Skocz do zawartości

Mój kuzyn flepiarz i jego 10 lat młodsza partnerka


SolidSnake

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Co do fot na fejasie to wiadomo, że wszystkie kobiety stosują "filtry upiększające".

Powinni tego zabronić. B)

 

Na ten moment nie można wierzyć w nic co zobaczysz na tik-toku, insta, fejsbuku, tinderze. Każdy flepiarz i flepiara może być 8/10 za dotknięciem AI-różdżki.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Brat Jan napisał:

Co do fot na fejasie to wiadomo, że wszystkie kobiety stosują "filtry upiększające".

A na żywo w dużej mierze to kwestia makijażu.

Wiem, ale takie zwyczajne foty z FB nie są tak retuszowane jak np profile na insta, czy tinder bo to poprostu widać a co do makijażu, wiem że on może dużo zmienić ale zwykle laski nie robią sobie  na co dzień profesjonalnych mejkapow a pozatym jak to się mówi z "gówna bata nie u kręcisz" 

 

A pozatym dotknęło mnie to osobiście co napisałeś bo jakbyś miał mnie za głąba 😉

Edytowane przez MaxMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MM_ napisał:

Imprezowiczka + wyjazd z my girls do Włoch = bobo mokabe

Jeżdżę do Włoch i co wam powiem to wam powiem, Włosi w dużej części to homo. Pewnie od spagetti im się poprzestawiało.

Mokebe mają pełne ręce roboty. Rosjanie, Polacy, Ukraińcy też nie narzekają.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SilentAssassin napisał:

Tutaj jest wielu fanboyów pili czy innych domestosów, bez doświadczeń z pierwszej reki, natomiast rzeczywistość to czesto odcienie szarosci a nie 0/1 teoria o czadach

To Forum na męskie tematy, nie rozumiem ludzi wchodzących tu i narzekających. Czy ja narzekam że w Polsce kiła syf mogiła, że sami flepiarze itd? Nie, wyjechałem, nie interesuję się i żyję w spokoju. 

Zawsze też można założyć własny klub z własnym kręgiem zainteresowań. 

Przykład: jest dział dramy na YT. Z tego co pamiętam nie byłem tam ani razu, ale czy komukolwiek napisałem że ogląda jakieś gówno i po chuj wgl taki dział? Nie! Jest zainteresowanie to niech będzie, mnie nie interesuje to idę dalej ale nie hejtuję, nie wpierdalam się komentarzami.

 

Po drugie, skoro teorie o czadach są nieprawdziwe, skoro nie podświadomość decyduje za nas, skoro symetryczna twarz o niczym nie świadczy, skoro nasz mózg w parę sekund nie jest w stanie uznać daną osobę za atrakcyjną bądź nie to z pewnością masz dowody obalające te teorie. Ja lubię rozmawiać na takie tematy więc proszę o dowody, chciałbym być zaskoczony i zmienić swój punkt widzenia skoro żyję w błędzie, i bardzo proszę Cię @SilentAssassin o wskazanie mi i pillakom właściwej drogi abyśmy nie błądzili.

 

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

I co to niby znaczy "flepiarz"?

Ta terminologia została opracowana przez polskojęzycznego naukowca z Berlina, sklasyfikował on mężczyzn na chadów, bad boyów, normików i flepiarzy czyli najmniej atrakcyjnych mężczyzn. O ile prywatne preferencje naukowca należy traktować z mocnym przymróżeniem oka, to źródeł i odnośników uwaga - nie obalił nikt!

 

Jak masz ochotę zapraszam tutaj, ale proszę konkretne kontrargumenty a osobiste opinie naukowca traktuj z odpowiednim dystansem oraz przeczytaj ze zrozumieniem powyższe: obal źródła faktami a nie gadką "kuuura i wyglund ni mo znoczenia", nie własne opini tylko FAKTY.

 

7 godzin temu, SolidSnake napisał:

Ale wiele tutejszych teorii jebie się na ryj.

Zwiedziłem trochę różnych krajów Europy, wiesz po czym poznać Polaka? Żaden inny nie jest tak spolaryzowany. 

 

Europejczycy są dużo bardziej zrównoważeni, Polacy? PiS albo po! Aborcja na życzenie albo wcale!

A tak wgl szacun za kontynuację dobrej nowiny naszego dawnego kolegi, ale do rzeczy.

