Skocz do zawartości

Dodatkowe 400 tyś młodych meżczyzn rocznie na polskim rynku matrymonialnym z Bliskiego Wschodu - program Hiszpan plus


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

@Huck Finn ostatnią rzeczą jakiej chce dla moich - jeszcze nie narodzonych - dzieci to żeby wychowywały się, wzrastały i pracowały w Polsce, mówię szczerze

 

Jesteśmy Meksykiem Europy bo takie jest nasze przeznaczenie, taką mamy mentalność, takiej jakości są nasze umysły i taką zajmujemy przestrzeń na mapie świata

Edytowane przez rkons
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spacemarine napisał(a):

Projekt przewiduje zaś rozszerzenie jej na obywateli wielu innych krajów – Ukrainy, ale także: państw Bliskiego Wschodu (Arabia Saudyjska, Iran, Katar, Kuwejt, Turcja, ZEA) Kaukazu (Armenia, Azerbejdżan, Gruzja), Azji (Pakistan, Indie, Tajlandia, Kazachstan, Uzbekistan, Wietnam), a także Nigerii i Mołdawii.

 

Obstawiam, że największe wzięcie u p0lek będą mieć chłopaki z Nigerii😆

Z resztą Mokebe już do nas przyjeżdżają na łowy znaczy wypoczynek😁

 

 

 

Pamiętacie historię Chada z Kamerunu jakie miał wzięcie u p0lek?

Wybierał zazwyczaj dziewice i zarażał ciężką odmianą HIV.

Jak tłumaczył była to zemsta za rasizm.

 

Wszystkie kobiety Simona Mola

 

Chłopaki z egzotyką nie wygracie a skoro nie macie na to wpływu to po co się przejmować.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, niemlodyjoda napisał(a):

 

Poruszyłeś ważny temat i świadczący o impotencji wielu facetów w Polsce.

 

Otóż Panowie moi drodzy Lublin to miasto, które jest stolicą Polski pod względem czarnoskórych studentek i mulatek, które przyjechały do naszego pięknego kraju żeby tutaj postudiować pielęgniarstwo i położnictwo po to aby na tym samym dyplomie ruszyć na zachód pracować w UK czy Holandii (pamiętajcie że one są nejtiwkami z Ang) w szpitalach.

 

(Napiszę jeszcze raz zanim się spłaczecie że Mokebe przyjechał - tak po prostu oni tak samo jak biali faceci marzą o zostaniu pielęgniarzem czy położną XD) 

 

Ja oczywiście rozumiem, że nie każdemu muszą się podobać Murzynki - ale uważam, że zamiast bić niemca po kasku bądź z wypiekami na twarzy przeglądać tag #przegryw na wypoku może warto jednak się tematem zainteresować ponieważ:

- te dziewczyny to chrześcijanki - głównie pentakostalizm - nie ma problemu co z arabkami

- od małego są uczone że powinny znaleźć męża (tu ważne - te 24-25 lat u nich to już jest stara baba, a 30stka bez męża i dzieci to wybryk natury)

- rola faceta to rola faceta, rola baby to rola baby

- upiorą, ugotują, a i wiadomo co zrobią.

 

Teraz uwaga - to nie są murzynki z zachodu tylko laski z Afryki a jest to dośc spora różnica pod względem wychowania - chyba wiecie o co chodz?

 

No i cóż my tu mamy - ja się trochę po tym mieście za dupami nabiegałem, trochę się poumawiałem, wkręciłem się na kilka czarnych imprez i oczywiście 0, dokładnie 0, innych białych facetów się z nimi buja, a Polek trochę się tam kręci czy Wy czujecie ten temat?

 

Płaczecie i narzekacie, że Polki Was olewają więc ruszczcie dupę i przestańcie płakać :) 

 

Pisałem - w Toruniu jest rzut studentek z Kolumbii - miejscowa uczelnia podpisała umowę z jakąś ichniejszą uczelnią - 99% to dupy - mówią po angielsku - czy któryś to sprawdził z płaczków?

No na 100% nie.

A skąd to wiem?

Powiedziała mi to Hiszpanka z którą się umówiłem bo ona sama do nich zagadała bo usłyszała hiszpański.

 

(Sam bym to chętnie sprawdził gdybym nie był sparowany od kilku tygodni więc mam pauzę w umawianiu się z laskami)

 

Poznań?

Poza tym pigmentododatnim z Polibudy jedna ze szkół prywatnych importuje czarne dupy na kierunki paraekonomiczne.

