Skocz do zawartości

Najlepsze cytaty z forum


Chcni

Rekomendowane odpowiedzi

Istnienie chadów można dowieść matematycznie. Zgodnie z rozkładem gaussa, jeśli istnieje pewna grupa mężczyzn tak brzydka, że żadna kobieta nie da im nigdy szansy na seks, niezależnie od tego co zrobią, to znaczy, że istnieje też grupa mężczyzn tak atrakcyjnych fizycznie, że nie robiąc nic wszystkie kobiety im się oddadzą.

 

Hahaha, wyobrażam sobie takiego Chada czmychającego od jednego domu do drugiego, szybciutko, bo trzeba ruchać ? jak ten czarownik, chyba Baltazar, z tej starej bajki. Ja powoli konwertuję na Chadyzm.

 

Chciałam na dobranoc poczytać coś ciekawego na forum.

Zamiast tego w polecanych kolejny temat o Chadach, nosz jprdl.

Nie ma chyba na forum czlowieka, który nie zna teorii o czadach i nieczadach, temat wałkowany w każdym temacie.

Nie masz seksu? A chad ma.

Samochód nie odpala? A czadowi odpala.

Masz brzydką żonę? Czad ma ładną.

Nie umiesz ugotować ziemniaków? Chad umie. 

Może ktoś polecić hotel nad morzem? Chad może.

7 stron w ciągu 6 godzin, no ludzie, ileż można jedno i to samo i w koło Macieju ???

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kwestia jest prosta - ja się nie będę brudził. Szukaniem skarbów zajmowałem się w RDR2.

Daje tylko info, że jestem zainteresowany czaszkami ludzkimi, szczególnie chad i chuchełko.

Jeśli znajdziesz lub kto inny znajdzie to proszę o kontakt. 

Źródło - polskojęzyczny naukowiec z Berlina 🤣

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byliśmy na takiej sali pod namiotem co są łóżka z poduszkami, wypiłem jeszcze piwo wcześniej to mój pęcherz prawie eksplodował więc lecę sikać, moja została z koleżanką i znajomym który był ze swoją dziewczyną których spotkaliśmy w klubie. W kibelku potrzeba załatwiona i idę myć ręce, patrzę idzie w moją stronę ten typ co się przyjebał wcześniej, widać że już nieźle cyknięty i krzyczy pokaż obrączkę, no pokaż obrączkę, mówię do niego żeby wypierdalał, to ten jeszcze bardziej do mnie, złapałem go wykręciłem mu rękę i odpycham, mówię daj spokój idź się bawić, ten coś mnie wyzywa i rzuca się na mnie, dostał dwa strzały i siedzi na płytkach, zaraz wpada ochrona ktoś zawołał i do mnie co się stało, a ja gadam że jak sikałem to podszedł i chciał złapać mnie za chuja zgarnęli go i wyrzucili z klubu. Dwóch jego ziomków coś się odgrażało jeszcze do mnie i gadało z ochroniarzami, ochroniarze do mnie żebym szedł się bawić i tamtych też wyjebali i mówili że już więcej nie wchodzą do klubu, chyba jacyś znani tam. 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.