 

https://www.onet.pl/?utm_source=r.search.yahoo.com_viasg_kobieta&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&pid=2bb8aea6-0371-4146-bb89-14c266d9d3a7&sid=63eeb4cc-4788-4ae3-a160-ddd0a01f6209&utm_v=2

 

Ta pani wypadła z samolotu i przeżyła. Podobnie jak:

https://warhist.pl/ciekawostka/nicholas-alkemade-wypadl-z-samolotu-i-przezyl/

oraz inne przypadki. I czego to dowodzi? Wyjątki były są i będą. 

 

A jak ktoś uważa na podstawie jednostkowych przypadków że jest inaczej to proszę bardzo, pokażcie że się da przeżyć skok z samolot bez spadochronu! Innym się udało więc wam się nie uda? Kurła! Muwjo że jag wypadniesz to zginiesz a łuny przeżyły, kurła!

To nic że fizyka mówi co innego, skaczcie, wam się na pewno uda😉

 

Na koniec dwa słowa ode mnie, zgadzam się z chłopakami iż nie wiadomo co tam jest dokładnie, para też nie należy do najmłodszych, odejmij lata odejmij makijaż odejmij inne czynniki i już nie jest tak kolorowo.

 

Jesteś w stanie zagwarantować że ona jest mu wierna, kocha go, nie robi kłótni i wgl dolce vita?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SolidSnake napisał:

czyżby ten dawny kolega to Analconda?

Widzę że mamy oboje podobny humor 😉

5 godzin temu, SolidSnake napisał:

Nie, niczego nie zagwarantuje, ale jeżeli w nieformalnym związku odchodziłyby takie rzeczy i trwałby on tyle lat to ktoś musiałby mieć tu coś nie tak z głową.

Przeczytaj świeży temat jak p0lka maltretowała przez 6 lat Włocha w jego własnym domu, poza tym:

zmieszaj tonę łajna z gramem prawdy a wszystko zacznie śmierdzieć:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wielebny93 napisał:

Zasypuję ją prezentami?

Warto wrócić do korzenia na poprzedni,m, skasowanym koncie była audycja, dlaczego kobiety szukają prostych facetów a nie inteligentnych, może jest inteligentny w swoim fachu, który wykonuje a jeśli chodzi o relacje już nie, tam Marek tłumaczył to zjawisko.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Druid napisał:

Warto wrócić do korzenia na poprzedni,m, skasowanym koncie była audycja, dlaczego kobiety szukają prostych facetów a nie inteligentnych, może jest inteligentny w swoim fachu, który wykonuje a jeśli chodzi o relacje już nie, tam Marek tłumaczył to zjawisko.,

 

Dlatego już pisałem kiedyś o moich znajomych, które bez problemu mogły by mieć faceta z 'wyższej półki' a wybrały 'normików'. Faceci ogarnięci, mają konkretne fachy, nie zarabiają dużo, ale na życie wystarcza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DOHC napisał:

bardzo proszę Cię @SilentAssassin o wskazanie mi i pillakom właściwej drogi abyśmy nie błądzili.

 

Szkoda czasu i nerwów na tych randomów.

Jeden z nich własnego kumpla jechał na forum co było niesmaczne.

Z nimi nie porozmawiasz merytorycznie bo i tak swoje zdanie będą narzucać.

Typowe lewactwo.

 

Jak to ładnie napisał jeden z braci mniej emocji a więcej wiedzy z forum wyciągać dla siebie.

Nie obalą również oczywistości, o których mówi psychologia ewolucyjna za to chętnie będą powielać bzdury matrixa.

 

Tylko dym w tematach potrafią zrobić czy powyzywać userów a w realu nawet by się jeden z drugim nie odezwał bo by lepę dostał.

Tutaj jest zbieranina różnych osobowości, każdy patrzy z innej perspektywy i ni w ząb nie zrozumie drugiej strony.

 

To tak jak bogaty nie zrozumie biednego, przystojny tym bardziej brzydkiego tudzież śmiały ani trochę nieśmiałego.

Dlatego na pewnym etapie życia zostawia sie za sobą pewne osoby bo co Ci dobrego przyjdzie wchodzenie w polemikę z 

człowiekiem, który ma z ciebie bekę i będzie tak manipulował by zrobić z ciebie wariata.

 

Jak to trafnie kiedyś określiłeś "kukoldwera" ma sie świetnie i przeprowadza co rusz ataki na forum, które ostatnimi czasy bardzo się nasiliły.

Ból tyłka doprowadza ich do szału, że ktoś może mieć odmienne zdanie lub coś niepoprawnego mówić o kobietach.