 

I to wiem ja, ziomek za chwilę 40 lat, a Wy macie po 20-30 i nie ogarniacie tematu :D 

 

Działanie > narzekanie.

 

Życie to jest taka śmieszna gra gdzie coś takiego jak szczęście nie istnieje. Szczęście to sobie trzeba zorganizować.

 

Możecie siedzieć i narzekać że takie Anastazje biorą woła roboczego z Polski na beciaka a skaczą po kolorowej kutanmdze jak miło albo działać.

 

Ale ja wiem:

Ukrainki - widły i siekiery i czekają żeby Was zabić

Murzynki - hiv

(wstaw cokolwiek) - (wytłumacz cokolwiek że są ujowe)

 

PS I to nie jest przytyk do OPa tematu @spacemarine - dobry topic - podesłałem link koledze-pisorowi :P 

Dokładnie. Ja nigdy nie zrozumiałem co się ludzie tutaj tak jarają np. Tajkami co zazwyczaj leżą jak kłody i są bardzo pasywne.

Czekoladki to super sprawa.

Maja duże usta którymi potrafią sie całować i konkretnie obciągnąć.

I na dodatek dupsko i cyc też jest.

Czego więcej chcieć?

Once you go Black you never go back!

(Ale dalej możecie sie "virusami" straszyć, zostanie więcej dla mnie😁)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Brat Jan said:

Pakistańce pod nadzorem europejskich inżynierów zbudowali Dubaj.

Więc da się umiejętnie zarządzać siłą roboczą.

Bracie Janie, w Dubaju za najmniejsze przestępstwo jest więzienie połączone następnie z dożywotnią deportacją. Czy przy lewaczejącej Polsce i zwłaszcza Unii, coś takiego byłoby możliwe? Czy "pakistańscy inżynierowie" są równie grzeczni w UK na przykład? Obawiam się, że biznes będzie dawał dupochron takim osobnikom, by nie udupiono ustawy, która mu odpowiada. Owszem da się zarządzać, ale nie sądzę że w naszych warunkach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, manygguh napisał(a):

Bracie Janie, w Dubaju za najmniejsze przestępstwo jest więzienie połączone następnie z dożywotnią deportacją. Czy przy lewaczejącej Polsce i zwłaszcza Unii, coś takiego byłoby możliwe? Czy "pakistańscy inżynierowie" są równie grzeczni w UK na przykład? Obawiam się, że biznes będzie dawał dupochron takim osobnikom, by nie udupiono ustawy, która mu odpowiada. Owszem da się zarządzać, ale nie sądzę że w naszych warunkach. 

 

Poza tym jak się poczyta jak są traktowani pracownicy np z Pakistanu czy Indii jak Polacy w UK czasem, zabierają paszporty, obciążają pensję kosztem wynajmu, więc nieiwele zarabiają i nie mogą się wydostać, sakala samobójstw spora na budowach, poczytajcie o tym

 

A u nas pal licho witaminki, jak na zachodzie wsiądą na syystem 800+ na dzieciaka i narobią dzieci z P0lkami a na te świadczenia będa pracowali bezdzietni faceci, których polki nie chcą, no niestety ja tak to widzę. I mam w nosie niech se mają tylko po co ja mam być krojony na coraz wyższe podatki by to utrzymywać, to jest zachodni modeli to będzie w pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacki przedsiębiorca to nie jest sól tej ziemi. To jest pazerny szkodnik, który doprowadzi (przy pomocy naczelstwa) ten kraj do upadku.

 

14 godzin temu, Magos Dominus napisał(a):

Wątpliwe żeby Polki rzucały się na roboli z Tajlandii czy innego Uzbekistanu. Może z ciekawości sprawdzi, ale do związku raczej wybierze lokalnego beciaka. 

W Lublinie nie widzę par mieszanych, ale może osoby mieszkające na stałe w tym mieście mają lepsze rozeznanie. 

 

Nie no, sama radość - Polka przebolcowana przez stada manletów z trzeciego świata, z radością ustatkuje się z polacką ciepła kluchą. Już widzę ten miły uśmiech polskiego misia, który z miłością przygrucha sobie taką myszkę. 

Więcej mężczyzn z trzeciego świata - wzrost przestępczości, zupełne rozregulowanie rynku matrymonialnego, nasilające się tarcia społeczne.

 

A w Lublinie wciąż większość obcych samców to studenci, choć coraz więcej z nich postanawia tu zostać. I tak, miejscowe samiczki czują do nich wstręt. :P

 

I nikt nawet nie próbuje przestawić gospodarki krajowej na takie tory, aby nie potrzebowała niewykwalifikowanych negrów z obcych krain. Zamiast tego pierdolenie: DEMOGRAFIA!! Kto będzie robił na twoją emeryturę? Potrzebujemy Bengalczyków bez kwalifikacji!

