Skocz do zawartości

Kiedy ona odmawia seksu, po "nakręceniu was"


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, JoeBlue napisał:

Ogładamy fuck-wizaz.pl, potem bierzemy młotek i mocno walimy się w czoło.

Można też w odwrotnej kolejności.

Tak czy owak mózg powinien zacząć pracować, choćby z obawy przed powtórką tej akcji.

 

Niby tak... Ale są kobiety w życiu realnym, które wyznają podobne "zasady",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/38752-kiedy-ona-odmawia-seksu-po-nakręceniu-was/

Może zobaczymy, jakie "mundrości" panowie zaproponują w tym temacie?

W końcu takie przegrywy mają najwięcej do powiedzenia o związkach XDD.

Komiczne

 

Pieski szczekają karawana jedzie dalej 😉

Wyzywanie innych od przegrywów, standardowe teksty "innych niż wszystkie". Te julki mogłyby wymyśleć coś bardziej kreatywnego. 

@bebe25 z forum babskiego, masz ty rozum i godność człowieka?

 

Ps mamy tu kreta.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC

O kurde, Faktycznie xD Straszne przegrywy, bo śmią mieć swoje opinie. Tak więc - podczas, gdy koledzy uprawiają normalny seks, spełniają swoje podstawowe potrzeby seksualne i łóżkowe fantazje, ty (pisze o tamtym gościu z tematu) leżysz z bolącymi jajkami xD 

Ale ty masz obowiązek zabawić się w psychoterapeutę xD 

I zostajesz zdezorientowany, bo nie wiesz czy laska się bawi twoją atencją, czy ma jakieś giga blokady. Nie. Masz czekać wiernie i ulegle.

 

Aha - i oczywiście w przeważającej większości jest to jakiś wysoki, przystojny, ciemnowłosy. Na pewno będzie sobie czekał, bo jakaś laska sobie coś ubzdurała. Na pewno nie pójdzie do innej xD Może jednak lepiej dla autorki tematu byłoby, gdyby to był jakiś przegryw... Większe prawodpodobieństwo, że sobie poczeka niczym wyszkolony pies. xD

 

Cytat

Jak robicie z siebie pajaców w Internecie, to się nie dziwcie, że ludzie się z was śmieją.

Śmiać, to się można z politowaniem odnośnie spójności autorki i komentatorek na portaliku xD

Albowiem koherencja wynosi: 0. 

Magiczne myślenie wynosi: 100.

 

Cytat

Bardzo źle to wygląda, ja bym sobie odpuściła tę znajomość. Seks to zbyt ważna sfera i czułość, chęć sprawiania przyjemności partnerowi to przecież podstawy. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że egoista w łóżku nie jest egoistą na innych płaszczyznach. (...)

 

 

Edytowane przez bernevek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Ojoj przegrywy się zesrały Frown Jak robicie z siebie pajaców w Internecie, to się nie dziwcie, że ludzie się z was śmieją.

Jak miło otworzyć okno i usłyszeć trzask dupy smalców rozbrzmiewający w całej Polsce :P

@bebe25 jesteś śmieszna. Typowa p0lka, niczym się nie różni od innych.

 

Jak mawiał sami wiecie kto: nasi przeciwnicy to robaki niezdolne do działania. 

 

Ja olewam te śmieszne skrzywdzone dziewczynki, których żaden normalny mężczyzna z klasą nie zechce. Praca na kasie i bombelki z patusami - nie ma co kopać leżącego.

Wracam do swoich zajęć, bo te dziewczynki nie robią na mnie wrażenia, ot zwykłe femcelki i mizoginki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze postu, dlaczego robisz na forum z porządnej knajpy chlew?

 

Wizaz, Onet, wp i inne kaleki umysłowe.

 

Te nazwy powinny być zabronione na naszym forum.

 

Po co powielać spierdoliny i nabijać im kliki ?

 

Wstydź się że zaglądasz do takiego ścieku

 

 

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bernevek napisał:

Co robicie?

 

Mówimy naura pani księżniczce po takiej akcji.

 

Ładna projekcja tam - dziunia oskarża partnera o egoizm, sama mając w piździe jego potrzeby.

 

A jaka to ona ą-ta ę-ta jak to kobiety dochodzą, a sama jeszcze nawet nie zaznała bolca w sobie.