Kto wie czy pod wieloma nickami tutaj nie kryją sie właśnie kobiety, które uaktywniają się wtedy gdy są tematy typowo redpillowe.

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DOHC napisał:

bardzo proszę Cię @SilentAssassin o wskazanie mi i pillakom właściwej drogi abyśmy nie błądzili.

Wystarczy spojrzeć na złote zasady redpilla, żeby wiedzieć, że to syf do kwadratu. Na przykład: 

https://thepowermoves.com/the-rational-male/

Czyli tak:

*nie bądź sobą. Każda relacja ma się zaczynać od udawania kogoś innego niż się jest, brak szans na długoterminowy sukces związku.

*randkuj z wieloma kobietami: ewidentny strach przed zakochaniem się wychodzi z takiego zachowania, ale w praktyce wygląda to tak, że gdy będziesz udawał kogoś kim nie jesteś i randkował z wieloma kobietami i tak się w którejś z nich zakochasz - tak działa nasza psychologia, takie są nasze emocje, wtedy wiesz, że udawałeś kogoś kim nie jesteś i zakochałeś się w lasce, która poleciała na kłamcę, wtedy zacznie się walka racjonalizmu z emocjami z góry skazana na porażkę

*nie potrzebuj jej. Potrzebujemy uczuć, emocji, bliskości - to są podstawowe ludzkie potrzeby, które istnieją od zarania dziejów. Jakiekolwiek udawanie ''chłodnego'' to zwykły cope i zaburzenia emocjonalne (zaburzenia przywiązania będąc precyzyjnym). Co z tego, że udajesz chłodnego skoro w głowie sieczka emocjonalna i zakochany jesteś bardziej od niej xD. Widziałem to wiele razy. 

 

Reszty szkoda komentować, każdy trzeźwo myślący gość ogarnie od razu, że to zwykłe pierdoły dla copiarzy, którzy muszą usprawiedliwiać czymś swoje niepowodzenia z kobietami. To oni do spóły z PUAowcami zniszczyli rynek matrymonialny, wieśniaki udają pewnych siebie, zajebistych gości żeby wyrywać laski, a potem narzekają na forach, że wymagania kobiet poszły do góry. Istne perpetuum mobile. 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchać, obserwować.

26 minut temu, Patryk napisał:

To oni do spóły z PUAowcami zniszczyli rynek matrymonialny, wieśniaki udają pewnych siebie, zajebistych gości

To też udawaj i jaki problem?

26 minut temu, Patryk napisał:

zwykłe pierdoły dla copiarzy, którzy muszą usprawiedliwiać czymś swoje niepowodzenia z kobietami

No właśnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imiennik napisał:

To też udawaj i jaki problem?

Udawanie kogoś kim się nie jest męczy fizycznie i psychicznie (stres) - czemu miałbym niszczyć swoje ciało i umysł z własnej woli jak redpillowcy?

Edytowane przez Patryk
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk

Tak, to się nazywa praca, a bez pracy nie ma kołaczy.

 

Nie zachowuj się jak typowy "DEJ", mnie się należy bo żyje i takie tam.

 

Albo sobie na coś zasłużysz albo spadaj, takie jest życie. Kapishi?

 

Płaczesz że zepsuli Ci rynek bo lepiej wyrywali dupy, o tyle lepiej że nie jesteś w stanie tych puasów dogonić? Jesteś kurwa żałosny. Serio.

 

Sam od siebie nic nie potrafisz i nie chcesz dać a oczekujesz gruszek na wierzbie. Weź zastanów się nad sobą.

 

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imiennik napisał:

Jesteś kurwa żałosny. Serio.

Faktycznie, merytorycznie. Kto płacze? To stwierdzenie faktu, redpillowcy narzekają na popsuty rynek matrymonialny, a sami go zniszczyli. Masz tu pełno tekstów typu: ''bądźmy solidarni to kobiety będą dawać dupy''. To postawa godna faceta? Jedyna wartość w życiu to cipsko samotnej matki? Piękne wartości. 

 

7 minut temu, Imiennik napisał:

Ci rynek bo lepiej wyrywali dupy, o tyle lepiej że nie jesteś w stanie tych puasów dogonić?

Każdy może nauczyć się wyrywać jednorazówki, to jest proste jak drut. Praca nad sobą jest trudna.

Dlaczego miałbym gonić kogoś kto jest daleko w tyle za mną? Udawacze to żadna konkurencja na rynku, bo idziemy po inny target. 