 

Polecam publikację pana Lindenberga - "Wzbierająca fala". O tym, dlaczego Europa nie potrzebuje negrów do roboty.

 

@niemlodyjoda, czarnulki w Lublinie to jest w ogóle cymes. Ale nic więcej nie napiszę, bo znów ktoś wyskoczy, że jestem hipokrytą, bo rucham na swoim podwórku, a gardzę sekspatami (lol!). ;)

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zychu napisał(a):

Polacki przedsiębiorca to nie jest sól tej ziemi. To jest pazerny szkodnik, który doprowadzi (przy pomocy naczelstwa) ten kraj do upadku.

 

Pani fryzjerka z lokalnego zakładu jest Ci wdzięczna, podobnie jak gość co sam napieprza w pasiece, mini zakład tapicerski i facio od serwisu telefonów komórkowych, dorabiania kluczy i sprzedawania sznurowadeł. On i jemu podobni  w liczbie dwóch milionów z okładem generujący 33% naszego PKB na pewno się ucieszą że ktoś ocenia ich pracę na podstawie rzetelnych analiz i ciągłego pogłębiania wiedzy :P

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Machinator

edit., pies cię jebał, szkoda mi czasu na użeranie się z tobą. 

 

Pani fryzjerka czy pan z zakładu pogrzebowego nie zatrudniają negrów czy innych Bengalczyków. I dobrze o tym wiesz. Ale z jakiegoś powodu postanowiłeś pojechać takim absurdem, zakładam więc, że po prostu poczułeś potrzebę wysrania się w temacie.

 

No i udało się. Tylko dupę umyj.

 

 


 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zychu napisał(a):

Jeżeli prostej zależności nie rozumiesz, to zamknij ryj, bo po raz kolejny się pogrążasz.

 

Jakbyś na żywo tak do mnie zagadał to byś zasuwał po woreczek na szóstki pajacu. Więc bastuj, bo się kiedyś nie zorientujesz że jesteś w internecie i Ci ktoś ryj wprasuje w kosz na śmieci.

 

Wiem co masz na myśli pisząc przedsiębiorca ale jak nie kumasz prostej sprawy że Twoje uogólnienie jest głupie to... w sumie Twój problem.

 

Cytat

edit., pies cię jebał, szkoda mi czasu na użeranie się z tobą.

 

 

Edit. Zmień medium do kontaktu z ludźmi albo proszki.

 

Edytowane przez Machinator
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Machinator napisał(a):

Jakbyś na żywo tak do mnie zagadał to byś zasuwał po woreczek na szóstki pajacu.

Już tu był taki jeden, co na priwie chciał się ustawiać na solo. Twoje multikonto? :)

 

Ale okej - ja tobie napiszę, że zrobiłeś na mnie wrażenie, a ty sobie będziesz mógł zwalić konia w poczuciu wyższości. Pasi? :)

Cytat

Musisz się fatalnie czuć w swoim własnym towarzystwie.

Wręcz przeciwnie, ptysiu. :)

Ale fakt, nie mam cierpliwości do idiotów. Doceń więc, że jestem wobec ciebie tak wyrozumiały. ;)

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, yrl napisał(a):

Tajki czy Wietnamki mogą przyjechać. 

To by była powtórka z "ucieczki do raju", tyle że na większą skalę. 

Ludzie z nizin społecznych to na ogół nie jest dobry materiał na budowanie czegoś poważnego. 

 

Ale mit Azjatki "innej niż wszystkie" wciąż trzyma się mocno.

 

Innym problemem związanym z napływem obcej siły roboczej może być (i zapewne będzie) program łączenia rodzin. Jeżeli będzie to realizowane, to właściwie jesteśmy pozamiatani. Właściwie to obserwujemy początek końca Polski jako kraju monoetnicznego, monokulturowego, i ogólnie - wewnętrznie stabilnego. Dobrze to już było. Redakcja KryPy i Polityki klaska uszami z radości. 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Machinator jasne, uogolnienia zmniejszają wymiary rzeczywistości ale powiedz mi jak chcesz opisać rzeczywistość w prosty sposób bez stosowania uogolnień? 😊

 

Ja bardzo szanuję ludzi, którzy mają fach w ręku - szewców, piekarzy, spawaczy, zegarmistrzów etc. i mam z nimi wiele wspólnego bo sam jestem z branży - jeszcze - technicznej

 

