Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Onet znowu szkaluje chłopów zmyślonymi historiami:

1764aed9b5a94cb5b33a2c89088768490dd02f66

 

Szkoda, że ta pierwsza zalewajki nie gotuje, albo but w sosie heh.

I komentarz "edukatorki finansowej", która radzi, by dorosłe kobiety o wydzielaniu pieniędzy przez męża porozmawiały

z rodziną i najbliższymi, ale nic się nie zająknie o pracy i wspólnym tworzeniu budżetu domowego. 😊

4 godziny temu, OGÓR napisał(a):

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „TATO SPÓJRZ, TO MIŚ! TO NIE MIŚ, TO PANDA TATRZAŃSKA Co @ -PAN DA 50 ZŁOTYCH...”

 

Do tego wściekła, w chuj agresywna.

 

9e7734694964c159755f60d559015f6ca47321e1

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

, by dorosłe kobiety o wydzielaniu pieniędzy przez męża

Ja tam szanuję samców którym udało się zapanować nad babską rozrzutnością...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

te redaktorki powinny nazywać przemocą ekonomiczną, by być "konsekwentnym"

"Konsekwentnie" to powinny one zdefiniować wydzielanie seksu przez żony mężom - jako "przemoc seksualną":

"Dej na futro z norek, albo idź do Pani Ręczyńskiej!" :)

Poziom "onet" i wiadomo o co chodzi:

4c9f8265cbb50ae4f0bb6fb111072013.png

 

Można by też z nimi porozmawiać o "przemocy alienacyjnej", ale tutaj Der Onet raczej nie jest zdolny wystawić ani jednego rozsądnie myślącego dyskutanta...

hdXPkJWqkeBotmHa92vmkGLeIoDuu0zD.jpg

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kespert napisał(a):

"Dej na futro z norek, albo idź do Pani Ręczyńskiej!" :)

 

Przypomniała się stara wypowiedź Maleńczuka heh.

 

Maciej Maleńczuk ma dość sprecyzowane poglądy na temat kobiet. Jego zdaniem każda jest dziwką. Tylko nie każda o tym wie.

W nowym wywiadzie dla Vivy wylewa swoje frustracje i zdradza opinię na temat instytucji małżeństwa, które nazywa

zalegalizowaną prostytucją. Czy ma rację?

Wiele nocy nie przespałem, zastanawiając się, dlaczego kobiety są takie, a nie inne - zaczyna wokalista. 

Uważam, że w etapie ewolucji kobiety same ustawiły się w podrzędnej roli, ponieważ to są małe cwaniary.

Mamią mężczyznę makijażem, perfumami, a wszystko po to, żeby go ogłupić, a potem przejąć jego konto, dom, dzieci, pozbawić go wszystkiego i na koniec jeszcze powiedzieć, że jest draniem i do niczego się nie nadaje. 

To jest prostytucja rozwinięta na szeroką skalę i najdroższa dziwka jest tańcza od kobiety, z którą mężczyzna się zwiąże na stałe. 

Masz żonę, to płać, bo zachciało ci się z nią przespać.

Dalej jest ostrzej:

Teraz jest tak, że kiedy tylko w małżeństwie się nie układa, baba zaraz zabiera dzieci. Potem szybko znajduje sobie jakiegoś gacha, dzieci muszą się na to patrzeć, a ojciec bulić, żeby mogła z tamtym sobie uwić gniazdko. Każda żona to dziwką, a małżeństwo to zinstytucjonalizowana prostytucja. I koniec. I kropka.
  • Like 13
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

422917_ojczyzna-jest-wazniejsza.jpg

"IV RP Lecha Kaczyńskiego... a może to był Jarek? No mniejsza, w każdym razie Kaczyński rozjebał Polskę i cofnął ją do czasu średniowiecza. Podczas długich lat swojego panowania pokonał wszystkich swoich wrogów... oprócz jednego"

Tym o to wstępem zaczyna się jedna z najbardziej parodiujących polską politykę serii na youtube, gdzie poziom humoru jest gimbazjalny, a żarty, które dawniej śmieszyły dziś wprawiają w zażenowanie. Ale łezka w oku się kręci od nostalgii. 🥲

Edytowane przez Hubertius
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Hubertius napisał(a):

Tym o to wstępem zaczyna się jedna z najbardziej parodiujących polską politykę serii na youtube, gdzie poziom humoru jest gimbazjalny, a żarty, które dawniej śmieszyły dziś wprawiają w zażenowanie.

 

Pamiętam, że jak w 2008 roku miałem założoną neostrade w domu, przeróbki z syntezatorem głosu IVONA były mocno popularne i tak, kiedyś np śmieszyła mnie ta przeróbka 1z10 łysy, yeti i rysiu i teraz odpaliłem, przeklatkowałem parę miejsc i wyłączyłem. 😊

 

Swoją droga synteza głosu kiedyś vs teraz to kosmos, nowe narzędzia AI robią robotę. Np poniżej przeróbka muzyczna, gdzie koleś napisał tekst i stworzył za pomocą

głosu konona linię melodyjną do kawałka, zresztą on sporo ma takich piosenek z klasycznymi motywami z US17:

 

 

[wiem, że pewnie nie interesuje Cię to universum, jedynie chodzi mi o techniczny aspekt ww.😊]

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kespert napisał(a):

n5CvlVk9nVqZyWyNJskXALw3DnX4cIEd.jpg

 

W przypadku kary więzienia, to nie tylko prysznic, rzadziej, ale uwaga: panie domyślnie odbywają karę w systemie półotwartym nawet wielokrotne morderczynie(na "zamek" idą" jeśli są agresywne itp.). Mężczyźni domyślnie odbywają karę w systemie zamkniętym, na półotwarty muszą zasłużyć, a tych miejsc jest i tak wiele mniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.