Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

- Z Zośką się rozstaliśmy.
- A co się stało?
- Wyobraź sobie, że robiła mi wyrzuty dlatego, że u ciebie na parapetówie ruchnąłem ją i poszedłem spać do drugiego pokoju.
- I z tego powodu się rozstajecie? Bez przesady. Daj kwiatka i będzie OK.
- Żesz mać... Mnie nie było na twojej parapetówie!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, nowy00 napisał:

 

ziomek-pa-tera-auto-na-drzewie.jpg

 

Przypomniał mi się ten motyw:

 

Cytat

 

Przesłuchano kierowcę, który po rodzinnej sprzeczce w wielkanocną niedzielę z dużą prędkością jechał pijany i dosłownie przeleciał nad rondem

w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Wjechał na rondo, wystrzelił w powietrze i wylądował na ogrodzeniu kościoła 

 

Nagranie suzuki swift przelatującego nad rondem w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi obiegły całą Polskę, a film z przemysłowej kamery umieszczony

w sieci cieszył się także dużą popularnością na całym świecie. 41-letni kierowca przeżył wypadek. W ciężkim stanie przewieziono go do szpitala.

Podczas zdarzenia miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

 

Dopiero teraz, po ponad sześciu tygodniach, ze względu na stan zdrowia, został przesłuchany przez Prokuraturę Rejonową w Zgierzu – powiedział prokurator Krzysztof Kopania.

– Kierowca potwierdził, że tego dnia przed południem pił alkohol. Tłumaczył, że po kłótni z partnerką wypił 300 g wódki i piwo.

Następnie wsiadł do samochodu i ruszył w drogę z Aleksandrowa Łódzkiego do Łodzi, gdzie miał przenocować u znajomego – relacjonował prokurator Kopania.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.