Skocz do zawartości

Ex rozstanie przez odległość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i chce się doradzić, a mianowicie w lutym zerwałem z dziewczyną ponieważ powiedziała że nie może znieść tego, że nie ma mnie w Polsce za często (początkowo mówiła że nie ma problemu).Gdy zerwaliśmy powiedziała że chce się skupić na sobie i nie szukać innych mężczyzn co nie było prawdą bo po czasie dowiedziałem się że spotkała się z kolegą o którym kiedyś mi wspominała ale ją olał po tym znowu  powiedziała że skupią się na sobie.Teraz rozmawiałem z nią i mówi że ma nowego kolegę i tu moje pytanie chce wrócić do niej poniewaz znalazłem nową pracę i  gdzie mógłbym być częściej w Polsce. Dalej ją kocham mimo to gdy jej to powiedziałem powiedziała że nie ma szans na powrót jednak gdy zaproponowałem jej spotkanie to niby na początku nie chciała ale gdy jej powiedziałem o daniu jakiego jeszcze nigdy nie jadła dała do zrozumienia ze chce się spotkać ale żebym nic nie oczekiwał.Gdy wysyłam snapa co jakiś czas wyświetla niemal od razu swego czasu podróżowałem co tydzień do innego kraju i miast żeby sprawdzić tak samo reakcje na początku dawała serduszka po czasie usunęła mnie że znajomych gdy zapytałem o sytuację dlaczego mnie usunęła powiedziała że za bardzo się chwalę.Prosze o pomoc powiem tylko ze bardzo błagałem ją na początku co skutowało odtrąceniem z jej strony jednak gdy urwałem kontak i zacząłem podróżować zainteresowałem.Co zrobić żeby znowu mieć u niej szanse i jak dobrze się pokazać na spotkaniu lub co powiedzieć?

  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Arqu99 napisał(a):

mówi że ma nowego kolegę

 

16 minut temu, Arqu99 napisał(a):

usunęła powiedziała że za bardzo się chwalę.

 

16 minut temu, Arqu99 napisał(a):

Co zrobić żeby znowu mieć u niej szanse i jak dobrze się pokazać na spotkaniu lub co powiedzieć?

Jak dla mnie z tej mąki chleba już nie będzie. A tak w ogóle to wstaw avatar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arqu99 Wstaw awatar i przywitaj się w odpowiednim dziale zgodnie z regulaminem forum.

 

@Magos Dominus Wielokrotnie poruszana była kwestia nieodpisywania użytkownikom, którzy nie respektują regulaminu forum i tym samym mają nas gdzieś.

 

Do czasu spełnienia wymogów przez nowego kolegę temat zamykam.

  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Arqu99 napisał(a):

powiedziała że chce się skupić na sobie

Schemat i to bardzo często powtarzalny, chce się skupić na znalezieniu lepszego gościa. 

24 minuty temu, Arqu99 napisał(a):

chce wrócić do niej poniewaz znalazłem nową pracę i  gdzie mógłbym być częściej w Polsce

Jeśli laska już tam fika sobie z innymi, to daj sobie spokój, skup się na sobie, poszukaj innej. 

25 minut temu, Arqu99 napisał(a):

ze bardzo błagałem ją na początku co skutowało odtrąceniem z jej strony jednak gdy urwałem kontak i zacząłem podróżować zainteresowałem.Co zrobić żeby znowu mieć u niej szanse i jak dobrze się pokazać na spotkaniu lub co powiedzieć?

Okazałeś słabość. Chcesz jej zaimponować? Pokaż, że nie jesteś miękką cipką. Nie afiszuj się swoimi podróżami, jedna fotka raz na jakiś czas wystarczy. Znajdź sobie inną pannę, jak ta na której Ci zależy się dowie, to  pewnie sama się odezwie.

 

Finalnie dla mnie temat zamknięty, jeśli laska nie wykazuje zainteresowania, to odpuść, bo próbujesz odgrzać kotleta. To nie ma prawa się udać, prędzej czy później będzie szukać dalej (skoro nie wybrała cię), uwierz mi że gdybyś był jej najlepszą opcją to nie przeszkadzałoby jej wasza odległość. Musisz zmienić siebie, swój mindset, podejście do kobiet. Jeśli chcesz być świadomy i mieć lepsze życie, to radzę pozostać na forum na dłużej. Zapewne nie takich odpowiedzi się spodziewałeś, ale dla swojego dobra warto przemyśleć to kilka razy.

