oni normalni są.

W pełni normalni ludzie. Wierzący, niepijący i tak dalej.

 

20 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Tymczasem kanał Mleczny Człowiek w ciągu ostatniego miesiąca nabił 24 tysiące subów i za chwilę będzie 100k [3200 subów brakuje].

Tym gorzej dla Majora, którego powrót do BIA nie musi się już opłacać centrali.

 

Kasy z donejtów mniej, a zakupy trzeba robić w euro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, krzy_siek napisał:

Zobaczcie reklamę w intro. Juz to kiedyś pisałem. Szkolna przechodzi do mainstreamu.

 

Nieraz wardęga wrzucał do swoich materiałów shoty z kononowiczem, również na kanale hardcore teaching były wrzutki ze szkolnej, jak chodzi

o takie większe zasięgowo kanały. Jedna kobieta trans [aktualnie koryguje płeć] z ponad milionem subów na yt też przyznawała się do oglądania universum.

O pomniejszych nawet nie wspominam heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Wujek janek stawiał na siłę argumentów, a knur na argument siły, niestety dalsza część nagrania była urwana i nie wiemy czy wynik starcia był 1:0 dla Janka, czy 1:1.

Zdziwiło mnie, że w stanach używali systemu metrycznego mówiąc o dwóch centymetrach, to powinno być 0,8 cala dla jego. ☺️

 

A u mnie disco na głośnikach teraz.

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.