Skocz do zawartości

Sytuacja w Dino


kris_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.

Mi gdyby taka kobieta sprzedała tekst że trzeba być pierdolniętym żeby o tej porze kupować ser, odpowiedziałbym: pierdolnieta to musi być ta firma skoro zatrudnia takie osoby jak ty. I zrobił to że spokojem i brakiem emocji na twarzy, mówiąc to nagłośniej jak się da żeby inni słyszeli.

Potem odwrót na pięcie i wyjazd. Chyba dasz radę przeżyć bez sera do rana następnego dnia?;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Mariusz 1984 said:

Dokładnie.

Mi gdyby taka kobieta sprzedała tekst że trzeba być pierdolniętym żeby o tej porze kupować ser, odpowiedziałbym: pierdolnieta to musi być ta firma skoro zatrudnia takie osoby jak ty. I zrobił to że spokojem i brakiem emocji na twarzy, mówiąc to nagłośniej jak się da żeby inni słyszeli.

Potem odwrót na pięcie i wyjazd. Chyba dasz radę przeżyć bez sera do rana następnego dnia?;)

 

"Wie pani co? wezmę jeszcze camembert" i bardzo powoli udać się po ser i z uśmiechem położyć ser na końcu taśmy i niech jedzie 5 minut xD

Tak troche w temacie :D

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że napisałeś tego email, miałeś do tego prawo tym bardziej, że ekspedientka zachowała się skandalicznie.

Niestety wiele ekspedientek w różnych sklepach a nawet w butikach z odzieżą zwłaszcza do mężczyzn odnosi się protekcjonalnie, 

z pogardą, bez krzty szacunku niekiedy nie chcąc ich obsługiwać.

 

Są też takie co pod nosem wypowiadają się niepochlebnie jak było w twoim przypadku.

Na pocztach kobiety z okienek potrafią nawet na głos trąbić o sprawach, które chcesz załatwić, potrzebujesz śmieszkując sobie przy tym.

 

Kobiety w Polsce są coraz bardziej wulgarne i agresywne, nie ważne w jakim wieku są.

Duży wpływ ma na to oddziaływanie feminizmu, przepranych mózgów propagandą medialną i bezkarność, na którą im się pozwala.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, icman napisał(a):

Psychoza nakręca psychozę, po cholerę traktować tak poważnie takie rzeczy.

Problemem jest sposób wyrażania emocji, u niej i u Ciebie autorze.

Ja uważam nieco inaczej, to znaczy że chamstwo należy tępić. Reagując od razu (na miejscu oraz wnosząc ewentualną skargę), i również od razu o tym zapomnieć, nie nosić w sobie złości. Najgorzej jest nie zrobić nic i potem o tym rozmyślać i pluć sobie w brodę. A tolerowanie takich zachowań, może sprawić, że będzie się to obserwować coraz częściej. W przypadku autora sugeruję założyć "było, minęło" i zapomnieć - bo już nic więcej nie zrobi, słusznie IMO napisał maila do obsługi klienta. No i wyciągnąć lekcję na przyszłość aby nie robić zdjęć tylko reagować słownie, stoicko i z wyczuciem.

@kris_PL Daj znać jeśli będzie jakaś odpowiedź od Dino :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, krzy_siek napisał(a):

Najgorzej jest nie zrobić nic i potem o tym rozmyślać i pluć sobie w brodę

Eee tam, wszyscy tak robią, jak powstają emocje to człowiek to zapamiętuje i potem rozmyśla, normalka.

Reagujemy zawsze adekwatnie do stanu świadomości na dany moment, potem przychodzi refleksja i rozgrywamy scenariusze gdzie jesteśmy  Brudnym Harrym.

 

Dla mnie to nie było chamstwo po prostu, mam inną ocenę tej sytuacji, wkurwiony człowiek burcząc pod nosem łapał równowagę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

Niestety wiele ekspedientek w różnych sklepach a nawet w butikach z odzieżą zwłaszcza do mężczyzn odnosi się protekcjonalnie, 

z pogardą, bez krzty szacunku niekiedy nie chcąc ich obsługiwać.

 

Nie zauważyłem takiego podejścia (jeśli już, to jedno na sto), a bywam w różnych drogeriach, sklepach. Powiedziałbym, że wręcz odwrotnie, spotykam się z uśmiechem, miłym podejściem.

Czego to może być kwestia? Wyglądu? Energii? Czy może tego, że jest to miasteczko 70-80 tysięcy mieszkańców i ludzie mają inną mentalność? 

Edytowane przez wielebny93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wielebny93 napisał(a):

Czego to może być kwestia? Wyglądu? Energii?

 

Kobiety dobrze reagują na mężczyzn śmiałych, odważnych a przede wszystkim przystojnych.

Bo one wtedy odczuwają przyjemność przebywania w ich towarzystwie.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podobna sytuacja spotkała mnie w PSB 2 miechy temu xD Podobny nieprofesjonalizm, zapewne wynikający z braku przeszkolenia. 

Sprawa wynikła z tego, że pan się oburzył, bo śmiałem się go zapytać o transport. A zapytałem się go już w sklepie, bo nie wiedziałem że rozmawiałem przez telefon z tym typem.

Napadł na mnie z tekstem: "przecież o tym rozmawialiśmy". Adekwatna postawa wobec klienta, kiedy chodzi o dzisiątki tys. pln xD Jasne, klient nie powienien być tak traktowany niezależnie od kwoty. Ale, jeżeli tak duża firma jak PSB nie jest wstanie zapewnić profesjonalnych szkoleń z negocjacji, to jestem zawiedziony i wybiorę inną firmę.

Całej rozmowy nie chce mi się przytaczać, ale rzecz w tym że krążyło to wokół mojej dezorientacji, bom pierwszy raz robił coś takiego. 

Oczywiście pyskówka, próba pokazania "kto jest szefem, czyje będzie na wierzchu".

 

Podobnie jak Ty autorze, napisałem maila. Pani koordynatorka regionu napisała, że prześle dalej do sklepu i... mijają 2 miesiące i zero odzewu.

W takich molochach odbywa się spychologia. Może dostaną upomnienie, ale na tym się skończy.

Ja na Twoim miejscu odpowiedziałbym, że taka praca, zawsze może zrezygnować i zrobić się kierowniczką (po takim tekście powinno zrobić się jej z deka głupio). Lekko pojechac po ambicji i tyle... Nie jesteście dla siebie giga kontrahentami, żeby chodziło o duże kwoty. 

 

Ogólnie polskie stosunki folwarczne be like.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.