 

P.S. Popracuj następnym razem nad polskimi znakami oraz literówkami. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spokojnie napisał(a):

Schemat i to bardzo często powtarzalny, chce się skupić na znalezieniu lepszego gościa. 

Jeśli laska już tam fika sobie z innymi, to daj sobie spokój, skup się na sobie, poszukaj innej. 

Okazałeś słabość. Chcesz jej zaimponować? Pokaż, że nie jesteś miękką cipką. Nie afiszuj się swoimi podróżami, jedna fotka raz na jakiś czas wystarczy. Znajdź sobie inną pannę, jak ta na której Ci zależy się dowie, to  pewnie sama się odezwie.

 

Finalnie dla mnie temat zamknięty, jeśli laska nie wykazuje zainteresowania, to odpuść, bo próbujesz odgrzać kotleta. To nie ma prawa się udać, prędzej czy później będzie szukać dalej (skoro nie wybrała cię), uwierz mi że gdybyś był jej najlepszą opcją to nie przeszkadzałoby jej wasza odległość. Musisz zmienić siebie, swój mindset, podejście do kobiet. Jeśli chcesz być świadomy i mieć lepsze życie, to radzę pozostać na forum na dłużej. Zapewne nie takich odpowiedzi się spodziewałeś, ale dla swojego dobra warto przemyśleć to kilka razy.

 

P.S. Popracuj następnym razem nad polskimi znakami oraz literówkami. 

Dziękuję za radę, od niedawna zacząłem się interesować ,,Red pill" I widzę powtarzające się sytuację jak i moje błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smerf napisał(a):

Twoje życie weszło na tory pod kobietę która spotyka się innymi kolegami ruchaczami, poczytaj trochę forum a o tej lasce zapomnij, chyba że chcesz robić za koło zapasowe.

Przykro mi się to czyta ale masz rację, nie mogę się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Arqu99 napisał(a):

Przykro mi się to czyta ale masz rację, nie mogę się z tym pogodzić.

 

Wiem, bo to gorzka prawda świat nie jest kolorowy ma tylko wile odcieni szarości. Natomiast jesteś w super sytuacji tzn. wolny domniemam że zdrowy, bez alimentów alienacji i innych krzywych akcji więc ciesz się z tego i idz do przodu dla kobiety największą karą jest to jak jej ex coś osiąga w życiu. Także niech to będzie dla ciebie motywacją.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, smerf napisał(a):

 

Wiem, bo to gorzka prawda świat nie jest kolorowy ma tylko wile odcieni szarości. Natomiast jesteś w super sytuacji tzn. wolny domniemam że zdrowy, bez alimentów alienacji i innych krzywych akcji więc ciesz się z tego i idz do przodu dla kobiety największą karą jest to jak jej ex coś osiąga w życiu. Także niech to będzie dla ciebie motywacją.

Dzięki za słowa otuchy i za rady.Jestem zdrowy i mam cele w życiu a alimentów na szczęście nie mam haha.Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę najmądrzejsze zdanie, jakie kiedyś przeczytałem, o tęsknotach w takich przypadkach.

 

Alkoholik tęskni za chlaniem, ale jeśli jest świadom problemu to wie, że jego życie jest lepsze na trzeźwo. 

 

Po prostu, trzeba przeboleć. Ty myślisz jak zmienić pracę, a ona co zrobiła żebyście byli razem. Skupiła się na szukaniu absolutu jakim jest miłość, bo przecież nie chodziło tylko o cielesne uciechy.

 

Nie znam nikogo komu by się udał związek na odległość. Jeśli rodzina jest stabilna są dzieci, ślub jakiś majątek i czasami się to uda, jeśli to tymczasowe. Też próbowałem. Płakałem i prosiłem żeby dała nam szansę. Nie warto. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arqu99 napisał(a):

Przykro mi się to czyta ale masz rację, nie mogę się z tym pogodzić.

Jeśli ktoś powiedział, że w życiu nie doświadczysz przykrości to bezczelnie kłamał.

