Skocz do zawartości

Musi być to


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jechałem sobie wczoraj pociągiem. Z nudów założyłem badoo. I tak przeglądałem profile. Wieczorem dobrało mnie w parę z taką jedną dziewczyna. 200 km odemnie mieszka. "hej" zagadałem. Na co odpisała. 

"wy tej miejscowości xxx to wszyscy jesteście takimi krętaczami?" 

 

Co mogę powiedzieć. Laska wygląda jak pogodynka. Ładne, urocze dziewczę. Nic od niej nie chciałem. 

Co się okazało. Typ ją zostawił. Pociągnąłem za język. Oczywiście musiałem jebnąć blackpillem i zapodałem tekst, że na bank wysoki jest. Okazało się, że 169 cm wzrostu. 

W rzeczywistości ma mniej. Bo uwaga znam typa od dziecka. Karłowatość złośliwa naprawdę. Ani kurwa ładny, ani wysoki. Tyle że na siłkę chodzi. 

 

Laska była z nim 4 lata. W tym 3 lata na odległość. 1 rok mieszkała z nim za granicą. W ciągu tych 3 lat. On zjeżdżał co jakiś czas do Polski. Co 2-3 miesiące. Na tydzień. Ona oczywiście czekała na niego jak na szpilkach. 

Pokonowala dystans 200 km. Z trzema przesiadkami. Łączny czas podróży to prawie 6 godzin! 

Dosłownie nie mogłem w to uwierzyć. Fakt, typ obłowił się za granicą z kasy. Jeździ a7 z 2017 roku. 

Ale napisała coś takiego. 

 

" jak go poznałam, to było takie jebniecie, ze odrazu wiedziałem że z nim będę. Bo z nikim tak nie miałam" 

 

Teraz uwaga. Jeśli ktoś się zastanawia, dlaczego panna nie odpisuje. Nie ma czasu się spotkać. To właśnie dlatego. Bo to nie jest to i tyle. 

Zainteresowana panna, pokona dystans 200 km w ciągu 6 godzin z przesiadkami. 

Okazało się, że typ ja zdradzał notorycznie. Raz nawet musiała nocować w hotelu między przesiadkami bo poszedł do ex. 

Czytając to. Człowiek jednak otwiera oczy na pewne sprawy. Mianowicie. 

Jeśli latasz za laska to daj sobie spokój. Jeśli laska lata za tobą to coś z tego może być. Jeśli lasce zależy to zrobi dosłownie wszystko. Przeprowadzi się za granicę i zostawi dosłownie wszystko. 

Laska spokojnie mogłaby dorwac ogarniętego typa z taką uroda. A latała za jakimś kurduplem co ani wysoki, ani ładny. Tylko, że kasy zarobił. I twierdziła, że nie leciała na hajs. 

Jestem naprawdę w szoku. Za dużo na czytałem się redpilla i blackpilla. 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on ją ruchał, a Ty nie i dupa boli. Podoba Ci się to ją podrywaj. Masz okienko transferowe.

 

Ameryki nie odkryłeś. Jak kobiecie się naprawdę podobasz i poczuje ruję to góry przeniesie, nic nie ma znaczenia. A w opisie historii są zawarte wszystkie schematy relacji z badboyem.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Montella26 napisał(a):

jak go poznałam, to było takie jebniecie, ze odrazu wiedziałem że z nim będę. Bo z nikim tak nie miałam" 

 

Teraz uwaga. Jeśli ktoś się zastanawia, dlaczego panna nie odpisuje. Nie ma czasu się spotkać. To właśnie dlatego. Bo to nie jest to i tyle. 

Zainteresowana panna, pokona dystans 200 km w ciągu 6 godzin z przesiadkami. 

Pod warunkiem, że wcześniej się z nią spotkasz i poczuje do Ciebie "jebnięcie".

Ale żeby do tego "jebnięcia" doszło trzeba zacząć się regularnie spotykać z kobietami. Nie zawsze trafi się za 3 czy 5 razem, czasem za 15-tym.

Nic nowego...

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał(a):

Pod warunkiem, że wcześniej się z nią spotkasz i poczuje do Ciebie "jebnięcie".

Ale żeby do tego "jebnięcia" doszło trzeba zacząć się regularnie spotykać z kobietami. Nie zawsze trafi się za 3 czy 5 razem, czasem za 15-tym.

Nic nowego...

Tak. Gra liczb

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Montella26 said:

Za dużo na czytałem się redpilla i blackpilla. 

 

Nie wiem ile czasu zmarnowałeś na BP, ale z RP to za dużo go nie spędziłeś.

