Skocz do zawartości

Czy każdą kobietę można "zrobić"?


Januszek852

Rekomendowane odpowiedzi

@Ksanti @krzy_siek chętnie przeczytam jak to się miało w ostatnich latach. Ja rozumiem, że na logikę i chłopski rozum może się tak wydawać, ale na logikę i chłopski rozum to ludzie powinni żyć coraz dłużej i w coraz lepszych warunkach. Np. jestem ciekaw czy roczniki, które się urodziły/miały wczesne dzieciństwo w okresie stanu wojennego są niższe czy nie niż pozostałe. Jeśli mamy stały trend po wojnie, a nagle przez chwilę jego zmianę: wyhamowanie lub odwrócenie (chwilowe) to mogłoby być ciekawe. Podobnie czy można będzie odnaleźć katastrofę w Czarnobylu na tym trendzie. 

 

Z drugiej strony nie wiem czy jakiś duży producent odzieży udostępniłby dane jakie rozmiary odzieży się sprzedają. Np. Vistula i Bytom robią regularnie od nastu jeśli nie więcej lat wyprzedaże na studniówkę, ciekawe czy gromadzą dane i na jakich zasadach można by się do nich dobrać.

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Obliteraror napisał(a):

Co to jest witch skull, rany boskie? xD Tzn. ja wiem, co to po angielsku znaczy, ale pewnie to jakiś kontekst wizualny ma, pejoratywny ;)

 

5 godzin temu, krzy_siek napisał(a):

To jest określenie na strukturę kości twarzoczaszki kobiety powodującą jej nieatrakcyjność. Czyli np. duży nos zadarty w dół. Przypomnij sobie, złe baby, macochy, i wiedźmy z bajek dla dzieci :) stąd to określenie

Dokładnie tak. Sam założyłem w rezerwacie temat o ćwiczeniach przy witch skull, aby rezerwatki miały szansę znaleźć najlepszego samca. 

Witch skull to taki flepiarz w wersji damskiej po prostu.

6 godzin temu, Obliteraror napisał(a):

Co to jest witch skull, rany boskie? xD Tzn. ja wiem, co to po angielsku znaczy, ale pewnie to jakiś kontekst wizualny ma, pejoratywny ;)

 

5 godzin temu, krzy_siek napisał(a):

To jest określenie na strukturę kości twarzoczaszki kobiety powodującą jej nieatrakcyjność. Czyli np. duży nos zadarty w dół. Przypomnij sobie, złe baby, macochy, i wiedźmy z bajek dla dzieci :) stąd to określenie

Dokładnie tak. Sam założyłem w rezerwacie temat o ćwiczeniach przy witch skull, aby rezerwatki miały szansę znaleźć najlepszego samca. 

Witch skull to taki flepiarz w wersji damskiej po prostu.

6 godzin temu, Obliteraror napisał(a):

Co to jest witch skull, rany boskie? xD Tzn. ja wiem, co to po angielsku znaczy, ale pewnie to jakiś kontekst wizualny ma, pejoratywny ;)

 

5 godzin temu, krzy_siek napisał(a):

To jest określenie na strukturę kości twarzoczaszki kobiety powodującą jej nieatrakcyjność. Czyli np. duży nos zadarty w dół. Przypomnij sobie, złe baby, macochy, i wiedźmy z bajek dla dzieci :) stąd to określenie

Dokładnie tak. Sam założyłem w rezerwacie temat o ćwiczeniach przy witch skull, aby rezerwatki miały szansę znaleźć najlepszego samca. 

Witch skull to taki flepiarz w wersji damskiej po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Januszek852 said:

Może, ale jednym z kluczowych czynników u faceta jest wzrost, a tu już dupa zbita

Niby tak. Zdecydowanie pomaga.

Jednak ta reszta też bzyka panienki, to już kwestia użycia innych narzędzi.

Wiem coś o tym, wysoki nie jestem, a ile cip miałem w ręku i w użyciu tego tu nie napiszę, dżentelmenowi nie wypada.

 

Był gość z dużym wzrostem na paintballu.

Zdecydowanie chciałby być wtedy mniejszy, tyle wiem bo widziałem.

Walili do niego jak do indyka na Święto Dziękczynienia, ja też.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2023 o 19:55, JoeBlue napisał(a):

Niby tak. Zdecydowanie pomaga.

Jednak ta reszta też bzyka panienki, to już kwestia użycia innych narzędzi.

Wiem coś o tym, wysoki nie jestem, a ile cip miałem w ręku i w użyciu tego tu nie napiszę, dżentelmenowi nie wypada.

 

Był gość z dużym wzrostem na paintballu.

Zdecydowanie chciałby być wtedy mniejszy, tyle wiem bo widziałem.

Walili do niego jak do indyka na Święto Dziękczynienia, ja też.

 

Mam w kapeluszu 170cm wzrostu i więcej niż jedna pania w łóżku miałem i nie była to profesjonalistki :D

Wzrostak pewien oddaje cześć królowi :)

messi-ibrahimovic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.