Pewnie Twoja pierwsza miłość. Musisz to po prostu "przeboleć" i iść do przodu. Nie bądź osioł, bądź orłem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cumplu, tutaj niestety jest zderzenie ze ścianą, brutalna prawda z którą lepiej się pogodzić, wówczas wejście w kolejną relacje będzie dla Ciebie łatwiejsze i to ty będziesz miał nad tym kontrolę. 

 

Schematy się powtarzają, zdarzają się wyjątki i himalajki ale to inny temat. 

 

Ps. Ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magos Dominus napisał(a):

Jeśli ktoś powiedział, że w życiu nie doświadczysz przykrości to bezczelnie kłamał.

Pewnie Twoja pierwsza miłość. Musisz to po prostu "przeboleć" i iść do przodu. Nie bądź osioł, bądź orłem. 

Dziękuję za te słowa, naprawdę dużo tutaj życzliwych osób.(Tak to mój pierwszy związek na poważnie, pewnie kolejne będą mniej boleć)

1 minutę temu, Spokojnie napisał(a):

Cumplu, tutaj niestety jest zderzenie ze ścianą, brutalna prawda z którą lepiej się pogodzić, wówczas wejście w kolejną relacje będzie dla Ciebie łatwiejsze i to ty będziesz miał nad tym kontrolę. 

 

Schematy się powtarzają, zdarzają się wyjątki i himalajki ale to inny temat. 

 

Ps. Ile masz lat?

23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arqu99 napisał(a):

(Tak to mój pierwszy związek na poważnie, pewnie kolejne będą mniej boleć)

 

Oj nie... złudne myślnie  po pierwszym zbierałem się dwa tygodnie po innym 2 lata... poznaj naturę kobiet, poczytaj trochę książek z serii Marka i nie tylko zobacz jak to działa i nigdy nie oddawaj całego siebie kobiecie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, smerf napisał(a):

 

Oj nie... złudne myślnie  po pierwszym zbierałem się dwa tygodnie po innym 2 lata... poznaj naturę kobiet, poczytaj trochę książek z serii Marka i nie tylko zobacz jak to działa i nigdy nie oddawaj całego siebie kobiecie.

Na pewno zagłębie się bardziej w naturę kobiet i prowadzenie związku, by nie popełniać tych samych błędów.

1 minutę temu, GriTo napisał(a):

 

Najlepsze danie kolego, to danie dupy. 

Znasz takowe?

 

Ile ty masz lat? :) 

Znam.Mam 24 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arqu99 napisał(a):

Mam 24 lata

Uuuuuu......! Ja w twoim wieku...... byłem takim samym naiwniakiem jak ty teraz! Za swoją lubę dałbym sobie odciąć rękę i..... nie miałbym teraz ręki!!!!

 

2 godziny temu, Arqu99 napisał(a):

Dalej ją kocham

Spuść z krzyża i przeczytaj raz jeszcze co napisałeś! (sposób dowolny)

 

Towarzysze dobrze prawią! Stawiasz c....kę na piedestale zamiast Siebie. Wstyd! 

 

Twój PrimeTime dopiero przed Tobą! Jej prawdopodobnie jest teraz i za kilka chwil się przeterminuje! Inflacja kobiety zaraz zdewaluuje jej wartość ale nie Twoją! 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wielebny93 napisał(a):

Witaj,

Nie będę się rozpisywał bo bracia już wyjaśnili.

Piszesz, że zacząłeś interesować się red pill'em.

To łap coś ode mnie, przyda się w Twojej obecnej sytuacji:

 

 

Nadrobię zaległości dzięki :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arqu99

 

Z racji tego, że jesteś nowym użytkownikiem forum dostaniesz tylko reprymendę za ścianę tekstu i błędy interpunkcyjne.

Na przyszłość staraj się używać spacji by post ładnie się prezentował.

 

Kolejna sprawa po zakończonym zdaniu kropką kolejne musi być poprzedzone spacją.

Podstawy języka polskiego się kłaniają.

