Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, zychu napisał:

O tak, fapowanie do lasek z telewizorni, podczas gdy koleżanki z pracy i dziewczyny z uczelni są be, zue i w ogóle durne samice, fuj!

Codziennie mijam przynajmniej kilkanaście naprawdę ładnych, fajnych kobiet i dziewcząt, w bardzo różnym wieku. 

 

Ale najlepiej zachwycać się urodą panienek ze stockowych obrazków.

 

No i z tą "resztą świata" też bym uważał, tym bardziej, że reszta świata spogląda na różne bzdury.

 

I to nie odnośnie do ciebie, ale komentarz przypomniał mi o tych wszystkich durnych kmiotach, co to prędzej się zesrają niż jakąś panienkę wyrwą.

 

Japierd..., co ja jeszcze robię na tym forum?

Z tą resztą świata to też z przekąsem napisałem, też dla mnie to śmieszne jak internet zbzikował na jej punkcie;)

 

No jak mówię, pewnie jak bym miał koło 16 lat też bym simpił do niej, potem człowiek zobaczył, że z koleżankami też można fajne skecze porobić;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, antyrefleks napisał:

Obaj wiemy że podświadomie nikt z nas by jej nie utrzymał jeśli już w ogóle by ją zdobył

Ja bym jej nie utrzymał, jej jeden cycek ile musi jeść tygodniowo?

24 minuty temu, antyrefleks napisał:

obiety pragną atencji. Zobacz chociażby na ilość postów w tym wątku.

Już tam mniejsza o kobiety z forum - one po prostu chciały się wypowiedzieć. Rezerwatki mają zastrzyki uwagi dozowane prywatnie 😉 

To co jest na ogóle, jest miłym bonusem jeżeli coś.

 

Na ostatnim zdjęciu wygląda spoko, tyle że ta kobieta po prostu mnie nie kręci. 

Oczywiście z całym szacunkiem dla niej, ja z pewnością też nie jestem w jej guście, no dobra ja naprawdę jestem rzadko w kogo guście tym bardziej owej miss. 

 

Jednak mnie dziwi, że przyjdzie babka z cycami i robi się wielkie halo, kiedy obok na trybunie siedzi obiektywnie zdecydowanie piękniejsza samica i takiej się nie popularyzuje. Jak już chcą robić miski to niech wybierają kobiety naprawdę atrakcyjne.

 

To jest ładna kobieta i wielu się może podobać ale, że od razu "miss"?

Bez przesadyzmów. 

 

Nie chce mi się znów szukać fotek ale pierwsze lepsze to takie coś mi wyskoczyło i jak na moje - ona budzi zdecydowanie większe pożądanie fizyczne przynajmniej we mnie.

6e0b61c902c348b80f46993ef03c55b1.jpg

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, antyrefleks napisał:

Te które mają środki upiększa się. Te które nie mają będą żyć w niepokoju że nigdy nie otrzymają tyle atencji.

Albo po prostu nie muszą się upiększać, bo nie mają kompleksów/targetu simpów, środki przeznaczają na inne cele, a atencji starczy im od partnera/rodziny/kota. Nie wyjeżdżaj z teoriami, które powstają na podstawie kilku mniej lub bardziej ciekawych jednostek. Jej sława zaraz przeminie, nikt nie będzie o niej pamiętać, a kobiety zazdrościć „sukcesu”.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hatmehit napisał:
9 minut temu, SzatanK napisał:

Zamieńmy orła na parę zgrabnych cycków - jestem za.

Może orzeł z cyckami i pomalowanym na czerwono dziobem? Seksowny bielik

Może lepiej to nie, bo znajdą się artyści fapiący do godła na naszym hymnie podczas kolejnych meczów :D 

Choć z drugiej strony wstawić męskie przyrodzebie? Niech kobiety też sobie robią dobrze, jesteśmy za równymi możliwościami koniec końców. 

 

Także wpleć tam jeszcze zgrabnego penisa w to godło @Hatmehit i wszyscy będą zadowoleni. A przepowiednia się wypełni i iskra wyjdzie z Polski oraz zmieni oblicze ziemi, tej ziemi. A numer jego koszulki to 44.

Przeciwnicy będą się nawet nam podkładać bylebyśmy przechodzili dalej i może nawet dojdziemy do finału 😉 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanK napisał:

Choć z drugiej strony wstawić męskie przyrodzebie?

Nieee no weź… Penis to brzydka część ciała, nigdy już na godło nie spojrzę. Kobiety nie mają kutasowej obsesji, nie będziemy się zachwycać jak Wy piersiami. Tylko obrzydzisz wszystkim orzełka, nikt nie będzie do niego simpować.

