Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

42 minutes ago, Piter_1982 said:

Jeśli więc zaczyna nieść się fama, że to super anonimowa/bezpieczna technologia warto "wziąć ją na cel", w sensie przyjrzeć się jej dokładnie. Bo może, aż tak doskonała nie jest.

 

Ja tego tak nie widzę. Nie widzę, że byli w stanie to złamać. Bo programiści musieliby być strasznie wujowi.

Raczej udało im się kogoś złapać, kto dał im dojście za złagodzenie kary lub coś w tym guście bo przyzwoitego szyfrowania nigdy by nie złamali. Może by złamali, za 100-tys. lat.

 

Musieli wykorzystać w jakiś sposób najsłabsze ogniwo - człowieka bo technologii by nie dali rady złamać.

 

security.png

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrotycz napisał(a):

 

Ja tego tak nie widzę. Nie widzę, że byli w stanie to złamać. Bo programiści musieliby być strasznie wujowi.

Raczej udało im się kogoś złapać, kto dał im dojście za złagodzenie kary lub coś w tym guście bo przyzwoitego szyfrowania nigdy by nie złamali. Może by złamali, za 100-tys. lat.

 

Musieli wykorzystać w jakiś sposób najsłabsze ogniwo - człowieka bo technologii by nie dali rady złamać.

 

security.png

 

 

Nie wiem, jednak zawsze trzeba się liczyć z tym, że co innego technologia, a co innego rzeczywistość. Może luka jest tam gdzie nikt nie pomyślał, że może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Patton said:

 

Jest już całe archiwum na forum:

 

 

Teraz już nie przedstawiają się jako nigeryjscy książęta tylko jako amerykańscy,  czy tam jak tu:  kanadyjscy, wojskowi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.