Natomiast gardzę pseudo-przedsiebiorcami z Januszexów, którzy dorobili się pieniędzy na wyzysku ludzi, krótka piłka

 

Możesz być majętny i być pogardzanym przez zwykłych ludzi bo szacunku nie kupisz za żadne pieniądze 😊

 

Oczywiście, z punktu widzenia przedsiębiorcy i księgowości dla pracodawcy jesteś przede wszystkim kosztem i jeśli nie zarabiasz więcej dla firmy niż generujesz kosztów to musisz zostać zwolniony JEDNAKŻE bycie przedsiębiorcą nie może polegać TYLKO na żyłowaniu wyników finansowych firmy poprzez maksymalne cięcie kosztów na wynagrodzeniach bo wykwalifikowany pracownik KOSZTUJE i ma wartość - centralnie pluję na takich przedsiębiorców, którzy z jednej strony narzekają na brak wykwalifikowanych pracowników jednocześnie oferując minimalne stawki, jebać do korzenia takich tumanów

Edytowane przez rkons
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rkons napisał(a):

A ja mam na to wyjebane 😊

 

Kompletnie nie rozumiem ogólnego poruszenia dot. aktualnego i przyszlego stanu polskiego rynku matrymonialnego - przecież my go nie zmienimy więc jaki jest sens zawracać sobie tym głowę?

 

Proponuję zająć się bardziej konstruktywnymi rzeczami jak rozwój osobisty i zawodowy, szkoda czasu na dywagacje na tematy na które totalnie nie mamy wpływu 😊

 

I co z tego że jest deficyt kobiet w Polsce? Będziesz bogaty to będziesz miał wybór, kobiety będą Ci się same na lagę pchać, co tu rozkminiać, przez liczą sie tylko pieniadze i geny 😊

 

Brakuje na tym forum takich głosów. Ssme usprawiedliwianie się i narzekanie.

 

Gdyby do PL masowo zjechali hiszpańscy macho milionerzy to bym się zastanowił, ale co to za konkurencja od kolejnych uberowców i pyszne PL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rkons napisał(a):

jasne, uogolnienia zmniejszają wymiary rzeczywistości ale powiedz mi jak chcesz opisać rzeczywistość w prosty sposób bez stosowania uogolnień?

 

Wiadomo że się nie da. Nie kłócę się o to.

Natomiast w tym konkretnym przypadku dokładnie tak samo jak Ty bym to opisał. Nie "Polacki przedsiębiorca" tylko "pseudo przedsiębiorca z Januszexu".

Też szanuję wszystkich tych ludzi, którzy ciężko zasuwają prowadząc swoje maleńkie biznesy. Sam nawiałem z Januszexowego magazynu w mundur i zaraz dwie dekady zlecą jak nic nie wyprodukowałem więc tym bardziej staram się doceniać tych co umieją coś zrobić. Nie lubię jak się słowa przedsiębiorca i Janusz z Januszexu stają zamienne. Pewnie dlatego się udzieliłem w tym wątku powodując złość mojego szacownego adwersarza.

 

Edytowane przez Machinator
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MM_ napisał(a):

co to za konkurencja od kolejnych uberowców i pyszne PL.

Jak widać, wystarczająca, aby psuć rynek. Ale problem jest szerszy, i nie dotyczy tylko twojego/mojego kutasa. Zaczyna się od dupy, a kończy na stosunkach społecznych, polityce i (re)dystrybucji zasobów. 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć co stało się z społecznością afroamerykanów w usa, tak to dobre porównanie do nas, bo to co tam się dzieje będzie w pl i już widać pierwsze oznaki pojawienia się w pl:

- baby mamas - kobity co mają dziecko każde z innym np pięcioro dzieci i wyższe alimenty bo każde od innego ojca, to już widać w pl na srinderze

- obecnie w usa z tego co czytałem statystyki połowa afroamerykanów mężczyzn nie będzie miała swojego dziecka

- eksplozja zjawiska samotnych matek a razem z tym eksplozja przestępczości, gangów zastępujących ojca, ogromna ilość mężczyzn w więzieniach

 

I to wszystko w wyniku ogromnego socjalu pchanego w tamate grupy, gdzie facet przestałbyć potrzebny i z wskaźnika 80% małżeństw w latach 50 tych teraz spał bodajże do 25% z tego co mówił Kevin Samuels, kobity puszczne na żywioł szukające emocji robią dzieci gangusom i koło się zamyka, to obraz polszy za kilkanaście lat czy dekad. 