 

Teraz pomyślałam o Furrasach, ew.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antyrefleks napisał:

Każda kobieta podświadomie chce być na jej miejscu, ponieważ to jest zmaksymalizowanie tego ma czym im najbardziej zależy czyli na pozyskaniu jak największej atencji od samców

 

Nie do końca, pozyskiwanie jak największej atencji od samców nie jest tak naprawdę najlepszą strategią dla kobiety, choć może się tak na pierwszy rzut oka wydawać (stąd wiele kobiet w to idzie). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sol napisał:

 

Nie do końca, pozyskiwanie jak największej atencji od samców nie jest tak naprawdę najlepszą strategią dla kobiety, choć może się tak na pierwszy rzut oka wydawać (stąd wiele kobiet w to idzie). 

Pozyskiwanie atencji to mechanizm biologiczny. Mozesz miec swiadomosc jego istnienia, ale go nie wylaczysz w 100%. W ten sposob otrzymujecie feedback czy jestescie atrakcyjne, a to jest niezbedne do przetrwania. Faceci tez to robia, ale w duzo duzo mniejszym stopniu, chyba ze narcyzi, oni nie moga bez tego zyc. Dlatego tak wielu miesniakow z silowni wspomaga sie roznymi niedozwolonymi srodkami, by stac sie lepszymi od konkurencji (dzieki temu pozyskuja wieksza ilosc atencji). Najwiekszej ilosci atencji od meskiej plci domagaja sie kobiety o niskim poczuciu wlasnej wartosci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antyrefleks Wiesz, co jeszcze jest mechanizmem biologicznym, o wiele skuteczniejszym niż wieczne pozyskiwanie atencji? Dorwanie najlepszego dla siebie faceta. Traktowanie go dobrze, prioretyzowanie go i domu z nim tworzonego. Nic tak nie zabezpiecza kobiety na całe życie, o ile wybierze dobrze i sama jest ogarnięta, zasługuje na jego miłość i szacunek. Zwykle, aby do tego dojść musi przejść jakieś niesatysfakcjonujące relacje, uzyskać trochę atencji, ale takie są realia. I tak najważniejsza jest uwaga od rodziny i faceta, którego jesteśmy pewne, a to jest łatwe i bardzo fajne do uzyskiwania dla obu stron. Co dziś mi daje atencja od mężczyzn? Na tym etapie głównie mnie śmieszy lub brzydzi:) 

 

To, co piszesz, to hiperbolizacja. A jeśli u części kobiet jest prawdziwa, to z reguły nie kończy się dla nich szczęśliwie. A porażka biologiczna i społeczna niewiele ma wspólnego z ludzkim przeznaczeniem. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antyrefleks napisał:

Pozyskiwanie atencji to mechanizm biologiczny. Mozesz miec swiadomosc jego istnienia, ale go nie wylaczysz w 100%. W ten sposob otrzymujecie feedback czy jestescie atrakcyjne, a to jest niezbedne do przetrwania.

Imo to jest pewne spektrum, ja się odnosiłam do tego, że "wszystkie chcą być na jej miejscu" - otóż nie, usilna maksymalizacja atencji jest od pewnego momentu uciążliwa, a nawet niebezpieczna. Ta dziewczyna, w kraju muzułmańskim ostentacyjnie łamie przyjęte zwyczaje, a jak wiadomo fundamentalistów wśród tej religii nie brakuje, dość mało rozważny krok moim zdaniem, patrząc chociażby na ostatnią historię z Salmanem Rushdie.

Idąc dalej, te całe tłumy napierających na nią mężczyzn na zdjęciach... prędzej można dostać ataku paniki niż boostu ego. Już do końca przylgnie do niej pewna łatka, szczególnie w bardziej konserwatywnych krajach. Nie wiem czy wiele dziewczyn naprawdę chciałoby tego typu atencji.

 

Na pewno każdy chce się podobać płci przeciwnej, ale wszystko można rozegrać inteligentnie, nie ilość a jakośc. Idąc czołgiem na ilość atencjuszy w stylu pokazania przodu i tyłu na insta rzadko kiedy dobrze się kończy. Zgadzam się że może się to wiązać z pewnością siebie.

 

Edytowane przez sol
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sol napisał:

Na pewno każdy chce się podobać płci przeciwnej, ale wszystko można rozegrać inteligentnie, nie ilość a jakośc

Ano można, można. Tak mówią ;)

Jednakże statystycznie o wiele więcej kobiet niż mężczyzn buduje swoje wewnętrzne poczucie własnej wartości poprzez porównywanie się do tzw. "otoczenia". Poczucie bycia "wyżej" tego typu jednostkom daje życiowe spełnienie i radość. Śmiem twierdzić, że jest zdecydowanie więcej kobiet niż mężczyzn o takim mentalu. Nieporównywalnie więcej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Jednakże statystycznie o wiele więcej kobiet niż mężczyzn buduje swoje wewnętrzne poczucie własnej wartości poprzez porównywanie się do tzw. "otoczenia". Poczucie bycia "wyżej" tego typu jednostkom daje życiowe spełnienie i radość. Śmiem twierdzić, że jest zdecydowanie więcej kobiet niż mężczyzn o takim mentalu. Nieporównywalnie więcej.