 

Hipokryzja lvl master.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Massamba_

Tak jak pisałem. Takie rzeczy przecież zdarzają się również w realu. 

1 minutę temu, nihilus napisał:

 

Mówimy naura pani księżniczce po takiej akcji.

 

Ładna projekcja tam - dziunia oskarża partnera o egoizm, sama mając w piździe jego potrzeby.

 

A jaka to ona ą-ta ę-ta jak to kobiety dochodzą, a sama jeszcze nawet nie zaznała bolca w sobie.

 

Hipokryzja lvl master.

To jest ten brak koherencji o jakim wspominałem. Jej dobrze, a jemu nic.

Jeszcze go oskarżyła o egoizm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczyłem 3 lata temu czegoś podobnego. Zdesperowany byłem trochę bo miałem luźne spotkania z kobieta X, która jednak nie do końca odpowiadała mi wizualnie. Pomimo tego chciałem oprócz peetingu i zabaw oralnych normalnie iść w ten teges. Już była gorąca sytuacja a w ostatnim momencie się panna zapiera. Przerwałem próby całkowicie, pozostał jedynie przez krótki czas oral. Gdzie panna zamiast klasyka proponowała anal bym nie był pokrzywdzony... 

 

Pojechałem z ta panna X nad morze desperacko i tam w ogóle w pierwsza noc na łóżku małżeńskim nic nie zrobiłem, w żaden sposób do laski się nie zbliżałem gdyż postapilem tak jak chciała przed wypadem:

"Masz być grzeczny" 

Tak też uczyniłem a dodatkowo już widziałem, że po co mam coś takiego ciągnąć z panna jaka mnie nie podnieca aż taki zdesperowany być nie muszę. 

Na następny dzień mina tej kobietki płakliwa, jakby po żałobie. Dowiedziałem się jak bardzo kobiety cenią swoje ciało, nawet te jakie nie są aż takie hot. Największe odrzucenie poczuła bo poprzedniej nocy w żaden sposób nie inicjowalem dotyku. Przed wypadem spodziewała się czegoś innego iż będę latał za jej ciałem. Tak się nie stało. Po powrocie mówiła po co rezerwowalem takie łóżko malzenskie i trzeba mi było dwie jedynki. Przed wypadzikiem kobiecie było obojętne te łoże. 

Znajomość zakończyłem :)

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są te komentarze p0lek pod tym tematem

"Jasne że bym wiała"
"Ja bym sobie odpuściła tą znajomość"

Kpina, p0lkom już dawno poprzewracało się kurva totalnie w dupach, myślą że mogą wszystko, ale wiecie co jest najgorsze? że one faktycznie mogą! Jeżeli do zdjęcia 60 latki ze sztuczną szczęką jest wysyp spermiarzy którzy pod zdjęciem komentują "jesteś piękna, umawiasz się?" "piękna i zmysłowa" i powstają dziesiątki innych obrzydliwych wpisów obrzydliwych gości, to jesteśmy skończeni. To mężczyźni mężczyznom zgotowali ten los, gdyby większa część samców wiedziała o co tutaj chodzi i zamiast spermy w głowie miała mózg, to samiczki zachowywały by się diametralnie inaczej.     Kobiety dziś są oburzone jak zwrócisz im uwagę, jak je skomentujesz czy jak nie zapłacisz za nie w sklepie, albo jak nie latasz za nimi jak pies i nie odstawiasz cyrków jak klaun w cyrku  "kobieta która jęczy w nocy, nie warczy w dzień", "żeby facet był zadowolony w nocy, kobieta musi być zadowolona w dzień"  ja pierdole, jak to czytam to dostaje uczucia żenady.  Jesteśmy jak te psy, którym albo rzuci się kość albo nie, może.. jak piesek będzie grzeczny, ale nie wiele i z powrotem do budy.  Tego nie da się już zmienić bo spermiarzy jest 80% i to na różnym poziomie hierarchii społecznej, od roboli po dyrektorów. Jak widzę w pracy jak kierownicy w mojej firmie się ślinią do pracownic, kadrowych i jak je lepiej traktują w porównaniu do płci męskiej to mi się odechciewa wszystkiego. 

