Skocz do zawartości

The Beginning


FoxMulderJr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Forum Marka jak i Samcze Runo przeglądam już od dłuższego czasu. Naprawdę dobrze wiedzieć, że jeszcze nie wszyscy mężczyźni w tym kraju oszaleli i potrafią trzeźwo spojrzeć na to co się obecnie wyprawia. Zarówno w kwestii podejścia do kobiet jak i do życia. Wartości, które są nam wpajane są w większości wyimaginowane. Bądź dobry, porządny, wierny dla kobiety. Ona się tym odwdzięczy, innej opcji być nie może. W końcu zasada wzajemności, prawda?

Jestem facetem trochę po 30,  czyli w wieku gdzie niby według informacji zawartych w mediach i wśród ludzi z ogólnie pojętego otoczenia powinno posiadać się "swoją rodzinę". Nie posiadam jej, jak widzę na szczęście. Dwóch z trzech moich najlepszych kumpli w tym roku dokona, bądź dokonało zmiany statusu na facebooku. Oczywiście na rozwiedziony. Powody?

 "Jesteś leniwy", czyli masz tylko jedną pracę w której spędzasz 40-50 godzin w tygodniu, a później w pozostałe dni pracujesz u moich rodziców na gospodarstwie. Małżeństwo zakończone po 2 latach smsem, "ja cię już chyba nie kocham".

"Dojrzałam do tego, aby robić karierę". Facet niepotrzebny, podwyżka w pracy zobowiązuje do tego, aby uczucie i szacunek wygasło. W końcu świat jest taki piękny, szkoda czasu spędzać go z kimś, kto cię hamuje.

Mimo tego, dusza ma zakodowane:

"I want to believe" - bo kto jak nie ja :)

 

Swoją drogą, strony, forum i obecnie radio. Świetna robota, jedna osoba więcej, która przejrzy na oczy to jedna osoba mniej przeznaczona do stracenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.