 

O, tu kolejna złota zasada redpillowców:

Cytat

Develop new relationships: don’t fix broken ones

Istna komedia. Gdyby nasi przodkowie kierowali się takimi zasadami to w życiu byśmy tak daleko nie zaszli jako ludzkość, znak czasów - kup nowe auto, bo stare popsute, kup nowy telefon, bo stary się popsuł, znajdź następną dupę, bo pojawiły się problemy. A redpillowcy lgną i płyną z tym ściekiem. W związkach są problemy, większość da się naprawić jasno stawiając granice i po prostu mówiąc czego się oczekuje od drugiej osoby. Jak wiemy niestety szczerość to coś z czym społeczność RP nigdy nie miała nic wspólnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mac napisał:

piguła to tylko schemat generalny, pasuje do wielu przypadków, ale to nie jest równanie dla całego wszechświata :D

Z tego co zauważyłem na przestrzeni lat to piguła pasuje, gdy ludzie do siebie nie pasują od samego początku, to zawsze jest pierwszy problem, cała reszta teorii to zwykłe dorabianie pod teze i próbowanie copeować. Z związkami byłoby lepiej, gdyby jak czujesz, że laska do Ciebie nie pasuje to nie brniesz w to po prostu, zostawiasz ją dla kogoś innego. My faceci - tak jak i kobiety doskonale potrafimy to wykryć. Oczywiście wtedy nie będzie można pisać i spotykać się z milionem lasek jednocześnie by udowodnić sobie samemu, że się niczego nie czuję, że się jest alfa czadem xD. 

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Ból tyłka doprowadza ich do szału, że ktoś może mieć odmienne zdanie

 

27 minut temu, Imiennik napisał:

Jesteś kurwa żałosny. Serio.

Widać dobrze, masz dużo racji w tym zdaniu @Iceman84PL

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Patryk napisał:

To postawa godna faceta? Jedyna wartość w życiu to cipsko samotnej matki? Piękne wartości. 

Tu chodzi o naprawę pewnych wartości. Ja nieraz powtarzam że nie ma się co dziwić kobietom, one są takie na ile pozwalają im faceci.

Oczywiście jestem za zmianą pewnych warunków, prawo za bardzo zbacza na lewo, ale żeby to zmienić potrzeba SIŁY a nie płakania że Angela mi dupki nie nadstawia. 

Niestety zamiast tej siły wolimy się gryźć między sobą gubiąc azymut.

14 minut temu, Patryk napisał:

Każdy może nauczyć się wyrywać jednorazówki, to jest proste jak drut.

Moim zdaniem właśnie odkryłeś naturę pań, tylko nie do końca chcesz to przełknąć.

Pamiętaj że człowiek jest seryjnym monogamistą, a obecny system tylko Cię okłamuje. Ile czasu trwa haj hormonalny? Jak myślisz, dlaczego? Jaka jest strategia reprodukcyjna mężczyzn i kobiet? Która jest obecnie faworyzowana przez system? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

SIŁY a nie płakania że Angela mi dupki nie nadstawia. 

Tylko właśnie RP to tego typu płakanie niestety. ''Gdybym tylko trzymał ramę... gdybym tylko był bardziej chłodny...'' I tego typu argumenty. 

 

2 minuty temu, Imiennik napisał:

Moim zdaniem właśnie odkryłeś naturę pań, tylko nie do końca chcesz to przełknąć.

Znam psychologie kobiet, bardzo ładnie to Marek w książkach ją opisał. Tu nie trzeba wiedzieć dużo. Są normalne laski, są puszczalskie, są różne. Problem z RP jest taki, że tylko u łatwych mają szansę i potem narzekają, że zdrady, że lecą na hajs/wzrost/wstaw własne. Normalny człowiek od razu zauważy, że udajesz kogoś kim nie jesteś. To po prostu robienie z siebie błazna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patryk napisał:

Tylko właśnie RP to tego typu płakanie niestety

Ale kto płacze? Ty płakałeś, mnie w to nie wciągaj.

Widzisz rzeczy tak jak chcesz je widzieć.

1 minutę temu, Patryk napisał:

Problem z RP jest taki, że tylko u łatwych mają szansę

Zaraz zaraz. Jak chcesz wyrwać trudną kobietę? Nikt nie powiedział i nikt nie mówi że odda Ci się każda która jest na Twoim celowniku.

Myślisz że za taką trudną będziesz chodził aż wychodzisz? 

