Skocz do zawartości

Powitanie


Jasiu Horsie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nazywam się Jasiu, jestem po 30-tce, kawaler (singiel), bez dzieci. Marka czytam (książki, felietony, forum) od ponad trzech lat. Samo forum znam od początku, ale dopiero teraz zdecydowałem się na założenie konta.  Jedno z najciekawszych i najwartościowszych miejsc w Internecie, jakie dotąd poznałem :)  A trafiłem tutaj poprzez stronę Jarka Kefira.

 

 

Edytowane przez Jasiu Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, XYZ napisał:

Czolem!

Motyle w brzuchu dopadły kolegę? :)

 

Nie, na szczęście nie, nie jestem kochliwy :). Los mnie oszczędzał i nie miałem "przygód" opisywanych tutaj przez Braci Samców (chodzi o te negatywne). Tak w ogóle, to mam wrażenie, że w poprzednim życiu zostałem dobrze wyhuśtany przez jakąś Panią i teraz zachowuję wobec nich podświadomy dystans.

 

Jak już napisałem, czytam Was od początku, ale dopiero teraz się zarejestrowałem, żeby również uczestniczyć w życiu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jasiu Horsie napisał:

 

Nie, na szczęście nie, nie jestem kochliwy :). Los mnie oszczędzał i nie miałem "przygód" opisywanych tutaj przez Braci Samców (chodzi o te negatywne). Tak w ogóle, to mam wrażenie, że w poprzednim życiu zostałem dobrze wyhuśtany przez jakąś Panią i teraz zachowuję wobec nich podświadomy dystans.

 

 

Zupełnie jakbym czytał o sobie. Zatem witaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.