 

To nawet taki Carrioner mawia, że jak laska jest nakręcona to "góry przeskoczy, morze przepłynie, i krokodyla udami zadusi".

Także z perspektywy RP to schematyczna historia.

 

Zapewne typ mocno pewny siebie (z takim wzrostem miał dobry trening), łobuzowaty, z tego co opisujesz dread game, plus hajs.

I ona zapewne faktycznie nie leciała na hajs, acz on był elementem jego wizerunku.

Edytowane przez tony86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Montella26 napisał(a):

to było takie jebniecie

Jeszcze sporo takich jebnięć przed nią.

Typ ruchaczem jest, jakby go zrobiła w misia, to ona by kopnęła go w dupę. Za młodu miałem tak samo. Ale nic wtedy nie rozumiałem - robiłem to co ten typ.

19 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

auto.....

DAS Auto

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

Jeszcze sporo takich jebnięć przed nią.

Typ ruchaczem jest, jakby go zrobiła w misia, to ona by kopnęła go w dupę. Za młodu miałem tak samo. Ale nic wtedy nie rozumiałem - robiłem to co ten typ.

DAS Auto

Audi a7 2017. 150 tys takie.ale twierdzi ze auta nie miał wtedy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Czy wg terminologi ona jest teraz "wdową po alfie

Jeszcze nie bo znalazła tylne wejście do kurnika.

.....typa co zna typa i może po trupach do celu?

User nutella30-4 nie jest świadom, że takie przypadki to Extendent mode.

Był francuski numer on będzie francuski łącznik.

💩

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Montella26 napisał(a):

"hej" zagadałem. Na co odpisała. 

"wy tej miejscowości xxx to wszyscy jesteście takimi krętaczami?"

Korci zablokować po takiej pierwszej wiadomości od kobiety :D

Bycie miłym u kobiet od początku rozmowy aż chcę się kontynuować zapoznawanie się 😆

 

2 godziny temu, Montella26 napisał(a):

Co się okazało. Typ ją zostawił. Pociągnąłem za język. Oczywiście musiałem jebnąć blackpillem i zapodałem tekst, że na bank wysoki jest. Okazało się, że 169 cm wzrostu. 

W rzeczywistości ma mniej. Bo uwaga znam typa od dziecka. Karłowatość złośliwa naprawdę. Ani kurwa ładny, ani wysoki. Tyle że na siłkę chodzi. 

 

Laska była z nim 4 lata. W tym 3 lata na odległość. 1 rok mieszkała z nim za granicą. W ciągu tych 3 lat. On zjeżdżał co jakiś czas do Polski. Co 2-3 miesiące. Na tydzień. Ona oczywiście czekała na niego jak na szpilkach. 

Pokonowala dystans 200 km. Z trzema przesiadkami. Łączny czas podróży to prawie 6 godzin! 

Dosłownie nie mogłem w to uwierzyć. Fakt, typ obłowił się za granicą z kasy. Jeździ a7 z 2017 roku. 

Ale napisała coś takiego. 

 

" jak go poznałam, to było takie jebniecie, ze odrazu wiedziałem że z nim będę. Bo z nikim tak nie miałam" 

Tak wygląda pożądanie kobiety. Wystarczająco wzbudził w niej emocje. Wydaje mi się iż mógł być naturalsem.

Chłop nie żadna topka, a i tak zostawił taką dobrą laskę.

Wyciągnij z tego wnioski panie jakieś. Jakiś % kobiet podobać się może niezbyt urodziwy gość bo np. jej przypomina jej ulubionego aktora czy piosenkarza.

Blackpill nie jest wyrocznią pakerze :D

2 godziny temu, Montella26 napisał(a):

Teraz uwaga. Jeśli ktoś się zastanawia, dlaczego panna nie odpisuje. Nie ma czasu się spotkać. To właśnie dlatego. Bo to nie jest to i tyle. 

Zainteresowana panna, pokona dystans 200 km w ciągu 6 godzin z przesiadkami. 

Podstawy podstaw. Elementarz i wielekrotnie powtarzane. Zainteresowana kobieta jak nie będziesz jej odpisywał na Whatsapp, zacznie pisać do Ciebie sms. Dalszy brak odzewu poskutkuje dzwonieniem :)

2 godziny temu, Montella26 napisał(a):

Okazało się, że typ ja zdradzał notorycznie. Raz nawet musiała nocować w hotelu między przesiadkami bo poszedł do ex. 

Coś się dzieje, są emocje. Gościu za nią nie latał.

2 godziny temu, Montella26 napisał(a):

Czytając to. Człowiek jednak otwiera oczy na pewne sprawy. Mianowicie. 

