Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Rozebrałem "fabrycznie nowy" zasilacz zastępczy do laptopa. Jest na jakieś durne 18.5V i licząc na standardzik w elektryce, czyli zenero-scalak TL431 w środku, chciałem toto ustawić na jakieś ludzkie napięcie, typu 12V albo 24V. Kulturalnie i bezstratnie rozkleiłem benzynką i co widzę? Że Chińczyk się "postarał", bo widzę plastry opatrunkowe, kleje typu "na ślinę" i coś kiepsko obliczyli radiator, bo dołożyli kilka stalowych blach z boku :D

abb1fa5cd261e.jpg

f9727cd4bb5ef.jpg

 

W sumie mnie to trochę rozbawiło, bo "z wierzchu błyszczy..." a w środku to już wiadomo. 

Teraz to już się boję toto podłączać do gniazdka.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/8/2020 at 9:00 AM, Baca1980 said:

Rocznie w Polsce umiera ok. 385 tyś. osób.

I 5427 osób na COVID-19*.

 

* wg worldometer COVID-19 w Polsce się zaczął w marcu, więc niech będzie cały kwiecień, maj, czerwiec, lipiec - to są 4 miesiące; w tym czasie zmarło 1809 osób, stąd 5427 w 12 miesięcy.

 

 

 

17 hours ago, cst9191 said:

Jeden bandyta vs policja szwedzka, angielska i polska. Gdzie czułbyś się bezpieczniej?

 

W Rosji!

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotyka się dwóch „kolesiów” szkolnych - dresiarz i poseł. Gadu gadu, o tym i o tamtym i ten pierwszy wreszcie pyta drugiego:

- A co tam w polityce?

- Eee tam. Z Putinem mamy problemy… jabłek naszych nie kupuje, Krym zagarnął.

- To co robicie?

Poseł opuścił głowę i wyszeptał:

- No, wyrażamy głębokie zaniepokojenie…

- No to chyba Putin nocami nie śpi! - zakpił dresiarz.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.