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu rozumiem Twoje obawy i rozgoryczenie ale powiedz mi jaki masz na to wplyw? Nie lepiej zająć się czymś na co wpływ masz czyli Twoje zarobki i inwestycje?

 

Chyba wszyscy widzimy, że Polska to tonący Titanic i masa krytyczna została już przekroczona, reakcja w tym momencie zachodzi już lawinowo i nic jej nie zatrzyma 😊

 

Pseudo-elity tego państwa z tektury mają maksymalnie wyjebane na to w jakim państwie będą żyły ich dzieci i wnuki ponieważ dla nich liczą się tylko pieniadze i to ile będą w stanie z tego systemu wyjąć zanim pierdolną w kalendarz 😊

 

Niestety, wywalczona demokracja jest bardzo słabym systemem dla Polaków, ponieważ demokracja działa wzglednie dobrze gdy masz odpowiedzialne, mądre i wyedukowane spoleczenstwo, które chce pracować, bo wie, że bogactwo i dobrobyt bierze się z pracy, nie z drukarki i socjalu 😊

Edytowane przez rkons
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, zychu said:

program łączenia rodzin. Jeżeli będzie to realizowane

 

Quote

Ponadto możliwość wnoszenia o wizę bezpośrednio w MSZ znacznie ułatwia jej przedłużenie. Obywatele Białorusi i Ukrainy będą mogli się w ten sposób ubiegać nie tylko o wizę polską, ale także o wizę Schengen, m.in. w celach turystycznych, odwiedzin u rodziny lub znajomych czy udziału w imprezach sportowych, a także prowadzenia działalności kulturalnej i udziału w konferencjach, jak również we wszystkich innych celach przewidzianych w ustawie o cudzoziemcach. Wyjątkiem będzie wykonywanie zadań służbowych przez przedstawicieli organu państwa obcego lub organizacji międzynarodowej. Z kolei dla obywateli innych państw uproszczona procedura będzie możliwa tylko w celu podjęcia pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej, studiów lub prowadzenia badań naukowych, korzystania z Karty Polaka, pobytu czasowego w celu łączenia rodzin i przeniesienia wewnątrz przedsiębiorstwa.

Esencja: Obywatele Białorusi i Ukrainy ... możliwość wnoszenia o ... wizę Schengen. ... dla obywateli innych państw uproszczona procedura będzie możliwa w celu ... pobytu czasowego w celu łączenia rodzin...

 

W zależności jak to zostanie zorganizowane, może różnie wyjść. Diabeł tkwi w szczegółach. Jak polskie MSZ zacznie wydawać wizy Schengen Nigeryjczykom, w celu "połączenia się z rodziną w Berlinie..."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj.

 

Wczoraj do krajów pochodzenia Straż Graniczna deportowała ośmiu cudzoziemców. Czterech z nich stanowiło zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa i porządku publicznego. W przypadku jednego z wydalonych ustalono związki z terroryzmem - poinformowała PAP rzeczniczka SG por. Anna Michalska.

 

Michalska przekazała, że chodzi o sześciu obywateli Tadżykistanu i dwóch obywateli Gruzji. Mężczyźni otrzymali decyzje zobowiązujące do powrotu do swoich krajów. Czterech z nich - jak zaznaczyła Straż Graniczna - stanowiło zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa i porządku publicznego. W przypadku jednego z wydalonych ustalono związki z terroryzmem. Wśród cudzoziemców były również osoby, które organizowały lub pomagały w nielegalnym przekroczeniu granicy z Białorusi do Polski.

 

Deportacja została zrealizowana lotem czarterowym z wykorzystaniem samolotu wojskowego i odbyła się we współpracy z 8. Bazą Lotnictwa Transportowego w Krakowie-Balicach. Koszt deportacji oszacowano na ok. 160 tys. zł.

 

W tym roku - do końca maja - Straż Graniczna zrealizowała 432 powroty przymusowe do kraju pochodzenia, w tym 228 drogą lotniczą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 08:58, zychu napisał(a):

Polka przebolcowana przez stada manletów z trzeciego świata, z radością ustatkuje się z polacką ciepła kluchą.

Ostatnio spotkałem się ze znajomą. Siedzieliśmy sobie w ogródku piwnym. Żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia jej twarzy na widok przechodzacęgo po chodniku mocno opalonego przedstawiciela Orientu. To był wyraz twarzy dziecka które właśnie zobaczyło lodziarnię…Dodam, że znajoma ma 40 lat, gostek miał może 20 kilka. Oczywiście znajoma bez faceta, bo żaden Polak nie jest wystarczająco atrakcyjny i obyty w świecie.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.