Jeśli latasz za laska to daj sobie spokój. Jeśli laska lata za tobą to coś z tego może być. Jeśli lasce zależy to zrobi dosłownie wszystko. Przeprowadzi się za granicę i zostawi dosłownie wszystko. 

Tak już jest. Po czym poznać, że kobieta jest niezainteresowana po tym iż tego wyżej co opisałeś nie masz.

 

2 godziny temu, Montella26 napisał(a):

Laska spokojnie mogłaby dorwac ogarniętego typa z taką uroda. A latała za jakimś kurduplem co ani wysoki, ani ładny. Tylko, że kasy zarobił. I twierdziła, że nie leciała na hajs. 

Na portalach randkowych nawet kobiety bez zdjęć otrzymują propozycje seqzu za tysiaka. Jak duże ma zainteresowanie jakaś ładna laska :D

Widocznie coś w nim widziała, a gościu nie taki urodziwy i tak ją jeszcze zdradzał. Widzisz da się i nawet nie trzeba być wysokim co tak u Ciebie jest jednym z punktów numer jeden do zdobycia pani.

2 godziny temu, Montella26 napisał(a):

Jestem naprawdę w szoku. Za dużo na czytałem się redpilla i blackpilla. 

Jak się przeholuje tego rodzaju treści nie jest zbyt ciekawie.

2 godziny temu, Magos Dominus napisał(a):

Znowu zalisz się, że jakiś niski typ rucha, a Ty nie?

Bo jak taki gość poniżej 180cm mógł mieć ruchan** 😆 Chwilka, czyli nie tylko wzrostaki mają seqzy.

 

2 godziny temu, nihilus napisał(a):

Bo on ją ruchał, a Ty nie i dupa boli.

Ciekawe :)

2 godziny temu, nihilus napisał(a):

Podoba Ci się to ją podrywaj. Masz okienko transferowe.

Też mi się tak zdaję, łatwym targetem jest kobieta krótka po rozstaniu. Chociaż tam trzeba brać pod uwagę iż szukać będzie chciała pani plastra. Zalecam *chać, obserwować. Masz urlop, także dobra okazja na jakieś podboje kowboju ihaa :D

 

2 godziny temu, nihilus napisał(a):

Ameryki nie odkryłeś. Jak kobiecie się naprawdę podobasz i poczuje ruję to góry przeniesie, nic nie ma znaczenia. A w opisie historii są zawarte wszystkie schematy relacji z badboyem.

Elementarna wiedza, prawda :)

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Montella26 napisał(a):

"wy tej miejscowości xxx to wszyscy jesteście takimi krętaczami?"

Już widziała siebie w tym audi A7 i domku oraz misia parobka przysyłającego dużo ojro, ale miś był sprytniejszy od niej...

7 godzin temu, Montella26 napisał(a):

Laska była z nim 4 lata. W tym 3 lata na odległość. 1 rok mieszkała z nim za granicą. W ciągu tych 3 lat. On zjeżdżał co jakiś czas do Polski. Co 2-3 miesiące. Na tydzień. Ona oczywiście czekała na niego jak na szpilkach

Te twarde "szpilki" kolegów to chyba wszyscy wiemy jakie były, gdy gościa nie było po 2-3 mies, a przysyłał ojro albo przywoził potem prezenty. Znam taki przypadek, byłem kiedyś jednym z takich kolegów/szpilek. 

7 godzin temu, Montella26 napisał(a):

Fakt, typ obłowił się za granicą z kasy.

Jeździ a7 z 2017 roku

Ale napisała coś takiego. 

" jak go poznałam, to było takie jebniecie, ze odrazu wiedziałem że z nim będę. Bo z nikim tak nie miałam" 

To "jebnięcie" oprócz siłowni i charakteru tego gościa:

1024px-2018_Audi_A7_S_Line_40_TDi_S-A_2.

 

uid_e827921884f96314d170c2337f3672fd1505

 

7 godzin temu, Montella26 napisał(a):

Laska spokojnie mogłaby dorwac ogarniętego typa z taką uroda. A latała za jakimś kurduplem co ani wysoki, ani ładny. Tylko, że kasy zarobił. I twierdziła, że nie leciała na hajs.

Oczywiście że na dobre serduszko. ;-)

 

@Montella26 Na przyszłość nie wierz w to co kobieta mówi, patrz na to co robi. 

6 godzin temu, Montella26 napisał(a):

Audi a7 2017. 150 tys takie.ale twierdzi ze auta nie miał wtedy xd

Zarabiał już w ojro za granicą (miał potencjał na super parobka) + charakter bad boya (emocje) + siłownia. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.