I jeszcze jedno offtopem,  niech mi tu nikt nie mówi że Ukrainki to są takie porządne dziewczyny, miłe, dbające o dom i męża.  One dymają się jeszcze gorzej niż p0lki.  Każda kobieta szuka lepszego życia, większych pieniędzy, bogatszego faceta, ta w Polsce i ta w Zimbabwe też.  Tyle historii na temat Ukrainek usłyszałem już od znajomych od momentu Rosyjskiej inwazji że już nie chce mi się nawet tego słuchać.  Mój stary robił z jednym Ukraincem, ponoć bardzo fajny chłopak, uprzejmy, żadnego pyskowania, i pracowity.  Tylko wjechał tu ze swoją witaminką, dwa miesiące i poszła w długą z naszym rodakiem.  Goście przeżywają to co nasi biorąc swoje dziewczyny do Anglii, Niemczech czy do innego kraju. W sumie to koło ..... mi  to lata.


No i taki bonus z wczorajszego dnia z pracy.  Rozmowa o puszczalskich laskach, gość opowiada o tym jak był na wyspach na zbiorach i jak laski się tam puszczają, mówił że takiego czegoś nie widział nigdy w życiu.  Sytuacje w których laska zaszła za granicą z jakimś typem, dowiedziała się o ciąży i pojechała do swojego chłopaka do Polski żeby mu popuścić na szybko, że jak coś to jego.  No i chłopaczek wychowuje nieswoje, ale KOCHA jak swoje, na pewno.  I teraz tekst wieczoru,  "chuj że nie jego, ale kocha jak swoje i wychowuje to tak jakby jego,  to się liczy" - gość powiedział to serio, bez uśmieszków.
Albo dziewczyna wychodzi z kolegą na imprezie na papierosa, i gość ją zapina za klubem w krzakach, a beciak siedzi grzecznie i czeka w środku (bo nie pali) :D
Znam też z bliskiego swojego otoczenia dość mocną historię, do mitomana mi daleko, ale jest ciężka od uwierzenia.   Dziewczyna chodziła się dymać do innego typa, mówiąc swojemu mężowi że idzie do niego bo mu mama zmarła (faktycznie mama tego typa zmarła) i że idzie mu pomóc w sprzątaniu, gotowaniu (bo go zna) kurwa, gość ją walił jak dziwkę dzień w dzień.  Teraz mąż tej dziewczyny pracuje za granicą i przesyła jej 50% wypłaty a ona nie robi nic.

 

  • Like 5
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, FraterPerdurabo napisał:

Czy faktycznie dorosły facet musi konsultować się z innymi żeby znaleźć rozwiązanie takiego problemu?

Chodzi o to, że my już jesteśmy świadomi jak to wygląda i jak powinno się takie sytuacje rozwiązywać. Nie wiem jak u Ciebie, ale jak spojrzę na wielu moich znajomych, to czasami czuję zażenowanie, że ja też taki byłem i to całkiem niedawno. Ale już nie próbuje ich nawracać i wyjaśniać, polecam tylko książkę Marka z rekomendacją, a co dalej zrobią to ich sprawa. 

15 minut temu, mph25 napisał:

Znam też z bliskiego swojego otoczenia dość mocną historię, do mitomana mi daleko

Najlepsze, że faceci Ci uwierzą, bo sami (ja również) znają takie sytuacje z pierwszej ręki. Gorzej jak kobiecie opowiesz taką prawdziwą historię. Oburzy się i jeszcze ci pocisnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to rzecz dość typowa u kobiet. Jak sprawić, żeby on był pantoflem i słuchał się w każdym calu. A potem krzyk o jejku, jejku on jest pantoflem. Dziewczyny poradźcie. 

Jak dla mnie facet już od początku nie miał szans na ruchanie. Był tylko od zadawalania pani i lizania jej sromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bernevek napisał:

W skrócie. Ona dochodzi przez pieszczoty, ale nie chce się zrewanżować. Bo - jak pisze - nie ma "obowiązku". 

Co robicie?

Jako osoba z tendencją do ciągłego zapętlania się myśli w rodzaju "Co jeśli?" Prawdopodobnie sam się zaspokajam w obawie o oskarżenie o gwałt w wypadku "wzięcia jej siłą".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.