Skocz do zawartości

Kolczyk w uchu mężczyzny i broda


bernevek

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej patrzyłbym na twój ogólny styl/vibe, czy Ci to pasuje. Wiem, że są mężczyźni, którym drobne kolczyki, bransolety czy pierścionki po prostu pasują - styl poruszania się, podejście do życia, charakter - to wszystko się manifestuje się w wyglądzie. Ale bez tego (czyli w większości) - imo to wygląda właśnie jak Brat wyżej pisał - dziwactwo. 

Cały twój look, który jest wypadkową różnych elementów, daje wynik w postaci - jakim facetem jesteś.

 

Porozmawiaj ze stylistką - doradzi Ci czy można w twoim wypadu coś takiego dodać. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden rabin powie tak inny rabin powie nie.

Cokolwiek planujemy,  czy to ubiór,  czy kolczyk, czy tatuaż, czy samochód, czy motocykl itd., musi się dać obronić naszym zachowaniem, musi do nas pasować.

Co innego będzie pasować do chuderlaka z gitarą, co innego do wielkiego agresywnego spejsona na cyklu, a co innego do grubaska z MacDonalda.

Tyczy się to zarówno fizjonomii jak i samego charakteru i zachowania się. 

 

Np kolczyk, z powyższych przykładów:

- romantyk z gitarą - spoko

- koks z silowni - gej

- grubasek - pozer/gej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj raczej będzie to kontrowersyjne. Więc zależy, czy to szukanie na siłę poklasku czy manifestowanie wolności. Będzie wynikało z twojego wewnętrznego poczucia i nie da się tego podrobić ani w ruchach, ani postawie. Ja miałem krótki epizod i raczej nigdy nie wrócę. 

 

Alain Robert (wspina się na wieżowce)

https://en.wikipedia.org/wiki/Alain_Robert#/media/File:Alain_Robert_(cropped).jpg

 

Michael Jordan (przedstawiać raczej nie trzeba)

https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Jordan#/media/File:Michael_Jordan_in_2014.jpg

 

ps. gdzieś słyszałem legendę, że żeglarze nosili błyskotki w uchu, żeby koledzy wyłowili ciało i opłacili pogrzeb w razie tragedii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Piter_1982 napisał(a):

 

Przydałby się fryzjer i psycholog, bo coś do ucha przyczepia.

 

 

 

 

Cytat

 

Michael Jordan (przedstawiać raczej nie trzeba)

https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Jordan#/media/File:Michael_Jordan_in_2014.jpg

 

 

Fajny gościu gdyby nie ten kolczyk.

 

 

 

Kobieta chce mieć faceta, który w jej oczach jest lepszy niż ona sama.

Ale kobieta nie chce mieć faceta, który się stroi, spędza w łazience więcej czasu niż ona sama.

 

Pewnego razu rozmawiałem z super seksi dżagą: z obrzydzeniem mówiła o mężczyznach, którzy przed lustrem analizowali swoje ciało jak kobieta.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.