Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, antyrefleks napisał:

Znajomy mówi, że jego Malwina brzydzi się seksu oralnego, ani razu w życiu tego nie robiła i robic nie bedzie :))

 

Obaj wiemy, co to znaczy - że typ ją nie pociąga, a odnośnie tego, że "robić nie będzie", to tak tylko racjonalizuje sobie, bo pewnie dobry z niego i usłużny beciak, zgadłem?

 

Miałem w swoim życiu dwie kobiety, które bardzo chętnie brały do buzi i robiły wszystko w łóżku. Żadna z nich nie była jakąś wyuzdaną kocicą, w sensie - z zewnątrz nigdy byś nie powiedział, że te laski będą takie energetyczne w łóżku. Po prostu im się podobałem. Tylko tyle i aż tyle. Z innymi bywało różnie, ale miewałem też i takie, które - podobnie jak twojemu koledze - sprzedawały bajeczkę o tym, że "nie będą tego robić, bo to obrzydliwe🐵 Tym laskom się po prostu nie podobałem. Jestem pewien, że czadowi opierdalałyby aż do nasady i z połykiem.

 

Dla mnie dobry seks to warunek konieczny dobrego związku.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, antyrefleks napisał:

Znajomy mówi, że jego Malwina brzydzi się seksu oralnego, ani razu w życiu tego nie robiła i robic nie bedzie :))

Wiekszosc z nas takim czadem jest tylko przez pierwszy  rok zwiazku 😂 Jak tu zyc przez nastepne lata panie ? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Jestem pewien, że czadowi opierdalałyby aż do nasady i z połykiem.

Taki żarcik przy niedzieli zapodałem, dane zmyślone, ale jak widać, schematyczność działań pań jest tak uderzająca, że się zrozumieliśmy. Oczywiście, że przy facecie, który przedstawia odpowiednią wartość nastąpiłaby racjonalizacja pt: "wcześniej tego nie lubiłam, ale zdecydowała się spróbować i jest nawet przyjemnie" ;))

 

@zychu A taka Pani z osiągnięciami jest sama czy może znalazła już wymarzonego księcia? :D Jak mnie pamięć nie myli, mieliśmy już jedną tenisistkę, która na stałego partnera zdecydowała się dopiero dotykając jedną ręką ściany.

4 minuty temu, thyr napisał:

Wiekszosc z nas takim czadem jest tylko przez pierwszy  rok zwiazku 😂 Jak tu zyc przez nastepne lata panie ? 

Rok bądź do ślubu :P A jesli facet nie rokuje na potencjalnego męża lub ojca bombelka, to nawet i krócej niż rok 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, antyrefleks napisał:

 

@zychu A taka Pani z osiągnięciami jest sama czy może znalazła już wymarzonego księcia? :D Jak mnie pamięć nie myli, mieliśmy już jedną tenisistkę, która na stałego partnera zdecydowała się dopiero dotykając jedną ręką ściany.

A co to ma do rzeczy? Niech sobie i starą panną zostanie, ja tu piszę o urodzie i osiągnięciach życiowych.

 

Nie każda kobieta musi mieć partnera - zdajesz sobie z tego sprawę? Czy redpill już wszedł za mocno?

 

kur... ja o Rzymie, ten Krymie.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Hatmehit napisał:

Może też powinniście? ;) 

🤮🤮🤮 

To nie forum dla ciepłych chłopców.

 

36 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Chętnie biorą, ale tylko czadom i badbojom.

Wychodzi na to, że jestem czadem. Znałem tylko jedną, która nie robiła gały. Największa kłoda jaką spotkałem.

Któryś z braci kiedyś pisał, że jeśli laska nie bierze do buzi, tzn. że jej się nie podobasz i zgadzam się z tym w pełni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zychu napisał:

A co to ma do rzeczy? Niech sobie i starą panną zostanie, ja tu piszę o urodzie i osiągnięciach życiowych.

 

Nie każda kobieta musi mieć partnera - zdajesz sobie z tego sprawę? Czy redpill już wszedł za mocno?

 

kur... ja o Rzymie, ten Krymie.

Wskaż mi taką, która jest zadeklarowaną singielką, czy może raczej była "zadeklarowaną" (bo zwykle zdanie to ulega zmianie tak przy 50 roku życia) i na starość mówi, że jest szczęśliwa :). Jakoś dziwne, że te, które poświęciły się karierze, a emeryturę spedzają samotnie i pomimo ogromnej wiedzy i doświadczeniu w zawodzie, najważniejszą lekcję jaką przekazują młodszym kobietom, to żeby bardziej poświęciły się rodzinie niż one same :)

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zychu napisał:

@antyrefleks, ale jak to się ma do mojego wpisu?

