Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

89e5338fc42b690f594e933369d093880190c1a0

 

f23a08045af048adb8afce8f5d6e6c4ead6300c0

 

24 minuty temu, lxdead napisał(a):

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Girls: Ugh, I ve got nothing to wear Boys: 2077 2287”

 

Kiedyś w gimbazie śmiałem się z tego, jak nauczyciel powiedział, że jego kurtka ma 18 lat.

Bo wydawało mi się absurdalne mieć tak wiekowy ciuch. A teraz sam do dzisiaj mam jedną kurtkę nike z 2007 roku w dobrym stanie, w której czasem chodzę heh.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Kiedyś w gimbazie śmiałem się z tego, jak nauczyciel powiedział, że jego kurtka ma 18 lat.

Bo wydawało mi się absurdalne mieć tak wiekowy ciuch. A teraz sam do dzisiaj mam jedną kurtkę nike z 2007 roku w dobrym stanie, w której czasem chodzę heh.

 

Ja to akurat żałuję, że niektórych ciuchów czy butów, które kupiłem kiedyś, a które okazały się naprawdę świetnie, nie kupiłem po 2 sztuki :D 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Kiedyś w gimbazie śmiałem się z tego, jak nauczyciel powiedział, że jego kurtka ma 18 lat.

Bo wydawało mi się absurdalne mieć tak wiekowy ciuch. A teraz sam do dzisiaj mam jedną kurtkę nike z 2007 roku w dobrym stanie, w której czasem chodzę heh.

Ja regularnie chodzę w kurtce z 2006 choć już trochę przyniszczona i od nowego roku więcej wisi na wieszaku ale na działkę i w teren jeszcze posłuży. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój kot kupowałby whiskas, a twój pies olałby diesla:

 

1b39f31b791e1818e0b825a8beb5e993e38a3980

 

 

10 godzin temu, lxdead napisał(a):

Ja to akurat żałuję, że niektórych ciuchów czy butów, które kupiłem kiedyś, a które okazały się naprawdę świetnie, nie kupiłem po 2 sztuki :D 

 

No niestety nie da się kupić ciuchów ze starych kolekcji, ja chciałem po latach kupić buty adidas goodyear adi racer Low G16082 [teraz z ciekawości

sprawdziłem dokładny model, czy jakoś magicznie się nie pojawiły w sprzedaży] i nie jest to możliwe. :P 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Twój kot kupowałby whiskas, a twój pies olałby diesla:

 

1b39f31b791e1818e0b825a8beb5e993e38a3980

 

 

 

No niestety nie da się kupić ciuchów ze starych kolekcji, ja chciałem po latach kupić buty adidas goodyear adi racer Low G16082 [teraz z ciekawości

sprawdziłem dokładny model, czy jakoś magicznie się nie pojawiły w sprzedaży] i nie jest to możliwe. :P 

Ja za gimbazy naciągnąłem matkę na parę rozmiarów wówczas na mnie zadurzą "hookeyówkę". Chodziłem w tym mimo, że była ciut na mnie przyduża, potem gdy w nią "wrosłem" służyła mi jeszcze kilka lat. Jedna z najlepszych kurtek jakie miałem pod względem jakości i tego jak leżała i się w niej czułem. Czasem mi się wydaje, że obecnie wszystko jest robione na tyle tandetnie, że nieraz tańsze "szmaty" okazują się lepszym zakupem od markowych ciuchów czy butów. Najlepszą parę butów jaką miałem w przeciągu ostatnich kilku lat to były jakieś letnie materiałówki kupione za - chyba - 7 dych, a które zrobiły ze mną w uj kilometrów, a potem na "dojechaniu" służyły mi do biegania przez 2 lata. Niektóre adidasy, pumy czy inne obuwie sportowych marek nie dało rady i roku intensywnego użytku. W sumie nie ma się co dziwić, nie raz jest tak, że marka zakupuje hurtowo buty "made in china" i tak jak dawniej amerykańskie marki przy japońskich samochodach, doklejają tylko swoje logo - tzw. "rebranding"/"rebadging".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.