Skocz do zawartości

Dodatkowe 400 tyś młodych meżczyzn rocznie na polskim rynku matrymonialnym z Bliskiego Wschodu - program Hiszpan plus


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kleofas napisał(a):

Ostatnio spotkałem się ze znajomą. Siedzieliśmy sobie w ogródku piwnym. Żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia jej twarzy na widok przechodzacęgo po chodniku mocno opalonego przedstawiciela Orientu. To był wyraz twarzy dziecka które właśnie zobaczyło lodziarnię…Dodam, że znajoma ma 40 lat, gostek miał może 20 kilka. Oczywiście znajoma bez faceta, bo żaden Polak nie jest wystarczająco atrakcyjny i obyty w świecie.

 

Tego się nie da zatrzymać, ja nie mam nic do gości, każdy z nas by korzystał, tutaj jest problem odgórny, że nie przyjmują więcej kobiet, to jest podstawowy szkopuł. Natomiast taka warszawa to powoli inne miasto, ale raz odkręcony kurek się już nie zatrzyma. To nie te czasy że była taka bieda że od nas uciekali, no chyba że zamkną program 500+ ale wątpię bo ludzie się przyzwyczaili

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Edelgeist napisał(a):

Ja we Wrocku widuję czasem Hindusów, ale mniej więcej tyle samo mężczyzn, co kobiet. Czasem pary z dzieciakiem w wózku. Wygląda to tak, jakby parowali się głównie między sobą.

Potwierdzam, co by nie mówić są to spokojni ludzie i naprawdę ciężko pracują, to samo widać w Wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wniosek że niedługo dla Was w ogóle kobiet nie będzie. Najlepsze zabiorą sexturyści, mokebe i araby, a resztę rząd zpimpuje dla azjatów xD

 

Mi tam jednak pasuje to że polki stają się bardziej otwarte seksualnie. Nie narzekam tylko wykorzystuję sytuację i jak surfer łapię fale.

Wczoraj zaliczyłem naraz dwie studentki 7/10  😎

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Brat Jan napisał(a):

A to nie jesteś już w związku monogamicznym z panną od 100kwiatów?

Wiesz jak to jest. Studentka wczoraj

A dziś wieczorem kolacyjka z teściami i całuski z ukochaną okraszone wzajemnym wyznawaniem sobie miłości i dozgonnej wierności. 🥰

P.S Chyba, że zerwali. To wtedy @Sankti Magistri jest usprawiedliwiony w pełni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sankti Magistri napisał(a):
8 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

A to nie jesteś już w związku monogamicznym z panną od 100kwiatów?

Nope.

Co się stanęło?

Może opiszesz to w "świeżakowni".

Za słaba szczęka chada czy ptasior za mały?😉

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Co się stanęło?

Jej kuzyn bardzo mocno przystawiał się do mojej siostry, ja zareagowałem po swojemu, a była nie wykazała poziomu lojalności jakiej oczekuję od swojej kobiety.

 

6 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Za słaba szczęka chada czy ptasior za mały?

3 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

Czekaj, że co?

Masz 2 penisy?

Szczękę to możesz sobie sam ocenić, a benka mam jednego ale o wielkości dwóch 😉

Ojj @Brat Jan Ty to jednak boomer jesteś 🙃

 

 

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał(a):

OPOWIADAJ :) one cię wyrwały czy ty je?

Samo się stało w efekcie dobrej zabawy. Nowe znajome siostry. Poszliśmy na aperola, później do mnie na drinki, podpuściłem żeby zaczęły się całować i dalej samo poszło.

Sam seks cringowy, one sie stresowały bo nigdy tego wcześniej nie robiły i ja przez to też się stresowałem. Orteza na kolanie też nie pomagała.

Za drugim razem było lepiej. Chyba tyle.

Jak wyleczę acl'a i będę mógł normalnie chodzić to dopiero przez warszawę przejdzie tornado.

 

Edytowane przez Sankti Magistri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2023 o 11:37, spacemarine napisał(a):

Potwierdzam, co by nie mówić są to spokojni ludzie i naprawdę ciężko pracują, to samo widać w Wawie

Ja mam znajomego Hindusa, który obracał polkę a potem ożenił się z trollem jaskiniowym z Indii.

polki są dla nich jak prostytutki, spuścić z krzyża ale ślub to ze swojego kręgu kulturowego.

Co do tych par to może być jeszcze taka opcja, że gość przyjechał do pracy a potem sobie sprowadził rodzinę. Kobiet ogólnie mało przyjeżdża do Polski. Bo i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał(a):
10 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Co się stanęło?