Przecież to jest pakowanie się na orbitę.

Ty masz wyczuć która na Ciebie leci i uderzyć wtedy, wiesz co to porządanie? To ta chwila gdy klocki do siebie pasują.

 

3 minuty temu, Patryk napisał:

Normalny człowiek od razu zauważy, że udajesz kogoś kim nie jesteś

No to stań się takim a nie udawaj, o tym mówi redpil tylko że ty go inaczej rozumiesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

No to stań się takim a nie udawaj, o tym mówi redpil tylko że ty go inaczej rozumiesz.

O czym Ty człowieku piszesz? Ja nikogo nie udaję. RP udają. Źle zrozumiałeś. Jak to redpillowcy w sumie ;) .

 

3 minuty temu, Imiennik napisał:

Ale kto płacze? Ty płakałeś, mnie w to nie wciągaj.

 

48 minut temu, Imiennik napisał:

Jesteś kurwa żałosny. Serio.

Nawet śmiesznie się zrobiło, typ, który nie wytrzymał i musiał mnie obrazić pisze, że mam nie płakać xD. Weź się trochę ogarnij młody. Ostrożnie, nie ekscytuj się tak słowami randoma z neta, bo CI może serducho nie podać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Patryk napisał:

Istna komedia. Gdyby nasi przodkowie kierowali się takimi zasadami to w życiu byśmy tak daleko nie zaszli jako ludzkość, znak czasów - kup nowe auto, bo stare popsute, kup nowy telefon, bo stary się popsuł, znajdź następną dupę, bo pojawiły się problemy.

Źle to interpretujesz. 

Tu nie chodzi o masowy trend ciągłego sięgania po nowe, bo stare się zepsuło.

 

Twoim zadaniem jest wybrać do związku taką, która Ci generalnie pasuje i daje szanse poprzez swój ukształtowany mindset na powodzenie długoterminowej relacji.

 

Redpill mówi bardzo dużo o tym co i jak. Skąd się to i tamto bierze. Jest jak mapa z zaznaczonymi rafami, podwodnymi skałami. Na podstawie takiej mapy powinieneś sam zrozumieć że jeśli wytyczysz konkretny kurs, który prawdopodobnie będzie szedł przez te rafy i skały, to do celu po prostu nie dopłyniesz.

 

Nie możesz wybrać dowolnej kobiety, która Ci się podoba i zakładać, że z każdą uda Ci się stworzyć związek. Część kobiet, poprzez swoje doświadczenia, wychowanie, braki wyniesione z domu rodzinnego po prostu jest "uszkodzona", Źle ukształtowana i to z takimi kobietami, choćby nie wiem co, nie sa się "wytłumaczyć", "przepracować", "wyjaśnić". Choćbyś stanął na głowie, poświęcił mnóstwo czasu to i tak w kółko będą takie same problemy wychodzić.

 

To jak z samochodem. O ile w fabryce blacha została źle przygotowana, źle zabezpieczona antykorozyjnie, to choćbyś nie wiem co robił, to rdza będzie wychodzić.

A Ty tylko w kółko będziesz jeździł do blacharza, wywalał pieniądze i "ratował" ten samochód bez końca. Życie poświęcisz, czas stracisz a ta rdza ciągle będzie wyłazić. 

16 minut temu, Patryk napisał:

O czym Ty człowieku piszesz? Ja nikogo nie udaję. RP udają.

Możesz mi wyjaśnić dlaczego uważasz, że RedPill udaje / każe udawać kogoś, kim się nie jest?

Ewentualnie wskaż jakiś cytat, który nakazuje to "udawanie"?

 

18 godzin temu, SolidSnake napisał:

Ostatnio byłem na rodzinnym spędzie, na którym był również mój kuzyn [ciach...]. I styki mi się palą gdy próbuję racjonalnie rozgryźć rację bytu tego związku [ciach...] Musiałbym żyć w tej rzeczywistości od wczoraj by uwierzyć w "myszki inne niż wszystkie". Widzicie tu jakieś rozsądne wytłumaczenie tego konkubinatu?

 

Nie znasz jej tła. Może ma jakiś daddy issues. Może on daje jej coś, czego nie dał nikt inny? Coś co ona ma w zakładce "poczucie bezpieczeństwa" i co dla niej jest takim "must have" dla faceta?

 

A może on jest Krzysztofem Gonciarzem a ona Katarzyną Meciński? Może on dla niej jest trampoliną do czegoś?

Edytowane przez Miszka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.