 

Czy ja w ogóle poruszałem ten temat? 

Nie?

No to po co wpierdalać się komuś w życie? Ogranicz się do jednej czerwonej piguły dziennie, bo więcej ci nie służy.

 

 

Wskazałeś typ kobiety, która jest odpowiednikiem miss mundialu (pod względem rozbujania hipergamii). Jedna i druga może ciągnąć atencję tonami, a ani jedna ani druga nawet by na nas nie napluła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, antyrefleks napisał:

ani jedna, ani druga nawet by na nas nie napluła :D

No i? Czy nie można już po prostu napisać, że dziewucha jest ładna i ma poważne osiągnięcia?

Czy gdybym napisał o jakiejś pani zajmującej się fizyką - że jest ładna i bystra - to też byś poleciał z tym swoim wysrywem? "buu, kolejna idzie w karierę, a nie w dom i dzieci, a poza tym, i tak na mnie nie spojrzy, łee".

Jeżeli chodzi o samą urodę, to takie wysportowane dziołchy brałem tuzinami, gdy jeszcze byłem w AZS. 

Jest takie powiedzenie: nie mierz innych swoją miarą. ;) 

Ja sobie zdaję sprawę, że są mężczyźni lepsi ode mnie - przystojniejsi, lepiej sytuowani, lepsi w uwodzeniu. A mimo to jestem w stanie rwać wysportowane laski młodsze o dziesięć lat.

Co tobie szkodzi, aby sobie wyrwać taką świątkową, tylko z lokalnego azsu?

 

 

Bez urazy, ale smród defetyzmu aż się rozniósł po forum. 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2022 o 19:44, Wielokropek napisał:

Pani ładna, więc tym bardziej nie rozumiem po co ta dewastacja urody.  Niemniej, wczoraj się nie urodziłam, wiem doskonale, że taki image to nowa, współczesna wersja takiej Bellucci ;) i powiedzieć, że "nowa klasyka" ma rzeszę fanów, to jak nic nie powiedzieć.

A ja mam duże wątpliwości. Wiele pozowanych zdjęć wydaje się "doskonałe
, "świetne" czy po prostu "dobre". Fotograf potrafi wysupłać z prawie każdej modelki "coś" co na zdjęciu jest atrakcyjne.

 

Z tym, że my, faceci, nie jesteśmy tylko jednoobrazowymi wzrokowcami. Pozornie atrakcyjna kobieta na zdjęciu w bezpośrednim odbiorze zwykle bardzo dużo traci. Wielokrotnie doświadczyłem, że dana osoba ma super zdjęcia a na żywo już tak ani nie wygląda ani się nie da jej odebrać, jako atrakcyjną. 

Na żywo mózg rejestruje mnóstwo danych do przekazu. Tembr głosu, gesty, mimikę twarzy, zachowanie. Atrakcyjne kształty są w sekundę kasowane poprzez pozostałe dane i "procesor" podejmuje decyzję. Po kilku sekundach na żywo już nie widzimy tej osoby jako atrakcyjnej, pomimo, że potem oglądamy te same zdjęcia to już jest "pozamiatane".

 

Pojawia się informacja: "wyniosła", "rży jak koń", "ma głos jak sieczkarnia", jak się śmieje, to robią jej się fałdki pod brodą... setki informacji w kilka sekund. 

 

Dziękuję, next.

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hatmehit napisał:

Już to na forum pisałam - najbardziej męski jest seks homoseksualny. Dla prawdziwych alfa, a nie dla jakichś hetero beta pizdusiów. 

Wolę jednak pozostać "hetero pizdusiem". Ale coś w tym jest, zakochany chłop zachowuje się jak ciota. Za każdym razem jak kończyłem jakąś relacje następowało otrzeźwienie i myślałem sobie "co ja odpierdalałem, od teraz koniec cipowania".

 

Cytując Wala z Blok ekipy "Posiadanie laski to chyba najbardziej pedalska rzecz na świecie" 😆

Edytowane przez Chcni
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RENGERS napisał:

Nie gustuję, aczkolwiek żałuję 🙃

haha aż mi się przypomniał film - taki mało ambitny francuski - "Niewierni" jak to dwaj przyjaciele - nawzajem kryli swoje zdrady, nie przepuścili żadnej chętnej kobiecie i finalnie wylądowali w Las Vegas. Po ostrym seksualnym maratonie - kończy się sceną miłosną między nimi.

Także nigdy nic nie wiadomo.

Ewentualnie może być i magiczna przemiana geja. Oby tylko nie skończyło się pałowaniem jak poniżej:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.