Jej kuzyn bardzo mocno przystawiał się do mojej siostry, ja zareagowałem po swojemu, a była nie wykazała poziomu lojalności jakiej oczekuję od swojej kobiety.

A zalewanie miało być. Widzę szybka piłka z Twojej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał(a):

Ojj @Brat Jan Ty to jednak boomer jesteś

Co się dziwisz, jakby nie było 50-ka przekroczona...

Ja w swoim kawalerstwie czyli w XX wieku :D doszedłem w aucie do zabawy 4 cycami i też dziewczyny zestresowane były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sankti Magistri napisał(a):

amo się stało w efekcie dobrej zabawy. Nowe znajome siostry. Poszliśmy na aperola, później do mnie na drinki, podpuściłem żeby zaczęły się całować i dalej samo poszło.

Sam seks cringowy, one sie stresowały bo nigdy tego wcześniej nie robiły i ja przez to też się stresowałem. Orteza na kolanie też nie pomagała.

Za drugim razem było lepiej. Chyba tyle.

A zapytam bo mnie zżera ciekawość  - one coś sobie "robiły"? w sensie minetka itp? :3 czy na tobie się skupiały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pietryło napisał(a):

A zalewanie miało być.

No miało być, a zamiast tego jest chlanie, tinder i śpiewanie smutnych piosenek.

Btw dzisiaj zostałem olany przez laskę i to za wzrost xD Miała 184 i chciała kogoś ponad dwa metry. Zabrakło 2 cm do szczęścia.

 

1 minutę temu, Ramaja Awantura napisał(a):

A zapytam bo mnie zżera ciekawość  - one coś sobie "robiły"? w sensie minetka itp?

Później tak. Ale za pierwszym razem to jedna siadła z boku i się patrzyła coś próbowała dotykać drugą i mnie - straszny cringe.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sankti Magistri I rozumiem akcja po prostu "się stała" bo ty prowokowałeś a one może miały na to ochotę tylko czekały na gościa z którym to zrobią nie?

Ogólnie zauważyłem że trochę alkoholu i kobieta staje się "normalna". XD XD.

4 minuty temu, Sankti Magistri napisał(a):

Później tak.

Ale w sensie z rana? czy np. godzinę późjniej? Jak one reagowały że się zestresowałeś?

4 minuty temu, Sankti Magistri napisał(a):

Miała 184 i chciała kogoś ponad dwa metry.

Szczęścia w szukaniu. Mi za to się ostatnio spodobała w SKMce laska ŁOOLOSIE z 190 chyba XD. I miała taką czarną obcisłą spódnicę za kolana z cienkiego materiału żę jej się kości miednicy odbijały :3.

A ja mam 178 XD. I aż mi się gęba uśmiechała sama XD.

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ramaja Awantura napisał(a):

I rozumiem akcja po prostu "się stała" bo ty prowokowałeś a one może miały na to ochotę tylko czekały na gościa z którym to zrobią nie?

Ostatnio rozkminiałem sobie dlaczego jest tak że u mnie się zawsze samo dzieje i może opiszę niedługo skąd to wynika bo myślę że znalazłem odpowiedź.

Generalnie to one się ledwo znały więc mało prawdopodobne że wymyśliły sobie że "dzisiaj zaliczymy trójkąt" po prostu jak moja siostra się zawinęła to poszliśmy do mnie bo tak się dobrze rozmawiało. A gadaliśmy o malarstwie, Emily w paryżu xD, czytaniu smutów, filozofii i erotyzmie Georges'a Bataill'a.

Chyba tyle szczegółów wystarczy 🙃

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sankti Magistri napisał(a):

Ostatnio rozkminiałem sobie dlaczego jest tak że u mnie się zawsze samo dzieje i może opiszę niedługo skąd to wynika bo myślę że znalazłem odpowiedź.

Generalnie to one się ledwo znały więc mało prawdopodobne że wymyśliły sobie że "dzisiaj zaliczymy trójkąt" po prostu jak moja siostra się zawinęła to poszliśmy do mnie bo tak się dobrze rozmawiało. A gadaliśmy o malarstwie, Emily w paryżu xD, czytaniu smutów, filozofii i erotyzmie Georges'a Bataill'a.

Chyba tyle szczegółów wystarczy 🙃

 

 

Hmm, napisz proszę temat bo brzmi ciekawie, chętnie poczytam, celujesz w jakieś polonistki czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.