 

Proponuje zapoznać się z tym tematem i polecam również stałym użytkownikom w ramach przypomnienia.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arqu99 napisał(a):

Gdy zerwaliśmy powiedziała że chce się skupić na sobie i nie szukać innych mężczyzn co nie było prawdą bo po czasie dowiedziałem się że spotkała się z kolegą o którym kiedyś mi wspominała ale ją olał po tym znowu  powiedziała że skupią się na sobie.Teraz rozmawiałem z nią i mówi że ma nowego kolegę i tu moje pytanie chce wrócić do niej poniewaz znalazłem nową pracę i  gdzie mógłbym być częściej w Polsce. 

 

Dobra, to już wiesz, że w międzyczasie tych dwóch ją bolcowało. Pierwszy prawdopodobnie zamoczył i dał nogę (ruchacz/badboy), więc znalazła drugiego, z którym pewnie jest w fwb.

 

3 godziny temu, Arqu99 napisał(a):

Dalej ją kocham mimo to gdy jej to powiedziałem powiedziała że nie ma szans na powrót jednak gdy zaproponowałem jej spotkanie to niby na początku nie chciała ale gdy jej powiedziałem o daniu jakiego jeszcze nigdy nie jadła dała do zrozumienia ze chce się spotkać ale żebym nic nie oczekiwał.

 

Za darmo to każdy chętnie pójdzie się najeść.

 

3 godziny temu, Arqu99 napisał(a):

Gdy wysyłam snapa co jakiś czas wyświetla niemal od razu swego czasu podróżowałem co tydzień do innego kraju i miast żeby sprawdzić tak samo reakcje na początku dawała serduszka po czasie usunęła mnie że znajomych gdy zapytałem o sytuację dlaczego mnie usunęła powiedziała że za bardzo się chwalę.Prosze o pomoc powiem tylko ze bardzo błagałem ją na początku co skutowało odtrąceniem z jej strony jednak gdy urwałem kontak i zacząłem podróżować zainteresowałem.

 

Usunęła Cię ze znajomych żeby inni bolcy nie widzieli.

 

Ogólnie, zostałeś wykopany na orbitę i zaklasyfikowany jako ten zabujany dalej ex, którego można z braku laku wydoić na darmowy obiad. Chcesz być w tym miejscu? Ona nie chce wracać, poszła dalej, jest game over. Na tym etapie nie jest Ci do niczego w życiu potrzebna. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tak nie kształtuje faceta jak ból i cierpienie. 

Zmień cierpienie w siłę do rozwijania siebie. Możesz to łatwo zrobić czerpiąc z tego, że: "żadna kobieta nie będzie cię pożądać bardziej niż twoja była, gdy zobaczy, że radzisz sobie lepiej bez niej." 

A na serio się od niej uwolnisz, gdy przestaniesz się starać by Cię pożądała tym samym powyższe nie będzie już motywacją ;)

Nie strać w tym czasie szacunku do siebie. Dobrze Ci zrobi, gdy odpuścisz ją całkowicie. Nie patrz nawet co u niej. Najlepiej wycisz jej konta. 

Dużo siły życzę 👍

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. 

Bardzo fajnie, że do nas trafiłeś. Jesteś teraz w tym samym miejscu co ja byłem kiedyś.

 

Na początek poczytaj wątki innych użytkowników, książki Marka, przegladnij jego kanał na YT.

W miedzyczasie zapoznaj się rownież z regulaminem i zasadami interpunkcji, gdyż są one ważne na forum. 

 

Od siebie dodam, że nie ma sensu wchodzić w relację z kimś, kto nam mówi, że nie ma szans na bycie razem. My faceci musimy się szanować i podążać własną ścieżką, nawet jak kobiety tam nie będzie. To jest nasza siła. 

Poświęć czas na samorozwój, poznaj inne kobiety, bo jesteś mlody, zbieraj kasę, podróżuj. 

Z czasem zauważysz, że zmieniasz się w kogoś, kto ma standardy, zasady i co najważniejsze respektuje samego siebie.

Nawet przez głowę ci nie przejdzie w przyszłości, by umówić się z kimś takim jak kobieta powyżej. Uznasz to za poniżej własnej godności.

 

Wielki plus za brak alimentów, dzieci, ślubu. Mam tak samo: 30 lat i brak jakichkolwiek zobowiązań.

 

Pozdrawiam

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.