A jeśli im się to powie wprost, to często można liczyć na atak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Obliteraror napisał:

Ano można, można. Tak mówią ;)

Jednakże statystycznie o wiele więcej kobiet niż mężczyzn buduje swoje wewnętrzne poczucie własnej wartości poprzez porównywanie się do tzw. "otoczenia".

Źródło? Moim zdaniem u obu płci jest podobnie. Nie tyle przez porównywanie się co przez robienie efektu WOW u postronnych. 

Pani kupi torebkę LV czy zrobi sobie plastykę piersi. 

Pan sobie kupi super auto lub zegarek za 100 000.

A Suri Cruise zrobi złotą kupę. 

Oboje jak będą w stanie to sobie kupią wypasiony dom. 

Jak byłem w NY to byłem nad rzeką Hudson. Masz tam mariny z masą jachtów. Tylko jachtami nikt nie pływa. Służą by pokazać każdemu "Ja mam jacht na którym możemy zjeść steka" 

43 minuty temu, Obliteraror napisał:

Poczucie bycia "wyżej" tego typu jednostkom daje życiowe spełnienie i radość. Śmiem twierdzić, że jest zdecydowanie więcej kobiet niż mężczyzn o takim mentalu. Nieporównywalnie więcej.

Tak nas kształtuje społeczeństwo. Od najmłodszych lat. Inaczej by cała moda premium i rynek towarów luksusowych padł a bezdomności by nie było. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Libertyn napisał:

Źródło? Moim zdaniem u obu płci jest podobnie. Nie tyle przez porównywanie się co przez robienie efektu WOW u postronnych. 

Ja nie mówię, że takich mężczyzn nie ma wcale, gdyż jak najbardziej są. Pyszni, butni, przekonani o własnej wyjątkowości, pełni pogardy dla innych, łasi na atencję itd. Nawet tutaj się niestety zdarzają.

 

Ale zachowałbym jednak proporcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2022 o 23:21, meghan napisał:

@Hatmehit

W jaki sposób nas psuje? 

Domyślam się, co masz na myśli, choć mogę się mylić w moim domysłach. 🤭

 

Wybacz, ale nie podpiszę się pod Twoim krótkim manifestem.dot."piękna".

Jak tak czytam jej posty w tym temacie, to myślę że, zwyczajnie zabolał ja tyłek 😆.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, SzatanK said:

Ja bym jej nie utrzymał, jej jeden cycek ile musi jeść tygodniowo?

 

17 hours ago, Hatmehit said:

Nieee no weź… Penis to brzydka część ciała, nigdy już na godło nie spojrzę.

Co tu się zaczęło odpierdalać? 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Patton napisał:

Jak tak czytam jej posty w tym temacie, to myślę że, zwyczajnie zabolał ja tyłek 😆.

Tak, zabolał mnie tyłek, że ktoś zazdrości takiego wyglądu jak pani ze zdjęć. Po prostu tego nie rozumiem.

11 minut temu, Rnext napisał:

Co tu się zaczęło odpierdalać? 😂

Nasze umysły odleciały w przestworza, jako ten orzeł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Hatmehit napisał:

Nieee no weź… Penis to brzydka część ciała, nigdy już na godło nie spojrzę. Kobiety nie mają kutasowej obsesji, nie będziemy się zachwycać jak Wy piersiami. Tylko obrzydzisz wszystkim orzełka, nikt nie będzie do niego simpować.

 

Bo tak Cię wychowano w tej niby "kulturze patriarchatu", że liczy się tylko matriarchat - "madka P00lka", a ojciec nie ma praw. Dopiero obecnie coś się zaczyna zmieniać, ale bardzo powoli. Może dlatego, że wymiera stara kadra sądownictwa.

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Fallicyzm

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Kanamara_Matsuri

 

fiesta-del-pene.jpg.webp

 

 

 

 

https://www.xflow.eu/de/2019/06/09/bhutan-phallus-kult/

 

180919_XFLO8637_Punakha-Bhutan_1200x.jpg

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Hatmehit napisał:

Nieee no weź… Penis to brzydka część ciała, nigdy już na godło nie spojrzę. Kobiety nie mają kutasowej obsesji, nie będziemy się zachwycać jak Wy piersiami.

Brzydka część ciała, ale do buzi tak chętnie bierzecie ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Ja sobie w 100% zdaję sprawę z historycznego kultu fallusa, swego czasu wręcz pisząc o tym pracę dot. Egiptu grecko-rzymskiego, ale niestety muszę Cię zmartwić - fizycznie po prostu wolę laski.
 

Piszemy to wszystko w kontekście prześmiewczym, ale faktem jest, że zdecydowanie bardziej mężczyźni zachwycają się piersiami niż kobiety członkami, nic nadzwyczajnego.

Teraz, Chcni napisał:

Brzydka część ciała, ale do buzi tak chętnie bierzecie

Może też powinniście? ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.