Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

- Nie wiesz co u Nowaków ?
- A daj spokój. Zdrada. Płacz. Kłótnie. Rozwód będzie.
- Wiesz co Aniu, ja od początku wiedziałam że tak będzie. On wogóle nie poświęcał Jej czasu, w pracy, Ona całymi dniami albo w domu, albo w galeriach na zakupach, albo z przyjaciółkami. Wiesz, ile możesz wytrzymać takiego bagna w życiu. Wcale się Jej nie dziwię że nie wytrzymała w końcu !
- Paulinko, ale to ON ją zdradził !
- ON ? No wiesz ? CO ZA ŚWINIA Z NIEGO !!!

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, zbiornik wodny i tekst „400zł za kolację 200zł na benzynę 100zł na kwiaty,a Ty mi mówisz że boli Cię głowa...”

Może być memem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „Tadek ,czym chata bogata”

Może być zdjęciem przedstawiającym jedzenie i tekst „Bezglutenowa chałka wielkanocna (nie ma w niej ani grama cukru)”

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „Przybyłam, by uwolnié Cię od wszelkich udręk... Kochanie!!! Ktoś do Ciebie...”

Może być komiksem przedstawiającym tekst „KOCHANIE, ZARAZ PRZYJDĘ, POKAŻĘ TYLKO NASZEJ NOWEJ SPRZĄTACZCE PARĘ RZECZY sAntonsunas”

277757452_2522186917911654_4297406149173

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.