Skocz do zawartości

Prywatne znajomości między użytkownikami forum


J. Horsie

Czy pomysł prywatnych spotkań między użytkownikami forum jest dobry?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pomysł, który podałem w poście jest dobry?

    • Tak, chętnie spotkam się z innymi na takich zasadach.
      14
    • Tak, pomysł jest dobry, ale wymaga poprawek.
      11
    • Nie, ten pomysł jest zły.
      3
    • Nie, jakiekolwiek prywatne znajomości między użytkownikami forum są moim zdaniem złe (niebezpieczne, niepotrzebne, nieodpowiedzialne itd, itp).
      8


Rekomendowane odpowiedzi

@Solar Taxi

Niestety wielu wartościowych ludzi musiało opuścić forum, którzy prawdopodobnie nigdy tu nie powrócą. 

Zaufali pewnym osobom, podali swoje dane a dzisiaj zmagają się ze złem jakie hejterzy im zafundowali.

 

Jeden błąd a Twoje życie może zamienić się w koszmar.

 

Ci ludzie albo są opłaceni przez pewne organizacje bo na forum podejmujemy tematy dla nich niewygodne lub z zemsty bo burzymy ich wyimaginowany świat fantazji, w którym żyją i zabieramy nadzieję. 

 

Dlatego lepiej być zabezpieczonym. 

Do tego pisać bardziej ogólnikowo. 

@spacemarine

Napisałem do @yrl na pw niech Ci podeślę moja odpowiedź.

Na głównej lepiej takich info nie dawać😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Niestety wielu wartościowych ludzi musiało opuścić forum, którzy prawdopodobnie nigdy tu nie powrócą. 

Zaufali pewnym osobom, podali swoje dane a dzisiaj zmagają się ze złem jakie hejterzy im zafundowali.

Nie slyszalem żeby oprócz Marka ktoś się jeszcze z hejterami sądził.

Szkoda bo przecież to karalne.  Popłyneliby grubo, więcej poszkodowanych osób to i wieksza kara...

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zuckerfrei napisał:

Tak było. 

Przecież prawie na 100% wciąż na forum jacyś "tajni agenci" są. Opłata 25 zł za rejestrację pewnie ich odstraszyła jeśli chodzi i działania typu masowe zakładanie konta i jakieś działania sabotujące. Jednak na bank jakieś mniej przychylne społeczności stworzonej na forum jednostki się na forum znajdują i coś tam sobie działają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan

To, że nie wiemy czy ktoś jeszcze sądzi się z trollami nie znaczy, że tego nie robi. 

Ludzie chcą ogólnie świętego spokoju i zapomnienia o tym złym czasie, który doświadczyli. 

@FraterPerdurabo 

Jasne, że jeszcze na forum są takie osoby.

One są bardziej skupione by robić zły PR formulowiczom robiąc z nas oszołomów, wariatów. 

 

Nawet ostatnio na forum pojawił się random, który masowo zakładał tematy, szukał ludzi do współpracy, wklejał linki, które mieliśmy klikać. 

Jak uświadomiłem ludzi, że jest to działanie mogące zbierać o nas dane od razu przestał nadawac🤔

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

W ramach forum jest możliwość utworzenia prywatnego klubu, który mógłby prowadzić jeden z Modow. Chętni byliby przyjmowani lub odrzucani. Ważne aby nie było widać ile osób i kto do klubu należy. Tam możnaby pisać o szczegółach.

Dobry pomysł. Przed przyjęciem do takiego klubu jakaś weryfikacja, w jaki sposób niech zadecydują moderatorzy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Nie slyszalem żeby oprócz Marka ktoś się jeszcze z hejterami sądził.

Szkoda bo przecież to karalne.  Popłyneliby grubo, więcej poszkodowanych osób to i wieksza kara...

 

Nie o to chodzi.

Kojarzysz np. ten słynny blog prawników (bodajże ze Szczecina) - którzy opisywali rzeczywistość rozwodów i prawdziwe twarze samic ?

No i przez tzw. doxxing musieli zawinąć bloga, bo nie dawali im żyć, i zainteresowała się palestra i zaczynało się robić grubo.

 

Znany od dawna i rozpowszechniony od czasów lewactwa z tumblr "doxxing" to nie są przelewki.

CSowe "zamiawianie pizzy" czy "swating" to przy tym pikuś.

 

Doxxing obejmuje zorganizowaną, ciągłą i regularną działalność polegającą na spamowaniu na email, telefon, stalkingu - nie tylko danej osoby, co przede wszystkim jej znajomych, osób z pracy, szefostwa,  wysyłanie niepochlebnych opinii, jak ktoś ma binzes - wysyłanie tego do kontrahentów, klientów, wystawianie złych opinii, szkalowanie, etc.

 

Przy tym nie jest to stricte zorganizowane - to jest jak hydra - jakieś forum, czy grupka na fb - i nie ma lidera, Psychole sami podejmują akcje doxxingu.

 

Do tego lewackie social media patrzą przez palce na to - grupy Antifiarzy chwalące się podpaleniami i zorganizowanymi napaściami spokojnie wiszą na socialkach, zaś grupy nieszkodliwe, lecz odmienne ideologicznie, spadają z rowerka (choćby profil konfy).

 

W Polsce jeszcze jest w miarę, ale pokolenie julek i oskarkow wychowanych na "obrazie życia przez pryzmat lewaka z Los Angeles" rośnie.

 

A z jakim hejtem spotyka się Krysiak - hejtem od niemieckich kolegów pedałów - bo ośmiela się mówić coś krytycznego o lpgqwerty. Ci mu piszą spokojnie oficjalnie, że należy go odjebać, i nic się nie dzieje.

Państwo niemieckie jest zajęte ściganiem ogromnegospisku 80-letniego dziada, któremu się ubzdurało że będzie kaiserem Wilhelmem ;)  Przy czym pewnie 3/4 spiskowców to różne służby. Tam jest zabawa, tam jest kierowana nienawiść plebsu, nie na rzeczywiste zagrożenia i hejt.

 

Także jak ktoś ma cokolwiek, co pomoże ustalić jego tożsamość, miejsce pracy, prowadzony biznes, i powiązać z poglądami i aktywnością - to jak najbardziej może się obawiać.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do głowy by mi nie przyszło, że pisanie na forum związane jest z takimi "jazdami"...

I bywały problemy z tym związane.

 

1 z moich nr tel ma kilka dziesiątek aniołków, które empirycznie kk poznają i jedyne co to życzenia na święta mi wysyłają...

 

Świat jest poebany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.